>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania o konto?

hajper 0

hajper

Użytkownik
1 Żeby grać przez internet to trzeba założyc sobie konto? Tak?

2 Czy jest możliwość założenia konta za darmo? Jeżeli nie to ile to kosztuje?

3 Podajcie dobra stronkę żeby grać przez internet?

4 Jak można grać przez internet?

p.s.
[you:5da97401cf] pomóż! ! !
Z góry dzięki.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
1 Żeby grać przez internet to trzeba założyc sobie konto? Tak?
Wypadalo by bo bedziesz mial gdzie wyplacic ew wygran:]


2 Czy jest możliwość założenia konta za darmo? Jeżeli nie to ile to kosztuje?
Tak mbank free inteligo free za prowadzenie pod warunkiem ze masz powyzej 100zł na koncie
3 Podajcie dobra stronkę żeby grać przez internet?
Zapraszam do czytania forum a wiele sie dowiesz

W tym temacie masz kilka bukow w ktorych mozesz grac
4 Jak można grać przez internet?
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
Richi_$_Rich pomóż! ! !
Tak sobie przeglądm to forum i zdziwił mnie ten post napisany przez Hajpera, bo ja na forum jestem od niedawna a ta wiadomość została napisana 6stycznia2006r.

Mam pytanie czy wcześniej na forum był jakiś Richi_$_Rich???
Mi sie wydaje, że nie, bo jak w takim razie ja mógłbym się zarejstrować.

Dlatego skąd mnie znasz Hajper?!
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
oki
dzięki juz mi jeden user pomógł, ale tobie też dziękuje

poprostu spotkałem się z czyms takim po raz pierwszy i było to dla mnie dziwne

pozdro ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
fcbialas mam pytanko. nie jestem od takiego dawna na forum i ciekawi mnie czemu zakzane jest you? jak mozesz to odpisz, albo jak co to napisz mi na PW i usun tutaj ???? z gory dzieki

a mowia ze ciekawosc to 1 stopien do piekla :zy3ou: grrr ;d
 
nowy987 0

nowy987

Użytkownik
mam pytanie chcialbym zalozyc konto w jakims banku najlepiej w mbank albo w inteligo moglibyscie mi podac jakies namiary na te banki i powiedziec mniej wiecej jak sie sprawuja(ktory jest lepszy)! Aha i jakbym chcial wyplacic pieniadze z takiego banku to musze je przelac na zwykle konto tak?? aha i jakiego typu konto w mbanku ekonto?? Pozdro i dzieki za odpowiedzi
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
mam pytanie chcialbym zalozyc konto w jakims banku najlepiej w mbank albo w inteligo moglibyscie mi podac jakies namiary na te banki i powiedziec mniej wiecej jak sie sprawuja(ktory jest lepszy)! Aha i jakbym chcial wyplacic pieniadze z takiego banku to musze je przelac na zwykle konto tak?? aha i jakiego typu konto w mbanku ekonto?? Pozdro i dzieki za odpowiedzi
No więc tak jeśli chcesz założyc konto w mbanku to wchodzisz na strone http://www.mbank.com.pl i za pośrednictwem tej strony wysyłasz umowę o założenie konta. PO kilku dniach otrzymujesz maila od banku iż umowa została sporządzona i oddana do firmy kurierskiej. Po kilku dniach otrzymujesz telefon od kuriera i umawiacie się na odebranie dokumentów oraz podpisanie umowy. Podczas takiej wizyty otrzymujesz podpisaną umowę, pakiet haseł jednorazowych do konta, oraz pakiet aktywacyjny. Po kilku dniach pocztą przychodzi list z kartą (zwykłą bankomatową badź też VISĄ ELECTRON w zależności jaką opcję zaznaczyłeś w umowie). Konta dla klientów indywidualnych są darmowe czyli nie płacisz za ich prowadzenie. Wszystkie tranzakcje (przelewy itp.) dokonujesz za pomocą internetu, mLinii czy też systemu WAP na komórce. MBank posiasa podpisaną umowę z WBZ Bankiem Zachodnim oraz siecią bankomatów Euronet i Cash and Curry w których to wypłacasz gotówkę bez opłat. JEśli chodzi o wpłaty na konto są do tego przystosowane specjalne mKioski z wpłatomatami. Jeśli sprawa tyczy się konta Inteligo to musisz udac się do najbliżeszej placówki Banku PKO BP (ale nie jestem pewien) i tam założyc konto. Całą procedura trwa ok 2 tygodni. Inteligo potrąca jakieś drobne opłaty za prowadzenie konta (chyba że masz uzyskane miesięczne saldo). Pieniądze wpłacasz w placówkach banku PKO BP a wypłacasz w bankomatach tegoż banku ;) to chyba na tyle ????
 
Do góry Bottom