>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Potwierdziły się przesłanki. Mega osłabienia w Śląsku. Brak Bibbsa, Komendy, Pusicy. King Szczecin w pełnym składzie. Również Browna gra. 2.55 na Kinga to piękna sprawa
Tak jak môwisz i biorac pod uwage te fakty zobaczycie wygra Slask i polozy kupony wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +998
K 73,5K

krzepki89

Użytkownik
ja nie wiem co w tym zespole robi Kostrzewski , jak on nawet spod kosza nie potrafił trafić. gość 0/4 z gry , do tego Matczak 2/7 , ( nie wspomn eo meczu w Szczecinie gdzie w jednej kwarcie 4 x za 3 ze słabych pozycji i żadnej nie trafił.. :), ogólnie king 3/25 za 3 , nie wiem co im trener wbił do głowy mieli fajne akcje dwójkowe a oni pchają się na te 3 jak tam może Brown i Meier coś trafić, i w sumie nie wiem czemu nie grają na niego... King 19 pkt z ławki , ogólnie beka ze Śląska bo odkurzyli Karolaka a ten im mecz pociągnął. 6/8 za 3 :) dziwna ta seria, Slask im wieksze problemy im mniejsza rotacja chyba grają bardziej ambitnie.. i jeszcze Wiśniewski gra 16 minut , nie rozumiem co tam się odjaniepawla ;)
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Haha, nie wierzę, trafiłem w końcu! Brawo Wrocław. Choć skazywani na porażkę, wyszli z opresji cało. Niezależnie jakie będą argumenty przeciwko nim ponownie, znów postawię na Wrocław. Tym razem już nie na sucho. Według mnie to tu będzie blamaż, jak miało być w NBA z Miami w półfinałach, a tu w finale PLK Wilki Morskie ze Szczecina przegrają wygraną niemal serię. Śląsk do boju!
 
K 73,5K

krzepki89

Użytkownik
na pewno kolenda aut , Pushica moim zdaniem jest szansa, Bibbs chyba tam było coś powazniejszego w Kingu moim zdaniem bez szans na Borowskiego jak mu coś w łydce strzeliło ale na ławce pewnie będzie . po 1,52 zł kurs na Kinga to bym tego nie grał, ale jak u siebie tego nie wezma to przegraja cała serie :) i kolega który sie zna na baskecie mówił ze bedzie 4-2 ale nie mówił dla kogo :)
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Po 1,52 zł nie opłacalne, po 1.52 euro bym się już zastanawial
 
Otrzymane punkty reputacji: +467
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Kto nie ryzykuje ten ma mniej. Od momentu odwrócenia się ról, kiedy to Śląsk zaczął punktować Wilki Morskie, najpierw wygrali różnicą 10 oczek. Następnym razem u siebie już 12-oma oczkami. A teraz z powrotem u rywali? Średnia wskazuje na 11... Oczywiście to duże uproszczenie, bo nie wziąłem pod uwagę srogich przegranych WKS-u. Ale uznałem, że jesteśmy na wznoszącej i odcinamy się od złej przeszłości. Takie pozytywne myślenie, a co.

No to do konkretów. Maksymalnie u polskich buków można znaleźć z tego co wypatrzyłem maksymalną linię -5,5 pkt na Wrocławian.
U fortuny mamy na to zdarzenie kurs 4,30, natomiast w betclic 4,40 i to wszystkim polecam, bo jak się bawić to się bawić i kompletnie ta opcja nie wygląda na nierealną. Chyba że pójdzie masówka, to się chłopaki zestresują...

A więc:
Śląsk Wrocław -5,5 ha (betclic 4,40)
 
Ostatnia edycja:
K 73,5K

krzepki89

Użytkownik
uuu widzę, sami kozacy na forum, tak to cisza w temacie, a zeby się przy... do kogoś to pierwsi do stukania w klawiaturze, szkoda , że cicho siedzicie przez większość sezonu i nie podajecie typów :)

co do 4-2 , kolega mówił przed ''serią'' , wiem, ze przecież 4-2 może być tylko dla KINGA.

kurs ''1,52'' zł - zdaje sobie sprawę że nie może być takiego kursu , napisalem z przyzwyczajenia etc, i napiszę to co wyżej , podać typy to nie ma komu, a do ciśnięcia wszyscy pierwsi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom