>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Świata w Rugby 2015

hylexuly 0

hylexuly

Użytkownik
Więcej w tym lub nastepnym poście bliżej meczów(24-25 października).
Konsekwentnie w stronę Arg. Będą składy- napiszę więcej. Jak najbardziej w handi można się pakować.
Pedro, jakieś przemyślenia i podpowiedzi na półfinały?
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Na sobotni półfinał:
Brayan Habana przyłożenie @ 3,60 bet365 ⛔
J.Savea przyłożenie @ 2,37 bet365⛔ obu gosci bd gral w przyszlych spotkaniach,uzasadnienie to samo
RPA(+9,5) @ 1.80 @bet365✅

Znów zaufam skrzydłowemu NZ.Lider klasyfikacji w przyłożeniach(8.) Koles jest poprostu nie do powstrzymania.Do tej pory w każdym meczu w którym wystąpił przykładał.Nie wiem jak to tu działa,ale pewnie zdobędzie króla przylozeniowca ????
Co do RPA,niby nie są faworytami,ale bez przesady,nie stawiałbym ich na straconej pozycji.Z pewnością przysporzą wiele krwi i potu,są twardzi i walczą do końca. Skład bez zmian od meczu z Walia.Wg mnie szanse 60-40 dla NZ i granie win @ 1,25 jest samobójstwem.
Na koniec dorzucam przyłożenie Habany-będzie miał przedostatnia okazje do pobicia rekordu przyłożeń w historii mundialu(obecnie ex-equo z Jonah Lonu,po 15).Koledzy pomogą
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
RPA- Argentyna
Dawno nic nie pisałem, z powodu braku czasu, ale półfinały zostały rozstrzygnięte bez niespodzianek. NZ pewnie zmierza po tytuł, natomiast szkoda mi Argentyny, bo zostawili serducho na boisku, ale to nie był ich dzień, a Australia szczęśliwym splotem okoliczoności od początku turnieju zameldowała się w finale.
Jak dla mnie wygra ten mecz RPA. Dla Argentyny 3 miejsce byłoby ogromnym sukcesem, ale nie sensacją, bo wiele razy pisałem że ta drużyna dojrzała mentalnie i skillowo. Jednakże ich najważniejszy mecz turnieju był z Australią i wg mnie nie wyjdą już na tak ogromnej motywacji jak w półfinale.
Według mnie RPA gra dobry turniej, oprócz meczu z Japonią i poprostu musieli uznać wyższość NZ, które gra rugby z innej planety.
Umiejętności, przygotowanie fizyczne i wszystkie argumenty są po stronie Springboksów i dla nich 3 miejsce będzie sukcesem wg mnie po porażce z Japonią i patrząc na kogo trafili w półfinale. Może nie sukcesem, a poprostu mają obowiązek ten mecz wygrać.

RPA 1.3 bet365✅
RPA -10 2.0 bet365✅
NZ- Australia

Napiszę może jutro coś, ale tu nie ma co pisać za dużo. Faworyt jest jeden- All Blacks.
Pisałem przed półfinałem żeby grać na ich zwycięstwo w turnieju i podtrzymuję ten typ po niższym już kursie.

NZ 1.4✅
NZ -6 2.0✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Rożnica zwycięstwa 0-7pkt @ 2,15 Unibet⛔
Ashley Cooper przylozenie @ 3,5 Unibet⛔
Savea przylozenie @ 2,75 b365⛔

Dziś na finał gram takie cuś-Którakolwiek drużyna wygra max 7pkt(incl draw).Nie wierze aż w taki pogrom NZ.Tu powinno być wiele przepychanek i wynik na styku.Australia słynie z solidnej obrony,widac wyciagneli wnioski od meczu ze Szkotami.Mialem grac hc+7,5 @ 1,70 ale tu mamy dużo lepszy kurs.
I dodatkowe typy na skrzydłowych obu ekip-Savea wiadomo.Ashley-Cooper,jego gram,gdyz przegapilem wczoraj ten mecz o brąz(miałem grac Habane ???? ,wiec został hajs ???? ))Bylem pewien ze finały będą w weekend. Z ARG przyłożył 3razy,ze Szkocja raz(drugie nieuznane)
edit:
/zajebisty sport,pierwszy raz widzialem takie cos, i chociaz final zarobkowo na misus,jestem pod wrazeniem,pzdr dla wszystkich..../
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom