>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ważne informacje, newsy, pytania i rozmowy dotyczące skoków narciarskich

bobule 72

bobule

Użytkownik
Dwie sprawy.
Gdzie jeszcze można puszczać Pucha Kontynentalny? Bo widzę, że na sts-ie można o_O
Czy jest jakiś zagraniczny buk, który ma równie bogatą ofertę na skoki jak buki polskie? Np. teraz przed Turniejem Czterech Skoczni u polskich buków są np. zakłady na najlepszego z danej reprezentacji, a u innych buków cisza.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
jak długo trwają zawody TCS? o której to się dziś skończy? ile trwa 1 i 2 seria?
Trwają tyle samo co normalne zawody PŚ. Czyli jak wiatr nie przeszkadza, to niecałe 2h razem z przerwą.
Ja mam inne pytanie. Czy wiecie panowie gdzie w necie może znaleźć aktualne pomiary wiatru na skoczni w czasie trwania konkursu? Chodzi mi o coś takiego jak czasami wyświetlane jest w transmisji telewizyjnej.
 
G 0

gigantu

Użytkownik
Konkursy w Wiśle, a potem w Zakopanem zapowiadają się wyjątkowo interesująco! Jeżeli chodzi o ofertę skoków u bukmacherów, to jest zazwyczaj naprawdę biedna. Na razie wybija się rzeczywiście STS. Na bwin widziałem możliwość obstawiania mistrzostw świata w Lahti.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Mógł by już powstać temat dotyczący Mistrzostw Świata w Lahti.
4 dni do zawodów, a pojawia się już teraz wiele istotnych kwestii, którymi ja i pewnie wiele osób chciałoby się podzielić z innymi ????
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Jeszcze przed weekendem Jakub Janda przygotowywał się do sezonu zimowego, a teraz strój narciarski zamienia na garnitur. Szkoda....
Jakub Janda zamienia sport na... politykę
Jakub Janda otrzymał 2265 głosów i dostał się do Izby Poselskiej czeskiego parlamentu. W związku z tym 39-letni skoczek narciarski zamierza zakończyć sportową karierę. – Tych dwóch zajęć nie da się pogodzić – podkreślił.
Janda na razie nie przerwał przygotowań do zimowego sezonu, w poniedziałek rano zgodnie z planem ćwiczył na siłowni. Poinformował jednak, że zamierza dotrzymać obietnicy i w przypadku wyborczego sukcesu narty i sport pójdą w odstawkę.
– Już przed wyborami zapowiedziałem, że gdybym został deputowanym, to kończę karierę. Tych dwóch zajęć nie da się pogodzić, jeśli się chce wykonywać swoje obowiązku na sto procent – powiedział agencji CTK dwukrotny medalista mistrzostw świata, triumfator Turnieju Czterech Skoczni i Pucharu Świata w edycji 2005/06.
http://sport.tvp.pl/34509339/jakub-janda-zamienia-sport-na-polityke
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Lata nie śledziłem skoków, bo myślałem, że tego się nie da obstawiać ;)
Powiedzcie mi, po tych zmianach prawnych gdzie warto grać i który z buków ma bogatą ofertę na skoki?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Lata nie śledziłem skoków, bo myślałem, że tego się nie da obstawiać ;)
Powiedzcie mi, po tych zmianach prawnych gdzie warto grać i który z buków ma bogatą ofertę na skoki?
Z parami to jest różnie, bo czasem jakiś buk wyskoczy z czymś głupim i nie wypada nie pobrać ;)
Generalnie fortuna ma często fajne, ciekawe pary. Wcześniej na bwin wystawiał ktoś kto się chyba średnio orientował, ale już niestety to niedostępne.
Ja bym polecał fortunę i sts
 
Do góry Bottom