>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania i niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ważna informacja:
W wyniku reorganizacji bwin.party - nie ma już możliwości zasilania kont graczy, którzy nie wykorzystują prawdziwych pieniędzy w serwisie.
Nie oznacza to jednak braku możliwości zasilenia tychże kont.
Jednakże, żeby tego dokonać niezbędne jest wpłacenie pieniędzy i wykorzystanie ich w grze.
Moja rada dla osób, które wygrały nagrody w grudniu - najlepiej wpłacić depozyt i zagrać kilka zakładów.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, najlepiej obrócić minimalnie taka kwotę jak wysokość nagrodę. Wygraliśmy np. 100zł to na tyle zrobić min. obrót. Czym większy obrót tym lepiej - wiadomo.
Około 10 stycznia prześlę listę za grudzień. Macie do tego czasu okazje zrobić depozyt i obrót - wówczas o Was wspomnę i otrzymacie nagrody.
 
B 0

belmondo

Użytkownik
Marcin fajnie by było, gdybyśmy mieli troche wiecej czasu niz do 10 stycznia na wpłatę i obrót. Niektórzy mają/ będą mieli wysokie nagrody do zgarnięcia. I cięzko np będzie obrócic 300 zł x2 w pare dni tym bardziej, że jest &quot;sezon ogórkowy&quot;, większośc lig nie gra.
Pozdrawiam
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Witam a czy do tego obrotu wpłaty depozytu wymagany jest jakiś limit kursowy tzn. czy muszą to być jakieś ako z trzech meczy np. czy mogą byś solówki i czy kurs może być np 1,01 czy ma być np.1.8 jak przy jakimś bonusie /nie pytam o nagrody tylko o te wplaty depozytów aby otrzymać nagrodę/
 
B 0

belmondo

Użytkownik
Pytanko
Za listopad wygrałem 110 zł (klasyfikacja kolejki i miesiąca), za grudzien (generalna) też wpadnie wysoka nagroda.
Mam teraz wpłacić 110 zł i obrócić te pieniądze x 2 i będzie ok żeby dostać nagrode za listopad i generalną ?
Czy poczekac na podliczenie grudnia i klasyfikacji generalnej i wtedy wpłacić całość (110 zł + nagroda za generalną)
Troche lipa, że tak wyszło. Zwycięzcy beda musieli zagrać za kilkaset złotych, jeżeli wtopią to nie dostaną nic :/
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Witam. Jeśli grałem wielokrotnie na bwin i dokonałem tam kilka depozytów w ciagu ostatnich lat to musze teraz też dokonywać depozytu aby dostać nagrode?
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Wchodzę i widzę, że zaszły pewne zmiany związane z otrzymaniem nagrody. Ehh, trudno... Jeżeli istnieje taka możliwość, to proszę moja wygraną za 5. miejsce w generalce - 150 PLN), przekazać komuś innemu. Jeżeli nie, to trudno. Dzięki za konkurs.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy poczekac na podliczenie grudnia i klasyfikacji generalnej i wtedy wpłacić całość (110 zł + nagroda za generalną)
Najlepiej całość.
Witam. Jeśli grałem wielokrotnie na Bwin i dokonałem tam kilka depozytów w ciagu ostatnich lat to musze teraz też dokonywać depozytu aby dostać nagrode?
Tak
Czy konkurs od nowego roku dalej trwa, czy już się skończył?
Już zakończony.
 
Do góry Bottom