>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher William Hill - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Co za dziwna ,żeby nie powiedzieć bez obrazy głupia firma.Za każdy razem żeby wypłacić na MB trzeba prosić się na live chat i tracić 15 minut pomimo tego ,że depozyt robi się przez MB.
Zupełnie tego nie rozumiem.
W ostatnich miesiącach kilka razy wypłacałem z WilliamHill na moneybookers i nigdy nikogo nie musiałem prosić o odblokowanie tej opcji, bo była już zapisana w systemie. Wypłata zawsze trwała do 10-12h. Być może wpłacałeś w międzyczasie innym sposobem, lub po prostu była chwilowa usterka techniczna.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Marcin prawde powiedziawszy rozumiem,że aby wypłacić na MB muszę jednak skontaktować się z live chat,pomimo tego,że depozyt wpłaciłem MB.
Powtórzę: totalny bezsens i dziecinada.

Dzień dobry, nazywam się Natalia. W czym mogę pomóc?
Natalia: ?
Dariusz : Witam Panią uprzejmie
Dariusz : Mój nr klienta to 57545VN
Natalia: Witam!
Dariusz : Proszę o sprawdzenie czy w moim koncie jest aktywna metoda wypłaty na Skrill Moneybookers
Natalia: Czy chce Pan teraz wypłacić?
Dariusz : Dzisiaj wpłaciłem depozyt tą metodą,nie będe chciał wypłacić jeśli oczywiście uda się coś wygrać i chcę info na przyszłośc,proszę o wyjaśnienie
Natalia: System stara sie kierować wypłaty wedle dokonanych depozytów, celem &quot;pokrycia&quot; środków wpłacanych w depozytach. Dlatego, aby mieć &quot;dostępną&quot; określoną metodę płatności do wypłatay na koncie, należy najpierw dokonać wpłaty tą samą metodą.
Natalia: Aby wypłacić wybraną z metod nastawiamy tymczasowo konto w czacie.
Dariusz : Czyli jak dzisiaj wpłaciłem przez Moneybookers,to w przypadku wypłaty będzie dostępna taka opcja?
Natalia: Tak.
Dariusz : a czy może Pani juz nastawić w tej chwili?
Dariusz : Poniewaz depozyty będe robił tylko Skrill
Natalia: Jest to tylko tymczasowe nastawienie, jednorazowe dla danej wypłaty.
Natalia: Przed zleceniem wypłaty zapraszamy na czat.
Dariusz : Czy czat macie Państwo dostępny również w nocy?
Natalia: Codziennie w godzinach 9:00-01:00
Dariusz : Dziękuję bardzo za informacj,życzę spokojnego wieczoru
Natalia: Proszę
Natalia: Pozdrawiam!
W ostatnich miesiącach kilka razy wypłacałem z WilliamHill na moneybookers i nigdy nikogo nie musiałem prosić o odblokowanie tej opcji, bo była już zapisana w systemie. Wypłata zawsze trwała do 10-12h. Być może wpłacałeś w międzyczasie innym sposobem, lub po prostu była chwilowa usterka techniczna.
 
L 9

longu

Użytkownik
WITAM SPR SKRZYNKI!
, Minęło już trochę czasu, kiedy po raz ostatni korzystałeś z naszej oferty. Wróć do nas i zacznij grać bez limitów w największej firmie bukmacherskiej świata!

Na Twoim koncie gracza został zaksięgowany Darmowy Zakład o wartości 10€*!
Masz tylko 7 dni na wykorzystanie bonusa. Nie zwlekaj!
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Minus z mojej strony za anulowanie zakładów na mecz Polska - Anglia
Nie gram u nich za często, zagrałem sobie ostatnio typ na dokładny wynik w meczu naszych Orłów.
Zazwyczaj od innych buków dostaję powiadomienie drogą mailową, że typ został anulowany i wówczas bym sobie raz jeszcze zagrał w środę.
Tymczasem nic nie dostałem, teraz się loguję i jestem zdziwiony - zwrot był we wtorek po godzinie 22.
:zoltakartka: dla nich za tą akcję i brak powiadomienia.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Z tego co wiem to ten darmowy zakład jest szczału warty zagrałem go i dostałem tylko wygrane pieniądze zamiast całosc razem z tym bnusem żal .Ale ogółem fajny bukmacher przedewszystkiem kasa mnoży sie nam x4 co daje większe wypłaty ????
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ale przecież na tym polega freebet ????
Dostajesz tylko zysk, przecież Ci nikt nie da tego co stawiałeś. Jak np. ja ostatnio - miałem 25e - postawiłem, wygrana 130e - dali oczywiście tylko 105e.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Z tego co wiem to ten darmowy zakład jest szczału warty zagrałem go i dostałem tylko wygrane pieniądze zamiast całosc razem z tym bnusem żal .Ale ogółem fajny bukmacher przedewszystkiem kasa mnoży sie nam x4 co daje większe wypłaty ????
Ale za to obrotem nie trzeba się przejmować i można swobodnie kasą dysponować. Coś za coś ????
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Lubię to✅
O północy weryfikowane, po godzinie ! zweryfikowany dowód, dziś kasa na koncie, więc pozytywnie
A może se skrobnę coś o Williamie;)
Tak jak pisałem, bukmacher bardzo dobry dla osób niekombinujących (to a propos tych weryfikacji), choć zapewne i niewinnemu czasem też się trafią schodki jakieś...
Z mojego punktu widzenia przede wszystkim oferta koszykarska bardzo fajna. Kilka linii punktowych i handicapowych niemal na każdy mecz, czasem bardzo fajne linie do zagrania (kto kombinuje, ten wie ocb:razz ???? .
Inne sporty halowe zakłady raczej podstawowe... Może to i dobrze...?:]
Live tak jak i przedmeczowe zakłady bardzo czytelny i przejrzysty, wypłaty tak jak wspominałem szybkie, a i o dziwo, bo nie widziałem, żeby zbyt dużo osób dostawało, rozdają czasem freebety lojalnościowe, jak sami je nazywają;) Bodaj 2-krotnie dostałem po 25euro i to nie po jakichś porażkach, a być może za obrót, aczkolwiek nie dociekałem, bo w obu przypadkach miałem po kilkaset euro na koncie, a ja tam grywam zazwyczaj od 100e wzwyż z wiadomych powodów (moje hobby/pasja):grin:
Reasumując, buk porządny, więc jeśli ktoś chce założyć konto, to polecam, ale najpierw proponuję przejść weryfikację, która czasem jest błyskawiczna, żeby później nie mieć powodów do negatywnych wpisów:]
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Bukmacher jak najbardziej na plus , dobre kursy werfikacja konta tylko wysłanie dowodu bynajmniej w moim przypadku. Napewno mogę pochwalić live chat który działa bardzo szybko i nie trzeba oczekiwać w kolejce, nawet po wysyłaniu pytań na maila [email protected] odpowiedź dostaju już nawet po 5 minutach. Mam u tego buka jakieś szczęście bo sporo tam wygrywam ???? nawet ostatnio przelałem sobie 50 zł a wypłaciłem ponad 500 :eek:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Najgorszy live chat jaki w życiu spotkałem.
Zadaję pytanie, a ludzie zamiast odpowiedzieć mi się rozłączają.
Jedna osoba mówi mi jedno, druga drugie.
Ponadto dodam, że obowiązkiem grającego w WH jest posiadanie aparatu fotograficznego, bo skany dokumentów to przecież za mało, żeby zweryfikować dane.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Teraz się okazało, że jedna osoba na czacie jest i Bartkiem i Grzegorzem, niesamowite.
Przed chwilą na czacie powiedziano mi, że zdjęcia, które wysłałem są niewyraźne. Ok, wysłałem następne od razu i pytam czy wyraźne, to tym razem nie mogli mi odpowiedzieć (w sensie Bartek i Grzegorz w 1 osobie nie mogli), bo nie mieli jak sprawdzić czy zdjęcia wyraźne.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ciąg dalszy telenoweli.
Pismo z banku zamówione, zdjęcia wysłane.
I co :?:
Zgodnie z weryfikacją aktywności konta i w świetle działań, które zostały podjęte, chcieliśmy prosić o wyjaśnienie niektórych zagadnień. Powyższa procedura została uruchomiona ze względu na okoliczności zaobserwowania wpłaty na konto, po czym wycofanie środków, przy jednoczesnej minimalnej aktywności gierczej. Zgodnie z powyższym, uprzejmie prosimy o wyjasnienie powodów takiej działalności.
Człowiek dostał freebeta, pograł, wygrał 120 euro, chce wypłacić część z tego, ale musi odblokować wypłatę, więc wpłaca 10 euro i wypłaca potem. Mega skomplikowana procedura do zrozumienia po prostu.
No i 17 betów w tydzień to minimalna aktywność, najlepiej, żeby każdy kto gra w WH był nałogowcem.
Do tego dział bezpieczeństwa sprawdza właśnie moje konto, wtf.
Także wypłata na MB, która ma iść max 1 dzień roboczy idzie już od 17 grudnia, bo cały czas im coś nie pasuje.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Także wypłata na MB, która ma iść max 1 dzień roboczy idzie już od 17 grudnia, bo cały czas im coś nie pasuje.
Jesteś wyróżniony - wyjątek potwierdzający regułę ????
Na &quot;pocieszenie&quot; dodam, że wypłata na MB z Bet770 doszła mi dzisiaj, a była zlecona 11.grudnia ! więc nie masz co narzekać ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Stąd, że po skanach 3 razy musiałem wysyłać zdjęcia tych samych dokumentów, które wcześniej wysłałem.
Stąd, że po wysłaniu tych zdjęć i zaakceptowaniu czekam niemal 2 dni i nadal nic, a napisane jest, że wypłata idzie max jeden dzień.
Stąd, że support się non stop rozłącza jak z nimi rozmawiam.
Stąd, że jedna osoba z supportu mówi jedno, a druga drugie.
Stąd, że jest wielki problem teraz, bo dział bezpieczeństwa musi sprawdzić moje konto.

A wszystko o kilkadziesiąt euro, więc:

 
Do góry Bottom