>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności

sutek 79

sutek

Forum VIP
Panowie i Panie więcej czytania regulaminu a mniej zadawania pytań, bo jak na razie jest odwrotnie. Przeczytanie regulaminu zajmie Wam 5 min a rozwieje wasze wątpliwości
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Maciekpoland:
Sutek ja to rozumiem ze mozna wygrac jedna nagrode dnia ale jesli np wygram nagrode dnia a potem przejde dalem i wygram &quot;I miejsce w klasyfikacji generalnej (po całym konkursie) - otrzymuje 150 zł&quot; to wynikalo by z tego ze mozna jednak kilka nagrod wygrac:smile:
Zapraszam do przeczytania regulaminu konkursu. Tam jest napisane, że sytuacja ta dotyczy I etapu konkursu tj. rozgrywek fazy grupowej Euro 2008. Wtedy i tylko wtedy użytkownik dwukrotnie nie moze odebrac nagrody dziennej. Owszem moze zdarzyc się tak, ze jeden ze zwycięzców jednego z dni fazy grupowej moze zostac zwycięzcą całej zabawy, a dokladniej II etapu rozgrywek, w ktorym uczestniczyło będzie &quot;20&quot; najlepszych typerów pierwszej rundy.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Następny, ludzie zacznijcie czytac regulamin bo później będzie płacz że typ źle podliczony itp.
▶ Tematy konkursowe będą zakładane przez moderatorów prowadzących konkurs przynajmniej na 1 dzień przed rozpoczęciem typowanych spotkań.
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
Czy moderatorzy po prostu czekają do ostatniej chwili z założeniem odpowiedniego tematu by duża część po prostu nie zdążyła a oni byli pierwszymi poinformowanymi? Co stoi na przeszkodzie by zrobić to wcześniej?
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
W regulaminie jest napisane że tematy będą powstawać dzień przed meczami, a w tej chwili są jeszcze dwa dni, więc na pewno będziesz miał te 24 h na wytypowanie i na pewno zdążysz oddać typy, a jeżeli nie ( jakiś wyjazd albo coś ) to po prosu napisz mi, albo jakiemuś modowi aby wstawił potem na Ciebie te typy ???? No a jeżeli nie pasuje Ci ten turniej i zasady jakie w Nim obowiązują to po prostu nie bierz w Nim udziału :]
pozdROWienia ????
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
Pozostaw sobie tę demagogię. Tu nie chodzi o to czy mi coś pasuje czy nie, tylko jestem ciekaw. Jestem ciekaw co stało na miejscu by założyć temat na przykład 2 dni wcześniej.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Nic, nie stoi na przeszkodzie, po prostu może moderator tego działu nie ma czasu albo uznał że poczeka do piątku i koniec kropka :]

pozdROWienia ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Pozostaw sobie tę demagogię. Tu nie chodzi o to czy mi coś pasuje czy nie, tylko jestem ciekaw. Jestem ciekaw co stało na miejscu by założyć temat na przykład 2 dni wcześniej.
Nic nie stoi na przeszkodzie ;) W regulaminie jest napisane, że tematy konkursowe będą zakładane przynajmniej na dzień przed rozpoczęciem typowanych spotkań i nie jest powiedziane, że będzie to za dzień, dwa czy też trzy. Poza tym moderator nie zawsze jest na forum. Dla przykładu ja niedwno wróciłem do domu i jak się pojawiłem to odpowiedni temat założyłem.

Tak czy siak... już można oddawać typy na 7 czerwca. Temat na 8 czerwca zostanie odblokowany jutro.
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Jezeli mozna to prosze admina o edytowanie mojego posta i wklejenie tresci drugiego posta do tego wyzej, bo zapomnialem zatypowac drugiego meczu.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mają byc logiczne nie patrz na innych, jak będą mieli niezgodne z regulaminem to nie dostaną punktów
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Mają byc logiczne,mi nie podoba sie to że niektórzy bezczelnie kopiują typy no i może to że w konkursie dużo zalezy od refleksu i liczby godzin siedzenia na forum ,życze powodzenia :)
 
czempion6 24

czempion6

Użytkownik
prosze moderatora o usuniecie mojego pierwszego postu z konkursu poniewaz popelnilem jeden blad i wtedy bym nie mial typow logicznych. Dodalem juz drugi poprawiony
Przepraszam za klopot
Wiecej juz sie to nie powtorzy
 
Do góry Bottom