>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

munez 0

munez

Użytkownik
...Nie chce się kłócić....ale po co mielibyśmy oszukiwać???Prowadzimy 1-0....z reszta jeden typ jest mój....z sawasem o typach rozmawialiśmy 30min przed podaniem kuponu na forum..... .Nie sprawdzamy co 1min a czy cos sie zmienilo.....Ale robcie co chcecie...wg mnie to bedzie niesprawiedliwe!
Niektórzy mnie tu znają i wiedzą, że oszukiwanie to nie droga do zwycięstwa...jak już musisz Nas Robson ukarać...proszę bardzo.....
Jakbyście zauważyli, to we wcześniejszych meczach kursy były normalne...żądnych oszustw.Naprawdę...nie wiem w jaki sposób można to sprawdzić...może do bet at home napisać.Ja jestem pewny, że gdy typ wybierałem był kurs 1,85....
Pozdrawiam...maciekpoland siedź cicho i bez żadnych prowokacji...
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
Typy z tenisa i innych dyscyplin w razie nie rozegrania ich w danym dniu będą zaliczane jako ⛔ Prosze o tym pamiętac. Krecz w tenisie uznajemy jako zwrot a przy typie umieszczamy znak ⛔


w tym masz odpowiedz ;]
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeżeli chodzi o to nieporozumienie z podaniem kursów przez sawasa to po naradzie uzaliśmy że nie będziemy karac Was bo BAH często kursy sa zmienne. Ja akurat chwile po tym jak podaliście typy widziałem kursy na te wydarzenia po 1,80 więc może stąd się tym zasugerowałem ale do końca nie mam oczywiście pewności więc uznajemy że sprawy nie było bo nie można tego do końca wyjaśnic. Wierze że nie próbowaliście w żaden sposób oszukac Nas wszystkich i gracie fair.
Pozdrawiam i powodzenia wszystkim ????
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Chciałem tylko powiedzieć, że zawsze kursy na handi i under/over w kosza był w BAH 1,85. Dopiero wczoraj wieczorem zmieniły się na 1,8 i sam o mało co się nie machnąłem w swoim poście konkursowym.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nie, po prostu każdemu może się zdarzyć błąd. Przeważnie w BAH kursy na handi są 1.85. Sprawa została już wyjaśniona.
Kolejny raz nas oczerniasz maciek. Ten konkurs jest dla Was. Czasem trzeba być wyrozumiałym na ludzkie pomyłki.
Kolejna taka zamierzona pomyłka, będzie karana surowo!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jak mecz nie zostanie dokończony to dostaniecie minus;)

A co do tej sprawy z zawyżeniem kursu to maciek sprawa wyjaśniona i nie ma sensu do tego wracac. Gramy dalej ! ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
i niestety mecz safina-jankovic przelozony ;/// w taki glupi sposob tracimy zwyciestwo eh ;x
Niestety to nie nasza wina. Olimpiada nie trwa długo, każdy dzień jest zaplanowany, każdego dnia typujemy więc niestety nie ma możliwości podania typu zastępczego.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
NIE MOŻNA NIC ZMIENIAC!!! TYLKO CHWILE MNIE NIE BYŁO I JUŻ DECYZJE OSÓB KTÓRE NIE POWINNY TAK DECYDOWA TAK ZDECYDOWAŁY!!! TYM CO SIĘ UDAŁO TO TYPY WSZYSTKIE ZOSTANĄ PRZYWRÓCONE JAK BYŁY. WKOŃCU JEDNO POSTANOWIENIE I NIE MAMY ZAMIARU GO ZMIENIAC!!! WIĘCEJ NIE PYTAJCIE O TO BO NIKT WAM NIE ZMIENI JUŻ TYPÓW. ZARAZ WSZYSTKIE ZMIANY ZOSTANĄ ANULOWANE I TYPY PRZYWRÓCONE TE CO BYŁY I TYLE NA TEMAT.

P.S i żadnych postów już na ten temat bo to już było wałkowane cały czas więc nic się w tym nie zmieniło i nie zmieni;)
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
Pisząc swój post szybko przeleciałem posty znajdujące się wcześniej i niezauważyłem naszych rywali ponieważ w swoim poście vetiil nie zaznaczył z kim rywalizuje a zgodnie z regulaminem na początku powinna być ta wzmianka.Otóż teraz patrzę że poddaliśmy taki sam typ jak właśnie przeciwnicy Pytanie do modów czy możemy jeszcze raz podac dublujący się typ czy jakieś inne rozwiązanie
 
V 0

voltii

Użytkownik
Proszę o korektę i zmianę na ⛔ meczu Chorwacja - Litwa (+8.5/-8.5) 2 1,85 KOSZ M (mój team to POLAND OLYMPIC GAMES TEAM), podaliśmy typ jako pierwsi. A tymczasem nasi przeciwnycy tj. Pogromcy Buków podali taki sam. Proszę o korektę.

nikifor// Zrobione. Następnym razem u góry zamieszczanego posta napisz nazwę swojej drużyny jak i przeciwników. Ułatwi to nam sprawdzanie.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie, proszę po raz kolejny o to, aby przy zamieszczaniu posta w konkursie wpisywać nazwy drużyn - swojej jak i przeciwników. Najlepiej, jeśli nazwa swojej drużyny będzie napisana pogrubioną czcionką.
Ułatwi nam to sprawdzanie typów i pozwoli zaoszczędzić czas.
 
Do góry Bottom