>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2015/2016

Status
Zamknięty.
S 182

szczur-89

Użytkownik
Zastal Z.G - Asseco Gdynia
Asseco under 64,5 pkt. ✅
1.85

Dzisiaj drugi mecz w tej parze, w 1 meczu goscie rzucili tylko 57 pkt, dzisiaj uwazam ze bedzie podobnie. Nie bede sie kolejny raz juz powtarzal co do obrony Zielonej Gory, element ten jest ich najsilniejsza strona. Spodziewam sie, ze gracze z Gdyni rzuca dzisiaj nie wiecej niz 60 pkt.

53 pkt. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 182

szczur-89

Użytkownik
Anwil W. - Wilki Morskie Szczecin
Wilki Morskie under 71,5 pkt. ✅
1.85

Witam, dzisiaj o 18.00 we Wloclawku odbedzie sie drugi mecz w tej parze. 29.04 w pierwszym meczu Anwil wygral wysoko tracac 54 pkt. Mecz byl podobny do tego z 21.04 gdzie Szczecin rzucil 63 pkt. W tym meczach kluczowa byla 3 kwarta, w ktorych to padaly wyniki 22:3 i 35:12. Szczelna obrona gospodarzy + duzo niecelnych rzutow gosci daje mi podstawy do grania undera gosci 71,5 pkt. Szczecin w tej parze co moze zrobic to jedynie wygrac u siebie, gdzie kazdy z TOP 4 mial duze problemy badz przegral.

Wilki Morskie Szczecin 50 pkt !!! ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
quintana 425

quintana

Użytkownik
Powoli pojawiają się kursy na wtorkowe spotkanie pomiędzy Energą Czarni Słupsk, a Twarde Pierniki Toruń. Będzie to trzecie ćwierćfinałowe spotkanie, grają do trzech zwycięstw. Dobrze radzę zainwestować już jakieś pieniądze w Toruń, ponieważ kurs w Marathonbet jest zacny: http://www.oddsportal.com/basketball/poland/tauron-basket-liga/czarni-slupsk-torun-lbx46Lra/#home-away;1
Jutro, max we wtorek zamieszczę analizę, btw: byłem na drugim meczu, trochę widziałem ;)
Ale czy oglądałeś pierwszy? Toruń zagrał strasznie, ogólnie składem trochę odstają. U siebie w hali Czarni są bardzo mocni i nie ma szans aby przegrali któreś ze spotkań. Mają przewagę prawie wszędzie. Z chęcią zagram na nim z handi kiedy pojawią się kursy na całorocznym
 
E 12

elanowiec

Użytkownik
Kto odstaje składem od kogo?
Mecz meczowi nie równy. Wszystko rozstrzygnie się na pozycji 1. Czy Gibson &quot;wrócił&quot; na właściwe tory i będzie grał tak jak w drugiej połowie 2 meczu czy Kaszanka będzie z nim jeżdził jak w pierwszym meczu. Myślę że koszykarze nie wrócą już do Torunia :/
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
W trakcie 2 spotkania zawodnik Czarnych Kacper Borowski odniosl kontuzje nogi. Slupszczanie beda miec problem z rotacja Polakami. Zostaja Seweryn, Cesnauskis, Surmacz i Zywert. Jeszcze nie wiadomo czy wroci Mokros. Niby Slupsk lepszy u siebie, natomiast Pierniki nie wygrali w tym sezonie na wyjezdzie z pierwsza 5 ligi w zesonie zasadniczym.
 
A 23

alejandr0

Użytkownik
W trakcie 2 spotkania zawodnik Czarnych Kacper Borowski odniosl kontuzje nogi. Slupszczanie beda miec problem z rotacja Polakami. Zostaja Seweryn, Cesnauskis, Surmacz i Zywert. Jeszcze nie wiadomo czy wroci Mokros. Niby Slupsk lepszy u siebie, natomiast Pierniki nie wygrali w tym sezonie na wyjezdzie z pierwsza 5 ligi w zesonie zasadniczym.
J-Blass tez jest polakiem :) rotacja PL to nie problem dla nich
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Energa Czarni Slupsk - Polski Cukier Torun
Polski Cukier (+ 4,5 ). ⛔ 84:71
1.85

Dzisiaj o 20.00 odbedzie sie trzeci mecz w tej parze, dotychczasowy bilans po 2 meczach w Toruniu to 1:1. Rywalizacja przenosi sie do Slupska, ktory na wlasnym parkiecie zdaje sie byc faworytem. Uwazam jednak, ze problemy w rotacji Polakami moga miec dzisiaj duzy wplyw na gre gospodarzy. W ekipie z Torunia w play off dobrze radza sobie Cummigs, Gibson, Snieg i Denison. Goscie maja wiecej kluczowych graczy i trener Winnicki moze bardziej rotowac skladem. Ide w strone druzyny z grodu Kopernika ale typ zabezpieczam + 4,5 pkt. Transmisja o 20.00 w Polsat Sport News.


⛔ Beznadziejny jest ten Torun, w czwartek ostatni mecz w tej serii.
 
L 16

lipko111

Użytkownik
Ogółem nie interesuje się koszykówką, ale dałem czystą dwójke patrząc na statystyki (Mecz Energa Czarni Słupsk - Polski Cukier Torun). Czy waszym zdaniem PCT ma duże szanse na zwycięstwo czy to jest takie 50/50?
_____________
PS. Nie jestem też pewien czy mogę tutaj zadawać takie pytania. Jak co to usunę.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Czarni u siebie piekielnie mocni, każdy wie jaka atmosfera w Gryfii, w pełnym tego słowa znaczeniu kibice są 6 zawodnikiem, w sezonie regularnym tylko 2 porażki, jedna zdecydowanie nie planowana z Dąbrową Górniczą, druga ze Stelmetem, który zamkną ten mecz niesamowitą obroną. Toruń na wyjazdach 7 porażek, najwyżej sklasyfikowana pokonana przez Torunian drużyna to Polfarmex z czołówką ligi same porażki. W sezonie regularnym Czarni zwyciężają 78:71.
Problemem Czarnych bez wątpienia Polska rotacja, pod nieobecność Mokrosa w dwóch pierwszych meczach dzielona na 4 graczy. Pierwszo piątkowymi byli Surmacz i Seweryn potrafiący przymierzyć zza linii 6,75, jednak łagodnie mówiąc obrońcy nie najwyższych lotów. Cieszy na pewno w Słupsku lepsza postawa Mantasa, doświadczony gracz w sam raz na takie serie. Blassingame mocno naładowany pozytywną energia, dobrze reguluje tempo ataków. Mbodj ostatni mecz 13 minut bez punktu spadł za 5 fauli, u siebie na pewno da więcej drużynie. Harper dobry gracz, jednak mam wrażenie, że grająć z Blassingamem „cierpi” na mniejszy czas z piłką w rękach. Chyba pod nieobecność Słupskiej jedynki zaliczył najlepszy mecz w sezonie.
W Toruniu patrząc na papier zdecydowana przewaga Polskiej rotacji. Jednak moim zdaniem zawodzą chyba największe nazwiska Michalak i Wiśniewski. Do Słupska wraca Śnieg jego gra akurat po stronie plusów, bardzo ładnie walczy Sulima w ostatnim meczu notując 6 zbiórek w ataku. Zapowiadany chyba wszędzie pojedynek jako rywalizacja dwóch jedynek, w starciach jak i w całej serii 1:1. Dwa dobre mecze Cummingsa, na którego fizyczność na tej pozycji Słupsk nie ma za bardzo kogo przeciwstawić.
Podsumowując sam skład wydaje się być lekko na korzyść Torunia, jednak miejsce rozgrywania spotkania wraz z dyspozycją zawodników „mówi mi”, że ta seria zakończy się w Słupsku dwoma zwycięstwami miejscowych. Ciekawym z punktu widzenia typem jest over punktowy. Linia 155,5 moim zdaniem spokojnie do pokrycia. Została przekroczona nawet w drugim meczu, gdzie 4 kwarta zakończyła się wynikiem 13:10. Po stronie Słupska ataki regulowane oczywiście przez JBlassa, zdecydowanie nastwione na szybkość, przejście po zbiórce w obronie imponujące kończone penetracją, bądź odegraniem na obwód, gdzie ma kto rzucać. Im dalej od kosza tym biedniej z defensywą u Czarnych rozgrywający nastwiony na atak, Seweryn, Surmacz również. Gibson też lubi podkręcać tempo. Średnie z całego sezonu 80,5 Słupsk, 79 Toruń. Dodatkowo nie widzę tutaj pogromu zespołu z Torunia, a w końcówce przewaga dwóch, czy trzech posiadań powinna wymuszać faule taktyczne.
Energa Czarni Slupsk - Siden Polski Cukier Torun 1 1,49 84:71 ✅
Energa Czarni Slupsk - Siden Polski Cukier Torun - suma punktów : -155.5+ 2 1,90 84:71=155 ⛔
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Wrócił Mokros, Polska rotacja wzmocniona. Odpoczynku jeden dzień mniej niż przed meczem nr. 3 chyba na lekko na korzyść przyjezdnych, lider Czarnych Blassingame 35 lat, gra w tej serii oparta na sporej szybkości. W pierwszym meczu domowym kontrola meczu Czarnych od 2 kwarty. Atut hali nie podważalny. Czarni skończą serie u siebie.

Co do dzisiejszego meczu o 20
Ciężko się ogląda serie z punktu widzenia kibicowskiego. Radom nie gra jakiejś nieosiągalnej dla Kutna koszykówki. Dwa mecze domowe do późna na styku. Rosa od wielu kolejek nie prezentuje gry na miarę swoich możliwości, nie ma wielkiego pomysłu w ataku, co wykreuje sobie Thomas to jego, swoje dorzuci Harris, w pierwszym meczu wartością dodaną Witka. Kutno u siebie w regularnym 11-5. Jak dla mnie co najmniej jeden mecz dla gospodarzy.

Energa Czarni Slupsk - Siden Polski Cukier Torun 1 1.42✅
Polfarmex Kutno - Rosa Radom 1 2.10⛔
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Energa Czarni Slupsk - Polski Cukier Torun
Czarni Slupsk over 80,5 pkt. ✅ 94
1.85
Totolotek


Dzisiaj mecz nr 4 w tej parze, wydaje mi sie ze ostatni. Ogladalem dwa mecze telewizyjne, roznica w grze jest spora na korzysc gospodarzy. Czarni maja przewage na pozycji 1 oraz 5, Torun nie ma pomyslu na blyskotliwego J - Blass&#39;a, on napedza wszystkie ataki gospodarzy, swietnie wspolpracuje z podkoszowymi, ktorzy maja lepsza jakos niz centrzy z Torunia. Pierniki maja problem z bronieniem P&amp;R, w meczu nr 3 obawialem sie rotacji Polakami, ale wrocil juz Mokros, ktory zawsze dorzuci 2-3 trojki. Gram dzisiaj over gospodarzy 80,5 pkt. Graja w swoim piekle, kosze obrzucane, trojki wchodza do tego przecietna obrona gosci. Mecz dzisiaj od 20.00 w Polsat Sport News.


94 : 83 ✅ . Winnicki nadaje sie do tarcia chrzanu, szkoda dzisiaj Torunia do polowy 4 kwarty grali dobre zawody. Brawo CZARNI !!!


Wilki Morskie Szczecin - Anwil Wloclawek
Wilki Morskie over 74,5 pkt. ⛔ 66
1.85
Totolotek

Jutro mecz nr 4 w tej parze, tutaj krotko. Pisalem, ze Szczecin moze powalczyc i wygrac u siebie, bylo tak w meczu nr 3, gdzie wygrali 93 : 88. Wilki u siebie rzucaja bardzo duzo punktow, tak bylo w zasadniczym i wczoraj. Linia do grania, chlopaki na pewno podbudowani zwyciestwem, jesli obwod bedzie trafial swoje powinni pokryc spokojnie ta linie, a kto wie moze wrocic do Wloclawka na 5 spotkanie.

75 : 83 ⛔ dla Anwilu po dogrywce. Nie widze Anwilu z taka gra na wyjazdach w meczu z Rosa.
 
L 63

l7

Użytkownik
Czarni Slupsk - Polski Cukier Torun (+7.5) 2 bwin kurs: 1.8 ⛔⛔⛔
(Przez 35 minut wszystko bylo tak jak opisalem ponizej, a w q4 zadecydowaly detale i zrobilo sie +11 dla Czarnych ???? )

Przed nami mecz numer 4, poki co 2-1 prowadza Czarni i dzisiaj maja szanse zak9nczyc rywalizacje. Ale, ale.. ten mecz bedzie dla Czarnych duzo trudniejszy niz g3, Torun nie ma nic do stracenia i rzuci sie na czarnych podobnie jak to zrobili w g2. Czarni moga mi3c problem z polska rotacja, wypadl Borowski a po ostatnim meczu lekko utykal Mokros, a jak wiem gral z nie do konca wyleczona kontuzja. Kolejne pytanie, czy Blassingame bedzie w stanie znow w ciagu 2 dni zagrac po profesorsku ?
O ambicje po obu stronach mozemy byc spokojni.
Mecz oceniam 50/50, a wysoka linia zacheca do gry.
Spodziewam sie mocnego, dobrego i wyrownanego widowiska. Zadecyduja stalowe nerwy w q4 i detale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Toruń co zagrał ostatnie 5-6 minut to kryminał.
Mieli +4 i nagle -12
Same straty i pudłowane wolne.
Nie wiem jak to +10 nie weszło.
Mieli -9 i na 13 sek przed koncem fauluja no i -11
Potem 2 osobiste, jeden na zwrot, dwa na udany typ i murzyn marnuje... 3,5 kwarty mecz był ekstra ale później Torun bezradny.
Gibson faulowany przy rzucie trzypunktowym, trafiia raz, Blasingame po drugiej stronie to samo i 3/3

Oczywiście +10.0 to był maks handi w stronę pierników w 365, no co za pech :cool: no taki przypadek, ajajaj
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Oglądam mecz i Anwil strasznie słabo zagrał 3 kwartę. Prowadzili chyba nawet już 15 pkt a teraz w 4 przegrywają jednym i co chwile pudłują rzutami za 3 pkt. Dali ciała po całości. Obecnie już chyba z 10 pudło pod rząd.
Ja zagralem na Anwil, doscy sporo. Trzecia kawrta faktycznie porazka straszna.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Anwil miał ten mecz pod kontrolą mimo fatalnej postawy Jelinka. Przewaga -15 i nagle głupia strata, faul techniczny w/w gracza i Rosa niesiona dopingiem doszła gości. Na szczęście Anwilu Jelinek odpalił trójkę w idealnym momencie i było po meczu.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Nie ma gdzie wstawić niższej ligi Polskiej, dlatego podam typ tutaj.

Polonia Leszno @ 1.70 STS 2 liga 76:60 ✅✅✅

Pierwszy meczu finału 2 ligi. Polonia Leszno, nie przegrała jeszcze żadnego meczu w lidze (!), żadnego meczu w Pucharze Polski (gdzie grała też z drużynami 1 ligowymi). Wielka kasa pompowana przez Jamalex w tą drużynę, świetny skład. Pokonali właśnie AGH Kraków w półfinale Pucharu Polski. Tutaj też ważna kwestia, oba zespoły już są w 1 lidze, więc mecz o tzw. pietruszkę, ale nie dla Polonii. Na dodatek AGH piorytetowo potraktowało już Akademickie Mistrzostwa Polski, gdzie właśnie dziś zakończyli turniej, a rozgrywali aż 6 spotkań. Mecze był rozgrywane 4 x 8 minut, więc na pewno zmęczenie będzie, a na dodatek zespół Polonii Leszno jest lepszym zespołem. W kadrze Leszna wszyscy zdrowi i gotowi do boju finałowego i by pobić rekord ligi, bez porażki w sezonie zasadniczym i play-off. Polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
thejet 2K

thejet

Użytkownik
15/05/2016 20:00 CET
Stelmet Zielona Gora - Czarni Slupsk (+16)
1.96 (Pinnacle)
5/10

Handicap jest bardzo wysoki, a Czarni to jednak nie są ogórki, a naładowani dobrymi amerykańskimi graczami, którzy w końcu są zdrowi i wszyscy, bo wiecznie mieli problemy z kontuzjami. Jackson okazał się dużym wzmocnieniem i z Mbodjem są w stanie przeciwstawić się podkoszowym Stelmetu.

Blassingame, Harper oraz Campbell to bardzo silna rotacja na niskich pozycjach. Jedynym mankamentem są Polacy, ale oni mają określoną rolę, aby rzucać za trzy, a od reszty są Amerykanie. Dzisiaj może być wolniejszy styl gry, a to też spowodować mniejszy wynik, a wówczas dosyć wysoki handicap może się okazać bardzo dużym zapasem punktowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom