>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rugby Union World Cup(09.09-23.10.2011) w Nowej Zelandii

maryman 117

maryman

Użytkownik
Francja - Nowa Zelandia
Impreza już dobieg końca a dziś najważniejsze wydarzenie. Można by skupić się na bardzo obszernej analizie tego meczu bo jest o czym pisać ale ja raczej krótko. Konsekwentnie zagram dziś na NZ ale głównym powodem jest to, że gram przeciw Francji. Koguty wywalczyły miejsce w finale ale myślę, że na tym już koniec sukcesów. Faktycznie nie wiadomo w jakiej oni są formie na tym turnieju ale po meczu z Walią uważam, że na finał nie zasłużyli. All Blacks stoją przed historyczną szansę na wywalczenie drugiego pucharu - okazja znakomita i lepszej może nie być więc nie sądzę, że ją wypuszczą z rąk. Grają u siebie i są w świetnej formie do tego doping z trybun zrobi swoje. Myślę, że ten mecz mógł się już rozegrać w głowach ekipy Francji, gdzie już go przegrali i tak samo będzie teraz na boisku. Drużyny spotkały się w grupie i gładko wygrała reprezentacja NZ i nic co pokazali Francuzi nie wskazuje że teraz będzie inaczej. AB grają bez Cartera ale nie powinno to ich w żaden sposób spowolnić. Myślę, że będzie szybko i z ręki choć w początkowej fazie nikt nie pogardzi celnym kopem na bramkę.
Nowa Zelandia -10.5 - 1.40 Bet365
Suma przyłożeń drużyny - Francja Over 0.5 - 1.53 Bet365
Nowa Zelandia -16.5 - 1.83 Bet365
Suma przyłożeń drużyny - Nowa Zelandia Over 2.5 - 1.60 Bwin
 
Do góry Bottom