>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

William Hill przetrzymuje pieniądze

haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Czy jest mi ktoś w stanie pomóc, ponieważ wyraźnie william hill chyba przetrzymuje mi moje pieniądze. Co zrobić w sytuacji, kiedy mimo iż zweryfikowali moje konto, to &quot;coś&quot; sprawdzają? Jest może ktoś od nich tutaj i może pomóc?

Rozmowa z chatu:
Natalia: Dziękujemy za skontaktowanie się z Obsługą William Hill!
Artur: witam
Natalia: Witam
Natalia: Nazywam się Natalia. W czym mogę pomóc?
Artur: maksymalnie wyplata na neteller trwa 24h tak?
Natalia: Jeśli została wysłana przez nasz dział finansowy, tak.
Artur: moze mi pani powiedziec jak sie czuje moja wyplata, na jaki jest etapie?
Natalia: Pana wypłaty jeszcze nie zostały wysłane.
Natalia: Czekamy na zakończenie procesu sprawdzania konta przez nasz dział bezpieczeństwa.
Artur: a mozna ich popedzic?
Artur: co ta trzeba sprawdzac tak duzo?!?
Natalia: Sprawdzane są wszystkie dane na koncie oraz aktywność gracza.
Natalia: Niestety nie mamy ramy czasowej. Może to zająć nawet kilka dni.
Artur: no to moze ja dosle jakies jeszcze dokumenty?
Artur: zamrazacie mi moje pieniadze, ktore potrzebuje
Natalia: W tej chwili czekamy na odpowiedź działu. Jeśli będą potrzebne dodatkowe dokumenty otrzyma Pan od nas informacje mailowo.
Artur: ile moze potrwac to cale zamieszanie maksymalnie?
Natalia: Maksymalnie tydzień.
Artur: od daty zlecenia wyplaty, czy od teraz?
Natalia: Od teraz
Artur: paranoja, ale nie moge zrobic nic innego jak poczekac. pozdrawiam!
Artur: i dziekuje za rozmowe.
Natalia: Pozdrawiam serdecznie
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wypłacałeś już wcześniej pieniądze? Jeśli mają jakieś podejrzenia dotyczące konta to mogą przecież przeprowadzić &quot;dogłębniejszą&quot; weryfikację i nic z tym nie zrobisz, trzeba czekać.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie wypłacałem, ale po co w takim razie weryfikacja wcześniejsza? I po co tyle czasu czekać? Tym bardziej, że wcześniej z tego samego portfela wpłacałem pieniądze.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Takie ich prawo, z tym się nie da nic zrobić i trzeba czekać, poza tym ciesz się że nie chcą chociażby Twojego zdjęcia gdzie trzymasz dowód, u niektórych buków takie praktyki to niemal norma.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Nie pozostaje nic innego jak u nich nie grać. Taką mają politykę wobec Polski, a za to wszystko można podziękować osobom które wyłudzają bonusy na kota i psa ???? To jest bardzo renomowany bukmacher, ale tylko dla europy zachodniej, a nas trzeba traktować jak trzeci świat, bo tworzymy fikcyjne konta dla 100zł czy 100e :;/:
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Jeśli zdjęcie z dowodem przy twarzy miało by przyśpieszyć to wszystko, chętnie bym je zrobił. Poza tym zaproponowałem im dosłanie potrzebnych dokumentów. Wielki minus dla WH!
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
PRZESTRZEGAM PRZED FIRMĄ WILLIAM HILL!!!
Opiszę konkretnie sytuację:
1. Rejestracja z forum, aby dostać freebet.
2. Wpłata 26E z konta bankowego.
3. Postawienie 2 zakładów.
4. Otrzymanie freebetów i wykorzystanie ich.
5. Wpłata z Neteller 10E, aby móc wypłacić pieniądze na to konto.
6. Stan konta opiewa na około 240E.
7. Wypłata 60E, zlecona na Neteller.
8. Wiadomość o dodatkowej weryfikacji (wysłane prawo jazdy i wszystko ładnie, ale potrzebują rachunku, a ja same pdfy posiadam).
9. Poszedłem do salonu orange, gość powierdził z oryginałem i wysłałem im to, ponoć może być.
10. Najlepsze jest to, że wpłaciłem przez neteller, a już podobno stwierdzili że wypłacić muszą na konto bankowe, paranoja!
11. Czekam na weryfikację kompletną i na potwierdzenie wysłania kasy.
resztę edytuję.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Nie pozostaje nic innego jak u nich nie grać. Taką mają politykę wobec Polski, a za to wszystko można podziękować osobom które wyłudzają bonusy na kota i psa ???? To jest bardzo renomowany bukmacher, ale tylko dla europy zachodniej, a nas trzeba traktować jak trzeci świat, bo tworzymy fikcyjne konta dla 100zł czy 100e :;/:
Pieprzysz bzdury kolego, widocznie masz jakieś kompleksy!! Myslisz , że ludzie z zachodniej europy sa uczciwi i kryształowi i nigdy nie nadużywali bonusów?? To raz, a dwa, to firmie WH nie przeszkadza przykowanie depozytów z jak to nazywasz trzecieg świata. Więc niech sie zdecydują i określą, bo w jedną stronę to wszystko działa bezproblemowow, a wdrugą sa schody. Najlepiej to niech firmy robią weryfikacje przed depozytem jak chcą byc uczciwe i spełaniać przepisy przeciwko praniu brudnych pieniedzy
 
Q 30

qtas

Użytkownik
Najlepiej to niech firmy robią weryfikacje przed depozytem jak chcą byc uczciwe i spełaniać przepisy przeciwko praniu brudnych pieniedzy
He He. Też mnie to śmieszy, że niby walka z praniem brudnych pieniędzy i zapobieganie hazardu wśród nieletnich, ale weryfikacji nikt nie robi przed depozytem, dopiero przy ewentualnej wypłacie ,każda firma bez wyjątku ????
a tak btw, to póki co nie mam większych zastrzeżeń do WillHilla, dla profesjonalnego gracza Top 3 wśród bukmacherów, nie robią (póki co u mnie) problemów z wypłatą (oczywiście po weryfikacji), potrafią się spóźnić ze spadkami kursów, dość spora oferta, i co najważniejsze nie limitują od razu..., ja tam osobiście (póki co) polecam, a bardzo rzadko to robię ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
ja wysłałem nawet rachunek, wszystko niby okej, ale wysłałem skan i potem jeszcze zdjęcie musiałem wysłać, porażka ta weryfikacja, a to tylko dlatego że ich ograbiłem...
czekam dalej.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Firma William Hill serdecznie każdemu odradzam!!!

Moja ostatnia rozmowa, szkoda gadać, nie chcą mi pozwolić wypłacić pieniędzy na konto w Neteller ???? , porażka i padaczka, odradzam!
Bartek: Dziękujemy za skontaktowanie się z Obsługą William Hill!
Bartek: Nazywam się Bartek. W czym mogę pomóc?
Artur: witam raz jeszcze, rozłączył się pan, a nie wysłuchał mnie pan do końca
Artur: jakie metody wpłaty mi przysługują?
Bartek: Przelew bankowy.
Artur: a neteller?
Bartek: Niestety, nie.
Artur: dlaczego?
Artur: konkretnie proszę o wyjaśnienie
Artur: a nie posłużenie się regulaminem
Bartek: Proszę Pana, prosimy sprawdzićpunkt 7.9 regulaminu.
Bartek: Zaakceptował Pan regulamin w trakcie rejhestracji konta.
Artur: znam go, przytaczano mi nie raz go, ale chcę znać odpowiedź na pyanie - dlaczego odmawiacie mi wypłaty przez neteller? (odpowiedź &quot;mamy takie prawo&quot; mnie nie satysfakcjonuje
Bartek: Nie możemy podać dodatkowych szczegółów w tej kwestii.
Artur: dlaczego, skoro ta sprawa dotyczy bezpośrednio mnie?
Bartek: Dodatkowych szczegółów nie możemy podaći powtarzanie tego pytania nic nie zmieni w tej kwestii.
Artur: jeśli nie można wypłacać przez neteller, to dlaczego oferujecie taką ofertę wypłaty?
Artur: i co muszę zrobić, by móc korzystać z tej metody?
Bartek: Zgodnie z regulaminem: &quot;Będziemy starać się zrealizować Państwa życzenia dotyczące żądanej metody płatności i waluty. Jednakże nie możemy tego zagwarantować. Dlatego też możemy przetworzyć wypłatę i dokonać jej przy użyciu innych metod niż zażądane przez Państwa, np. przez innych operatorów płatności, przekaz bankowy lub przelew.&quot;
Bartek: To wszystko co możemy podać w tej kwestii.
Artur: co w takim razie trzeba spełnić za warunki, aby mieć możliwość wypłaty przez neteller?
Bartek: Jak będzie dostępna opcja będzie widoczna w zakładce wypłat.
Artur: panie Bartku, z całym szacunkiem, nie tak brzmiało moje pytanie
Artur: co za warunki muszę spełnić aby była widoczna?
Bartek: Nie ma określonych warunków.
Artur: w takim razie od czego to zależy i dlaczego mi taka możliwość nie przysługuje?
Artur: jestem jakiś gorszy?
Bartek: Proszę Pana, ma Pan dodatkowe pytania?
Artur: cały czas próbuję uzyskać informację, czy i kiedy będę mógł korzystać z wypłat przez neteller. jeśli pan nie może mi odpowiedzieć na to pytanie, to proszę o kontakt z osobą bardziej kompetentną, która może mi udzielić informacji i pomóc
Bartek: Proszę Pana, powtarzanie tego samego pytania nic nie zmieni.
Bartek: Radzimy sprawdzać co okresowo czy jest taka opcja w dziale wypłat.]
Artur: nie mam zamiaru czekać i zamrażać pieniędzy, bo wam się tak podoba i nie udostępniacie mi możliwości wypłaty przez neteller, dlatego proszę o kontakt z osobą bardziej kompetentną, mogącą mi pomóc
Bartek: Prosze Pana, życzę miłego dnia.
Bartek: W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy ponownie do kontaktu!
Bartek - rozłączenie.
Poza tym to jak się tam traktuje klienta, woła o pomstę, szkoda słów.
Można tam złożyć skargę jakąś?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
tak to juz jest w tej branży, buki robią co chcą bo nie muszą walczyć o klientów. Ja osobiście gram tylko u buków, i w kasynach, gdzie wypłaty na e-portfele zajmują do kilku godzin. Przetrzymywanie kasy przez bukmacherów służy tylko temu, ze licza ze sie nie powstrzymasz, zaczniesz grać i przegrasz kase, innego wytłumaczenia nie ma. To jest tak samo, jakby w kasynie ktoś wygrał, poszedł z żetonami do kasy ,a tam by dostał karteczke, że ma przyjść z zetonami za 4 godz ????
 
Do góry Bottom