>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności...

grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Większość typów analizuje się pod tego typa z nazwiskiem.
Zabezpieczasz sie w przypadku gdy ten typek zostanie zmieniony przed meczem.
Obrona przed wahaniem kursu na Twoją niekorzyść i przegraną.
Ewentualnie można iśc i w drugą stronę -&gt; przy wygranym zakładzie/zmianą kursu na Twoją korzyść.
Bardziej broń obosieczna.
Nigdy nie nad tym nie zastanawiałem , unikam grania u bukmacherów nie dających sie zabezpieczyć przed zmianą kursu związaną ze zmianą zawodnika lub jego zmianą.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Na 1 lipca też podajemy typy? bo terminarz mówi że 1 jest wolne, a 6 kolejka odbywa się 30 czerwca , z tego co wiem to dziś u nas w grupie I odbyła się dopiero 5 kolejka...
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Czy 8 grupa zostanie kiedyś podliczona ? człowiek chciałby wiedzieć jak mu idzie a tu 5 kolejka zakończona i nadal nic ???? Pozdrawiam
//dzisiaj sie tym zajme - G
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Czy 8 grupa zostanie kiedyś podliczona ? człowiek chciałby wiedzieć jak mu idzie a tu 5 kolejka zakończona i nadal nic ???? Pozdrawiam
//dzisiaj sie tym zajme - G
Serio jak tak tobie zależy to bez urazy ale liczysz ile zdobyłeś punktów ile rywal i wiesz co i jak ;) nie wiem z czym tu problem .
 
munez 0

munez

Użytkownik
Chodzi pewnie mu o sytuację w tabeli(na którym miejscu się znajduje itd.) Tak czy siak, w każdej kolejce typer chce wygrać. Dla mnie tabela może być nawet na samym końcu;)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Chodzi pewnie mu o sytuację w tabeli(na którym miejscu się znajduje itd.) Tak czy siak, w każdej kolejce typer chce wygrać. Dla mnie tabela może być nawet na samym końcu;)
No niby tak ;)
Ja akurat w swojej najlepszej kolejce przegrałem jedyny mecz jak narazie mimo 5/5 i niezłycch kursów , 2.40 . Jednak mój rywal dał kursy 4.50 na overy powiększone we wszystkich meczach co jest moim zdaniem losowym zakładem bo wszędzie może być over 12.5 itd.
Powinien być moim zdaniem limit do 1-2 zakładów na kolejkę o takim ekstremalnym kursie co nie psuło by zabawy . Ale organizatorzy podejmują decyzję i trzeba to respektować ;)
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Jak dla mnie to lepiej jakbyście próbowali ogarnąc tabelkę,wyniki itd jak najszybciej nie tylko dla dobra uczestników,ale też i waszego.Wiadome jest,że podliczenie dziennej kolejki zajmię chwilę a tak przeciągając te obliczenia to i sobie utrudniacie.Już praktycznie jest pierwszy tydzień zabawy,czyli już trochę tego wszystkiego się zebrało..
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ja pierdole, co za dzieciarnia..na **** się zapisywaliście primadonny?? niepoważne to jest...ten nie ma czasu, ten się obraża, ten się kompromituje..skoro ktoś się zobowiązał do brania udziału w konkursie, bo zobaczył 1000zł w puli, to niech wykaże się odrobiną jakiejś dojrzałości i weźmie za to odpowiedzialność poprzez granie do końca, nie psując zabawy innym uczestnikom
 
Do góry Bottom