>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
maniek81 354,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Łotwa - Dania [1] 1.52 betfan
Gusts świetne zawody, ale zawalił najważniejszy bieg barażowy

Idę w kierunku gospodarzy, którzy na swoim torze powinni mocno powalczyć. Motorem napędowym będzie niewątpliwie Gusts, ale i pozostała dwójka zna ten tor znakomicie. Myślę, że wykorzystają ten fakt, wyrwą nieco punktów na dystansie i powalczą o srebro, bowiem Polacy poza zasięgiem, jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywalnego.
 
Ostatnia edycja:
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
A adams235 co myślisz o typach z STS?
Klima - Chlupac @1,50
Rew - Breum, @1,40
Gusts - Bloedorn @1,35
Typy w teorii dobre i oczywiste,ale duża szansa że można się wyłożyć na jakimś...zwłaszcza jakoś dziwnie najmniej pewny ten z najniższym kursem...
Osobiście pograłem parę Australia-Czechy 1 kurs 1.8 Fortuna
Typ ryzykowny ale mam dziwne przeczucie że Rew może odpalić i pociągnie Australię,Parsons cudów nie zrobi ale po cichu liczę że starczy to na Czechów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +813
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Typy w teorii dobre i oczywiste,ale duża szansa że można się wyłożyć na jakimś...zwłaszcza jakoś dziwnie najmniej pewny ten z najniższym kursem...
Osobiście pograłem parę Australia-Czechy 1 kurs 1.8 Fortuna
Typ ryzykowny ale mam dziwne przeczucie że Rew może odpalić i pociągnie Australię,Parsons cudów nie zrobi ale po cichu liczę że starczy to na Czechów

Coś w tym jest, że często na tych najbardziej oczywistych typach można się wykoleić. Poszedłem w dubelka Australia-Czechy zgodnie z Twoim typem i w kierunku gospodarzy tak jak pisał maniek81 maniek81 z Danią. Liczę, że to pociągną na sowim torze.
 
'Corek 222,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Niestety za kilka minut startujemy, więc suchy typ. Uważam, że Australijczycy są jednak minimalnym faworytem a kursy są identyczne.

Australia vs Niemcy / win Australia @ 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +956
maniek81 354,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Bewley - Madsen [1] 1.50 Forbet
Dwie pierwsze serie pięknie, a później pioch

Z dzisiejszego GP próbuję tego pary do dubla. Oboje moim zdaniem ostatnio obniżyli loty, ale Duńczyk jakiś niewyraźny, ten spadek formy jakby większy. Dzisiejsze kwalifikacje, jakby potwierdzały tę tezę, więc idę w kierunku Brytyjczyka.
 
Ostatnia edycja:
B 54,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Zmarzlik Top3 @1,65 forbet

Bartkowi już tylko kontuzja może odebrać złoto. Na sześc eliminacji , tylko raz nie był w finale, miesiać temu w Malilli. Rozpisywanie jego miejsc nie ma sensu każdy wie jaki to zawodnik Uważam że dzisiaj ponownie walczy o zwycięstwo, aby jak najszybciej przypieczętować złoto. Taki kurs na Naszego mistrza to okazja.
 
maniek81 354,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Doyle [top3] 1.60 etoto / 1.85 forbet
Paluch - Bloedorn [1] 1.40 etoto

Ech... Ten upadek Oskara w drugiej serii okazał się decydujący

Taki dubelek sobie na dziś skleiłem. Doyle powinien się liczyć w walce o premiowane awansem do GP miejsce w trójce. Jeśli nie odwali jakiegoś wykluczenia, to powinien na pudle stanąć.

W Gorzowie z kolei Paluch powinien na luzie być wyżej od młodego Niemca. W końcu na codzień jeździ poziom wyżej i to z dobrym skutkiem. Do tego jedzie na swoim torze, więc kolejny argument do gry w jego kierunku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
IMEJ Gorzów
Henriksson-Drejer 1 kurs 1.7 Fortuna
Bet dnia dla mnie
Poboczne szybko bo kursy uciekają strasznie😉
Grmek-Thomson 1 kurs 1.57 STS
Mencel-Parnicki 1 kurs 1.7 Fortuna

GP Challenge Gislaved
Jacobsen over 5.5 kurs 1.75 Fortuna
D.Berge under 8.5 kurs 1.7 Fortuna

Typy luźne pod szukanie wysokiego kursu:
Sz.Wozniak under 8.5 kurs 1.84 Fortun
Drejer-Lewandowski 2 kurs 2.22 Fortuna

Generalnie przeciw Drejerowi który ma mega talent ale dużo upadków już zaliczał,ten sezon w Tarnowie mało jeździ i liczę że to wyjdzie na dosyć trudnym torze w Gorzowie...
Woźniak pod ostatni upadek,wszystko zależy od zdrowia i od 1 biegu jego w zasadzie....Parnicki po wypadku też jest cieniem a Mencel rozjeżdżony i zna tor i powinien w teorii zjeść rywala😉😉
 
Ostatnia edycja:
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Doyle [top3] 1.60 etoto / 1.85 forbet
Paluch - Bloedorn [1] 1.40 etoto


Taki dubelek sobie na dziś skleiłem. Doyle powinien się liczyć w walce o premiowane awansem do GP miejsce w trójce. Jeśli nie odwali jakiegoś wykluczenia, to powinien na pudle stanąć.

W Gorzowie z kolei Paluch powinien na luzie być wyżej od młodego Niemca. W końcu na codzień jeździ poziom wyżej i to z dobrym skutkiem. Do tego jedzie na swoim torze, więc kolejny argument do gry w jego kierunku.
Ale jak dubelek u dwóch różnych firm można skleić? :)
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Cierniak ma ostatnią szansę w życiu na złoto w IMPJ, myślę że da z siebie wszystko. Do tego na własnym torze. Kiedy jak nie teraz?
nie na złoto tylko na medal jakikolwiek w całej karierze juniora
Post automatycznie złączony:

nie na złoto tylko na medal jakikolwiek w całej karierze juniora
a formuła jest taka ,że jeden bieg finałowy zadecyduje o miejscach 1-4 ,więc sami sobie odpowiedzcie czy warto 1,7 tykać na win cierniaka przed zawodami
 
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
nie na złoto tylko na medal jakikolwiek w całej karierze juniora
Post automatycznie złączony:
Tak, masz racje.

Ja proponuję Paluch - Ratajczak @ 1,75 STS
Paluch się nie popisał w ostatnim biegu dodatkowym i dał się wyprzedzić Ratajczakowi.

oraz ryzykownie z wysokim kursem

Kowalski under 11,5 (biegi 1-20) @ 2,22 STS
13 punktów zrobił.

Ratajczak, Paluch, Przyjemski, Cierniak, nawet Bańbor na swoim torze są w stanie zabrać Bartkowi jakieś punkty. Do tego mogą być jakieś wykluczenia, taśmy. Wiadomo, jest to ryzyko bo Kowalski jest w gazie ale odrobina szczęścia i może wejść, linia wysoka. Na Cierniaka linia jest jeszcze wyższa na Under bo 12,5 a kurs mniejszy, 1,84 (STS).
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom