>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Polska TBLK Kobiety

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Widzew Łódź - MKK Siedlce
Typ: MKK Siedlce
Kurs: 1,20
fortuna
Dzisiaj w Łodzi meczem z Widzewem ekipa z Siedlec rozpocznie swój drugi sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wydaje się że ten sezon powinien być ciut lepszy od poprzedniego. W ostatnim spotkaniu z Akademiczkami z Lublina zagrali bardzo dobrze remisując 91-91. Bardzo dobrą zawodniczką ściągniętą w tym sezonie okazuje się Maria Malone która ma za sobą już grę w kilku ligach. Bardzo dobre zawody w dwumeczu z AZS UMCS zagrała inna Amerykanka, Keena Mays, nawrzucała ona aż prawie sześćdziesiąt punktów w tych meczach. Trzecia Amerykanka sprowadzona w tym sezonie to Nicole Lenard. Z racji że ma ona obywatelstwo polskie nie będzie zajmować miejsca obcokrajowcom. Są jeszcze trzy Ukrainki, środkowa Anna Kirijenko i skrzydłowe Oksana Kisilowa oraz Anna Ojchowczyk-Pokojowa. Skład uzupełniają Polki Koperwas, Trzeciak, Parysek i Makowska. Dzisiaj okaże się czy Siedlczanki są gotowe na co najmniej powtórkę z ubiegłego sezonu. Tylko dzisiejsza wygrana pozwoli im dobrze wejść w sezon.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
hm... jutro jest zaległe spotkanie 3.kolejki Basket Ligi Kobiet pomiędzy MUKS Poznań i Basket Gdynia. W marathonie pojawiły się kursy:

- na wygraną MUKS 2,31
- na zwycięstwo Gdynii 1,63

W dotychczasowych dwóch kolejkach MUKS nie miał szczęścia ponieważ grał z mistrzem (Wisła) i wicemistrzem (Artego). Gdynia również grała z Wisłą oraz zagrała u siebie z Widzewem Łódź, który po męczarniach pokonała 82.79.

Sprawdziłem sobie trochę więcej statystyk i wygląda to tak:

po 1.: Oba zespoły grały początkiem września ze sobą na turnieju w Gdynii, gdzie MUKS wygrał (Bibrzycka już grała dla Gdynii):

Basket Gdynia-MUKS Poznań 70:74 (15:28, 16:15, 23:12, 16:19)

Basket: A. Bibrzycka 12, Grabowska 12, Podgórna 11, Troina 10, Kotnis 8, Jakubiuk 6, Suknarowska 6, Ossowska 5
MUKS: Skobel 25, Durak 13, Kaczmarczyk 12, Skowronek 12, Dziwińska 6, Idziorek 5, Siemienias 1

po 2.: Oba zespoły grały z Wisłą Kraków i mecze te zakończyły się wynikami:

Wisła Can-Pack Kraków-Basket Gdynia 84:49 (-35pkt)
Wisła Can-Pack Kraków-MUKS Poznań 66:52 (-14pkt)

po 3.: MUKS przed sezonem wygrał dwa razy z Gorzowem a w meczach i mistrzostwo 1.ligi (04.2015) dwa razy ograł Sosnowiec:

MUKS Poznań-Gorzów 58:56
Punkty: Kaczmarczyk 12, Radwan 11, Taylor 11, Skobel 5, Skowronek 5, Idziorek 5, Puc 4, Durak 3, Drop 2, Dziwińska 0.

Gorzów-MUKS Poznań 43:70
Punkty: Kaczmarczyk 13, Skobel 11, Taylor 10, Drop 7, Dziwińska 7, Puc 6, Skowronek 5, Idziorek 5, Durak 3 , Radwan 3.

Na podstawie powyższego widzę value w kursie na MUKS, może warto? Jest tu jakiś fachowiec (Olo)?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
po 1.: Oba zespoły grały początkiem września ze sobą na turnieju w Gdynii, gdzie MUKS wygrał (Bibrzycka już grała dla Gdynii):
Tam dużym faworytem był Basket, z resztą słusznie, choć składy nie były pełne...
po 2.: Oba zespoły grały z Wisłą Kraków i mecze te zakończyły się wynikami: Wisła Can-Pack Kraków-Basket Gdynia 84:49 (-35pkt) Wisła Can-Pack Kraków-MUKS Poznań 66:52 (-14pkt)
Tu bez sensu, bo Wisła decyduje ile wygrywa z kim na tym poziomie...
po 3.: MUKS przed sezonem wygrał dwa razy z Gorzowem a w meczach i mistrzostwo 1.ligi (04.2015) dwa razy ograł Sosnowiec:
Składy... szczególnie te 1.liga, to nie jest db droga porównawcza, bo 1.liga, a wyżej to nie jest 1poziom rozgrywek, to są ze 3klasy minimum ;)
Reasumując, kursy db, faworytem Gdynianki Olka, ale niezbyt dużym...
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Polkowice - Artego 2 @1.3
marathon
Kogoś tutaj chyba poniosło. Bydgoszczanki to najmocniejsza ekipa obok Wisły, trzon zespoły pozostał niezmieniony, Polkowice po odejsciu sponsora moga walczyc co najwyzej o środek tabeli. Carter Koc, Julia Mcbridge Reid Moris to naprawde bardzo mocna paka. Polkowice ogladałem na meczu we Wrocławiu , gdzie Ślęza grała bez litwinek i z Sharnee ktora przyjechala 4 dni wczesniej do Wrocławia. Dla mnie tutaj bedzie pogrom 15 pkt minmum , dlatego tazke polecam hc 7,5 ;)
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
jedziemy z kolejnymi typami.
Ślęza - Energa 1 @1.24 4/10 i -8,5 2/10 @1.9 Marathon
Zespół z Wrocławia do obecnego sezony przystapił z prawdziymi wzmocnieniami, na ławce trenerskiej zasiada prawdziwy fachowiec , a nie koles który wygrał pierwsza lige. Do zespoły przyszedl b. mocny duet litewski , najlpesza rozgrywajaca PLKK, b. mocna środkowa czego chciec więcej, a bym zapomniał o Kasće która robi robote. Energa to juz nie jest ten sam zespół, choc ostatni mecz wygrały z Widzewem u siebie, Slęza takze rozbiła Widzew i to na wyjeździe. Druzyny zmierza sie we Wrocławiu wiec atut publicznosc parkietu po stronie Wrocławianek. Rotacja Ślęza gra 9 zawodniczkami Energa 8. Wrocławianki musza uwazac na nowa rozgrywajaca po stronie gości ale Sharne Sandra i sniezynka nie powinny miec problemu.
Polkowice - Wisła 2 @ 1.3 3/10 marathon
Cóż mistrzynie Polski w kazdym meczu notuja +20, martwi mnie jedynie bardzo wąska ławka druzyny z Krakowa. Polkowice zagrały solidny mecz z Artego i pokonały mocny zespoł z Bydgoszczy czy uda im sie to z doswiadczonymi zawodniczkami z białej gwaizdy? Śmiem wątpić. Druzyna z Krakowa ma najlepsza obrone w lidze , a Polkowice nie powalaja skutecznością, dlatego ide w kierunku mistrzyn Polski
Pozdrawiam
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Kolejne podejscie do ligi w ktorej wszystko zdarzyć sie może ;)
Widzew - Wisła 2 -18,5@2 marathon
Widzewianki to najgorsza drużyna plkk, Wisła z kolei nie ma problemu z ogrywaniem, juniorek ponad 20 punktami. W drużynie białej gwiazdy rotacja jest wąska 7 zawodniczek ale za to wysokiej klasy. W druzynie rozgrywajacej obok robinson i Aija Brumermane reszta zawodniczki to juniorki, i to nie najwyzszych lotów. Dzis robinson bedzie miała bardzo cieżko ze zdobywaniem punktów bo biała gwiazda to najsolidniejsza obrona w naszej patolidze.
Drugi typ podaje ze wzgledu na to ze w tej lidze wszystko sie zdarzyć może.
Slęza - Artego 1 @ 3.38
Druzyna z Wrocławia ostatnio przegrała z pszółką ale do 35 minuty rozgrywały mecz koncertowo, majac 12 pkt wiecej na liczniku, wyszło jeszcze nie zgranie i gorące głowy. Dziś do Wrocławia przyjezdza Artego które zaznało smaku porazki w Polkowicach 3 kolejki temu, czyli z druzyna ktora Ślęza wygrała. Uważam ze Sharne Snieżek Elge Shegog Lecia wcale nie odbjegają poziomem od druzyny z Bydgoszczy.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Wisla - Ślęza 2 +12 @ 1.9 i wn lzej po @6,3
Co kolejke dochodze do nowych wniosków, z ostatniej kolejki wyniosłem dużo, Wisła w tym roku jest spokojnie do ogrania rotacja 7-8 zawodniczek meczarnie z Widzewem. W Ślęzie nie zagra prawdopodbnie Sharne Zoll za rozegrania wezmie sie Sandra, której dobrze to wychodzi, co pokazała w meczu z Artego. Wisla ostatnio dostała ponad 20 pktami od druzyny z Pragi rzucając 40 pkt co pokazuje słabość tej druzyny w obronie, z drugiej strony nie ma co porównywać innych druzyn Ekstra klasy do zwyciężczyń Euroligi sprzed sezonu. Ślęza ma naprawde fajna pake w której kazda moze odpalić Sniezek Lecia Sandra Elge, Ky Shegog, Kaśka Kręzel. Wierze w zespół z mojego miasta że polwalcza a moze nawet sprawią niespodzianke.
Innym typem na sucho jest Gdynia @2.13
ten kurs to jakis kosmos i jest przesadzony o conajmniej 0,25. Zawdoczniki Z lublina graja radosna koszykówka i jak wyjdzie to jest ok jak nie to trudno. Do tej pory mierzyły sie ze słabymi zespołami albo zdekompletowanymi ( Polkowice). Mecz ze Ślęza gdzie byly non stop -8 po prostu sfarciły i tyle. Biba i spółka na swoich śmieciach im na to nie pozwolą. Miało być na sucho nie mogłem sie powstrzymać ELO !
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kibic-zwierze 44,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Innym typem na sucho jest Gdynia @2.13
ten kurs to jakis kosmos i jest przesadzony o conajmniej 0,25. Zawdoczniki Z lublina graja radosna koszykówka i jak wyjdzie to jest ok jak nie to trudno. Do tej pory mierzyły sie ze słabymi zespołami albo zdekompletowanymi ( Polkowice). Mecz ze Ślęza gdzie byly non stop -8 po prostu sfarciły i tyle. Biba i spółka na swoich śmieciach im na to nie pozwolą. Miało być na sucho nie mogłem sie powstrzymać ELO !
Świetny typ! dzięki!
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Lublin- Gorzow 2 @ 3.65 Bet365

Lublin już bez Williams 29.1min, 10.9pts, 9.1zb, dziś również bez Player, która miała zabieg 30.4min 11pts, 5.2zb, Dogorobuzova 6.8pts, 3.8zb lekko kontuzjowana, ale jest w składzie...
Dodatkowo fatalna forma i mecz bardziej 50/50 niż 3.65 i więcej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
I runda fazy play-off (do dwóch zwycięstw) - 30 marca, 2 kwietnia i ew. 9 kwietnia:
Artego Bydgoszcz – JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Wisła Can-Pack Kraków – Energa Toruń
Ślęza Wrocław – Pszczółka AZS UMCS Lublin
MKS Polkowice – Basket 90 Gdynia
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet
Spotkanie: Basket Gdynia vs Sosnowiec
Typ: Sosnowiec +11,5 pkt-a
Kurs: 2,00
Bukmacher: Marathonbet
Data/godzina rozpoczęcia: 02.10.2016/17:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/Ghtjt2x0/#szczegoly-meczu
Analiza:
Pierwsza kolejka spotkań w Basket Lidze Kobiet czas rozpocząć. W jednym z ciekawszych spotkań zagrają ze sobą koszykarki z Gdynia i Sosnowca. Kilka słów o obu ekipach. Upatruję w tym meczu spore szanse dla przyjezdnych. Drugi sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. W poprzednim sezonie przegrały z Artego Bydgoszcz. Klub stawia na młode jak również i doświadczone zawodniczki. Jest wspierany przez miasto. Mirosław Orczyk w wywiadzie mówi, że chce potwierdzić stabilizację finansową i organizacyjną. W drużynie została rozgrywająca Amerykanka Naketia Swanier. Jej zmienniczką będzie 16-letnia wychowanka klubu Aleksandra Wojtala. Klub popisał kontrakt z 26-letnią środkową Deją Middleton. Duże wsparcie w klubie z Sosnowca mają młode zawodniczki, gdyż zdaniem drugiego trenera, asystenta prowadzą trzyletni program rozwoju, który ma przynieść oczekiwanie efekty w przyszłości. Zawodniczki z Sosnowca rozegrały kilka spotkań towarzyskich przed początkiem sezonu. Basket Gdynia wysoko mierzy w tym sezonie. W planach mają zamiar zdobyć potrójną koronę. Zespół jest silny, mocny. W tym sezonie uczestniczą w trzech rozgrywkach. Koszykarki z Gdyni w EEWL Women rozegrały trzy spotkania, dwa mecze wygrały, jeden przegrały z Istanbułem. O sile drużyny świadczy zawodniczki z Litwy Monika Grigalauskyte, która w tych konfrontacjach zdobyła 42 pkt-y. Duża ilość zagranicznych zawodniczek jest w drużynie Katarzyny Dydek. Tak oto prezentuje się ten skład: Grigalauskyte, Jankubiuk, Kotnis, Marcinkowska, Miłoszewska, Morawiec, Podgórna, Puss, Rembiszewska, Skerović, Stawińska. Dwa bezpośrednie mecze pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami kończyły się z korzyścią dla gdynianek. Wygrywały dziewięcioma i sześcioma punktami. Typ uważam za dobry, zasadny, ewentualnie handicap dodatni w stronę gości-powodzenia
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet
Spotkanie: Basket Gdynia vs Sosnowiec
Typ: Sosnowiec +11,5 pkt-a
Kurs: 2,00 ✅✅✅
Bukmacher: Marathonbet
Data/godzina rozpoczęcia: 02.10.2016/17:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/Ghtjt2x0/#szczegoly-meczu
Analiza:
Pierwsza kolejka spotkań w Basket Lidze Kobiet czas rozpocząć. W jednym z ciekawszych spotkań zagrają ze sobą koszykarki z Gdynia i Sosnowca. Kilka słów o obu ekipach. Upatruję w tym meczu spore szanse dla przyjezdnych. Drugi sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. W poprzednim sezonie przegrały z Artego Bydgoszcz. Klub stawia na młode jak również i doświadczone zawodniczki. Jest wspierany przez miasto. Mirosław Orczyk w wywiadzie mówi, że chce potwierdzić stabilizację finansową i organizacyjną. W drużynie została rozgrywająca Amerykanka Naketia Swanier. Jej zmienniczką będzie 16-letnia wychowanka klubu Aleksandra Wojtala. Klub popisał kontrakt z 26-letnią środkową Deją Middleton. Duże wsparcie w klubie z Sosnowca mają młode zawodniczki, gdyż zdaniem drugiego trenera, asystenta prowadzą trzyletni program rozwoju, który ma przynieść oczekiwanie efekty w przyszłości. Zawodniczki z Sosnowca rozegrały kilka spotkań towarzyskich przed początkiem sezonu. Basket Gdynia wysoko mierzy w tym sezonie. W planach mają zamiar zdobyć potrójną koronę. Zespół jest silny, mocny. W tym sezonie uczestniczą w trzech rozgrywkach. Koszykarki z Gdyni w EEWL Women rozegrały trzy spotkania, dwa mecze wygrały, jeden przegrały z Istanbułem. O sile drużyny świadczy zawodniczki z Litwy Monika Grigalauskyte, która w tych konfrontacjach zdobyła 42 pkt-y. Duża ilość zagranicznych zawodniczek jest w drużynie Katarzyny Dydek. Tak oto prezentuje się ten skład: Grigalauskyte, Jankubiuk, Kotnis, Marcinkowska, Miłoszewska, Morawiec, Podgórna, Puss, Rembiszewska, Skerović, Stawińska. Dwa bezpośrednie mecze pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami kończyły się z korzyścią dla gdynianek. Wygrywały dziewięcioma i sześcioma punktami. Typ uważam za dobry, zasadny, ewentualnie handicap dodatni w stronę gości-powodzenia
Piękny kurs, typ wszedł, dobre wyczucie po kursach, jak również i dogłębnej analizie, widać, że w Basket Lidze Kobiet można wypatrzeć fajne typy, kursy. Z pewnością do analizowania każdy mecz, na czyste zwycięstwo był kurs 5,50, zawodniczki z Sosnowca prowadziły już 20 pkt-ami, ale pod koniec trochę zepsuły, fatalna czwarta kwarta, ale po dogrywce ogarnęły. Myślę, że ktoś skorzystał, do następnego typu, będzie coś z Torunia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Polkowice vs Sosnowiec
Typ: Under 128,5 pkt-a
Kurs: 1,83 ⛔
Bukmacher: Bet.365, Bwin, Willim Hill
Data/godzina rozpoczęcia: 15.10.2916/19:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/61cpjw6O/#szczegoly-meczu
Analiza:
Kilka dni temu zachęcałem do grania na drużynę z Sosnowca, dziś ponownie postanowiłem przyjrzeć się poczynaniom koszykarek z Sosnowca. Dotychczas wygrały dwa mecze, jeden po dogrywce z Basket Gdynia, drugi natomiast z Ostrowem Wielkopolski 64:53. W tym ostatnim meczu bardzo dobrze zagrała Olena Samburska, która zdobyła 25 pkt-ów jak również i Naketia Swanier zdobywczyni 19 pkt-ów. Trzy z czterech kwart w tym meczu zakończyły się na korzyść ówczesnych gospodyń. W trzeciej kwarcie obie drużyny zdobyły razem łącznie zaledwie piętnaście punktów i co warte odnotowania żadna z drużyn nie zdobyła 15 pkt-ów. Trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 6-9. Sosnowiczanki obecnie plasują się na trzecim miejscu w lidze. Aby odnieść jakiś sukces w tym meczu przyjezdne muszą uważać na Chorwatkę Rezan, która zdobyła średnio 16 pkt-ów na mecz. W ostatnim meczu polkowiczanki wygrały 71-69 z Toruniem. Dobry mecz rozegrała również Marta Urbaniak, która spędziła 33 minuty na parkiecie i zdobyła 16 pkt-ów. Walka w strefie podkoszowej to element w którym zdaje się mogą dominować gospodynie. Trener Czeczuro ma również szerszą ławkę rezerwowych. Warto odnotować również bezpośrednie mecze pomiędzy Polkowice, a Sosnowiec. W ostatnim meczu padło 111 pkt-ów, w przedostatnim 99 pkt-ów. Dziś spodziewam się wyrównanego meczu, i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na under-Twoja decyzja-powodzenia
e: niestety, linia została złamana, pierwsza overowa kwarta być może i o tym przesądziła, a przede wszystkim skuteczność rzutów za trzy punkty w pierwszej odsłonie gry, lepszą opcją był handicap dodatni, ale dalej walczymy
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
MUKS Widzew - Sosnowiec

Na to czekałem, a jednocześnie tego się nie spodziewałem.
Ostatnia kolejka w Basket lidze kobiet już jutro.
Patologicznej sytuacji w lidze kobiet ciąg dalszy, drużyna Widzewa która w dwa lata w najwyższej klasie rozgrywkowej na 44 meczów przegrała aż uwaga - 36, znów ma szanse się utrzymać wygrywając ostatni mecz w sezonie.
Stanie się tak jeśli jutro gospodynie wygrają z Sosnowcem a Siedlce przegrają z Artego które gra o pierwsze miejsce w tabeli, wszystko więc wskazuje, że wszystko w rękach i nogach Widzewa.
Na początku napisałem, ze &#39;&#39;tego się nie spodziewałem&#39;&#39; - nie spodziewałem się kursu wystawionego na gospodynie, fortuna - wystawiła jako pierwsza kursy - 3,00 - na WIN gospodyń które grają z drużyną która nie gra już o nic.
Sosnowiec na bezpiecznym 9. miejscu bez szans na pierwszą ósemkę.
Nie chce mi się wierzyć, że punkty nie zostaną w Łodzi.
Sosnowiec jest tak słaby na wyjazdach jak Widzew u siebie, ale determinacja zdecydowanie większa po stronie gospodyń, jest to dla nich mecz o być albo nie być w Basket Lidze.
Spodziewałem się, że to Widzew będzie faworytem a tutaj taki moim zdaniem prezent, biorę już dzisiaj bo do jutra kursy mogą się zmienić.
Typ: MUKS Widzew @3,00
efortuna
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Minęły 24h i tak jak myślałem - kursy się mocno zmieniły, teraz na MUKS Widzew 2,20 bez dogrywki a 2,07 z dogrywką.
Jeszcze 8h do meczu więc pewnie jeszcze spadnie i co za tym idzie granie na gospodynie przestanie się robić opłacalne.​
 
william1 44

william1

Użytkownik
Tez to pogralam i polecam każdemu co gra dzis zaklady. Ja zlapalam 2.25 i Widzew &quot;musi&quot; to wygrać! Dziewczyny z Sosnowca nie będą takie wredne. Co najlepsze wszystkie gry będą o 18:00, to jak nawet Artego sensacyjnie przegra, to Widzew i tak walczy do końca nie znając tam tego wyniku. Widzew Łódź to duże miasto i Marcin Gortat ! Ekstraklasa musi być!

⛔⛔⛔⛔ !!! WIDZEW PAPAPA !!! ⛔⛔⛔⛔
 
william1 44

william1

Użytkownik
mg_08 takie fixy z tabelki to sobie daruj, zagralam to w ciemno, a oglądając mecz to jedna zawodniczka Sosnowca (Robin Sparks) więcej warta, jak ta cala Lodz. Widzew prawidłowo żegna się z I ligą, a mecz przegrała im rozgrywająca i nie chodzi mi o ostatnią akcje, a o brak zaangażowania w 50% akcji, a lepiej sama rzuca od koleżanek, które niby chciala na silę uruchomić. Trener i ta rozgrywająca do zatrudniaka !!!
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
mg_08 takie fixy z tabelki to sobie daruj, zagralam to w ciemno, a oglądając mecz to jedna zawodniczka Sosnowca (Robin Sparks) więcej warta, jak ta cala Lodz. Widzew prawidłowo żegna się z I ligą, a mecz przegrała im rozgrywająca i nie chodzi mi o ostatnią akcje, a o brak zaangażowania w 50% akcji, a lepiej sama rzuca od koleżanek, które niby chciala na silę uruchomić. Trener i ta rozgrywająca do zatrudniaka !!!
Sam polecałeś to zagrać a jak zakład nie wszedł to czepiasz się kolegi wyżej. W takim razie czemu polecałeś to zagrać co?
 
william1 44

william1

Użytkownik
Sam polecałeś to zagrać a jak zakład nie wszedł to czepiasz się kolegi wyżej. W takim razie czemu polecałeś to zagrać co?
Przecież nie mam pretensji, miałam grać tylko duble, które sama tylko kminię. Moja wina tylko i wyłącznie ze slucham cudzych rad. Chodzi mi tylko o to, że jakby nie ten komunikat, to bym nawet nie patrzyła w PLK Kobiet, bo po co ? Aby przegrać !
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Tez to pogralam i polecam każdemu co gra dzis zaklady. Ja zlapalam 2.25 i Widzew &quot;musi&quot; to wygrać! Dziewczyny z Sosnowca nie będą takie wredne.
MG_08 takie fixy z tabelki to sobie daruj
william1 - Przepraszam, ale normalna jesteś? Nie będę w inny sposób komentował Twoich dwóch postów bo to żenada. Kolega podał świetnie wyglądający typ i pewnie każdy zagrałby go jeszcze raz, nie jego wina, że ta cała koszykówka kobiet to taki dramat, a Widzewiaczki zostały frajerkami roku. No chyba, że tak miało być.
Idą ostrzeżenia dla Ciebie bo takiego czegoś nie będziemy tolerować więc zbastuj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom