>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Transfery, wymiany i inne ruchy

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tutaj piszemy informacje, newsy, a także plotki mniej lub bardziej wiarygodne dotyczące ruchów zawodników między klubami we wszystkich ligach europejskich włącznie z KHL i NHL.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Myślę, że temat zda egzamin, czasami jest tak, że niektórych ruchów się po prostu nie zauważy od razu, a mogą być przydatne i na taką informację natknąłem się dzisiaj (info sprzed trzech dni):
Slovan ogłosił informację o odejściu trzech zawodników. Pierwszy bramkarz - Ciliak (28 spotkań, 3,31 średnia, 89,3 % obron) odejdzie z Bratysławy i będzie grał dla czeskiej Komety Brno. Rezygnuje także dwóch napastników - Lamper 9 pkt (5+4) i Lunter 12 pkt (6+6). Karierę będą kontynuować obaj w słowackim zespole Banska Bistrica.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Prawdopodobne jest, że uznany za najlepszego goalie Młodzieżowych Mistrzostw Świata 2019 - rosjanin Koshetkov (Soczi) przejdzie po zakończeniu sezonu do SKA St. Petersburg. W tym sezonie zagrał dwa spotkania w KHL i 15 w składzie klubu z Ryazania. Kontrakt 19-letniego bramkarza obowiązuje do końca sezonu 2020/2021. Widać SKA już myśli o wzmocnieniach na przyszły sezon ????
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Za kulisami walki w drugie miejsce na wschodzie KHL, mówi sie o tym że Avangard Omsk rozmawia z Darrenem Dietzem odnosnie jego wystepów w zespole Jastrzębi w nastepnym sezonie, mimo ze jego kontrakt Z Astaną wygasa po sezonie 2020/2021. Ale kto bogatemu zabroni.
Edit: Przepraszam , male sprostowanie bo się zagalopowąłem z sezonami , kontrakt jest dwuletni czyli wygasa po sezonie 2019/2020
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Prawdopodobne jest, że uznany za najlepszego goalie Młodzieżowych Mistrzostw Świata 2019 - rosjanin Koshetkov (Soczi) przejdzie po zakończeniu sezonu do SKA St. Petersburg. W tym sezonie zagrał dwa spotkania w KHL i 15 w składzie klubu z Ryazania. Kontrakt 19-letniego bramkarza obowiązuje do końca sezonu 2020/2021. Widać SKA już myśli o wzmocnieniach na przyszły sezon ????
Skauci SKA nie próźnują, z tego co wiem to są też na kazdym meczu Loko, ciekawe którego gracza chcą podkrasć, mam juz typy ale nie chcę wykrakać bo ta młodziez jest perspektywiczna i za rok bedzie stanowic o sile Loko więc najchetniej bym tych skautów stamtąd wygonił;)
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Przeczytane u jednego z dziennikarzy zajmujących się KHL. Ilja Konowałow jest już na celowniku skautów z NHL. Nie wiem, które kluby ich wysłały, ale coś chyba jest na rzeczy jak chodzi o bramkarza stycznia.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Przeczytane u jednego z dziennikarzy zajmujących się KHL. Ilja Konowałow jest już na celowniku skautów z NHL. Nie wiem, które kluby ich wysłały, ale coś chyba jest na rzeczy jak chodzi o bramkarza stycznia.
Skauci z NHL tez sie tam krecą i będą na meczu Rosja-Finlandia 07.02, gdzie w brame zobaczymy Ilie Konowałowa. Ale Loko ma drugi talent miezy słupkami9 mówią, że lepszy jest niż Ilia), chłopak ma 19 lat i juz zdażył sie zaprezentować w kilku meczach KHL i podpaść kilku napastnikom bo radził sobie bardzo dobrze ;)
Chodzi o Daniła Isajewa, swoja drogą trzeba go obserwowac bo kto wie czy w nastepnym sezonie obaj nie beda stanowic o sile miedzy słupkami Loko, chociaz zobaczymy co za rok pokaże Konowałow , czy ta forma bedzie na takim samym poziomie, potrzeba stabilnosci teraz
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Soczi:
Agent Kochetkova - Alexander Chernykh skomentował w mediach informację o możliwym przeniesieniu swojego klienta do SKA. Stwierdził, że jego klient ma ważną umowę z Sochi do 2021 roku, aczkolwiek możliwe, że pod sam koniec sezonu zostanie wykonany taki ruch...Jakoś trudno mi to sobie wyobrazić zwłaszcza, że Kochetkov nie raz mówił o dobrych relacjach z managementem, innymi zawodnikami itd....
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Młody 20-letni zawodnik Amura - Nikita Popugaev - zdecydował rozwiązać kontrakt z zespołem i spróbować swoich sił w Ameryce Północnej. Nie będzie to wielkim oslabieniem dla Chabarowska. Nikita zagrał dla Amura 37 spotkań i strzelił jednego gola. Prawa do zawodnika wciąż będą należeć do ekipy z Chabarowska.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Slovan wciąż pozbywa się swoich zawodników. Do Szwedzkiego Brynas przeszedł wicelider strzelców ekipy z Bratysławy - Rudolf Cerveny.
PS. SKA przedłużyło kontrakt z Hellbergiem do końca sezonu 21/22.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Z ciekawostek hokejowych:
Darren Dietz 17.02.19 otrzymał obywatelstwo Kazachstanu i bedzie bronił jego barw w najbliższych MŚ.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej


Aleksander Elesin ( Loko) podpisał kontrakt z Calgary Flames, 



Joonas Kemppainen przenosi się z Ufy do SKA, kontrak póki co na rok.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 23, 2019, 11:29 p.m. przez alpha


Kilka klubów NHL interesuje się Ilyą Mikheyevem, więc możliwe, że już niedługo gracz Omska wyląduje za Oceanem.



Najbliżej mu do Hawks, Leafs i Knihgt, zobaczymy jak to sie potoczy.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 23:38 przez mark1973
cytat z dnia April 23, 2019, 11:29 p.m. przez alpha


Kilka klubów NHL interesuje się Ilyą Mikheyevem, więc możliwe, że już niedługo gracz Omska wyląduje za Oceanem.



Najbliżej mu do Hawks, Leafs i Knihgt, zobaczymy jak to sie potoczy.



Z tego co dzisiaj wyczytałem to najbliżej mu właśnie do Leafs, ale to nic pewnego. Ekipa z Toronto jest mocna, ale zawodnik Omska byłby ciekawym wzmocnieniem i nie zająłby wiele miejsca "pod czapką" ;)
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 23, 2019, 11:43 p.m. przez rasijskij
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 23:38 przez mark1973
cytat z dnia April 23, 2019, 11:29 p.m. przez alpha


Kilka klubów NHL interesuje się Ilyą Mikheyevem, więc możliwe, że już niedługo gracz Omska wyląduje za Oceanem.



Najbliżej mu do Hawks, Leafs i Knihgt, zobaczymy jak to sie potoczy.



Z tego co dzisiaj wyczytałem to najbliżej mu właśnie do Leafs, ale to nic pewnego. Ekipa z Toronto jest mocna, ale zawodnik Omska byłby ciekawym wzmocnieniem i nie zająłby wiele miejsca "pod czapką" ;)



Ilja sie bardzo dobrze rozwinął pod okiem Hartleya i z pewnością ma szanse sie zaadoptować w Leafs, spory w tym roku odpływ rosyjskich talentów za granice. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


A nie słyszał nikt z was informacji na temat Kaprizowa? Nie wybiera się do Minnesoty na przyszły sezon? Ja ostatnio nie jestem na bieżąco. Jakiś czas temu spotkał się z przedstawicielem klubu z USA ale nie wiem na jakim etapie to się teraz odbywa.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 23, 2019, 11:51 p.m. przez rasijskij


A nie słyszał nikt z was informacji na temat Kaprizowa? Nie wybiera się do Minnesoty na przyszły sezon? Ja ostatnio nie jestem na bieżąco. Jakiś czas temu spotkał się z przedstawicielem klubu z USA ale nie wiem na jakim etapie to się teraz odbywa.



Wild jako jedni z pierwszych gratulowali mu zdobycia Gagarina i ma grac u nich od nastepnoego sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom