>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
wojas 11

wojas

Użytkownik
Może rozpocznę ten dział, bo jak na razie to pustki. A dziwne, bo buki naziemne (Totomix) jak i internetowe oferują polską ligę ???? .
Dzisiaj gram takie spotkania:
Podhale - Naprzód 1 1.30
Ten typ nie wymaga komentarza..... Podhale musi i wygra dzisiaj z Naprzodem, który na razie gra na miarę możliwości, walka o 7-8 miejsce to absolutne szczyt możliwości tego zespołu. Podhale na razie też nie imponuje, ale takich meczy raczej nie zwykło przegrywać. Duże problemy są w obronie, bo odeszło 3 podstawowych obrońców Jakes, Buril i Zamojski (zakończył karierę). Ale potencjał ofensywny tego zespołu jest olbrzymi jak na warunki w polskiej lidze. Po słabym początku Podhale musi zdobywać punkt z takimi zespołami.....
Cracovia - Toruń 1 1.45
Cracovia w tym sezonie jest dla mnie głównym faworytem na mistrza Polski. Bardzo mocny skład, wzmocnili się kilkoma zawodnikami Roman Hlouch, Sebastian Kowalówka, Marek Badžo. Po przeciętnym starcie Cracovia obecnie nabiera tempa i wygrała ostatnie 3 mecze. Toruń myślę, że jeszcze kilka kolejek i powróci na swoje miejsce czyli około 5, 6 miejsca. Bo składem dysponują słabszym jak w zeszłym roku. Na dodatek młody Kachniarz w bramce, który wg mnie jeszcze nie ma doświadczenia, bo skąd ma je mieć skoro Waha cały czas bronił. Dlatego będzie bardzo nierówno bronił, aczkolwiek potencjał ma.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Podhale - Naprzód 1 1.30 4-1 ✅
Cracovia - Toruń 1 1.45 3-2 ✅

Podhale zgodnie z oczekiwaniami bez żadnych problemów. Dominowali cały mecz. Przyznam się, że niespodziewałem się, że Toruń postawi takie warunki Cracovii, ale się udało ;)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Po małej przerwie wracam do typowania PLH ???? .
Zagłębie - Unia Oświęcim 1 1.15
Zagłębie gra bardzo nierówno w tym sezonie. Zaczęli fatalnie, ale obecnie odzyskują powoli rytm. Unia, jak wiadomo jest czerwoną latarnią ligi, oni po prostu zdecydowanie odstają poziomem od reszty stawki. Grają głównie młodymi zawodnikami, co ciekawe kilku zawodników, którzy w zeszłym sezonie stanowili o sile Unii odeszło do Zagłębia (Gabryś, Jaros). Pozostali grają w Janowie.....W tym meczu nie może być innego wyniku, niż 1...... Tym bardziej, że Zagłębie naprawdę stać na czołową 6. Z takimi zawodnikami jak Da Costa, Belica, Kozłowski, Klisiak, Ślusarczyk czy Labryga....
Stoczniowiec - Naprzód 1 1.32
Wicelider tabeli z Gdańska podejmuje Naprzód Janów. Zespół z Janowa w ostatnich dwóch spotkaniach zdobył pięć punktów. Groźny jest szczególnie u siebie, gdzie ograł Cracovię po karnych, a także GKS Tychy. Jednak na wyjeździe spisują się zdecydowanie słabiej, co potwierdziła chociażby ostatnia porażka w PP 7-2 z Zagłębiem.... Stocznia jak Stocznia, zawsze groźna szczególnie u siebie. No i Mikołaj Łopuski.... Myślę, że to będzie bardzo duże wzmocnienie....Szans zespołowi z Janowa na pewno nie odbieram, ale stawiam że Stocznia sobie tutaj poradzi....
Cracovia - Sanok 1 1.28
Lider gra z rewelacją tego sezonu - Sanokiem. W pierwszym meczu Sanok triumfował 5-2. Zespół Andrzeja Słowakiewicza nie dysponuje rewelacyjnym składem, ale na pewno posiadają doświadczony zespól. W bramce bardzo dobrze spisuje się Krzysiek Zborowski..Cracovia po ostatniej plamie i przegranej z Janowem po karnych na pewno będzie się chciała zrehabilitować i nie pozwoli na odebranie sobie punktów, choć może to być trudny mecz, kto wie......... Jednak z doświadczenia wiem, że w PLH mocne zespoły po porażce ze słabszym lubią się mobilizować i pokazać, że poprzednia przegrana była tylko wypadkiem przy pracy....
 
W 0

witekx

Użytkownik
1,15 smieszny kurs i nie warto nawet ryzykowac , bo polski hokej jest bardzo nieprzewidywalny...sprawdzcie lepiej ostatnie wyniki zanim obstawicie polską lige ;P
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
1,15 smieszny kurs i nie warto nawet ryzykowac , bo polski hokej jest bardzo nieprzewidywalny...sprawdzcie lepiej ostatnie wyniki zanim obstawicie polską lige ;P
Wiesz, to zależy od tego, jaką kto ma strategię. W polskiej lidze jak w każdej lidze hokejowej zdarzają się niespodzianki i sensacje..... Przecież sezon jest długi, gra się 6 rund każdy z każdym, później dwie rundy w 6.... Każdy ma lepsze i słabsze dni. Ale ryzyko jest wliczone w bukmacherce. Pozdrawiam
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Po małej przerwie wracam do typowania PLH ???? .
Zagłębie - Unia Oświęcim 1 1.15 ✅ 6-1
Stoczniowiec - Naprzód 1 1.32 ✅ 3-1
Cracovia - Sanok 1 1.28 ✅ 3-0
No i nie było tak źle ;). Kursy wprawdzie niskie, bo mecze wydawały się dosyć pewne, ale zawsze do przodu. Cracovia się trochę pomęczyła, bo dopiero w 3 tercji strzelali bramki, Zagłębie i Stocznia dosyć przekonywująco...
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Podhale Nowy Targ - Cracovia 1 2,20
Dzisiaj o 18 dojdzie do konfrontacji Podhala z Cracovią.Nowotarżanie po porażce w piątek w Tychach będą chcieli się zrewanżować Cracovii za pierwszy wysoko przegrany mecz 2-7. Cracovia ostatnio zdobywa punkty i umocniła się na czele tabeli, chociaż ostatnie 3 spotkanie sprawiły problemy hokeistom Pasów. Najpierw wygrana w Oświęcimiu po dogrywce, gdzie Cracovia przegrywała już 2-5... Później porażka w Janowie po dogrywce i ostatnie zwycięstwo 3-0 z Sanokiem, jednak wszystkie bramki padły dopiero w 3 tercji. Jednak wiadomo, że w meczach ze słabszymi ciężko sie mobilizować. Tutaj nikogo motywować nie będzie trzeba. Zwłaszcza Galanta, Csoricha czy Piotrowskiego, którzy zamienili się barwami i grają w przeciwnych drużynach. Dlaczego typ na Podhale? Bo przewaga własnego lodowiska w PLH znaczy bardzo dużo. Zwłaszcza, jeśli grają czołowe i wyrównane drużyny. Podhale w zeszłym sezonie z Cracovią na własnym lodowisku ma bilans 4-1-1...
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Podhale Nowy Targ - Cracovia 1 2,20 ✅ 2-1
Wczorajszy mecz nie zachwycił. Dwie szybkie bramki Podhala, odpowiedź Cracovii i generalnie przez dwie tercje zarówno jedna jak i druga drużyna się woziła..... Najważniejsze jednak, że do przodu.:spokodfhgfh: Jutro kolejna kolejka. Postaram się napisać jakieś analizy. Zachęcam do dyskusji, bo samemu dla siebie tych analiz to nie warto podawać ????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Cóż, może te analizy się komuś przydadzą ???? :
Naprzód Akuna Janów - Podhale N.T 2 1.9 ⛔ 5-4
Janów jest groźnym zespołem na własnym lodowisku, aczkolwiek październik mają już ogólnie słaby..... Porażki na własnym lodowisku z Unią Oświęcim, Zagłębiem, Polonią Bytom oraz ostatnia przegrana po dogrywce z Sanokiem, pokazują, że Janów w tym sezonie będzie walczył wyłącznie o utrzymanie. Oczywiście, nie można lekceważyć przeciwnika, ale myślę że Podhale jeśli profesjonalnie podejdzie do tego meczu to sobie poradzi. Tym bardziej po ostatnim zwycięstwie z Unią czas na kolejne.......
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Cóż, może te analizy się komuś przydadzą ???? :
Przydadzą się :-D Ja się na hokeju nic nie znam więc analizy nie napiszę xD A patrząc po Twoich widać że znasz się bardzo dobrze na polskiej lidze, na pewno nie jeden raz skorzystam z Twoich propozycji ???? Pozdrawiam i oby tak dalej ze skutecznoscią :jezora:
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ostatnio nie mam za wiele czasu, ale spróbuję dzisiaj znowu coś zagrać (trochę nietypowo pozwolę sobie ???? ). Jako, że po kursach 1.2, 1.05 nie warto ryzykować, liczę dzisiaj na pewne niespodzianki. Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie. Gram 5 remisów, w systemie 2 z 5 po 2 zł na zakład.
2 z 5
Cracovia - Podhale X 5.6
Stoczniowiec - Sanok X 6.5
Polonia - GKS X 5.50
Toruń - Unia X 9.5
Zagłębie - Janów X 6.25
Całkowita stawka: 20 zł
Analiza:
Podhale przyjeżdża do Krakowa bez Wiktora Pysza, który wczoraj zrezygnował. Ciężko będzie o punkty w Cracovii, gdyż zespół gra w kratkę, bardzo nierówno. Z doświadczenia wiem, że wówczas o punkty jest jeszcze trudniej. Liczę jednak, że po serii zwycięstw Cracovii dzisiaj stracą punkty, a nowotarżanie pokażą charakter i będą chcieli coś sobie udowodnić...
Podobnie liczę na Polonię, która podejmuje Tychy kroczące od zwycięstwa do zwycięstwa. Czas na stratę punktów przez Tyszan. Polonia po serii porażek przełamała się z Naprzodem i będą chcieli ugrać chociaż punkt u siebie.
Zagłębie podejmuje Janów. Faworyt jest jeden, ale jak pokazał mecz w Oświęcimiu, gdzie Zagłębie straciło punkty to jest liga i każde potknięcie jest możliwe. Stocznia dzisiaj przy udziale telewizji powalczy z Sanokiem o zwycięstwo. Stocznia bardzo dobrze sobie radzi, jest na czwartym miejscu, ale w Gdańsku lubią być dogrywki ???? .
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Wedlug mnie ciekawy typ na Cracovie u siebie prezentuja sie dosc solidnie a Podhale na wyjazdacgh grjaj lipe jak dla mnie typ na Cracovie po kursie 1.5 jest dobrym typem ????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
masz rację, Cracksa gra u siebie bardzo dobrze, podobnie jak Podhale, natomiast nowotarżanie mają zawsze problemy z meczami wyjazdowymi. Ale w zeszłym sezonie remisy były między tymi drużynami w Krakowie. Dlatego liczę po cichu na Podhale, że coś ugrają.... Morale na pewno nie sprzyjają, bo jest sporo problemów organizacyjnych, ale to w końcu &quot;górale&quot; i mam nadzieję, że pokażą charakter.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ostatnio nie mam za wiele czasu, ale spróbuję dzisiaj znowu coś zagrać (trochę nietypowo pozwolę sobie ???? ). Jako, że po kursach 1.2, 1.05 nie warto ryzykować, liczę dzisiaj na pewne niespodzianki. Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie. Gram 5 remisów, w systemie 2 z 5 po 2 zł na zakład.
2 z 5
Cracovia - Podhale X 5.6 ⛔ 5-2
Stoczniowiec - Sanok X 6.5 ⛔ 5-3
Polonia - GKS X 5.50 ⛔ 1-5
Toruń - Unia X 9.5 ⛔ 8-4
Zagłębie - Janów X 6.25 ⛔ 8-0
Całkowita stawka: 20 zł
No nic, wczoraj nie było niespodzianek. Mogłem jechać po faworytach, bo Ci wszyscy triumfowali. Dobrze, że rekreacyjnie zagrałem ???? . Podhale niestety przeżywa kryzys, dzisiaj ma być nowy trener, najprawdopodobniej ze Słowacji. Ale czego się można było spodziewać jak połowę meczu grali w osłanieniu?? Na sędziów nadawać nie będę ???? . Najbliżej remisu było chyba w Gdańsku. W następnej kolejce wracam do normalnego typowania :spokodfhgfh:
 
3style 0

3style

Użytkownik
Hello, mimo, że kuponik nie udany :cry:, to jednak dziękuję za te typy i analizę do nich bo dzięki temu bez wahania postawiłem na Cracovie i GKS. Duży ✅ dla Ciebie.

Czekam już z niecierpliwością na kolejną kolejkę i Twoje typy.

Pozdrawiam
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Cieszę się, że komuś się to przydało ;). Jak już wspomniałem to była kolejka dla tych co patrzą po kursach i grają na faworytów :p. Następna kolejka jednak dopiero 14.11 bo teraz jest czas dla reprezentacji, która gra turniej z cyklu EIHC. Pozdrawiam
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Późno, ale czas na 23 kolejkę ekstraklasy:
Unia Oświęcim - Naprzód Janów 2 1.3 ✅ 2-6
Hokeiści Unii dochodzą po wirusie grypy do siebie. Z tego powodu w srode nie grali.... Janow przyjezdza do Oswiecimia opromieniony zwyciestwem nad Toruniem az 6 -0. Ciezko jest powiedziec jak beda sie prezentowali unici po chorobie, ale uwazam ze Janow sobie poradzi, tym bardziej ze raz juz triumfowal w Oswiecimiu w tym sezonie 5 - 3.
Polonia Bytom - Cracovia 2 1.4 ✅ 1-3
Cracksa naprawde imponuje w ostatnim czasie. Tak sie rozpedzili, ze ostatnio wszystko wygrywaja. 7 czy 8 meczy z rzedu? Wierze ze nie po to wzgrywali w srode na wyjezdzie z Tychami zeby teraz nie wygrac z Polonia, ktora uwazam osobiscie za najslabszy po Unii zespol...
Gdyzbym mial typowac pozostale mecze to stawialbym na remis w meczu Gdanska z Tychami oraz w koncu zwyciestwo Podhala. Moze po dogrywce :-D
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Dzisiaj zgodnie z planem, bez niespodzianek, widac bylo slabsza dyspozycje Unii........ Problemy zdrowotne odbijają się później na postawie drużyny na lodzie. Cracovia wiadomo, dalej w gazie..... W Gdańsku jak przewidywałem było bardzo blisko remisu 3-2 dla gospodarzy, ale mecz był wyrównany.... Zwycięska bramka padła dopiero w 3 tercji. Po dwóch był remis 2-2. Zaskoczony jestem totalnie postawą nowotarżan. W momencie pisania tego postu prowadzą 7-1 z Zagłębiem na wyjeździe. Liczyłem po cichu na przełamanie, ale na takiego wysokiego wyniku się chyba nikt nie spodziewał. Podhale jest już z nowym trenerem, jeśli uporają się z pewnymi problemami organizacyjnymi to wiadomo jaki mają potencjał....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom