>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
moim zdaniem ta pula 500 Euro powinna byc zozciagnieta na troche wiecej niz 5 osob....z tego wzgledu ze jest to duza pula i przynajmniej powinna byc rozlozona na stol finalowy....ale to tylko moje zdanie
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Wpłacał ktoś ostatnio do betsafe poprzez przelewy24?
witam ????

Ja wpłacam przez Paysafecard , kupujesz taką kartę np. stacji benzynowej
za minimum 20 zl. Dostajesz 14 cyfrowy kod ,( tak samo jak na telefon )
Wszyscy bukmacherzy internetowi mają taką wpłatę , wbijasz kod i masz kasę na koncie .????
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
ja wpłacałem i nie było problemów z banku credit agricole
Kolego , a co do przelewów 24 w betsafe .
ja mam konto ING , i tu jest problem na sobotę przelewy do 15:00, a w niedziele i święta bank nie czynny ????
dlatego jak wyżej napisałem wolę kupic kilka kart Paysafecard na zapas i mam problem z głowy :grin: pozdrawiam
 
Do góry Bottom