>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - PHL - 2013/2014

Status
Zamknięty.
misiu 193

misiu

Użytkownik
W Fortunie na Unie kurs 1,55 ale jak dla mnie do pobrania do jakiegoś dubla. Pod wodzą nowego trenera jeszcze drużyna z Oświęcimia nie wygrała, ale jak spojrzeć na terminarz to w zasadzie nie ma się czemu dziwić (grali z Tychami,Krynicą i Jastrzębiem). Jak nie będzie przestojów i dekoncentracji to 3 pkt powinny zostać u gospodarzy. Dzisiaj także Tyszanie powinni wygrać w derbach Górnego Śląska z Katowicką Gieksą. Sytuacja finansowa w Katowicach jest dramatyczna.Kontrakt rozwiązał bardzo solidny jak na naszą NHL zawodnik jakim jest J.Dołęga. W klubie nie płacą, jest zakaz transferowy, pan prezes unika zawodników z wiadomych względów. W Tychach sytuacja pod względem finansowym jest unormowana, jakby jeszcze zawodnicy zagraniczni zaczęli się wyróżniać to można by myśleć nawet o mistrzostwie(jedynie Żigardi pokazuje prawdziwą klasę) W derbach nie ma miejsca na gwiazdorzenie, więc liczę na zwycięstwo,może nawet z handi (2,15 kurs) Dlatego inwestuje parę groszy w GKS Tychy po kursie 1,65 Fortuna.
Meczu Krynicy nie ruszam niby mają nie płacone, mówiło się że będą grać przeciwko zarządowi, który obiecywał złote góry. Po 4 meczach mają komplet punktów, dzisiaj na trudnym terenie z Craxą . Nie mam pomysłu na ten mecz dlatego dla mnie NO BET.
Przepraszam za te typy???? Parodia
 
dr_kin_bin 33

dr_kin_bin

Użytkownik
Krynica dała wczoraj bardzo dobrze zarobić, w ogóle drużyna zrobiła wczoraj na mnie bardzo dobre wrażenie, gra bardzo poukładana, zawodnicy nie grają &quot;pod siebie&quot; chcą dopracować każdą niemalże akcję do sytuacji &quot;czystej&quot; do zdobycia bramki. W tak krótkim czasie i z takimi problemami finansowymi jakimi boryka się KTH ich gra wygląda świetnie. Moim zdaniem stworzenie takiego teamu, jest naprawdę trafionym pomysłem mimo, że najprawdopodobniej zdominują ligę, ale jest to jak powiedział selekcjoner Zacharki chcieli zrobić krok naprzód w polskim hokeju, szkoda byłoby aby ten klub &quot;rozleciał&quot; się, byłoby to dla polskiego hokeju bardzo stratne, a dobrze wiemy jak wygląda ten hokej w porównaniu z innymi zagranicznymi ligami.
Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 164

hector

Użytkownik
Przepraszam za te typy???? Parodia
Nie masz za co przepraszać.Do tej pory nasuwa mi sie pytanie jak to możliwe,że Tyszanie po strzeleniu drugiej bramki nagle przestali grać zespołowo?To wyglądało jakby ich nagle ogarneła &quot;pomroczność jasna&quot;. Ciekawe jest to,że przed samym meczem kurs na nich zdrowo leciał w dół - gdybym szukał dziwnych teorii to powiedziałbym,że chcieli przegrać ten mecz.........
 
johnybravoo 2

johnybravoo

Użytkownik
Dziwne jest to ze spotkania pomiedzy tymi druzynami od dłuższego czau wygrywa gospodarz niezależnie od prezentowanej formy, może akurat jakiś śląski pakt ????
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Cracovia - MMKS Podhale (Over 6.5 -&gt; 1.85 Unibet) ✅ ✅ ✅ (WYNIK 6:3)

Co tu dużo pisać, Cracovia jest na gazie bez wątpienia (pomijam porażkę z Krynicą). Stawiam tutaj na soczysty over z racji iż Cracovia ma do tego predyspozycje i kilka razy już padł over 6.5 w spotkaniach między tymi drużynami. Dziś myśle, że ta linia jest stanowczo za mała. W tym spotkaniu powinna być na poziomie 7.5 a może nawet 8.5. Podhale to typowy zespół do zdobywania punktów, brak dobrej defensywy jak i ofensywy. Myśle, że ze strony Cracovi Chmielewski właduje kilka bramek bez problemu. Dla mnie to bet dnia więc bardzo polecam. Dodatkowo mamy tu atut gry u siebie, więc zobaczymy co z tego będzie.

P.S. Wystarczy spojrzeć w h2h aby śmiało stawiać ten zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy
KRAJ/LIGA: Polska / PLH
TYP: 1 (-1,5)
KURS: 2,55
BUK: Bet365
STAWKA: 3/10
ANALIZA:
Przed nami kolejny dzień z Polskim Hokejem . Na tapetę wybrałem spotkanie Jastrzębia z Tychami rzut oka na formę http://www.livesports.pl/mecz/v1G26qx4/#tabela;form;overall;5 i widać że ostatnie 2 mecze goście to kompletny nie wypał haha za to gospodarze na fali wznoszącej a zatem dziś liczę na potwierdzenie formy ;)
Wysoka wygrana z Katowicami, pewne zwycięstwo w Sanoku wskazują na progres formy zespołu znad czeskiej granicy. - Dużo trenowaliśmy w okresie przygotowawczym. Szczególnie w lipcu i sierpniu. Zespół jest dobrze przygotowany. Dlatego też początek sezonu był jaki był, że np. z Polonią nie wygraliśmy różnicą pięciu, czy sześciu goli. Teraz forma idzie w górę i powinno być coraz lepiej - wyjaśnił środkowy JKH, Jirzi Zdenek.
w meczu z Sanokiem brakło 3 graczy JKH Richard Kral, Petr Lipina i Miroslav Zatko Ci dwaj pierwsi mają być dziś dostępni na mecz z Tychami ten trzeci jeszcze musi poczekać ???? . W Jastrzębiu nikt nie lekceważy przeciwnika ale widać gołym okiem że wybitnie im teraz nie idzie a dopiero w piątek będą mogli dychnąć bo mają pauzę ;). Gospodarzom stwarza się szansa na poprawę h2h które nie jest korzystne dla Jastrzębia ????
Bilans w ekstralidze: 34 mecze; 15 zwycięstw - 19 porażek; bramki: 90:110.
Bilans w Jastrzębiu: 16 meczów; 9 zwycięstw - 7 porażek; bramki: 42:38.
Powodzenia ????
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
Cracovia - MMKS Podhale (Over 6.5 -&gt; 1.85 Unibet)
Co tu dużo pisać, Cracovia jest na gazie bez wątpienia (pomijam porażkę z Krynicą). Stawiam tutaj na soczysty over z racji iż Cracovia ma do tego predyspozycje i kilka razy już padł over 6.5 w spotkaniach między tymi drużynami. Dziś myśle, że ta linia jest stanowczo za mała. W tym spotkaniu powinna być na poziomie 7.5 a może nawet 8.5. Podhale to typowy zespół do zdobywania punktów, brak dobrej defensywy jak i ofensywy. Myśle, że ze strony Cracovi Chmielewski właduje kilka bramek bez problemu. Dla mnie to bet dnia więc bardzo polecam. Dodatkowo mamy tu atut gry u siebie, więc zobaczymy co z tego będzie.
P.S. Wystarczy spojrzeć w h2h aby śmiało stawiać ten zakład.
Ja bym się wstrzymał z takimi śmiałymi typami do momentu ogłoszenia składów. Craxa niedługo wyjeżdża grać puchar myszki miki i bardzo możliwe, że dzisiaj będzie spora rotacja w składzie.
edit:
http://hokej.net/pl/live,pokazRelacjeAjax,5135.html &lt; składy
Jednak podstawa.
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Aksam Unia - Cracovia (Over 5.5 -&gt; 1.60 Bet365) ✅ ✅ ✅ (Wynik 3:4)

Ja dziś pod lupę biorę spotkanie Oświęcimia z Cracovią, które jest dla mnie bardzo ważne z racji iż pochodzę z Oświecimia i tu mieszkam (niestety w tym spotkaniu nie mogę faworyzować mojego zespołu). Oświęcim ma ostatnio same problemy w kadrze, ciągłe rotacje w składzie (rezygnacja z bramkarza Dalibora Sedlarza - kontuzja, Petra Valusiaka, Gleba Łucznikowa, Andrieja Prokopczika oraz Siarhieja Chomki). Dodatkowo ostatnio na testach pojawiło się dwóch nowych zawodników obrońca Juraj Durczo oraz napastnik Peter Barinka. Uważam, że dziś taka linia spokojnie zostanie pokryta. Dlaczego? Jak już wspomniałem ciągłe rotacje w składzie, strasznie odbijają się na zespole. Ostatnio Unia wymęczyła ciężkie spotkanie z Podhalem, które Cracovia bardzo ładnie rozprawiła do 3. Mimo wszystko chciałbym aby Unia wygrała, niestety jedynie co mogę zaproponować rozsądnego to taki over. Od czasów nowego trenera w składzie strasznie dziwnie się dzieję, odejścia i rozwiązywanie kontraktów są średnio co jakiś czas, brak spójności przez to wyłania się w grze na tafli. Jak będzie dziś? Zobaczymy. Czy nowi zawodnicy coś wniosą? Czy może tylko bardziej pogrążą Oświęcimski klub... Spotkanie dziś wyjąkowo o 17 - z powodu meczu Ukraina - Polska.

PO MECZU: Szkoda, że tak się zakończyło wczorajsze spotkanie, po dwóch tercjach było 3:1 dla Oświęcimia, ale niestety w trzeciej tercji wszystko okazało się inaczej tj. Cracovia pokazała swoją chęć wygrania i spotkanie zakończyło się innym wynikiem niestety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
Pierwsze odejścia z KTH aka Klubu Towarzysza Hałasika:
Zapała &gt; Sanok
Łopuski &gt; Tychy
.. no to zaczynamy wyprzedaż :]
Dodatkowo zarząd PZHL uszczuplił się nam o dwóch członków. P. Szynala i P. Ziębę. Ten drugi powiedział: &quot; Zrezygnowałem, bo prezes i prezydium prowadzi politykę rozdawania pieniędzy, których nie ma. Wszystko wskazuje na to, że nie dojdzie do zamiany umowy pożyczki zaciągniętej przez z związek z firmy należącej do prezesa Piotra Hałasika. Poczułem się oszukany i nie chcę już firmować swoim nazwiskiem dalszych działań hokejowej centrali.&quot;

Operację Początek Końca uważam za rozpoczętą!
edit: nie zauważyłem, że to samo w innym temacie opisał nikefootbal.
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
18:00 KTH Krynica - GKS Tychy
under 6,5
1.8
Fortuna

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie z dzisiejszej kolejki PHL. Napisałbym, że spotykają się dwie solidne drużyny, ale gospodarze są w &quot;rozpadzie&quot;. Nie mniej jednak jak zawsze zagrają na 100% (hie hie). Do rzeczy:
Statystyki bramkarzy, których widzę dzisiaj jako starterów:
Odrobny - http://hokej.net/pl/zawodnik,pokaz,2054,przemyslaw-odrobny.html
Zigardy - http://hokej.net/pl/zawodnik,pokaz,3267,%C5%A1tefan--%C5%BEig%C3%A1rdy.html
Do tego garść statystyk stąd: http://annabet.com/pl/hockeystats/h2h.php?team1=448&amp;amp;team2=439
Nie bez powodu ostatni mecz Tyszan w Jastrzębiu został nazwany popisem nieskuteczności gospodarzy, bo tak było i to przez min solidną defensywę gości.
W składzie Krynicy będą dzisiaj rotacje po odejściu 2 dobrych napadziorów, którzy systematycznie punktowali. Moim zdaniem zrobi to różnicę mimo szerokiej i mocnej kadry jaką posiada ten klub. Mimo krótkiej, ale treściwej analizy wg mnie typ warty gry.
-------------------------------

KTH Krynica - GKS Tychy 3:
1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
:hokej: Sanok - Aksam Unia
Wygrana Sanok @ 1.20 (3 drogowo)
Powyżej 6.5 @1.75 Unibet
⛔ ⛔ ⛔
Kolejne spotkanie Unii z klubem, który w tym momencie jest od niej znacznie lepszy pod każdym względem. Nie wiem czy mogę dodać coś więcej niż to co w wcześniejszym wpisie, który był z Cracovią. Ciągle dochodzą nowe twarze, teraz Ladislav Gabris (zabijaka ???? ) oraz Peter Barink, który będzie u nas napastnikiem. Jeśli chodzi o h2h to:

Ale w związku zaistniałymi sytuacjami w Unii (rotacje, rotacje i jeszcze raz rotacje) nie ma co spodziewać się niż innego wyniku.
EDIT:
To co zagrała Unia to naprawdę z jednej strony mistrzostwo, a z drugiej strony wielka porażka. W pierwszej tercji 3:1, a potem już tylko jak z Cracovią, odliczanie do wyroku. Na całe szczęście Unia wygrala w karnych (bodajże 2:1). Oglądałem to spotkanie i byłem początkowo pod wrażeniem, naprawdę. Publiczność niestety w Sanoku naprawdę mnie zażenowała.
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
Dla tych, którzy obstawili lub planują obstawiać jutrzejszy mecz Unii z Jastrzębiem informacja o przełożeniu meczu na 29 października. Powodem jest śmierć syna jednego z zawodników JKH.
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
GKS Tychy - Aksam Unia Oświęcim
Na początek 2 łyki statystyki:
* h2h na korzyść Tyszan (na 56 meczów wygrali 43),
* ostatnie spotkanie rozegrane w Oświęcimiu 3 tygodnie temu GKS wygrał 6:3,
* bilans bramkowy GKS (11M) 41/24 UNIA(10M) 29/41 czyli overowo,
* statystyki bramkarzów, którzy powinni się pojawić dzisiaj między słupkami:
- Zigardy http://hokej.net/pl/zawodnik,pokaz,3267,%C5%A1tefan--%C5%BEig%C3%A1rdy.html
- Fikrt http://hokej.net/pl/zawodnik,pokaz,3207,michal-fikrt.html
edit: w Unii bronił Witek.
+
Obydwie drużyny nie przegrały od 2 spotkań.
Unia w ostatnich 7 meczach przegrała 1 tercję tylko 2 razy! (w ostatnim przegranym meczu z Tyszanami wygrywała po 1 tercji 1:0).
To tyle z ciekawostek. W szeregach Unii zobaczymy dzisiaj nowy nabytek w postaci Ladislava Gabrisza (info: http://hokej.net/pl/news,artykul,5,31449,bialo-niebieski-gabrisz.html)
Może warto spróbować?
Tychy -1,5 @ 1.65 ✅ 4:0
1T X2 @ 1.71 ✅ 0:0
Fortuna
-----------------------------------
Tak jak przypuszczałem pierwsza i druga tercja na równi przy czym w drugiej już widoczna przewaga Tyszan. Gospodarze zdeklasowali rywali w ostatniej odsłonie ładując im 4 bramki w 10 min.
 
stanisuaw 120

stanisuaw

Użytkownik
Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie uznał, że w październikowych meczach w barwach HC GKS-u Katowice występowało dwóch nieuprawnionych zawodników Pawieł Kostromitin oraz Robert Mikes. W związku z tym zweryfikował wszystkie osiem spotkań katowiczan jako walkowery na korzyść rywali.

- Orzeczenie nie jest jeszcze prawomocne, bo klub zapowiedział odwołanie od tej decyzji. Ma na to czas do wtorku. Jednak w tej kwestii nic nie powinno się zmienić - wyjaśnia Bogdan Terlecki, przewodniczący WGiD.

Przypomnijmy, że klub z Katowic nie uregulował zaległości wobec Jarosława Dołęgi, Zoltana Kubata, Adama Żogały i Daniela Galanta. Katowiczanie zawarli ugody z tymi zawodnikami, uznając ich zobowiązania i deklarując, że do 30 września w całości załatwią tę sprawę. Tak się jednak nie stało, dlatego warunkowe uprawnienie do gry Kostromitina i Mikesa wygasło.

Katowiczanie odbijają piłeczkę i tłumaczą, że w przepisach nie ma mowy o warunkowym zatwierdzeniu.
-
Prezes Domogała uważa, że walkowery są niesłuszne, choć na dzisiejszym spotkaniu przyznał, że zobowiązania w stosunku do zawodników dalej nie zostały uregulowane. Nie przedstawił też żadnych dokumentów. Jestem ciekawy, co napisze w odwołaniu albo co powie mediom. Dla nas sprawa jest jasna - dodał szef WGiD.

Odwołaniem HC GKS-u zajmie się komisja odwoławcza, której przewodniczącym jest Kazimierz Szynal. Z naszych informacji wynika, że katowiczanie nie są wcale bez szans, bo decyzja musi być skonsultowana z zarządem Polskiego Związku Hokeja na Lodzie, a ten wyraźnie opowiada się po stronie klubu ze Śląska.

(info: hokej.net)

:confused:
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: GKS Katowice - KTH Krynica
KRAJ/LIGA: Polska / PHL
TYP: Under 6,5
KURS: 2,06
BUK: Pinnacle Sports
STAWKA: 4/10
ANALIZA:
Ekipa gospodarzy na własnych śmieciach jest groźna dla każdego i dziś również może pokusić się o niespodziankę. Ja osobiście wybrałem inny typ na to spotkanie czyli Under 6,5 bramki. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Krynicy ekipa KTH spokojnie ograła GKS 8-1 dziś tak łatwo nie powinno być gdyż ostatnie mecze pokazują że pomimo problemów jakie są w Katowicach chłopaki walczą o każdy centymetr. Bramki Katowic strzeże http://www.eliteprospects.com/player.php?player=33042 i co mecz jest ostrzeliwany w ostatnim meczu w Tychach na jego bramkę oddano 71 strzałów :O i tylko dwa znalazły drogę do siatki :O także mam nadzieje że dziś również pokaże świetną formę a i bramkarz gości będzie udanie interweniował hehe.
Powodzenia ????
 
panryz 0

panryz

Użytkownik
MECZ: GKS Katowice - KTH Krynica
KRAJ/LIGA: Polska / PHL
TYP: 2
Mimo iż oba kluby mają problemy finansowe Krynica przegrała 2 ostatnie mecze, jeden z Unią drugi z Cracovia, moim typem jest Krynica. Maja dobrą ekipe i potrafiąć grać gumą. Katowice lubią robić niespodzianki ale dziś Krynica moze być górą.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: JKH GKS Jastrzębie - Polonia Bytom
KRAJ/LIGA: Polska / PHL
TYP: Over 6,5
KURS: 1,98
BUK: Pinnacle Sports
STAWKA: 5/10
ANALIZA:
Po dziewięciu dni pauzy wracamy na lód w Polsce ???? . Na jutro wybrałem spotkanie Jastrzębia z Polonią Bytom. W obu ekipach przemeblowania do zespołu gospodarzy trafił bramkarz Przemysław Odrobny a z klubem pożegnała się czwórka zawodników: Bartłomiej Bychawski, Ivo Kotaszka, Petr Lipina oraz Robert Slipczenko(http://hokejfan.pl/856,przemyslaw-odrobny-w-jkh-gks-jastrzebie-slipcenko-na-wylocie) w Jastrzębiu borykają się również z małym szpitalem
Na chwilę obecną zdolnych do gry jest czwórka jastrzębskich obrońców: Mateusz Bryk, Adrian Labryga, Kamil Górny oraz Mateusz Sordon. Na szczęście coraz lepsze wieści napływają ze sztabu medycznego. Mateusz Rompkowski po złamaniu obojczyka pozbył się już gipsu i zaczął treningi siłowe, a kontuzjowana ręka szybko wraca do pełni sprawności. Nieco bardziej skomplikowana jest sytuacja Miroslava Zatko, którego leczenie potrwa dłużej niż przewidywano. Do końca listopada potrwa natomiast absencja Tomasza Pastryka, który w meczu w Tychach złamał nadgarstek.
Jak widać obrona osłabiona co pokazuje że PB może coś ukąsić z przodu ???? Zdecydowanie więcej zmian w Polonii tam po odejściu wcześniej Dariusza Puzio doszły kolejne http://hokejfan.pl/865,roszady-w-skladzie-polonii-bytom. Wiadomo jak przychodzą nowi za szybko z zespołem się nie zgrają a Nasz bramkarz też wszystkiego nie wyłapie. Obie ekipy mają passę porażek z tym że ta dla Gospodarzy powinna się jutro skończyć a żeby poprawić humory kibicom (bo 6 miejsce po 2 rundach to zdecydowania za mało) to wysoko wygrać szkoda że akurat trafia to na Polonię no ale co zrobić ????
Ostatnie 5 meczy PB na wyjazdach:
03.11.13 POL Sanok Bytom 6 : 1
27.10.13 POL Cracovia Bytom 6 : 3
22.10.13 POL MMKS Podhale Bytom 3 : 6
18.10.13 POL Krynica Bytom 5 : 2
15.10.13 POL GKS Tychy Bytom 9 : 1
5 razy pokryty over 6,5
Ostatnie 5 meczy na własnym lodzie JKH:
03.11.13 POL GKS Jastrzębie Krynica 3 : 6
25.10.13 POL GKS Jastrzębie Sanok 4 : 3
08.10.13 POL GKS Jastrzębie GKS Tychy 0 : 2
29.09.13 POL GKS Jastrzębie GKS Katowice 7 : 2
24.09.13 POL GKS Jastrzębie Aksam Unia 5 : 2
4 razy pokryty over 6,5
Zatem dziś liczę na kolejny Over i każdy kto pogra ze Mną powinien być zadowolony ????
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: GKS Tychy - KTH Krynica
KRAJ/LIGA: Polska / PHL
TYP: 1 (0.0) AH
KURS: 1,97
BUK: Pinnacle Sports
STAWKA: 5/10
ANALIZA:
Bardzo ciekawy pojedynek zapowiada się jutro w Tychach. Zajmujący obecnie trzecie miejsce GKS podejmować będzie lidera z Krynicy. Obie ekipy w dobrej formie http://www.livesports.pl/mecz/EVlfw6k1/#tabela;form;overall;5. Jutro jednak oczekuje zwycięstwa gospodarzy. W tym sezonie w dwóch meczach GKS przegrał z Krynicą 3-1 oraz 4-2 jutro będą mieli okazję do rewanżu bo jak wiadomo ekipa z Krynic pomału się rozpada z powodu braku pieniędzy. Do Tych przyszedł Łopuski który sezon rozpoczynał w Krynicy z pewnością parę tajemnic sprzedał chłopakom ????
W ostatnim czasie z drużyny prowadzonej przez Igora Zacharkina oraz Jacka Płachtę odeszło kilku kluczowych zawodników, m.in. Przemysław Odrobny, Mikołaj Łopuski, Krzysztof Zapała, czy też Dariusz Gruszka.
Oby ekipa miejscowych wykorzystała te problemy jakie mają goście i wygrała na własnym lodzie ????
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom