>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał - &gt; Gliwiczanin
Żyła - Zajc typ Żyła kurs 2.55 Fortuna
Hayboeck - Damian typ Hayboeck kurs 1.40 Fortuna
Fannemel - Tande typ Tande kurs 1.48 Fortuna
Kto Lepszy:
Koudelka - Stjernen typ Koudelka kurs 1.70 Fortuna
Aigner - Fettner typ Aigner kurs 1.60 Fortuna
Sumanda jak mozesz to ponumeruj typy. Wczoraj dalem 1 typ tam jest wszystko okej a tutaj jak uwazasz ze to koniecznie to ponumeruj typy. Ogolnie na ta skocznie (konkurs) dałem 6 typów na dzisiaj. Pozdrawiam

Link do typów:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/iii-konkurs-innsbruck-03-01-04-01.154730/page-3#post-6776477
s90/poprawione, wystarczy jak napiszesz w tym miejscu
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/iv-konkurs-bischofshofen-05-01-06-01.154731/page-2#post-6777555
W drugim typie jest błąd Johansson był przed Forfangiem

s90/zrobione
https://forum.bukmacherskie.com/threads/iv-konkurs-bischofshofen-05-01-06-01.154731/page-3#post-6777864
A tu zapomniałem napisać że konkurs bo pisałem na szybko bo post był kontynuacją poprzedniego, zresztą i tu i tu Kubacki był wyżej

s90/ poprawiłem Ci tylko dlatego, że Kubacki wygrał w konkursie i kwalifikacjach
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Analiza nie posiada sensownych argumentów co do typów jakie podałeś. Wystarczyło nie iść w ilość, a jakość.
Przeczytaj swoją anzalize z 5.01.2019 gdzie piszesz min. że Johanson nie posiada teraz iskry która pozwoli mu oddać dlaeki skok, za to Koudelka posiada z pewnościa taka moc.
Trochę krytyki przyjmij bo Twoja anazliza niczym nie rózni sie od innych analiz a wielu użytkownikom zarzuciłeś słaba analize. to są skoki narciarskie - loteria , nikt z nas nie zna się na kątach odbicia albo przyczynach złej pozycji najazdowej lub słabej prędkości na progu.
Możemy pisać jedynie o swoich przeczuciach i ewentualnie popatrzeć po statystykach ostatnich skoków.
Opisałem także swoje odczucia co do konkursu że mogą byc warunki loteryjne itp, co jest zgodne z regulaminem pkt.27
Pozdrawiam
 
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
Przeczytaj swoją anzalize z 5.01.2019 gdzie piszesz min. że Johanson nie posiada teraz iskry która pozwoli mu oddać dlaeki skok, za to Koudelka posiada z pewnościa taka moc.
Trochę krytyki przyjmij bo Twoja anazliza niczym nie rózni sie od innych analiz a wielu użytkownikom zarzuciłeś słaba analize. to są skoki narciarskie - loteria , nikt z nas nie zna się na kątach odbicia albo przyczynach złej pozycji najazdowej lub słabej prędkości na progu.
Możemy pisać jedynie o swoich przeczuciach i ewentualnie popatrzeć po statystykach ostatnich skoków.
Opisałem także swoje odczucia co do konkursu że mogą byc warunki loteryjne itp, co jest zgodne z regulaminem pkt.27
Pozdrawiam
dokłądnie , irytujące jest to . sumada zabardzo gwiazdorzy zauważyłem ????
słaba analiza :cwl::cwl::cwl: a jeszcze dobre jest to że rozprawka na 3 strony a4 a typ i tak nie wejdzie. Pozdro
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Punkty nawet za analizę nie są darmowe. Podczas trzeciego konkursu ostrzegałem, że analiza pojawiająca się w Waszych wykonaniach są słabe i pisane tylko pod konkurs. Nie braliście wtedy moich uwag do siebie więc o co teraz macie pretensje? Do tego z mojej analizy przytoczone zostało dwa zdania, ale jest to podsumowanie tego co pisałem wcześniej oraz tego co pisałem w analizie na wcześniejszy konkurs.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Wstawiłem tabele końcową. Osoby które wygrały proszę o przekazywanie na PW login do fortuny.
Jeśli ktoś nie jest uwzględniony w tabeli przed napisaniem zapytania niech sprawdzi czy spełnił wszystkie punkty regulaminu.
 
Do góry Bottom