>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew bezpośredni z BUka na konto

godryk26 38

godryk26

Użytkownik
Witam
Przeglądam forum i jedzni piszą, że przelewanie pieniążków bezpośrednio na konto bankowe jest niebezpieczne. Moje pytanie jest takie czy owe osoby mają racje? Do jakich kwot mozna wypłacać bezpośrednio na konto z buka?
Pozdrawiam
 
777 28

777

Użytkownik
Tak jest niebzpieczne z uwagi na Urzad Skarbowy. Kwoty do 10 000 euro (w nowych przepisach mowa o 15 000 euro lub rownowartosci) z jednego źródła w ciągu roku są automatycznie zgłaszane przez banki do US. Nie ma znaczenia ile wykonasz przelewów - liczy się łaczna suma z danego źródła.
Co grozi ci jak cię US namierzy?
W teorii kary do nawet kilkudziesięciu % karnego podatku (konfiskata znacznej częsci środków) a w PRAKTYCE mandat karny ok 700-800 pln i umorzenie sprawy ze względu na tzw &quot;niemożność ustalenia źródła przelewu&quot; no chyba że Cię bukmacher wyda co zdarza się bardzo rzadko. Większość buków online nie udziela info o swoich klientach przez co US nie ma możliwości udowodnienia iż dany przelew jest ZYSKIEM w momencie gdy np powiesz że wpłaciłes do buka 40 tys pln w ciągu roku i wypłaciłes też 40 tys pln :p a to własnie US ma obowiązek udowodnienia Ci że to dochód (ty nie musisz się w takim przypadku bronić - ich sprawa i to oni muszą ci to udowodnić a jak nie to tylko mandat symboliczny i umorzenie sprawy ????
 
vde 119

vde

Użytkownik
To ja inaczej skonstruuję pytanie... Czy wypłacał ktoś w tym roku lub pod koniec poprzedniego roku pieniądze bezpośrednio do banku? Bo obawiam się, że jak będę miał wypisane MALTA i do tego jeszcze coś co się kojarzy typowo z zakładami lub co gorsza pokerem np, to niezależnie od sumy mam zacząć drżeć ? ;)
Nie mogę chwilowo wypłacić na MB bo przeprowadzam procedurę weryfikacji...
 
Do góry Bottom