>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
dzieci dostają się na innych forach do &#39;specgrup&#39;, tematów zamkniętych i przychodzą tu i chcą za to jeszcze kasę.
ehh..
 
D 0

donvasyl

Użytkownik
o boze masakra koles wam podal dwa meczyki z kursami ponad sporo ponad 3 zl i typy weszly a wy jescze chcecie zeby dostal bana? przeciez to jakas dziecinada :zoltakartka: sam widzialem screeny z typami ktore gra pewien mod , jego bledem oczywsice bylo reklamowanie innego forum
 
S 0

starosta

Użytkownik
Jeszcze raz poproszę o interwencję w &quot;ważnych informacjach&quot; czasami ponad rok stażu na forum nie nauczy, że paplanie trzy po trzy wciąż tego samego nie jest potrzebne...
Każdy ma swój mózg i sam powinien wybierać informacje z tego tematu które są warte zainteresowania..
Vader // Posprzątane.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Każdy ma swój mózg i sam powinien wybierać informacje z tego tematu które są warte zainteresowania..
Jeden z głupszych argumentów, jakie słyszałem. Na tej samej zasadzie może w ogóle zamknijmy forum, bo każdy ma mózg i sam powinien typować, wybierać buka i całą resztę.
Nie rozumiem, dlaczego nie można by dyskutować na temat podawanych tam informacji, oceniać ich wiarygodności i przydatności. Jeśli ktoś chce postawić na to pieniądze, to każda informacja jest cenna.
A już prześmieszne jest, że starosta domaga się tego, w sytuacji, gdy sam wielokrotnie komentował typy w tym temacie. To się nazywa hipokryzja.
 
S 0

starosta

Użytkownik
ważne informacje wołają o pomoc moderatora ????
szkoda że w temacie robi się bałagan w co drugi dzień, kiedyś był to temat na poziomie..
proponuję wprowadzić jakieś zasady pisania postów właśnie w tym temacie..
W formie w której funkcjonuje dzisiaj nie ma on sensu.
Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
starosta ja codziennie usuwam tam posty. Jako mod widzę te usunięte posty. Wy nie. I tych usuniętych postów jest kilka razy więcej niż te co pozostały. Każdy ma prawo wpisać jakieś info na temat meczów. A niektórzy po prostu przekomarzają się. Pokazują screeny itp. Nie wyeliminujesz tzw. &quot;napinki&quot;. Podałeś info a ja zagrałem przeciwnie i weszło... Taka mentalność ( dzieci w wieku około 15 lat) ludzi na forum.
 
M 0

mazine

Użytkownik
uzytkownik Łukasz Cachro
Witam , [email protected] jesteśmy serwisem z meczykami gwarantujemy 80-90% skuteczność a aby pokazać ze nie jesteśmy oszustami postanowiliśmy dać meczyk za darmo na weekend ten lub najbliższy termin jeżeli jesteś zainteresowany pozyskaniem tego meczu za darmo proszę napisać do nas mejla na [email protected] , na prawdę duże pieniądze ! w końcu zaczniesz wygrywać , pozdrawia zespół xxx
Kolejne dziecko neostrady.
Vader // Załatwione...
 
Do góry Bottom