>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

G 277

geryx

Użytkownik
czy po wyjsciu z grupy, przy nastepnej rundzie pozycja w tabeli I rundy ( 1 ,2, lub 3) bedzie miała znaczenie przy jakiejs formie rozstawienia, czy II runda bedzie moze losowana niezaleznie zupełnie?
 
M 0

mazine

Użytkownik
Grupa 7 , mam 9 punktów, a nie 6 ???? Proszę o poprawę.

Robson// o ile widze nie typowałeś w 4 kolejce tak więc liczba pkt się zgadza. Bo za brak oddania typów jest -3pkt -&gt; REGULAMIN :!:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
czy po wyjsciu z grupy, przy nastepnej rundzie pozycja w tabeli I rundy ( 1 ,2, lub 3) bedzie miała znaczenie przy jakiejs formie rozstawienia, czy II runda bedzie moze losowana niezaleznie zupełnie?
Napewno osoby z 1 miejsc na siebie nie trafią.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
ja mam teraz takie ogromne zastrzeżenie , proszę spojrzeć sobie grupa 18sta , bardzo mnie to zdenerwowało teraz, że jestem inaczej traktowany . Dostałem ujemne punkty za brak udziału w kolejce nr 2, user Ulas nie dostał ujemnych za brak udziału w 1wszym spotkaniu, tak więc proszę wszystkich jednakowo traktować , wiem ,że to konkurs ,ale mi zależy na dalszym udziale w tej zabawie
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
ja mam teraz takie ogromne zastrzeżenie , proszę spojrzeć sobie grupa 18sta , bardzo mnie to zdenerwowało teraz, że jestem inaczej traktowany . Dostałem ujemne punkty za brak udziału w kolejce nr 2, user Ulas nie dostał ujemnych za brak udziału w 1wszym spotkaniu, tak więc proszę wszystkich jednakowo traktować , wiem ,że to konkurs ,ale mi zależy na dalszym udziale w tej zabawie
Wcale nie jesteś inaczej traktowany. Jakby user Ulas nie otrzymał ujemnych punktów to zauważyłbyś to po drugiej kolejce a nie po piątej. Za nie podanie typów jest -3 punkty dla każdego.
Dzisiaj przy aktualizowaniu tabeli popełniłem błąd i dodałem Ulasowi te 3 punkty. Ale tak to jest gdy się chce wszystko dobrze zrobic i sprawdza się po dwa razy :jezora: (Poprostu gdy sprawdzałem czy jest wszystko OK patrząc na liczbę zwycięstw mu poprawiłem bo wydawało mi się, że nie dopisałem mu przy podliczaniu).
Mój błąd, za który przepraszam.
 
M 49

mcflower

Użytkownik
W grupie 8 mój przeciwnik pisał typy w tym samym czasie co ja i jeden typ się pokrywa. Jeśli można to proszę o zmianę typu nr 2:
2009-02-10 20:30 RC Cannes (W) - MKS Muszynianka Muszyna (Sets HC -1.5/+1.5) Typ:1 Kurs: 1.65 Unibet na
2009-02-10 20:30 Tourcoing V.B. Lille Métropole - Arkas Spor Izmir (Sets HC -1.5/+1.5) Typ:1 Kurs: 2.0
AKO kuponu zmieni się na 15.98
Pawlik// Zrobione.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
6 kolejka:

krycha18 -porugalia
11.02.2009 17:00 Dinamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów Suma punktów, 1.set Typ: Mniej niż 46,5 - 1,60
11.02.2009 18:00 Postar 064 Belgrad - Dinamo Moskwa Kto wygra mecz (set, handicap)? Typ: Dinamo Moskwa -1,5 - 1,40
11.02.2009 20:30 Knack Randstad Roeselare - VfB Friedrichshafen Typ: VfB Friedrichshafen - 1,95
11.02.2009 18:00 Turk Telekom Ankara - Rijeka Kvig Kto wygra mecz (set handicap)? -1,5/+1,5 Typ: Turk Telekom Ankara -1,5 - 1,42
11.02.2009 20:30 Lube Banca Marche Macerata - Fenerbahce Kto wygra mecz? (set-handicap -2,5/+2,5) Typ: Lube Banca Marche Macerata -2,5 - 1,40
&lt;TABLE class=main style=&quot;BORDER-RIGHT: medium none; BORDER-TOP: medium none; BORDER-LEFT: medium none; WIDTH: 100%; BORDER-BOTTOM: medium none&quot; cellSpacing=0 cellPadding=0&gt;&lt;TBODY&gt;&lt;TR class=item&gt;&lt;TD vAlign=top width=&quot;100%&quot;&gt;
&lt;/TD&gt;&lt;TD class=right vAlign=top align=right&gt;&lt;NOBR&gt;&lt;/NOBR&gt;&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;&lt;/TBODY&gt;&lt;/TABLE&gt;
Bukmacher : Bwin
Ako : 6.82

Pomyliło mi sie ako powinno byc 8,68 !!!
&lt;!-- / message --&gt;&lt;!-- sig --&gt;
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
można dawać typy za kogoś? bo właśnie w mojej 17 grupie ktoś podał typy za uczestnika który przez 6 kolejek nic nie dawał,a teraz w ostatniej kolejce się chyba obudził.troche to dziwne... :/
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
można dawać typy za kogoś? bo właśnie w mojej 17 grupie ktoś podał typy za uczestnika który przez 6 kolejek nic nie dawał,a teraz w ostatniej kolejce się chyba obudził.troche to dziwne... :/
Koleś do mnie napisał na gg z prośba czy podam za niego no to podałem, bo jemu się nie otwierało forum w tym czasie , wyskakiwał mu błąd że nie może wyświetlic strony, sam nieraz tak mialem, więc pomogłem.
Ja w tym nic dziwnego nie widze raczej.
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
troche to dziwne... &quot;nie ma już szans na awans&quot; , ma -15 pkt,w ogóle nie dawał typów i teraz chce grać?
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
I tak wygrałem, ale to nie o to chodzi...

6 kolejka:


buras15 - Kulu

11.02.2009 20:30 Lube Banca Marche Macerata (-2,5) - Fenerbache Istanbul 1 1.45 unibet ✅
11.02.2009 20:20 Aon hotVolleys Vienna - Bre Banca Lannutti Cuneo (-1,5) 2 1,30 bwin✅
11.02.2009 20:00 Beauvais Oise - Lokomotiv Biełgorod (-1,5) 2 1,50 bwin✅
11.02.2009 18:00 Jastrzębski Węgiel - Sisley Treviso 2 1,52 bwin⛔ nie te rozgrywki
12.02.2009 18:00 Farmutil Piła - Volley Bergamo 2 1,45 bwin✅

AKO: 6,23

AKO Trafione✅4,10
Nie został mi zaliczony typ z Challenge Cup, ok może moje trochę niedopatrzenie, ale w końcu to też europejskie puchary i był ten mecz w ofercie bwin...

Ale gdy wszystko co złe wychwytujemy to dlaczego:

6 kolejka:


buras15 - Kulu


:siata: 10-02-2009 [20:30] RC Cannes - MKS Muszynianka Muszyna 1 (1,30) Unibet⛔
:siata: 10-02-2009 [20:30] Portol Drac Palma Mallorca - Itas Diatec Trentino -2,5 2 (2,00) Unibet✅
:siata: 10-02-2009 [20:30] Noliko Maaseik - Iskra Odintsovo -2,5 2(3,20) Unibet⛔
:siata: 11-02-2009 [17:00] Dinamo Moscow -2,5 - PGE Skra Bełchatów 1 (2,20) Unibet⛔
:siata: 11-02-2009 [17:00] Panathinaikos - Olympiakos Piraeus 2 (2,30) Bwin⛔

AKO Trafione✅2,00

3a. BRAK AKO NA KUPONIE = 0 ZA CAŁY KUPON

Mam nadzieję,że to przeoczenie. Na szczęście nie zawyżyło na wyniku...
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Po przejrzeniu dotychczasowych typowań w grupie 18 warto zauważyć , że w pojedynku trzeciej kolejki ulas - Mroyen , mój przeciwnik podał dwa typy identyczne jak moje. Proszę o weryfikację, tymbardziej że zmieni się wówczas układ tabeli. pozdrawiam.

flamaster// poprawione
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Jeśli któryś typ mi nie odpowiada i znalazłem lepszy to mogę go wymienić :?:
Gutek84// Nie ma takiej możliwości
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
jesli moglbym zmienic typ gdyz zaczynajac pisac post moj Przeciwnik niepodal jeszcze typow lecz gdy dodalem juz swoj wyzej widnial post YoungMoneya z jednym typem takim samym jak moj jesli mozna zmienic to poprosze o zmiane na -2,5 pkt na Czestochowe wtedy ako : 18,5
Gutek84// Trzeba odświeżać strone tuż przed wklejeniem posta, takie są reguły gry więc ten typ nie będzie Ci zaliczony
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
akarin 0

akarin

Forum VIP
Oczywiście Gutek84 a nie Gusto.
Przepraszam za małą pomyłkę.
Gutek84// Przepraszam za to przeoczenie, już poprawione jak należy.
 
Do góry Bottom