>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Reklamówka niemiecka...

krz_siek 0

krz_siek

Użytkownik
Chcialem ją zobaczyc, prawda jest taka ze ta reklama bedzie skuteczna... Choć piłki nożnej w niemczech nie trzeba tak reklamowac i tak kazdy wie o ME. Reklama powinna byc wycofana bo obraża polaków..
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
kpina, kpina i jeszcze raz kpina !

Jak dla mnie, to mozemy przegrac z Austria i Chorwacje nawet po 10:0, pod warunkiem, ze dowalimy tym szwabom. Normalnie bierze mnie, jak takie cos ogladam:-?
 
ester 87

ester

Użytkownik
Trochę się sami załatwili wg mnie, pokazywać jak kolesie szczają na tle własnego hymnu to takie dość przykre. ;)
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Lol według mnie wyszli na chamów niedość że leją na swoim hymnie narodowym to jeszcze pokazują Nas jako złodzieji grrr !!!!!
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
8 czerwca tak powinno być :p
Wg mnie bardziej debilnego narodu niż Niemcy nie ma.
Najpierw rozpętują wojne i zabijają miliony ludzi , a póżniej gadają że są pokrzywdzeni i chcą majątków.
Jak dla mnie mozemy nie wyjsc z grupy , ale pokonać tych *#%*$% :p
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
8 czerwca tak powinno być :p
Wg mnie bardziej debilnego narodu niż Niemcy nie ma.
Najpierw rozpętują wojne i zabijają miliony ludzi , a póżniej gadają że są pokrzywdzeni i chcą majątków.
Jak dla mnie mozemy nie wyjsc z grupy , ale pokonać tych *#%*$% :p
Nie generalizuj całego narodu sprawka wybuchu II wojny jest bardziej złożona,
i to była grupa Niemców a 90 % udziału ma sam Hitler. A to z odzyskiwaniem majątku jest z ich strony bezczelne, no ale co każdy walczy o swoje.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Sztuczna napinka. Reklama jest śmieszna i wszyscy wiedzą że swego czasu hasło &quot;przyjedź do nas, twój samochód jest już u nas od dawna&quot; było całkiem uzasadnione. To teraz nie ma co się wściekać na germanów że się z tego zbijają i robić sobie wyścigi kto jest bardziej patryjotą. Jak dla mnie to sami się ośmieszyli, że szczają do swojego hymnu... a że fure im zwinęli, bywa;)
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
grzesio masz racje ???? ale dla mnie reklama spoko ten ukradziony samochod dla mnie oznacza zwyciestwo 1:0 ???? dla polakow
 
J 0

jabolek

Użytkownik
Nie generalizuj całego narodu sprawka wybuchu II wojny jest bardziej złożona,
i to była grupa Niemców a 90 % udziału ma sam Hitler. A to z odzyskiwaniem majątku jest z ich strony bezczelne, no ale co każdy walczy o swoje.
To niech Niemcy nie generalizują, że Polacy to złodzieje aut, bo ja jeszcze w życiu im samochodu nawet nie dotknąłem... Banda palantów, ten kraj to jakaś komedia. Do boju Polsko, jakby wygrali z helmutami to bym 2 lata nie posiadał się z radości ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
To niech Niemcy nie generalizują, że Polacy to złodzieje aut, bo ja jeszcze w życiu im samochodu nawet nie dotknąłem... Banda palantów, ten kraj to jakaś komedia. Do boju Polsko, jakby wygrali z helmutami to bym 2 lata nie posiadał się z radości ????
Aż do MŚ ???? ???? ????
 
P 0

profi

Użytkownik
Jak dla mnie, to mozemy przegrac z Austria i Chorwacje nawet po 10:0, pod warunkiem, ze dowalimy tym szwabom.
Dokładnie, mam takie samo zdanie.

A swoją drogą jeśli już Niemcy robią reklamy prezentujące Polaków jako złodzieji, to ja proponuję zrobić coś ciekawego z Hitlerem w roli głównej.
Jeśli ja jestem ukazywany jako złodziej w ich reklamie mimo tego, że nigdy nic nie ukradłem, poza kapslem z Gwiezdnych Wojen w przedszkolu, przez co do dzisiaj mam wyrzuty sumienia, to w takim razie KAŻDY NIEMIEC TO HITLER!
Nie posiadam szacunku do Niemców ????
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Jak dla mnie to oni w tej reklamie sami z siebie zrobili debili :/ Lać w rytm hymnu narodowego i nie skapnąć się że odjeżdża stojący 2m za nimi samochód.
Co do tego że żądają odszkodowań to jest szczyt chamstwa ale polski rząd totalnie nie ma jaj i na to pozwala. Żaden normalny kraj nie oddaje dobrowolnie swojego majątku, zwłaszcza państwu przez które był kiedyś prawie doszczętnie zniszczony. Parodia. Takie rzeczy to tylko w Polsce :/
 
Do góry Bottom