>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Superbet - opinie

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Szkoda słów......
te polskie "legalne" buki to widze chca dogonic w "jakosci uslug" takie tuzy jak ruskie 1xbety i dalszy milionów klonów tego czegos, co nastepne? zapis w regulaminie ze nie przyjmuja "profesjolnaych graczy" i ze moga zamknac konto gdy takiego wykryja? :D
ze swojej strony moge tylko powiedziec ze jak juz sobie cos w jakims ziemniaku wynajde bo sie walneli w czyms to ide do punktu ziemnego drukuja papierek i tam juz nie maja zadnych szans "na obrone" i mozliwosci wykrecenia sie + anonimowosc +zadnych pseudoweryfikacji czy wykrecania sie regulaminu albo innymi bzdurami o ustawie o praniu brudnych pieniedzy czy tam ustawie antyterrorystycznej (a takie komiczne historie juz potrafily klauny odwalac i mrozić hajs)
 
T 170

tutek

Użytkownik
Ten buk czasy świetności ma już za sobą, z początku nie było z nimi problemów i dawali sporo promek i bonusów. Wiadomo tylko po to by ściągnąć graczy, teraz to jeden wielki gniot. Marne bonusy, utrudniają wypłaty ( dodatkowe weryfikacje z d....) A co do wykluczania z bonusów to większość tak robi że jak coś ugrasz a za mało wpłacasz - przegrywasz to wykluczają. Tak jak w śmiesznym comeon albo pzbuk-u.
 
H 261

Hilczerson

Użytkownik
Ten buk czasy świetności ma już za sobą, z początku nie było z nimi problemów i dawali sporo promek i bonusów. Wiadomo tylko po to by ściągnąć graczy, teraz to jeden wielki gniot. Marne bonusy, utrudniają wypłaty ( dodatkowe weryfikacje z d....) A co do wykluczania z bonusów to większość tak robi że jak coś ugrasz a za mało wpłacasz - przegrywasz to wykluczają. Tak jak w śmiesznym comeon albo pzbuk-u.
Dokładnie na początku naprawdę super się u nich stawiało, zero problemów ale od roku około zmienily totalnie polityke i zaczęły się problemy.
Także niestety nie Polecam nikomu tego buka bo zamienia się w firmę krzak
 
P 0

piotrel808

Użytkownik
Stanowczo przestrzegam przed oszustwem ze strony firmy Superbet. Chciałem skorzystać z promocji Tydzień bez ryzyka. Po postawieniu zakładów na kwotę 4200 zł i zakończeniu tygodnia gry czekałem na wypłatę bonusu. Po 2 dniach otrzymałem informację, że konto zostało wykluczone z promocji. Żadnej możliwości odwołania. Przejrzałem opinie w Internecie. Nie jestem jedyną osobą która została oszukana. Wygląda na to, że gdy bukmacher musi wypłacić większą kwotę blokuje użytkowników.
 
P 771

Pirania

Użytkownik
Nie wpłacajcie większych sum bo i tak nie wypłacicie , nie chcą mi wypłacić mojej kasy ( nie brałem bonusu) „zapobieganie praniu pieniędzy”
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
panuje wysyp komentarzy ludzi nie majacych nic wspolnego z zarabianiem pieniedzy, zwykli niedzielni gracze co uda im sie te pare zloty ugrac i strugaja fachowca
 
P 771

Pirania

Użytkownik
A tak ich wczoraj wychwalałeś pod niebiosa :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Bukmacher dobry, ale takie zagrywki i zapisy w regulaminie nie są przyjazne…
Post automatycznie złączony:

panuje wysyp komentarzy ludzi nie majacych nic wspolnego z zarabianiem pieniedzy, zwykli niedzielni gracze co uda im sie te pare zloty ugrac i strugaja fachowca
to do mnie piszesz? Tak się składa , że bukmachera poznałem w 1997 przechodząc chyba wszystkie etapy… więc zachowaj swoje głupie komentarze dla siebie.
Post automatycznie złączony:

sprawdzaja twoja "cierpliwosc" ze tak sie wyraze. musisz sie przemeczyc i hajs dostaniesz.
Zagrałem za wszystko, w trakcie wziąłem cashout (zalicza się do obrotu). Tak właśnie zakończyłem współpracę z tym bukiem…zmuszony do obrotu swoimi pieniędzmi nie korzystając z bonusu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom