>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5 października 2010r. (wtorek)

Status
Zamknięty.
G 0

gustav21

Użytkownik
USA-Włochy sety handicap wlochy 1,5+
typ 1
kurs 5.0 Unibet
Mecz dla obu ekpi tak byc albo nie byc w 4 najlepszych wczoraj usa gladko wygralo z francuzami i jesli dzis zwycieza bede w 4 wlosi w przypadku wygranej jeszcze jutro bede musiali wlaczyc o awans z franzucami.Wloskie mistrzostwa ewidentnie pokazuje iz wlosi ukladajac taki a nie inny system rozgrywek zwyczajnie boja sie mocniejszych zespolow i ulozyli tak drabinke aby z tymi mocnymi druzynami spotkac sie dopiero w walce o polfinal.Ciazy na nich duza presja a dla wiekszosci zawodniko jak fei cernic i vermiglo to pewnie ostatnie mistrzostwa.Amerykanie to mieszanka mlodosci i doswiadczenia poczatek w ich wykonaniu nie byl zbyt dobry jednak wczorajsze 3:0 z wicemistrzami europy pokazalo ze sa w stanie walczyc ze wszystkimi.Ich glowna bronia jest zagrywka stanlay najlepiej zagrywajacy do tej pory zawodnik i priddy ktory tez ma solidna armate.Mysle ze podobnie jak wczoraj bedzie to szykie 3:0 dla amerykanow.
⛔ 100
 
S 0

sikorajames

Użytkownik
USA-Włochy siatkówka
typ 1
kurs 2.95 Unibet
Mecz dla Amerykanów o wszystko nie mogą sobie pozwolić na porażke. Myślę że wyjdą zmotywowani na ten mecz chęcia zdobycia medalu oraz ogrania gospodarzy którzy ewidentnie drabinke turniejowa ustawili pod siebie. Amerykanie turnieju nie rozpoczeli dobze ale jesli wyjda w swoim najmocniejszym ustawieniu i mocno zmobilizowani powinni wygrac ten mecz . Na gospodarzach ewidentnie będzie ciążyc presja ostatnimi czasy nic wielkiego nie ugrali przed swoja publicznościa chcieliby awansowac do polfinalu i walczyc o medale ale na tych MŚ jeszcze z tak wymagajaącym pzreciwnikiem jak USA nie grali moim zdaniem sie zestresują i przegrają 3:1.
Ostatnie wyniki amerykanów na duzych imprezach wyraznie lepsze od Włochów.
⛔ 100​
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy - Czechy
Typ: Powyżej 186,5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Data: 05 Paź 2010 godz. 17:00
ANALIZA:
MŚ zaskakują z dnia na dzień. Wczoraj chyba mało kto się spodziewał, że USA wygra aż tak wyraźnie z Francją. Jednak w końcu w ekipie z Ameryki Płn. wszystko &quot;zatrybiło&quot; jak trzeba i zagrali naprawdę dobre spotkanie. Dzisiaj kolejny dzień i kolejny typ. Wybrałem moim zdaniem najbardziej wyrównaną potyczkę wtorku, czyli pojedynek Niemców z rewelacją rozgrywek - Czechami. W grupie R w najlepszej sytuacji jak na razie Brazylia, która po emocjonującym meczu pokonała Czechy i właśnie dla naszych sąsiadów mecz z Niemcami, będzie spotkaniem &quot;o wszystko&quot; jeśli chcą się liczyć jeszcze w walce o medale. W grupie może wydarzyć się jeszcze wszystko, a więc na pewno będzie walka od pierwszej do ostatniej piłki. W tym momencie nie ma już kalkulacji, trzeba wyjść na parkiet dać z siebie wszystko i wygrać spotkanie, nieważne z kim będzie się grało w następnym meczu. Wśród kilku bukmacherów udało mi się znaleźć chyba najbardziej korzystną linię w stosunku do kursu, czyli 186,5. Podobnie jak wczoraj w analizie do meczu Francja - USA, wystarczą cztery wyrównane sety, co jest bardzo prawdopodobne. Ewentualny wynik, np. 25:23, 22:25, 25:20, 25:22 - to już pokryta linia. Liczę oczywiście na pięciosetówkę, ale taka opcja jaką przedstawiłem obok, również wydaje się ciekawa. Zarówno Czechy jak i Niemcy w obecnym turnieju w większości spotkań rozegrały co najmniej cztery sety, więc dlaczego nie miałoby się to stać w spotkaniu, w którym staną na przeciw siebie?
⛔ 100
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Siatkówka
Spotkanie : Rosja - Serbia (godz 17:00)
Typ: Rosja -2,5 set
Kurs: 4,0
Buk: Bwin
Analiza:
Serbia ma juz za sobą pierwszy mecz tej fazy Mistrzostw.Wygrali z Argentyną 3-1 ale niewidac było czegos nadzwyczajnego w ich grze.Ważne jest zwyciestwo które przyblizyło ich do awansu ale by awansowac trzeba wygrac dziś z Rosją ,a to jest wielki problem bo ja niewidze nic w drużynie serbskiej co mogło by spowodowac zwyciestwo z Rosjanami.Chyba tylko taka postawa jaką zaprezentowali Polacy z Bułgaria mogła by spowodowac ze to Serbia grała by dalej.
Ja dziś stawiam zdecydowanie na Rosjan.Jestem przekonany że pojada dziś serbów wiec typuje dziś 3-0 dla Rosji.
Maxim MIKHAYLOV gra bardzo dobrze w tym turnieju i jest jak narazie najlepiej atakującym mistrzostw z skutecznością prawie 65 %.
Troszke zawodzi Volkov ale mysle że dziś pkaże swoją klase bo bedzie on bardzo potrzebny by ta maszyna rosyjska działąła jak szwajcarski zegarek którą nakreca Grankin prezentujacy dobra forme na tych MŚ.
Bardzo dobra zagrywka Mikhaylov&#39;a ,który zaserwował już 14 asów i lepszy od niego jest tylko Stanley z 18 asami.Natomiast Serbowie nieprezetują wibitnej zagrywki co jest podstawą do prowadzenia równej rywalizacji z Rosjanami bo zeby Rosjan przychamowac w ataku potrzeba ich od tej siatki odrzucic.Spodziewam sie meczu bez historii i spokojne zwyciestwo Rosjan 3-0.
⛔ 100
 
212273 0

212273

Użytkownik
Mecz: Tamworth vs Barrow
Typ: powyżej 2,5 goli w meczu
Kurs 1,80
Buk Expekt
O 20:45 rozpocznie się mecz 14 kolejki Blue Square Premier pomidzy Tamworth i Barrow. Gospodarze zajmują 10 miejsce z 19 punktami na koncie, goście są na 20 miejscu i zgromadzili 13 punktów. Zespół Tamworth strzela w meczach u siebie dość duzo goli bo ma ich na kocie 13 w 6 meczach u siebie. z 13 rozegranych kolejek to aż w 10 przypadkach mecze z udziałem Tamworth konczyły sie over 2,5, a z 6 meczy rozegranych u siebie , aż w 5 padło over 2,5. Myśle ze dzis bedzie podobnie. Gospodarze powinni zdobyć około 3 bramek i minimum jedną stracić , więc stawiam na 3:1. Barrow w tym spotkaniu jest skazane na porażkę, ale powinni pokusić sie o zdobycie chodź jednego gola.
✅ 80
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa
Typ: 1
Kurs: 5.15
Buk: Expekt
Dziś o 15.00 spotkanie w rosyjskiej lidze hokeja KHL pomiędzy Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa. Jest to 9 kolejka spotkań tych drużyn we wschodniej konferencji ligi, w której to gospodarze zajmują obecnie 9 miejsca natomiast goście są na 4 pozycji. Faworytem zdaje się być zespół gości, mający 18 punktów popratych dośc skuteczną grą w postaci 6 wygranych na 10 spotkań (bramki 43:31). Gospodarze wygrali do tej pory 4 spotkania co daje im 10pkt. Avtomobilist dobrze wypadł w minionej kolejce , wygrywając pewnie z Traktor Chelyabinsk (4:1), podczas gdy Salavat pokonał na wyjeździe zespół Neftekhimik (3:4). Drużyna gospodarzy na do wyrównania pewne rachunki z minionego zeszonu z gośćmi bowiem przegrali oni rundę play-off doznając bardzo dotkliwej porażki w ostatnim meczu u siebie (1:8). Dziś, gospodarze będą chcieli wziąść odwet i pokusić się o wygraną a to nie musi być aż tak trudnym wyzwaniem, ponieważ w 3 meczach na własnym terenie Avtomobilist pokonał przyjezdnych dwukrotnie więc nie stoją dziś na skazanej pozycji. Mimo przewidywań do wygranej gości , po ostatnim obiecującym występie zespół gospodarzy będzie chciał sprawić niespodziankę i ograć potencjalnie silniejszego rywala, który na pewno jest do ogrania.
⛔ 100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata:CZECHY - NIEMCY
Typ: Czechy @ 2,110 Pinnacle
Czesi wczoraj pokazali kawał dobrej siatkówki w starciu z Brazylijczykami. Owszem Brazylia to nie jest obecnie jakiś hegemon, nawet odpuszcza mecze by trafic na słabszych rywali co świadczy o ich słabości tylko! Czesi zagrali swoje, widac było w ich grze radośc z tego co robią. Po każdej wygranej piłce ogromna radośc. Stokr moze zagrał słabiej, ale świetnie uzupełniał atak Platenik i Konecny, a rozegranie Tichacka na najwyższym poziomie. Ponadto libero bronił niesamowite piłki. Ogólem widac, że Czesi grali bez żadnej presji w tym meczu. Niemcy mnie niczym nie przekonują na tych MŚ. Przereklamowany Grozer może i ma siłe w łapie, ale Stokr jest dla mnie lepszym zawodnikiem od Niemca. Chociażby angaż w Trentino o tym może świadczyc. A mówiąc tak serio to zapowiada się ciekawe stracie. Niemcy muszą, Czesi chcą, a chciec to móc więc stawiam na Czechów;)
⛔ 100
 
M 0

marcin_chelsea

Użytkownik
Rosja - Serbia
Typ: 1 (-1,5 )
Kurs: 2.00
Buk: Expekt
Pojedynkiem z Serbią rozpoczną reprezentanci Rosji zmagania w 3 fazie turnieju rozgrywanego we Włoszech. Mistrzostwa wchodzą powoli w decydującą fazę, 3 faza jest przedsionkiem półfinałów - to grupa, składajacą się z 3 zespołów i tylko jedna drużyna awansuje do &quot;Final Four&quot; tegorocznego Mundialu. Los sprawił, że w grupie spotkały się 2 silne zespoły - Serbii i Rosji, a także drużyna, która odgrywa rolę dostarczania darmowych punktów czyli Argentyna. Rosjanie , jeżeli chcą walczyć o medale, muszą ten mecz wygrać, bowiem jeżeli przegrają to podobnie jak Polacy pojadą do domu z pustymi rękami. Obie ekipy prezentują bardzo wysoki poziom siatkówki i najsprawiedliwiej by było,gdyby obie znalazły się w półfinałach MŚ. Tak się jednak nie stanie i tylko jedna z tych ekip awansuje do kolejnej fazy. Wszystko zależeć będzie od tego pojedynku. Zdecydowanym faworytem są Rosjanie, którzy mimo zaciętych bojów w pierwszych rundach tych mistrzostw radzili sobie średnio ( Rosja-Portoryko 3-2, Australia 3-1, Hiszpania 2-3 ) prezentują moim zdaniem wyższy poziom gry od serbskich kolegów. Nie mogą jednak lekceważyć Serbów, którzy mimo &quot;porażek&quot; z Kanadą czy Polską nadal stanowią poważne zagrożenie dla Sbornej. Co prawda pokonali Kubę, ale Kubańczycy najprawdopodobniej specjalnie przegrali, zeby nie zagrać z Rosjanami w tej fazie turnieju. Teraz jednakże gdy turniej wkracza w decydującą fazę, żadna z drużyn nie może pozwolić sobie na wpadkę. Serbowie mieli wczoraj niemałe kłopoty z Argentyńczykami, którzy zdołali wczoraj ugrać seta o wiele lepiej grającym rywalom.
Moim zdaniem jednak Rosjanie pokażą dzisiaj gdzie jest miejsce Serbów. Niewątpliwym atutem Rosjan będzie blok. Oglądałem tegoroczne zmagania tych zespołów w Final Six Ligi Światowej i wielokrotnie Serbowie nie mogli się przebić przez bardzo wysoką , rosyjską ścianę. Ostatnie 3 pojedynki kończyły się 3 zwycięstwami Rosjan ( 3-0, 3-0 i 3-1 ), tak więc widać, ze zespół Sbornej jest zmorą Serbów, tak jak dla nas Brazylia.
Serbowie opierają swoją grę na skrzydłach, ale tam właśnie najbardziej aktywny jest rosyjski blok.
Atutem Rosjan będzie rowniez zagrywka. Przyjęcie Serbów pozostawia wiele do życzenia, a jak będzie niedokładne przyjęcie to ich ataki albo zostaną zblokowane, albo skontrowane przez Rosjan.
Ten mecz zakończy się rezultatem handicapowym, prawdopodobnie w 3 setach. Jak dla mnie tak wysoki kurs jest promocją, tak więc serdecznie wszystkim polecam !!!
⛔ 100
 
K 0

kolaa

Użytkownik
Maag Tammeka - Trans Narva
Typ 1
Kurs 6,50
Bwin
Jest to mecz pucharowy, w którym faworytem jest 3 siła ligi Estońskiej czyli Trans Narva. Narva spokojnie zajmie 3 miejsce w lidze bo ma zbyt duża strate do zespołów z Talina i zbyt dużą przewagę nad zespołami z Kajlewia.
Tammeka jest to obecnie 6 zespół ligi i tak jak w przypadku gości nie spadną i nie awansują wyżej.Ale nie ma się co miejscem sugerować bo w tej lidze gra tylko 10 zespołów Trans ma 64 punkty a 3 pozycje niżej Tammeka ma punktów 36. A więc dzieli ich przepaść. W ostatniej kolejce Maag zrobiło sporą niespodziankę wygrywając u siebie 2:1 z Florą Talin. Maag to zespół, który może sprawić niespodziankę, bo byt w lidzę mieli już zapewniony 10 kolejek temu i nie byli zmuszeni do ciułania punktów. Sądzę, że ostatnie zwycięstwo z Talinem doda im pewności i sądzę, że może w tym spotkaniu dojść do sensacji. Tym bardziej, że Flora walczy o mistrza i porażka ze słabeuszem może ich kosztować tytuł, jak to bywa w takich ligach karny w 90 minucie i porażka z Tammeką tylko 1:2.
⛔ 100
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Spotkanie: Drogheda United - St. Patricks Athletic
Typ: X
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet-At-Home

Analiza:

W meczu 32 kolejki Irlandzkiej ligi dojdzie do ciekawego pojedynku w którym zmierzą się zespoły Drogheda United i St. Patricks Athletic. Faworytem tego spotkania jest zespół gości co odzwierciedlają kursy u bukmacherów ja jednak stawiam że mecz zakończy się remisem. Co za tym przemawia? przede wszystkim obu ekipom ostatnio się nie wiedzie (Drogheda przegrała 4 ostatnie mecze ligowe, a St. Patricks zaliczył remis i porażkę w ostatnich spotkaniach).
Bardziej zmotywowani więc powinni być gospodarze, którzy jeśli marzą o utrzymaniu się w lidze muszę szybko zacząć zdobywać punkty. Sytuacja w tabeli obu drużyn jest zgoła odmienna: Drogheda zajmuje 10(19 pkt)- ostatnią - pozycję w lidze, natomiast St. Patricks jest 4 (51 pkt), lecz w tym meczu może nie być tego widać, zwłaszcza że mecz odbywa się na boisku Droghedy, a tu już wiele silniejszych irlandzkich zespołów gubiło punkty, a nawet jeśli wygrywali to po wielkich męczarniach.
Warto również zwrócić uwagę na fakt że zespół gości strzela dużo bramek ale równie dużo traci bramek (w 6 ostatnich spotkaniach stracili co najmniej 1 bramkę) co może być dużą szansą dla gospodarzy na skarcenie ekipy St. Patricks.
Myślę że po 4 porażkach z rzędu zespół Droghedy powalczy i zdobędzie jeden punkt. Kuszącym w przypadku tego typu jest kurs (3,50), którym z pewnością pogardzić nie można ;)
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
1 liga Bośniacka
Rudar - Buducnost Banovici
X2
2.50
bwin
Dzisiaj o godzinie 15.30 zostanie rozegrane bardzo interesujące spotkanie w 1 lidze Bośniackiej. Spotkają się ze sobą Rudar ( 12 drużyna w ligowej tabeli/ na 16 zespołów) i Buducnost Banovici ( 15 ekipa w tabeli).
Gospodarze sezon zaczęli dobrze. Remis a potem 2 zwycięstwa na pewno cieszyły piłkarzy jak i kibiców tego klubu. Potem już coraz gorzej: porażka, remis, porażka, remis i porażka. Razem na 8 meczy mają 9 punktów. Nie wiele.
Goście sezon zaczeli średnio. Remis, potem porażka, następnie znów remis i zwycięstwo. Po za tym kolejne dwa remisy i dwie jednobramkowe porażki. W bramkach: 6-9, czyli nie są chłopcami do bicia a jak przegrywają to jedną bramką.
Reasumując spotkają się 2 drużyny o podobnym potencjale. Wynik może być każdy. Dla mnie najprawdopodobniejszy jest remis. Wolę jednak zagrać x2 bo kurs prawie oscyluje jak za &quot;klasyczny&quot; remis ( 3.00 ).
⛔ 100
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Kristof Vliegen - Thomas Schoorel
Typ: Thomas Schoorel
Kurs: 2,05
Buk: Tobet
Analiza: Vliegen gra ostatnio słabiutko - przeważnie pierwsze i drugie rundy. Schoorel wprost przeciwnie - kilka dobrych rezultatów w challengerach. Jedyne co działa na plus dla Vliegena to nawierzchnia. Kristof gra w tym roku dosyć często na hardzie, podczas gdy Thomas skupia się na mączce. Ja myślę jednak, że wyższy forma Schoorela przeważy nad nawierzchnią (choć jest to troszkę ryzykowna teoria) i to młody Holender wyjdzie z tego spotkania zwycięsko.
⛔ 100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
spotkanie: Rudar Prijedor - Buducnost Banovici
typ: remis
kurs: 4,40
bukmacher: bwin
Dzisiaj dziewiąta kolejka w lidze Bośni i Hercegowiny. Spośród wszystkich spotkań wybrałem właśnie te w którym zagrają ze sobą zespoły najbardziej remisujące. Jest to dwunasty w tabeli Rudaj i piętnasty Buducnost. Oba zespoły zdobywają stosunkowo mało bramek i także w tym meczu myślę że będzie wynik oscylujący między 0:0 lub 1:1. Faworytem w tym spotkaniu oczywiście jest Rudar, lecz moim zdaniem zespół gości znajdujący się w strefie spadkowej będzie walczył o ten punkcik który może ich wyciągnąć z dna. Buducnost to beniaminek ligi i mam nadzieję że będzie w stanie wywalczyć korzystny wynik i zadowolić swoich kibiców.
powtórzony typ ⛔ 100
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: USA - Włochy
Typ: USA +1,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bwin
Analiza: Chciałem postawić czystą 1, ale ktoś mnie uprzedził. Za Włochami w tym meczu przemawia tylko to, że są gospodarzami, a gospodarzom pomagają ściany (i sędziowie ;)) Włosi grają nieprzekonująco nie tylko w tym turnieju, ale od paru lat. Najmocniejsza liga na świecie, a reprezentacja zawodzi. Amerykanie to aktualni mistrzowie Olimpijscy. Wartość ich drużyny zna każdy, oglądałem ich wczorajszy mecz z Francją, i ekipa Trójkolorowych została dosłownie rozniesiona. USA ma problem z lekceważeniem słabszych rywali (vide Kamerun lub Czechy) ale gdy się sprężają (Wenezuela, czy wczoraj Francja) to grają naprawdę dobrze. Bukmacherzy kompletnie zlekceważyli ten zespół, dlatego podejmuję rękawice, i gram na Amerykanów.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: ZSC Lions - SC Bern
Typ: under 5,5
Kurs: 1,813
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: 11 kolejka szwajcarskiej Nationalliga A. Gospodarze na razie są na pozycji nr 9, w regulaminowym czasie po 10 meczach wygrali zaledwie raz. Na koncie też mają 3 wygrane po dogrywce i karnych. Goście to obecny jeszcze mistrz kraju, wygrali 6 razy w tym sezonie. Ciekawsze są jednak bilanse bramkowe obu drużyn. Bern po 10 meczach ma bilans 24-22, strzelają mało, gorsze są tylko 3 drużyny, w tym Lions i tracą mało. Lepsze są też tylko 3 ekipy. Gospodarze mają bilans 21-26. W meczach obu drużyn więc średnio pada grubo poniżej 5 goli. Jeśli chodzi o klasyfikację under/over, to Bern zanotował 3o/7u, Lions 2o/8u. W h2h na ostatnie 20 meczów 12 underów, a w ostatnich 6 meczach gospodarzy padł tylko 1 over, w ostatnich 6 meczach Bern 2 overy. Ostatnio te ekipy zagrały w European Trophy, Central Division i Bern wygrało 3:2. Patrząc statystycznie trzeba postawić na under.
✅ 81
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
Spotkanie: JK Tammeka Tartu - JK Trans Narva
Typ: Podwójna szansa 1X
Kurs: 2.57
Buk: Bwin
Analiza: Narva w tym sezonie wyrasta na 3 siłe ligi estońskiej. Ustępuje tylko miejsca drużynom z Tallina-Florze i Levadii. Pucharowe spotkanie z Tartu nie będzie dla nich jednak spacerkiem. Drużyna gospodarzy po 7 porażkach w końcu się przełamała i pokonała u siebie lidera rozgrywek - Florę Tallin. Świadczy to niewątpliwie o przezwyciężeniu kryzysu. W pucharach często słabsze drużyn ucierają nosa mocarzom, uważam, że tak stanie się w tym meczu. Goście mogą wystawić lekko rezerwowy skład, a także zlekceważyć przeciwnika, który odstaje od nich trochę poziomem. Dodając do tego motywację gospodarzy , chęć zadośćuczynienia swoim kibicom i loteryjność jaką rządzą się rozgrywki pucharowe(zwłaszcza w półamatorskiej lidze estońskiej) możemy liczyć na walkę ze strony Tartu, stąd mój typ. Pozdrawiam.
✅
157
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Spotkanie: Pelicans Lahti - Turku PS
Typ: 2
Kurs: 2,90
Buk: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie na dole tabeli, niezwykle ważne dla obu ekip a szczególnie dla gości. TPS, mistrz kraju fatalnie zaczął rozgrywki wygrywając do tej pory zaledwie 1 z 8 meczów. Postawa Turku delikatnie mówiąc dziwi, mimo wielu problemów kadrowych spowodowanych kontuzjami. Nie można jednak za każdym razem zrzucać odpowiedzialności za niepowodzenie na kontuzje, mistrz kraju musi grać na pewnym choćby minimalnym poziomie jaki przystoi mistrzowi. Myślę, że spotkanie z Pelikanami jest dobrą okazją ku powolnemu wychodzeniu na prostą. Lahti to średnio-słaba ekipa plasująca się raptem 2 pozycje wyżej niż goście. Spoglądając na statystyki H2H z ostatnich lat widać, że Pelikany „leżą” drużynie przyjezdnych, sądzę więc że jest wreszcie szansa zobaczyć zwycięstwo TPS Turku. Myślę, że kurs na gospodarzy jest lekko zaniżony (1,9) i spowodowany nie tyle ich dobrą grą, co prawie wyłącznie nienajlepszą postawą TPS. Każda nawet najgorsza seria nie może trwać wiecznie, dlatego typuję zwycięstwo TPS Turku.
⛔ 100
 
K 0

ka55ka

Użytkownik
Spotkanie: Luton Town - Crawley Town
Typ: 1
Kurs: 2.15
Buk: expekt
Analiza: Dziś o godz 20:45 dojdzie do rozgrywek ligi angielskiej Blue Square. Spotkanie które ja wybrałem na pewno jedno z najciekawszych dzisiejszego wieczoru. Drużyna gospodarzy ma 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 24 pkt, drużyna przyjeznych to lider tabeli z dorobkiem 29 pkt. Luton wygrało dwa ostatnie spotkania i jest na fali, ich bilans bramkowy u siebie 11:3 na 6 meczy czyli bardzo przyzwoity. Crawley Town gra świetnie na wyjezdzie, lecz myśle że swietnie grajce u siebie Luton zagra przyzwoita piłke, licze na wynik 2:1. Ostatni mecz między nimi odbył się w poprzednim sezonie i Luton wygralo wtedy 3:0. Ja stawiam na Luton. Pozdrawiam
⛔ 100
 
baaasti42 70

baaasti42

Użytkownik
Rosja - Serbia
Typ - 1
Kurs - 1.5
Buk - William Hill
W tym meczu Rosjanie nie mogę pozwolić sobie na żadne kalkulacje. Skończyła się faza w której Daniele Bagnioli Mógł żonglować składaem do woli, tak aby uzyskać nie koniecznie jak najlepszy wynik, lecz jak najlepszą pozycje w następnej fazie. W tym meczu Rosjanie muszą wygrać aby myśleć o dalszej fazie turnieju. Serbowie mają za sobą mecz z Argentyną, który rozegrali wczoraj. Dla Rosji będzie to pierwsze spotkanie w tej fazie rozgrywek i na pewno są bardzo dobrze przygotowani fizycznie jak i taktycznie. Myślę że drużynę Rosji stać na o wiele więcej niż tylko pokonanie Serbów. Oni mogą ich zdeklasować. Wpadka z Hiszpanią była tylko zagrywką ze strony trenera
⛔ 100
 
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
Nitra-Slovan Bratysława.
typ: Nitra +1.5 typ 2
Kurs 1.95
Buk: bet 365
Analiza.
Wiatam dziś za 30 min dojdzie do spotkania w Słowackiej Lidze hokeja pomiędzy Nitrą która zajmuje obecnie 9 w tabeli na 11 zespołów (4 zwycięstwa i 8 porażek) a gośćmi dzisiejszego pojedynku czyli Ekipą z Bratysławy która zajmuje 3 miejsce (7 zwycięstw i 4 porażki). Ale nie pozycja jest najważniejsza a fakt ze Nitra zwolniła trenera i dziś poprowadzi ich jego niedoświadczony asystent! Do tego po tragicznych występach Nitry z ich ekipy odeszła następująca 5 graczy: Jan Romanek,Tomas Bućka,David Moravec,Michal Fikrt i Lukas Hronek...Istnieje duże prawdopodobieństwo że Nitra może zagrać dziś bez bramkarza jeśli nie uda im się ściągnąć jakiegoś zastępcy. Do tego na oficjalnej stronei Ligi słowackiej Hokeja jest notka prezesa Nitr ze Zawodnicy nie wytrzymują Kondycyjnie 60 min w spotkaniu co może być dużym problemem. Tak wiec Stawiam na pewną 2 z handicapem.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom