>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Strefa rozrywki - luźne gatki

ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
1596114505398.png

Jest to mój autorski pomysł więc mam nadzieję, że zostanie przez was ciepło przyjęty. Witam w dziale LUŹNYCH GATEK! W tym temacie zachęcam do umieszczania wszelkich zabawnych filmików, memów itp. związanych z Formułą 1. Generalnie chodzi o dobrą zabawę. No więc bawmy się!
 
ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na pierwszy ogien idzie moim zdaniem jedno z najdluzszych i najbardziej zabawnych pytan na konferencji prasowej 😂

 
ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
To mowisz Romek, ze w zyciu niczego gorszego nie widziales? Ja widzialem... 😂

SADASD.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jak luźne gadki to luźne pytanie..

W wielu dyscyplinach sportu, zwłaszcza w sportach walki, tworzy się czasem rankingi kto jest najlepszy bez względu na kategorię wagową. W sensie liczą się w takim rankingu czyste umiejętności. Bo wiadomo ze mistrz wagi ciężkiej nigdy nie spotka się w walce z mistrzem wagi lekkiej. Myślę, że coś podobnego jest również w Formule 1, za różne kategorie wagowe robią różne teamy i samochody. I trudno porównywać wyniki Williamsa do Mercedesa itd.

Nie licząc kto w jakim teamie jeździ, jaki jego samochód ma potencjał. Tylko same umiejętności kierowcy, tu i teraz.

No więc jak byście taki ranking ustalili w dzisiejszej Formule 1? Powiedzmy jak by wyglądała takie top10 kierowców, gdyby wszyscy jeździli takimi samymi samochodami?
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Fajne pytanie i zachecam do przylaczenia sie do zabawy :)

Moje TOP 10:
1. Verstappen
2. Hamilton
3. Ricciardo
4. Leclerc
5. Bottas
6. Norris
7. Perez
8. Sainz
9. Russel
10. Gasly
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Ciekawe, zainteresował mnie temat też napiszę jak ja to widzę,

Moje TOP 10:
1. Verstappen
2. Hamilton
3. Ricciardo
4. Bottas
5. Leclerc
6. Norris
7. Gasly
8. Sainz
9. Albon
10. Russell
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Najbardziej zespolowa akcja 2020? Naprawa zawieszenia w samochodzie Maxa w okolo 20 min na gridzie. Lapcie jedna z fajniejszych serii z cyklu "Inside Story" 👇
Samochod nie mogl zjechac na naprawe do garazu bo na 20 min przed startem aleja serwisowa jest zamknieta. Wjazd do niej spowodowalby automatyczny start z niej. Z kolei na 5 min przed startem w samochodzie musza byc zalozone wszystkie kola. Jesli kola nie bylyby zalozone oznaczaloby to kare 10 sec stop&go.

 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jesli zastanawialiscie sie kiedys co sie dzieje jak podczas wyscigu kartingowego minimalnie popada deszcz to ponizej macie odpowiedz

 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Do góry Bottom