>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
1. Anwil - nie po to wyszarpali G2 zeby przed swoją publicznością oddać
2. Anwil King - over 168,5 pkt szukałbym jakiegoś overa pkt, ma kto rzucać, może dzis OT? 🙂
3.Czarni - 1 kwarta win, specyfika tej hali, typ trochę na czuja, liczę że mocno wejdą w mecz a Ostrów będzie sie powoli ogarniał
 
Ostatnia edycja:
S 3,4K

sudo

Użytkownik
1. Anwil - nie po to wyszarpali G2 zeby przed swoją publicznością oddać
2. Anwil King - over 168,5 pkt szukałbym jakiegoś overa pkt, ma kto rzucać, może dzis OT? 🙂
3.Czarni - 1 kwarta win, specyfika tej hali, typ trochę na czuja, liczę że mocno wejdą w mecz a Ostrów będzie sie powoli ogarniał
Pełna zgoda ze Słupskiem tylko Ostrów nie będzie się ogarniał,przejdą obok meczu dzisiaj,pisałem wyżej co jest 5
 
K 5K

kajo88

Użytkownik
Czasami czytając to forum mam wrażenie, że niektóre posty są pisane na zamówienie bukmacherów....

Anwil wygra no bo przecież nie po to wygrał w Szczecinie żeby teraz przegrać.... Do tego over bo ma kto rzucać, a Ostrów się ustawił i przegra specjalnie...

Mega współczuję komuś kto czyta takie posty i się później tym sugeruje...
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Czasami czytając to forum mam wrażenie, że niektóre posty są pisane na zamówienie bukmacherów....

Anwil wygra no bo przecież nie po to wygrał w Szczecinie żeby teraz przegrać.... Do tego over bo ma kto rzucać, a Ostrów się ustawił i przegra specjalnie...

Mega współczuję komuś kto czyta takie posty i się później tym sugeruje...
Właśnie unikam takich komunikatów ale daje 99%,że Ostrów się położy dzisiaj,zobaczymy po meczu a jako argument podam,że tak czuje😎
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik


#ekspert❤ Nie chciałem komentować tekstu "stal się polozy" tak jak kajo88 pisał...no trochę opamiętania.
 
K 5K

kajo88

Użytkownik
Czasami czytając to forum mam wrażenie, że niektóre posty są pisane na zamówienie bukmacherów....

Anwil wygra no bo przecież nie po to wygrał w Szczecinie żeby teraz przegrać.... Do tego over bo ma kto rzucać, a Ostrów się ustawił i przegra specjalnie...

Mega współczuję komuś kto czyta takie posty i się później tym sugeruje...
Czyli jednak Anwil wygrał w Szczecinie żeby przegrać u siebie, do tego nie miał kto rzucać i under, aaa no i jeszcze Stal się nie podłożyła i jednak Czarni na rybach...

A tak już zupełnie serio to fajnie czytać posty gości jak Movie_PLK gdzie jest analiza pozycji, braki w składach, różne match-up'y gdzie np dany rozgrywający ma przewagę tu czy tam (jak np Skele grając pod Schenka czy Nizioła) a co innego takie bajki z mchu i paproci że ktoś wygra bo przecież nie po to wygrał na wyjeździe żeby przegrać u siebie.... serio uwierzcie, że są ludzie którzy później obstawiają takie fachowe analizy :)

Pozdrawiam i bez spiny :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +421
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
Trefl Slask under 158,5 pkt, jeszcze raz w to idę, w poprzednim meczu wpadlo dużo trojek, Kulikowski trafił, Bibbs na 100%, dziś mecz o wszystko dla Trefla, może być brzydki szarpany mecz
 
K 73,5K

krzepki89

Użytkownik
hmm no właśnie chciałem pytać co gracie? chciałem iść w over Slaska 78 pkt , ale tutaj kolega wyżej mnie wybił, ale zgodzę się z tym ze wpadało dużo trójek zarówno jedni jak i drudzy powyżęj 10 (odpowiednio 13 i 12) pytanie czy śląsk utrzyma taka skuteczność? mimo wszystko raczej ide w kierunku śląska:)
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Trefl dzisiaj bez Pluty, co jest ogromnym osłabieniem i oznacza Jovanivca w głównej roli. Trefl w G2 wygrał ze śląskiem tylko dzięki temu że WKS wyszedł rozluźniony w 1 kwarcie a treflowi wpadało wszystko. Mimo to i tak śląsk był blisko wyszarpania meczu ale co dochodzili w 4q to trefl odpalał trójkę.

W tej formie i składzie osobowym trefl jest klasyczna drużyna live by the 3 Die by the 3. Nie mają żadnych argumentów pod koszem ( radic z Gordonem to może się równać tylko z "zabójczym" duetem witlinski-lake) oprócz 3 zostaje ISO zyskowskiego/salumu i próby wymuszania fauli przez Jovanovica.

Śląsk ma pełny skład i mysle że dzisiaj będzie forsować tempo gry żeby zajechać Trefl. Za wyjątkiem 1 kwarty śląsk jest po prostu lepszym zespołem który ma.o wiele więcej opcji w ataku i obronie. Jeśli trefl znowu nie wykręci 17 trójek na ponad 50 proc to nie widzę za nimi argumentów. 1,82 na WKS biorę bez pytania.

Śląsk 1,82
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1527
O 4,4K

oth

Użytkownik
Trefl dzisiaj bez Pluty, co jest ogromnym osłabieniem i oznacza Jovanivca w głównej roli. Trefl w G2 wygrał ze śląskiem tylko dzięki temu że WKS wyszedł rozluźniony w 1 kwarcie a treflowi wpadało wszystko. Mimo to i tak śląsk był blisko wyszarpania meczu ale co dochodzili w 4q to trefl odpalał trójkę.

W tej formie i składzie osobowym trefl jest klasyczna drużyna live by the 3 Die by the 3. Nie mają żadnych argumentów pod koszem ( radic z Gordonem to może się równać tylko z "zabójczym" duetem witlinski-lake) oprócz 3 zostaje ISO zyskowskiego/salumu i próby wymuszania fauli przez Jovanovica.

Śląsk ma pełny skład i mysle że dzisiaj będzie forsować tempo gry żeby zajechać Trefl. Za wyjątkiem 1 kwarty śląsk jest po prostu lepszym zespołem który ma.o wiele więcej opcji w ataku i obronie. Jeśli trefl znowu nie wykręci 17 trójek na ponad 50 proc to nie widzę za nimi argumentów. 1,82 na WKS biorę bez pytania.

Śląsk 1,82
Wrócił Nevels i już pokazuje klasę. Ten zawodnik może odmienić losy tej rywalizacji.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
No jak napisałem, pod koszem 0 i live by the 3 Die by the 3. Na razie jest live(50 proc 8/16) jak będzie zobaczymy.

Edit: przestało wpadać za 3 i pozamiatane.
 
Ostatnia edycja:
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Nie wiem co musi zrobić druga drużyna sezonu zasadniczego mając MVP RS oraz najlepszego trenera RS i prowadząc w serii 2-1 żeby być traktowana przez bukmacherów poważnie.

Po zdobyciu FIBA Europe cup i serii zwycięstw w lidze Anwil zaczął być przeceniany. Za zwycięstwo w pucharze czapki z głów ale w lidze to były zwycięstwa z dołem tabeli. Przez ponad miesiąc Greene-Sanders-Williams grali najlepszy basket w sezonie co ciągnęło cały zespół. W tym czasie każdy mecz Anwilu to mecz o zycie. Jak to bywa w takich przypadkach - duzo wskazuje na to, że Anwilowi zaczęło brakować paliwa

Na nieszczęście gospodarzy King gra bardzo fizyczną i twardą koszykówkę. Nie jest to też King z poprzednich sezonow-z dużymi nazwiskami, ale kompletnie bez charakteru.
Według mnie King z dzisiejszymi gospodarzami bardzo dobrze się matchupuje i analizując sklady na każdej pozycji to nie widzę przewag Anwilu (za wyjątkiem Sandersa - nie ma sensu szczegółowo tego analizować). Warto też dodać że King wygrywa z Mazurczakiem nie jako mvp ale jako sabotazysta. W jego buty wszedł jednak nowy nabytek Kinga który na razie zawodził ale ma świetne CV-Hamilton. To tylko pokazuje jaką glebię składu mają goście.

King wygląda świeżo i widać że grają swoje. Miloszewski podczas meczów dobrze reaguje na to co się dzieje na boisku i nie daje się Anwilowi rozpędzić - jak tylko widzi że łapią minimalne flow prosi o timeout z przewaznie dobrym pomysłem w ataku/obronie.

Gdyby nie Sanders to Anwil już byłby na rybach i to King w tej serii jest po prostu drużyna lepszą, lepiej przygotowaną fizycznie i z większym pomysłem na grę. Znając frasunkiewicza to dzisiaj będzie masa hero ball Sandersa/Greena/Moore'a ale wierzę, że Miloszewski jest na to przygotowany.

Kursy są wystawione tak jakby w Kingu były absencje albo była gwarancja że Anwil przystąpi do meczu z determinacja i w formie finałów z Cholet. Obecnie to mecz z lekkim wskazaniem na gości i takie handi zabezpieczające wyrównaną końcówkę(dotyczy to zresztą wszystkich kursów w tej serii) jest chyba tylko dlatego że każdy zatrzymal sie na Kingu z ostatnich lat.

King +5,5 1,83
King +10,5 1,37 (do dubla idealnie)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +206
O 4,4K

oth

Użytkownik
Nie wiem co musi zrobić druga drużyna sezonu zasadniczego mając MVP RS oraz najlepszego trenera RS i prowadząc w serii 2-1 żeby być traktowana przez bukmacherów poważnie.

Po zdobyciu FIBA Europe cup i serii zwycięstw w lidze Anwil zaczął być przeceniany. Za zwycięstwo w pucharze czapki z głów ale w lidze to były zwycięstwa z dołem tabeli. Przez ponad miesiąc Greene-Sanders-Williams grali najlepszy basket w sezonie co ciągnęło cały zespół. W tym czasie każdy mecz Anwilu to mecz o zycie. Jak to bywa w takich przypadkach - duzo wskazuje na to, że Anwilowi zaczęło brakować paliwa

Na nieszczęście gospodarzy King gra bardzo fizyczną i twardą koszykówkę. Nie jest to też King z poprzednich sezonow-z dużymi nazwiskami, ale kompletnie bez charakteru.
Według mnie King z dzisiejszymi gospodarzami bardzo dobrze się matchupuje i analizując sklady na każdej pozycji to nie widzę przewag Anwilu (za wyjątkiem Sandersa - nie ma sensu szczegółowo tego analizować). Warto też dodać że King wygrywa z Mazurczakiem nie jako mvp ale jako sabotazysta. W jego buty wszedł jednak nowy nabytek Kinga który na razie zawodził ale ma świetne CV-Hamilton. To tylko pokazuje jaką glebię składu mają goście.

King wygląda świeżo i widać że grają swoje. Miloszewski podczas meczów dobrze reaguje na to co się dzieje na boisku i nie daje się Anwilowi rozpędzić - jak tylko widzi że łapią minimalne flow prosi o timeout z przewaznie dobrym pomysłem w ataku/obronie.

Gdyby nie Sanders to Anwil już byłby na rybach i to King w tej serii jest po prostu drużyna lepszą, lepiej przygotowaną fizycznie i z większym pomysłem na grę. Znając frasunkiewicza to dzisiaj będzie masa hero ball Sandersa/Greena/Moore'a ale wierzę, że Miloszewski jest na to przygotowany.

Kursy są wystawione tak jakby w Kingu były absencje albo była gwarancja że Anwil przystąpi do meczu z determinacja i w formie finałów z Cholet. Obecnie to mecz z lekkim wskazaniem na gości i takie handi zabezpieczające wyrównaną końcówkę(dotyczy to zresztą wszystkich kursów w tej serii) jest chyba tylko dlatego że każdy zatrzymal sie na Kingu z ostatnich lat.

King +5,5 1,83
King +10,5 1,37 (do dubla idealnie)
Matczak zawsze jest taki tragiczny ? Nie często zdarza mi się oglądać całe mecze jeszcze Szczecina, ale gość trafić do kosza to ma problem, robi głupie błędy w obronie i sporo fauluje...
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
King Szczecin - Anwil 1 1.90 gładziutko

Krótko i na temat. Żarty się skończyły , dzisiaj chwila prawdy. Szczecin jest lepszym zespołem w tym sezonie i kolejna wpadka przed własną publicznością nie ma prawa się zdarzać. Goście po wygraniu z Cholet są bardzo przecenianiu przez bukmacherów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +318
S 68

skoti96

Użytkownik
King Szczecin - Anwil 1 1.90

Krótko i na temat. Żarty się skończyły , dzisiaj chwila prawdy. Szczecin jest lepszym zespołem w tym sezonie i kolejna wpadka przed własną publicznością nie ma prawa się zdarzać. Goście po wygraniu z Cholet są bardzo przecenianiu przez bukmacherów.
To skąd ta porażka na 2-2 ?
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Taa :) nie mieli nic do powiedzenia i grali piach na maxa, teraz presja na Kingu, grają u siebie. Odpaść w 1 rundzie z 2 miejsca? Myślę że na nich jest większy balast
 
R 3K

rocky18

Użytkownik
Taa :) nie mieli nic do powiedzenia i grali piach na maxa, teraz presja na Kingu, grają u siebie. Odpaść w 1 rundzie z 2 miejsca? Myślę że na nich jest większy balast
Heh, to zupełnie tak jak Anwil w pierwszych trzech meczach. Tylko game 4 im wyszło. Od czasu finału z Cholet - Anwil nic nie gra. Anwil już powinien być na rybach tylko Kingowi końcówka meczu numer 2 nie wyszła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom