>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

franz100 495

franz100

Użytkownik
3 runda -€“ rozgrywki grupowe (8 grup po 4 osoby)[...]
1/8 finału -€“ do 4 zwycięstw (system poniedziałek-niedziela bo7)
Po fazie grupowej jest 1/8 finału, więc tak - wychodzą po dwie osoby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 706

don1

Użytkownik
Dodaliśmy z rywalem w tym samym czasie rywal ciut szybszy proszę o wywalenie Cibulkovej a wstawić mecz Barty A. / DellAcqua C. - Chan Y-J. / Hingis M. 1 @2,37
Oraz Berdycha wywalić i wstawić Gomeż -Escobar 1 @2,37
Ako bet 7,64
Zrobione./Macko18
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Prosiłbym każdego o podawanie stanu rywalizacji w poście podsumowującym typowanie w ostatnim dniu danej kolejki. To znacznie ułatwi sporządzenie tabeli.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W tematach otwierających rywalizację w każdej z grup zaktualizowałem tabele po pierwszych trzech kolejkach. Uwzględniają one na razie liczbę zwycięstw/remisów/porażek oraz punkty zdobyte przez uczestników.
 
D 706

don1

Użytkownik
Jak można zmienić bo debel mi przenieśli na jutro, na Vekic-Tig 1 @1,83 mecz o 21:40. Jeśli nie to trudno

Taki przypadek nie łapie się do zamiany typu. Jest to podobna sytuacja, co przesuwanie meczów ze względu na wcześniejsze mecze rozgrywane na tym samym korcie./Macko18
 
Z 761,8K
ten post prosze usunąc zly mecz
Grupa 2
Dzien 2

5. Kolejka
kudel vs zwyciestwo1960 0-1
1/10.04.2017/12,00 Diego Sebastian Schwartzman - Borna Coric 1//1,51
2/10.04.2017/19,00 Paolo Lorenzi - Guillermo Garcia-Lopez 2//1,66
3/10.04.2017/20,30 Hyeon Chung - Victor Estrella Burgos 1//1,90



AKO: 4,76
AKO trafione:

Unibet
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czy istnieje możliwość podsumowania naszych zmagań po pięciu tygodniach, przed szóstą ostatnią kolejką?
Jeśli mój przeciwnik nie podaje typów, to wygrywam pojedynek 3-0 z trzema punktami na moim koncie, czy mogę np. wygrać 5-0 jeśli podam typy na cały tydzień?
Postaram się w weekend podsumować dwie ostatnie serie i dodać je do wyników w tabeli. Co do drugiego pytania, to odpowiedź brzmi twierdząco./Macko18
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Tabele zaktualizowane o wyniki podane w tematach. Kilku wyników brakuje, przez co nie zostały uwzględnione. Po uzupełnieniu, bądź po zakończeniu fazy grupowej zostaną dodane do tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom