>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania dotyczące KONKURSU - MLB

yoshimotsu 0

yoshimotsu

Użytkownik
Dlaczego 1 mecz mozna podawac na 1 kuponie kilka razy(tak jak to robi hubert_23) :!:

Ja sobie wybiore mecz o kursie 1,55 lub innego pewniaka i poszukam innych kursów w innych bukach i będe miał ten sam mecz 6 razy o innych kursach w innych bukach :!:

BEZ SENS
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Dlaczego 1 mecz mozna podawac na 1 kuponie kilka razy(tak jak to robi hubert_23) :!:

Ja sobie wybiore mecz o kursie 1,55 lub innego pewniaka i poszukam innych kursów w innych bukach i będe miał ten sam mecz 6 razy o innych kursach w innych bukach :!:

BEZ SENS
Pokaz mi kiedy Hubert tak zrobił :!: :?:
 
S 0

schweps

Użytkownik
skoro jest nas ino 7 w dalszej grze poniewaz z grupie 3 nikt nie weszedl z 2miejsca bo grala tam tylko 1 osoba wiec moze aby bylo kozystniej dolozyc 1 osoba z tych odpadnietych co zgromadzila najwiksze ako.. z tego co sie nie myle jest to Darek z grupy 2 z ako 20.09 .. a pozatym tez zdobyl6pkt..

POZDRAWIAM..
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Dalsza czesc konkursu bedzie wygladała tak :

Zwyciesca 1 grupy - Uczestnik 2 miejsca grupy 4
itd....

Szczerze to za bardzo tego nie rozpisales...
Powiedz jak beda wygladac te spotkana mecz i rewanz i co dalej gorszy odpada&gt;???? czy zdobyte wczesniej punkty do czegos sie przydadza????? co i jak napisz bo chcialbym wiedziec na czym stoje i jaka taktyke obrac ????
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
skoro jest nas ino 7 w dalszej grze poniewaz z grupie 3 nikt nie weszedl z 2miejsca bo grala tam tylko 1 osoba wiec moze aby bylo kozystniej dolozyc 1 osoba z tych odpadnietych co zgromadzila najwiksze ako.. z tego co sie nie myle jest to Darek z grupy 2 z ako 20.09 .. a pozatym tez zdobyl6pkt..

POZDRAWIAM..
Ja wiem o tym...i dlatego Darek gra dalej :!:

pozdrawiam
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Dalsza czesc konkursu bedzie wygladała tak :

Zwyciesca 1 grupy - Uczestnik 2 miejsca grupy 4
itd....

Szczerze to za bardzo tego nie rozpisales...
Powiedz jak beda wygladac te spotkana mecz i rewanz i co dalej gorszy odpada&gt;???? czy zdobyte wczesniej punkty do czegos sie przydadza????? co i jak napisz bo chcialbym wiedziec na czym stoje i jaka taktyke obrac ????
Mecz i rewanż bedzie wygladał tak :

Ziom 1 - Ziom 2
Np.1 mecz zakonczył sie wygraną Zioma1 21 : 19 .....i rewanż przypuscmy wygra Ziom2 15:14.....I liczymy teraz kto ma wieksze ako ..Ziom1 - Ziom2 35 : 34.....I dalej awansuje Ziom1 !! Zdobyte punkty wczesniej juz sie nie liczą :!:
 
S 0

schweps

Użytkownik
mam pytanko sam jestem w takiej sytuacji i z tego co wiem nie tylko ja lecz w naszym iminiu pytam jest realne aby podac typki w niedziele i beda one zaliczane na poniedzialek

w pracy mam urwanie glowy i w poniedziaalek bede mial problem..
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
mam pytanko sam jestem w takiej sytuacji i z tego co wiem nie tylko ja lecz w naszym iminiu pytam jest realne aby podac typki w niedziele i beda one zaliczane na poniedzialek

w pracy mam urwanie glowy i w poniedziaalek bede mial problem..
Mozesz podać typki w niedziele a one bedą zaliczone na poniedziałek :!:
Jutro z rana otworze temat gdzie bedzie mozna podawac typy do 1/4 Finału MLB ????
 
S 0

schweps

Użytkownik
a zatem wielkie dzieki za rozpatrzeni pozytywnie mojej prosby a zatem przynamjniej ooby beda z niem zadowolone.. ;] jeszcez raz dzieki a zatem zabawa trwa dalej..
 
K 0

kp

Użytkownik
Witam! Dlaczego wszystkie posty Huberta23 zostały usunięte??? Chciałam zobaczyc jego typy a niestety nie mam możliwości gdyż nie ma jego żadnych postów z typami...
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Witam! Dlaczego wszystkie posty Huberta23 zostały usunięte??? Chciałam zobaczyc jego typy a niestety nie mam możliwości gdyż nie ma jego żadnych postów z typami...
Hej !! Posty nie zostały usuniete one są......tylko Hubert zmienił nick na &quot;SOLO&quot;

Pozdrawiam :wink:
 
Do góry Bottom