>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

M 0

Mike9966

Użytkownik
Ale co w tym nietypowego? Na wiekszosci buków możesz zakładać kilka kont na jeden adres. Zawsze tak robię i problemów nie ma. Ale bonusów nigdy nie biorę.
Post automatycznie złączony:


W dzisiajeszych trudnych czasach dla graczy nie liczą się jakieś śmieszne bonusu czy wypłaty w 5 minut tylko to, ile bukmacher da ugrać zanim zlimituje. Co za różnica czy wypłaci pieniądze w 5 minut czy 5 dni? Żadna. Może i 2 tygodnie wypłacać. Ale niech da ugrać jakąś normalną kwotę zanim zlimitue a nie po kilku wygranych typach jest po grze.
Następny wiejski filozof. Typie dla każdego może być coś innego istotne, a nie to co dla ciebie. Wyjdź ze swojego świata czasem, bo zapatrzony jesteś w siebie strasznie. Skąd wy się bierzecie z tym swoim narcystycznym światkiem patrzenia na wszystko według siebie jprdl żałosne są takie odpowiedzi po prostu. Głupie wręcz dziecięce.
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Następny wiejski filozof. Typie dla każdego może być coś innego istotne, a nie to co dla ciebie. Wyjdź ze swojego świata czasem, bo zapatrzony jesteś w siebie strasznie. Skąd wy się bierzecie z tym swoim narcystycznym światkiem patrzenia na wszystko według siebie jprdl żałosne są takie odpowiedzi po prostu. Głupie wręcz dziecięce.
A skąd się biorą takie płaczki? Ostatnio jest was jakiś wysyp. Jestem dumny z tego że pochodzę ze wsi bo jak widać po Tobie wielu miastowych ma poziom kultury zerowy. Zwrócisz im uwagę to zaraz obrażają jak Ty to robisz. Dziecięce i żałosne to jest płakanie na bonusy czy wolne wypłaty. Kazdy ogarnięty gracz ma je w dupie. A tylko takie Janki jak Ty obrażający wszystkich w koło chcas śmieszne 200zl od buka bo sami nic nie potrafią ugrać. A jak coś ugrają to zaraz chcą wypłacić żeby nie przegrać od razu. Typie, idź płakac na czacie Fortuny czy Sts. Tam pełno takich płaczków więc napewno Cię wesprą😉
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Trzymajcie się tematu wątku, czyli opinie o bukmacherze, każdy może mieć swoje zdanie, wiec bez osobistych "wycieczek" do innych użytkowników i ich obrażania!
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Banda złodzieji zachęcam do przeczytania komentarza jak mnie oszukują w sprawie wyplaty co poszło na zamknięte konto
Czytałem i to nie jest standard tylko odosobniony przypadek więc nie nazwe ich złodziejami. Każdy buk w historii mojej gry.cos odwalił i jak bym miał się kierować taka pojedyncza sytuacja to nie grał bym już nigdzie bo każdy buk był by złodziejem. Wiem że tu chodzi o pieniądze ale wytłumacz to sobie tym, że poprostu miałeś pecha. Na tym buku grają tysiące osób i pbardzo prawdopodobne że taka sytuacje miałeś tylko Ty. Kiedyś pamiętam pobrałem coś z neta i miałem przez to sprawe w sądzie bo naruszyłem prawa autorskie. A w Polsce z neta ściągają miliony osób i nikogo nigdy nie ukarali. Miałem pecha jak Ty teraz i tyle.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Brak możliwości wypłaty swoich środków po odrzuceniu kilku kuponów jest złodziejstwem.
Obecnie Bukmacherzy w Polsce uprawiają wolną Amerykanke. Każdy z legalnych ma coś za uszami. Niestety nikt tego nie kontroluje, a ich regulaminy które zaakceptowalo MF pozwalają robić z graczami co tylko chcą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
M 256

maciek1985

Użytkownik
To samu zauważyłem i stało się to końcówka roku 2023 ,pytanie dokąd to zmierza ... Tak źle, jak jest teraz jeszcze nigdy nie było.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Czytałem i to nie jest standard tylko odosobniony przypadek więc nie nazwe ich złodziejami. Każdy buk w historii mojej gry.cos odwalił i jak bym miał się kierować taka pojedyncza sytuacja to nie grał bym już nigdzie bo każdy buk był by złodziejem. Wiem że tu chodzi o pieniądze ale wytłumacz to sobie tym, że poprostu miałeś pecha. Na tym buku grają tysiące osób i pbardzo prawdopodobne że taka sytuacje miałeś tylko Ty. Kiedyś pamiętam pobrałem coś z neta i miałem przez to sprawe w sądzie bo naruszyłem prawa autorskie. A w Polsce z neta ściągają miliony osób i nikogo nigdy nie ukarali. Miałem pecha jak Ty teraz i tyle.
Celowe przedłuzanie sprawy udzielanie błędnych informacji jak inaczej można to nazwać przelewy 24 powiedzieli ze udzielili by im odpowiedź w 7 dni a sprawa trwa tydzień
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Powinni zmienić nazwe na superblok.pl bo tyle blokowanych meczów na live to nie ma nigdzie.

Od niedawna w większości meczów hokeja nie można już postawić zakładów na under/over bramek WTF??
 
M 0

Mike9966

Użytkownik
Trzymajcie się tematu wątku, czyli opinie o bukmacherze, każdy może mieć swoje zdanie, wiec bez osobistych "wycieczek" do innych użytkowników i ich obrażania!
To usadź człowieku Roman12345 na banie na kilka tygodni, a nie apelujesz do nas. To on do każdego się tu pluje i ocenia nasze opinie. Facet chyba jest z Superbet, albo jest po prostu prdlnięty.
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
To usadź człowieku Roman12345 na banie na kilka tygodni, a nie apelujesz do nas. To on do każdego się tu pluje i ocenia nasze opinie. Facet chyba jest z Superbet, albo jest po prostu prdlnięty.
Dzieci płaczące o bonusy niech sobie płaczą na czatach dla dzieci a nie tutaj się wyżalają jaki to dany buk jest be bo nie dał bonusika czy wypłacił tasiemke nie po 5 minutach a na drugi dzień🤣 Jak to napisałeś? Trzeba być dobrze prdlnietym żeby płakać o takie rzeczy na forum🤣 Kto normalny pisze że dany buk jest ujowy bo nie dał banusa albo wypłaty ma za wolne? No tylko dzieci które wiecznie wpłacają i raz na rok coś wypłaca. Każdy wygrywający ma to gdzieś. Ale może jak zaczniesz kiedyś wygrywać to zrozumiesz o czym mowa😉
Dobra Waldi, z mojej strony koniec tego tematu😉
 
Ostatnia edycja:
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Pytanie: czy konto może założyć ktoś z rodziny na tym samym adresie ? Jeśli tak to MUSI być to inne urządzenie (na przykład nie można grać z tego samego laptopa) ?
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Mi na czacie powiedzieli inaczej :p No nic trzeba spróbować i wtedy podzielę się opinią.
Chyba na wszystkich bukach możesz zakładać na rodzinę. Przynajmniej ja tak robię i oprócz Betclic nigdy problemów nie było. Ale bonusów nigdzie nie biorę bo zwykle jest tak, że jeden bonus na jedno gospodarstwo domowe a dla 200zł nie będę sobie problemów robił.
 
Do góry Bottom