>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

POLSKA - PHL - 2014/15

Status
Zamknięty.
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Startujemy:
Cracovia(-4,5) - HC GKS Katowice @2,6 betcity
Panowie to są chyba jakieś jaja!:mrgreen::mrgreen: Poprawnym handi powinno być -6,5! Cracovia ponad 2tyg temu wygrywa super puchar Polski strzela Sanokowi 6bramek, to GieKSie wsadzi dwucyfrówke!! ponieważ u nas nie ma pełnych trzech &#39;piątek&#39;. Trenuje ok 10-12 hokeistów na tafli w Janowie, w &#39;Satelicie&#39; jeszcze tafli nie zamrozili, po prostu tragedia! ???? Jak GieKSa doczołga się do końca tego sezonu to będzie cud! na ten moment najsłabsza drużyna w PHL, a oni dają z Cracovia (-3,5)!! haha
Pobierać bo takiej promocji to szybko na GKS nie będzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Startujemy z PHL :jupi: i odrazu mamy mega perełkę i niewątpliwie promocje

Cracovia - GKS Katowice
Typ : Cracovia-2.5 @ 1.70 Betsafe i Betsson ✅✅✅
Stawka : 20/10

do tego też win @ 1.20 ✅✅✅, lokata lepsza jak w banku

???????????? taka była moja mina jak zobaczyłem i kurs i linie jaką wystawił nam betsson z betsafem, no żarty jakieś ????. Wszystkie inne buki mają po @ 1.05 na win a linie -4.5 ktora też jest śmieszna, skąd ten typ ? wiele napisał już post wyżej użytkownik oXi64 :

ponieważ u nas nie ma pełnych trzech &#39;piątek&#39;. Trenuje ok 10-12 hokeistów na tafli w Janowie, w &#39;Satelicie&#39; jeszcze tafli nie zamrozili, po prostu tragedia!Jak GieKSa doczołga się do końca tego sezonu to będzie cud!
i dokładnie tak jest, a ja rozwine więcej.

Sytuacja w klubie jest po prostu dramatyczna. Do dzisiejszego meczu zgłoszonych jest 13 zawodników ! większość ze sobą jeszcze nie grała,reszta ciągle w trakcie załatwiania,licencje jakimś cudem dostali ale w klubie boją się że z dnia na dzien hokej w Katowicach może niestety przestać istnieć, zawodnicy też od bardzo długiego czasu bez wypłat.

Fregment z hokej.net

W składzie Katowic można zobaczyć młodych zawodników zza granicy z bardzo słabych lig i ambitnych juniorów z innych miast, którzy chcą się pokazać w PHL. Klub jak na razie zgłosił do gry 13 zawodników. Są to bramkarze: Mateusz Domogała, Johannes Selin (Finlandia, Lukko U20/juniorska SM-liiga), obrońcy: Michał Krokosz, Marek Cyganek, Andrejs Smirnovs (Łotwa, HC Jaca/Hiszpania), napastnicy: Artur Gulbinowicz (Kanada/Polska, Naprzód Janów), Kyle Heffernan (Kanada, Osby IK/4 liga szwedzka), Michał Kret, Wojciech Księżyk, Patryk Musiał, Ilja Riabow (Ukraina, HK Generals Kijów), Danil Semjan (Rosja, HC Dmitrow/MHL B), Mike Swiderski (USA, Schlittschuh-Club Berlin/ 4 liga niemiecka).
z zespołu przed sezonem odeszli :

Nikifor Szczerba (KTH Krynica), Tobiasz Bigos, Marcin Słodczyk, Martin Przygodzki (Polonia Bytom), Paweł Kostromitin, Łukasz Kulik, Łukasz Podsiadło, Marcin Frączek (Naprzód Janów), Filip Drzewiecki (JKH GKS Jastrzębie), Marek Zukal, Maciej Szewczyk (Unia Oświęcim), Petr Valusiak (koniec kariery), Andriej Chapkow, Michal Danko (szukają klubu).

No ale teraz informacja najważniejsza ! GKS Katowice nie rozegrał przed dzisiejszym meczem żadnego sparingu,tak więc po raz pierwszy od ostatniego sezonu wyjazdzają na lodowisko.

Podsumowując staja dziś naprzeciwko siebie zespoły wielokrotnego Mistrz kraju z zespołem ktory ledwo co dostał licencje i został sklecony w ostatniej chwili zlepek przeróżnych zawodników.

Nie ma innej opcji jak dwucyfrówka a ta linia z betssona i betsafe to po prostu żart ;) pieniądze leżą na ziemi ! tylko trzeba umieć się po nie schylić hehe​

FT 16-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +172
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Jak coś to w totomixie jest ten mecz w ofercie.Ja osobiście over 7.5 grałem po 1.80.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Cracovia v MMKS Podhale
KRAJ/LIGA: Polska / PHL
TYP: Under 6,5
KURS: 1,85
BUK: Bet365
STAWKA: 5/10
1:2 ✅ ✅ ✅
ANALIZA:
Jedziemy dalej haha ostatnio liczyłem że Ondrej Raszka który wrócił po kontuzji do bramki Podhala miał sporo bramek wpuścić ale co wyszło chyba każdy widział 2 mecze i tylko 3 bramki puszczone ???? Po przeciwnej stronie Rafał Radziszewski czyli rezerwowy torman Polskiej reprezentacji. Do tej pory jeden mecz rozegrany i tylko jeden :gool: puszczony ale nie można oceniać Cracovii po mecz z Katowicami bo na dzień dzisiejszy to Polonia by wygrała haha. Podhale po porażce 1:10 z Sanokiem wygrało dwa kolejne spotkania po 2:1 z Jastrzębiem oraz Unią a więc jakby nie było na dzień dzisiejszy ekipy które przed sezonem uznawane były za lepsze kadrowo ???? ale kadra nie gra tylko serce i walka. Liczę że popularne &quot;szarotki&quot; zagrają równie skoncentrowane jak ostatnio co przyniesie efekt w postaci max 6 bramek w meczu ???? w przypadku remisu 3:3 zakład jest przegrany gdyż Bet365 liczy dogrywkę oraz karne tzn jeden :gool: musi wpaść żeby ktoś wygrał. Morale w Nowym Targu wysokie i będą starać się o niespodziankę oby tylko oba zespoły zapomniały jak się strzela a wtedy ja oraz wszyscy co zagrają będą zadowoleni haha
mecz :live: ----&gt; Hokej ???? 18:25) Cracovia-Podhale | Małopolska.TV
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Unia Oświęcim - Naprzód Janów (1X2)
Kurs: 9.0 on Naprzód Janów 1:5 ✅
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Zupełnie nie rozumiem tych kursów. Unia w moim odczuciu to nie jest top PLH, nie zdobędą medalu. Nie rozumiem czemu są tak faworyzowani... Ok pokonali u siebie aż 10:1 Polonię Bytom, ale ci musieli w tym meczu wystąpić bez zagranicznych zawodników. Jednak i tak póki mieli Poloniści siłę prowadzili nawet 1:0, ale oczywiście skazani byli na porażkę. Jednak już w kolejnym meczu w Nowym Targu znów przegrali, choć też byli mocno faworyzowani.
Naprzód to beniaminek, niby jeszcze są bez punktu, ale widać dobrą robotę Waldemara Klisiaka. Bo choć przegrywali to nawiązywali walkę, przegrali z Sanokiem 2:4, GKS-em Tychy 2;4 i Jastrzębiem 2:6, choć to ostatnie spotkanie niby wysoko przegrane, to jednak dopiero końcówka spotkania o tym zadecydowała.
Liczę, dziś na walkę, Naprzód nie stoi na straconej pozycji, te kursy to nieporozumienie.
W innych spotkaniach Tychy też zaniżone kursy, ale jednak szybciej niespodzianki upatruję w Oświęcimiu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Orlik Opole - Polonia Bytom (1X2)
Kurs: 8.0 on Polonia Bytom ✅ 2:4 ????
Bukmacher: Nordicbet

Analiza:
Gospodarze nie należą do czołówki ligi więc kursy na poziomie 1.20 na nich wywołują uśmiech na mej twarzy ???? -&gt; to totalne nieporozumienie.
Oczywiście są jakimś tam faworytem a mój typ nie jest żadnym pewniakiem, ale Polonia dziś gra już pełnym składem, wracają obcokrajowcy i choć sam nie potrafię dokładnie ocenić siły Bytomskiego zespołu wydaje się, że stać ich na sprawienie niespodzianki.
Orlik to wiadomo świetny bramkarz, który wiadomo jaki poziom prezentuje, ale tak to tam szaleństw nie ma. Natomiast Polonia to nie jest ten zespół, który przegrał 1:10 z Unią na inaugurację w mocno okrojonym składzie. Stać ich na podjęcie walki, warto coś dziś zagrać w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
J 7K

juanroman08

Forum VIP
GKS Tychy - GKS Katowice
O tym meczu nie ma co za dużo pisać bo wynik jest raczej przesądzony i będzie to kolejna egzekucja drużyny z Katowice. Mimo to Betcity się nie poddaje i cały czas wystawia kursy na mecze GKSy Katowice co może cieszyć bo raz po raz można coś wybrać. Tym razem sytuacja może się wydawać skomplikowana bo proponuję over 0.5 gości. Kurs jest bardzo zachęcający więc myślę że warto spróbować. Wiem, że to nie będzie proste zadanie, ale jak pokazują spotkania zawodnicy z Katowic zdobywają często gęsto honorową bramkę tak było w Sanoku, tak było w Krakowie, póki co nie udało się tylko w Nowym Targu, ale grunt że strzelają z drużynami teortycznie najmocniejszymi. Wiadomo jak jest strzelasz 10, 11, 12 bramkę i już jest swobodnie stąd też nie wydaje mi się by drużyna gospodarzy grała tutaj na 200% swoich możliwości.

GKS Katowice over 0.5 / 2.26 Betcity
⛔ ????
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Jak najbardziej możliwe, że goście z Katowic dzisiaj coś strzelą. Zdziwiłem się , że Unibet dał coś więcej niż 1x2. Wczoraj sobie powiedziałem, że jak znajdę gdzieś o/u bramkowy to wchodzę w over w ciemno chociażby miało to być 20,5 ???? W tym przypadku linia jest dość nisko postawiona (jak to brzmi!) 13,5 gola po kursie 1,57 ✅dla mnie warto. 15,12,16 nie są liczby totolotka tylko liczba bramek, które w bagażu przywoziła ze sobą drużyna ze stolicy Górnego Śląska. Myślę, że tą linie są w stanie pokryć gospodarze, a przy odrobinie szczęścia jakąś bramkę goście strzelą.Zawodnicy gości po długiej podróży z Sanoka, skład okrojony chyba do maksimum bo grają na 2,5 piątki, z relacji na jednym z portali widziałem, że w meczach łapią dużą ilość głupich kar(za duża ilość zawodników na lodzie i jakieś bójki) Dzisiaj derby, pewno przyjadą zmotywowani jak złapią jakąś kare meczu to już w ogóle może być rzeź i nie zdziwiłbym się jakby padło pod 20 bramek:grin:. Kurs dupy nie urywa, ale do dubelka jak najbardziej mogę polecić.
edyta: Jest trochę przetasowania w składzie GKS-U Tychy m.in Zigardy (I bramkarz na trybunach, młodzież gra w obronie w wymieszanych 5) tym bardziej typ na strzelenie bramki drużyn z Katowic wzrósł
Weszło fartem te 14 bramek, dużo młodych, kilku podstawowych nawet na ławce nie zasiadło.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Jastrzębie - Polonia Bytom
Gospodarze walczą w tym sezonie oczywiście o medale, mają w meczach z czołówką wyniki różne, jednobramkowe przegrane z Podhalem i GKS-em Tychy, ale za to wygrali z Cracovią i Sanokiem, odpowiednio 1 i 2 bramkami. Oczywiście ta 5 jest poza zasięgiem reszty poza oczywiście jakimiś małymi wpadkami, które w hokeju zawsze miały, mają i będą miały miejsce. Ten podział na 5 pierwszych drużyn i resztę jest bardzo wyraźny. Z zespołami z drugiej połowy tabeli raczej wygrywali pewnie, Unię, którą oceniam na szóstą siłę ligi rozgromili, ale ten zespół jeszcze przeskoczy Naprzód i myślę też Orlik. Z Orlikiem Jastrzębie wygrało po walce, ale wiadomo to specyficzna drużyna, oparta na świetnym bramkarzu. Z Naprzodem bez problemu sobie poradzili, dziś grają z nieco słabszą od tego zespołu Polonią, a o GKS-ie Katowice nie ma co wspominać bo jest gromiony przez wszystkich.
Natomiast Polonia rozpoczęła od 1:10 w Oświęcimiu po długiej przerwie wygrała na wyjeździe w Opolu i potem przyszła seria 4 porażek z rzędu, bardzo wysokie z Podhalem i Sanokiem, zostali szybko wypunktowani przez Naprzód no i ostatnio też zdecydowana porażka w Tychach. Wszystkie mecze rozgrywają na wyjazdach, to niestety samo w sobie rodzi problem, bo na pewno byli by w stanie przynajmniej być teraz na poziomie Naprzodu.
Trener Jastrzębia dał ostatnio odpocząć czterem podstawowym hokeistom, Polonii nie lekceważą. Ostatnie spotkanie Polonii z GKS-em Tychy pokazało, że rywale z pierwszej piątki zdecydowanie nad nimi przeważają i nawet jeśli Polonia prowadziła, to szybko zostali przyciśnięci i w 2 tercji w 34 minucie już było 5:1.
mecze Polonii (+ strzały)
vs Tychy 3:6 / 26:45, do kiedy była walka 15:36
vs Sanok 1:10 / 18:54,
vs Naprzód 0:3 / 25:31, już w 4 minucie 0:2 przegrywali.
vs Podhale 0:7 / 29:43
vs Orlik 4:2 / 30:37 w końcówce spora przewaga rywala.
mecze Jastrzębia (+strzały)
vs Cracovia 2:1 / 30:43 potrafili odwrócić losy meczu z trudnym rywalem
vs Unia 8:1 / 59:20 zniszczyli rywala.
vs Orlik 4:3 / 53:15, prowadzili już 4:1 w końcówce dekoncentracja.
vs GKS Tychy 2:3 / 25:35 wyrównany mecz
vs Sanok 2:0 / 39:26
vs Naprzód 6:2 / 54:31 wypunktowali po raz kolejny słabszego rywala.
vs Podhale 1:2 / 41:33
Ze słabszymi nie mieli większych problemów, regularnie potrafią tych słabszych pewnie ogrywać, jeden raz zdarzyła się dekoncentracja. Mnie to na papierze wygląda na wygraną około 5 bramkami, także można spróbować tego handi na gospodarzy ale nie przesadzałbym ze stawką, bo to jest jednak jak na hokej już wysoki handicap 3,5, a w niedzielę mają ważne spotkanie z Nowym Targu, natomiast Polonia spotkanie przełożone.
✅
zniszczyli ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
:hokej: Polska Ekstraklasa Unia Oswiecim - Podhale Nowy Targ
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wicelider przyjezdza w gosci. W tym sezonie juz raz Podhale pokonalo Unie u Siebie wynikiem 2:1. Po 8 wygranych z rzedu Podhale przegralo u Siebie z Jastrzebiem 0:2. Natomiast Unia wygrala u Siebie tylko z gorszymi druzynami od Siebie z Opolem, Bytomiem i najgorszymi Katowicami. W tym meczu widze tylko jednego faworyta gosci. Goscie wiceliderzy beda chcieli wrocic na zwycieska passe a przeciwnika nie maja mocnego. To nie ta sama Unia co kiedys. Mysle ze Podhale na spokojnie to wygra i wroci na sciezke wygranych bo jesli zagraja dobrze to o wynik jestem spokojny.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Cracovia - Polonia Bytom AH (0:2,5) 1 1.50 Betgun
Cracovia to jedna z pięciu czołowych drużyn ligi, które walczyć będą o medal w tym roku. Poszczególne mecze pomiędzy drużynami z czołówki - Cracovią, Podhalem, Sanokiem, Jastrzębiem i GKS-em Tychy bywają wyrównane i detale decydują o wygranej. Jednak w meczach tych drużyn z czołówki z resztą stawki nie ma co zbierać, no może jeszcze raz na jakiś czas Unia zaskoczy bo to dla mnie szósta siłą tej ligi, a tak to z resztą nie mają problemów by wygrywać.
Polonia Bytom wszystkie mecze rozgrywa na wyjazdach, ma to przełożenie na wyniki, oczywiście i tak są słabi, ale na pewno gdyby grali u siebie mieli by coś więcej punktów u siebie prócz tego jednego wygranego spotkania.
mecze Polonii (+ strzały)
vs Jastrzębie 0:9 / 16:76
vs Tychy 3:6 / 26:45, do kiedy była walka 15:36
vs Sanok 1:10 / 18:54,
vs Naprzód 0:3 / 25:31, już w 4 minucie 0:2 przegrywali.
vs Podhale 0:7 / 29:43
vs Orlik 4:2 / 30:37 w końcówce spora przewaga rywala.
mecze Cracovii (+strzały)
vs Katowice 11:2 / 50:28
vs Opole 6:1 / 41:26
vs Unia 4:2 / 36:38
vs Jastrzębie 1:2 / 43:30
vs Sanok 3:1 / 41:34
vs Naprzód 6:1 / 44:28
vs Podhale 1:2 / 52:25
Cracovia potrzebuje punktów by zagrać w finałach Pucharu Polski, dziś do składu wraca Josef Fojtik, także siła ataku będzie jeszcze większa.
Myślę, że z takim rywalem jak Polonia wygrają przynajmniej tymi 5 bramkami jak miało to miejsce z Orlikiem czy Naprzodem.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
z innych spotkań raczej można grać te -2,5 1.65 na Jastrzębie, oni z reguły z tymi słabszymi rywalami nie mają problemów. W obronie raczej bez wtop, wygląda to solidnie. Naprzód nie przegrywa szczególnie wysoko, i to jest właśnie taki mecz gdzie na punkty szans nie mają ale to się skończy tak na około 4 bramki przewagi gospodarzy według mnie.
no i w meczu GKS-u Tychy z Sanokiem oczywiście nie za wysoką stawkę gram na gości.
dlaczego? a bo ciągle coś nie tak u tych gospodarzy, a to w ogóle w tym sezonie nie zachwycają, raczej rozczarowują swoją grą, do tego coś tam wewnątrz klubu nie działa tak jak powinno, nie wiadomo czy kapitan jest już w 100% sprawny. Ogólnie dla mnie lekkimi faworytami są goście, którzy ostatnio awansowali do półfinału pucharu kontynentalnego, do tego spotkania muszą podejść w 100% a ostatnimi czasy potrafią grać z GKS-em Tychy, mecz będzie można obejrzeć od 18:30 na tvp sport. oczywiście nie jest to żaden pewniak.
Unia - Podhale no bet. Unia w końcu komuś z tej czołowej piątki punkty odbierze, nie wiem czy dziś, ale lepiej nie ruszać ;)
co do meczu GKS Katowice - Orlik Opole to nikt się nie wychylił z ofertą (prócz peffki mybetu, w którym Polacy grać nie mogą), więc się nie wypowiadam, ale jak ktoś chce zobaczyć jak faktycznie wyglądają gospodarze mecz mogą obejrzeć w necie, link do strony na oficjalnej gospodarzy.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dzisiaj bardzo ciężka kolejka do typowania, jak coś po wyższym kursie próbować to zwycięstwo Unii w Janowie.
innych spotkań nie ma sensu ruszać.
informacyjnie, zarówno Polonia jak i GKS nie mogą na razie grać u siebie, ich dzisiejsze spotkanie rozegrane zostanie w Jastrzębiu, można próbować wygranej GKS-u w pierwszej tercji po 7.10 za drobne, bo ostatnio kilka razy potrafili na początku spotkań się postawić rywalom, a z Orlikiem we wczesnej fazie mogli nawet ze 2:0 prowadzić, dziś grają z Polonią, która też jest słaba, spodziewam się wyniku na poziomie 2:5 / 3:6 ale to w kolejnych tercjach powinna zarysować się przewaga Bytomian.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Sanok 1.50 ✅ i handi 1,5 1.85 bet365 ✅
Prezes gospodarzy może nie wiadomo co robić ale ta Unia nie funkcjonuje, raz na jakiś czas udaje im się zryw, ale to wszystko. Ostatnia przegrana w Janowie pokazuje, że na dłuższą metę nic się nie zmienia, po prostu są cieńcy, oczywiście są tą siłą numer 6 ale jak tak dalej będą robić, dojdą jeszcze większe nerwy za tydzień kiedy to seria przegranych sięgnie 4 z rzędu czuję, ciekaw jestem czy sobie z tym poradzą...
Sanok ma o co grać, punkty potrzebne ot choćby w najbliższym czasie by zagrać w finałach Pucharu Polski. Forma jest wysoka, co prawda po sukcesie w Pucharze Kontynentalnym nie wyszedł im mecz z GKS-em Tychy, ale już w kolejnym nie pozostawili złudzeń Jastrzębiu i pewnie ich pokonali 4:1. Hokeiści Sanoka są bardzo mocni jak na PLH, nie powinni mieć żadnych problemów z tak grającą Unią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
L 0

luki2942

Użytkownik
GKS Tychy vs Unia Oświęcim
Typ: Unia +2,5 ⛔
Kurs: 1,85
Bet365
Dziś w Tychach święta wojna, z pewnoscią Unia będzie mocno zmobilizowana,
mają realną szanse powalczyć z GKS-em zwłaszcza wobec braków kadrowych w drużynie gospodarzy.
Brakuje m.in. Mikołaja Łopuskiego, Michała Woźnicy, Michała Kotlorza, a urazu w ostatnim meczu nabawił się Kacper Guzik, chyba najjaśniejzzy do tej pory punkt tyskiego zespołu.
Tak więc dzisiaj Sejba będzie miał okazję do wymieszania wszystkich ataków, czyli to co lubi najbardziej...
Tyszanie od początku sezonu prezentują się słabo, co prawda wygrywają mecze, ale w żenującym stylu, dowodem jest choćby mecz z Sanokiem, w którym prężyli się jak węże, a i tak popełnili milion błędów.
Dzisiaj Unia na pewno będzie mieć swoje szanse, a po tym kursie warto spróbować.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Orlik Opole - Jastrzębie 2 1.35 (60&#39;) i AH(1,5:0) 2 1.62 + Podhale - Polonia 1 1.25 (60&#39;) WilliamHill

Goście obecnie są liderem, grają naprawdę dobrze, ale to liderowanie nie wiele im daje, jeszcze bardzie spinają się tylko wszyscy na lidera a pomiędzy nimi a 5 zespołem ledwie 3 punkty różnicy, a każdy z tych pięciu zespołów chce zagrać w finale Pucharu Polski, więc nie ma mowy o odpuszczaniu jakiegokolwiek meczu, trzeba zdobywać punkty. Z zespołami z drugiej połowy tabeli raczej wygrywali pewnie, Unię, którą oceniam na szóstą siłę ligi rozgromili. Z dzisiejszym rywalem - Orlikiem wygrali po walce, wysoko Jastrzębie prowadziło już ale słabszy moment w 3 tercji i była chwila niepewności, ale wiadomo Opole to specyficzna drużyna, oparta na świetnym bramkarzu, ale ogólnie raczej to obecnie nr 8 w Polsce. Z Naprzodem bez problemu sobie poradzili dwukrotnie, Polonię rozbili podobnie jak Unię bardzo wysoko, jak widać nie miewają przeważnie problemów ze słabszymi zespołami z miejsc 6-10. Orlik raz ich wystraszył, drugi raz tego błędu nie powinni popełnić, są zdecydowanie lepsi, powinni to dziś potwierdzić.

We wcześniejszych postach dokładnie opisywałem to, że Jastrzębie oddaje bardzo dużo strzałów, że w tym sezonie są naprawdę solidni, ich wygrana po 1.37 w 60 minutach czy też niski handicap -1,5 po 1.62 to nie powinien być dla nich żadne problem. Orlik to bardzo przeciętny zespół, ostatnio męczarnie z Polonią, wcześniej bardzo duże problemy na początku ze słabiutkimi Katowicami, mało prawdopodobne by akurat oni mogli urwać Jastrzębiu punkty.
z innych spotkań oczywiście Podhale po słabszym okresie powinno chcieć się pokazać z dobrej strony u siebie, z kim jak nie z Polonią, według mnie dziwnie wysokie te kursy na wygraną Podhala 1.25 (60&#39;), ja gram ich wygraną, nie widzę opcji by mieli jakieś problemy z odniesieniem wygranej.
Tychy - Oświęcim no bet. Gospodarze rozczarowują, do tej pory nic tam się nie układa jak powinno, Unię ostatni mecz wiele kosztował, to był prawdziwy mecz walki z Sanokiem, wątpliwe by znów zagrali tak dobrze i to na wyjeździe, jednak wolę odpuścić, bo Tychy rozczarowują.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Podpisuje się pod typem na Jastrzębie. Z całym szacunkiem dla Orlika, ale poziom GKSy na tę chwilę nie jest dla nich osiągalny. Oglądałem na żywo spotkanie z Tychami i jedno co nasuwało mi się na myśl to bezradność po stronie Opole w dłuższych fragmentach gry. Większość dogodnych sytuacji, które wypracował Orlik to były proste błędy gości, jeśli chodzi o kombinacyjną grę 5 on 5 wyglądało to bardzo słabo. Nawet Murray nie miał zbyt wiele do powiedzenia przy bramkach dla Tych, co więcej goście z wileką łatwością wyprowadzali bardzo niebezpieczne kontry przy przewadze 5 on 4 dla Opola. Inna sprawa, że przygotowanie fizyczne ma tu dużą wagę i niestety ale gracze Orlika odstawali pod każdym względem od graczy GKSy Tychy, także dziś nie liczyłbym na to, że będzie wyglądało to inaczej. Jeśli druzyna Jastrzębia nie zlekceważy rywala to hendi wchodzi tu lekko, łatwo i przyjemnie. Nawet opcje -2,5 / -3 nie powinny być obojętne.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Sanok - Opole ✅
Typ: over 6.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wicelider gra z druzyna z 6 miejsca. Roznica jest ogromna. W Sanoku wiele reprezentantow Polski. Natomiast Opole to beniaminek ktory pokonuje tylko gorszych od Siebie czasem tylko uda mu sie sprawic niespodzianke. Nie mysle zeby to sie stalo na terenie w Sanoku. Niedawno bylo 2:1 dla Sanoka ale wczesniej 6:4 dla Opola! Ostatnio Sanok pokonal Katowice 3:16 ale to sa mega ogórki z kłopotami. Natomiast u Siebie pokonali Cracovie 7:1. A Opole dostaqaly np od Tych 0:7 i 2:6 a nawet od Cracovii 7:1. Wiec widac jaka jest roznica. Mysle ze Sanok od poczatku zacznie atakowac a to zaowocuje mnostwem bramek. Bo z taka druzyna to zaden klopot. Zwlaszcza u Siebie.
 
B 30

bozydar93

Użytkownik
Opole-Oświęcim
Typ: Unia Oświęcim ✅✅✅ Bez niespodzianki ;)
Kurs: 2,4
bukmacher: Bet365

Analiza: Dziś o godzinie 18:30 w Opolu miejscowy Orlik podejmie Unie Oświęcim. Bukmacherzy minimalnie faworyzują drużynę gospodarzy. Jednak moim zdaniem to drużyna gości zejdzie z lodu zwycięska. Zacznę od tego iż pierwszy mecz który został rozegrany w Oświęcimiu zakończył się wygrana Unii 5:0. Opolanie byli drużyną zdecydowanie gorszą. Strzały oddane 40:14 na korzyść Unii!! Kolejnym moim argumentem jest fakt iż od ostatniego meczu obu drużyn Unia wzmocniła się personalnie i po 280 minutach przerwali zła passę zdobywając gola wygrywając ostatni mecz z Bytomiem 6:4. Natomiast ostatni mecz Opolanie przegrali 8:0 z Sanokiem!! Trener Opolan powiedział o tym meczu; &quot;Wynik adekwatny do poziomu drużyn, dzisiaj zabrakło nam wszystkiego, przegraliśmy wstydliwy sposób&quot;. Jak widać lepsze nastroje panują obecnie w Oświęcimiu.
Uważam, że skład Unii jest lepszy od Orlika i złe dni są już za drużyną z Oświęcimia. Unia najprawdopodobniej po tym meczu wskoczy do upragnionej &quot;szóstki&quot;. Transmisja meczu na TVP SPORT! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom