>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie chcecie zmienic tego podliczenia z niedzieli 23:59 do poniedzialku np 8 rano ? I tak nowa drabinka praktycznie zawsze jest w poniedzialek popoludniu a troche juz bylo problemow z tym podliczaniem niedzielnym do 23:59.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie chcecie zmienic tego podliczenia z niedzieli 23:59 do poniedzialku np 8 rano ? I tak nowa drabinka praktycznie zawsze jest w poniedzialek popoludniu a troche juz bylo problemow z tym podliczaniem niedzielnym do 23:59.
Masz rację. Okres podawania samych wyników (bez betów) przedłużymy do godziny 8:00 na poniedziałek.

Ponadto pragnę przypomnieć by każdy przeczytał dokładnie regulamin, temat z nagrodami, by potem nie było żadnych wątpliwości.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Masz rację. Okres podawania samych wyników (bez betów) przedłużymy do godziny 8:00 na poniedziałek.

Ponadto pragnę przypomnieć by każdy przeczytał dokładnie regulamin, temat z nagrodami, by potem nie było żadnych wątpliwości.
Ale skoro przedluzacie do poniedzialku 8 rano podliczanie to czy nie lepiej pozwolic tez typowac do np 7? Podobnie jest w Uczcie Pilkarskiej i to sie sprawdzilo/sprawdza..
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ale skoro przedluzacie do poniedzialku 8 rano podliczanie to czy nie lepiej pozwolic tez typowac do np 7? Podobnie jest w Uczcie Pilkarskiej i to sie sprawdzilo/sprawdza..
Nie bo wtedy będą podobne lamenty, że mecz trwał i nie zdążyłem rozliczyć. Pomysł dałeś bardzo dobry i robimy tak jak Benek napisał. Typy można podawać do godziny 23,59 w niedzielę, a rozliczenia do 8 rano w poniedziałki. ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie bo wtedy będą podobne lamenty, że mecz trwał i nie zdążyłem rozliczyć. Pomysł dałeś bardzo dobry i robimy tak jak Benek napisał. Typy można podawać do godziny 23,59 w niedzielę, a rozliczenia do 8 rano w poniedziałki. ????
Szkoda tylko, ze nie do konca moj pomysl wypalil ???? bo jednak bardziej chodzilo mi o mozliwosc typowania rowniez w niedziele w nocy...tak samo jak to jest w Uczcie i nie ma tam zadnych placzow. Nie bardzo rozumiem dlaczego dajecie mozliwosc do dluzszego podliczenia a do typow juz nie, no ale Wasz konkurs Wasza decyzja, ale przemyslcie to jeszcze.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
A ja mam pytanie z innej beczki.
Wygrałem poprzednią edycję Champions League i dostałem nagrodę. Następnie zająłem drugie miejsce w konkursie Mundialeiro i nagrody już nie dostałem. Oddsring zablokował nagrodę gdyż była to moja druga wysoka wygrana o czym w regulaminie nic nie było.
Moje pytanie więc brzmi czy jeżeli ktoś wcześniej dostał jakąś większą nagrodę to jest sens zapisywać się do konkursu? skoro i tak nie jest to pewne, że nagrodę dostanie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
A ja mam pytanie z innej beczki.
Wygrałem poprzednią edycję Champions League i dostałem nagrodę. Następnie zająłem drugie miejsce w konkursie Mundialeiro i nagrody już nie dostałem. Oddsring zablokował nagrodę gdyż była to moja druga wysoka wygrana o czym w regulaminie nic nie było.
Moje pytanie więc brzmi czy jeżeli ktoś wcześniej dostał jakąś większą nagrodę to jest sens zapisywać się do konkursu? skoro i tak nie jest to pewne, że nagrodę dostanie.
Postaram się o odpowiedź w jak najszybszym terminie.
E: Jeśli spełnisz warunki otrzymania nagrody to ją otrzymasz.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Podajemy gdzieś swój login z oddsring czy dopiero po ewentualnej wygranej?
przepraszam, zarejestrowałeś się dzisiaj, zapisałem do konkursu w przedostanim dniu mistrzostw, nie przeczytałeś regulaminu że oddsring nie sponsoruje konkursu a ty chcesz jeszcze &quot;ewentualnie wygrać&quot;??? ???? Dla takich jak ty powinien być ban w nagrodę ????
 
S 3

sheli

Użytkownik
przepraszam, zarejestrowałeś się dzisiaj, zapisałem do konkursu w przedostanim dniu mistrzostw, nie przeczytałeś regulaminu że oddsring nie sponsoruje konkursu a ty chcesz jeszcze &quot;ewentualnie wygrać&quot;??? ???? Dla takich jak ty powinien być ban w nagrodę ????
zarejestrowałem się dzisiaj, bo właśnie m.in ten konkurs spowodował, że to zrobiłem. Moim zdaniem to jest jeden z pożądanych efektów tego typu konkursów(przyciąganie nowych użytkowników)! Nie oznacza to jednak, że moja aktywność się do tego ograniczy!
Przeczytałem regulamin i tam jest że Oddsring sponsoruje ten konkurs!
Tak chcę &quot;ewentualnie wygrać&quot;!
Tylko nie wiem czy trzeba gdzieś podać login do sponsora(możliwe, że to przeoczyłem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zapisy będą przedłużone o tydzień.
Na temat nagród. Jeśli któryś z graczy wygrał wcześniej nagrodę w innym konkursie oddsring to musi dokonać depozytu w wysokości ostatniego bonusu. W innym przypadku nie ma możliwości dopisania nagrody.
W przypadku gdy gracz nigdy wcześniej nie wygrał nagrody to może dokonać minimalnego depozytu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Do góry Bottom