>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - opinie

K 358

koeman66

Użytkownik
A czy dadza rade wyplacic mi kase, jezeli zlece ja w ciagu najblizszych dni? Pytam bo podobno nie bedziemy juz tam mogli grac od 1 kwietnia?
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Pinnacle sports działa w Polsce?
https://beta.pinnacle.com/pl/
Przypadkowo trafiłem pod ten adres i niby wszystko działa...
Znajomy się tam zalogował i jako jedyna metoda wpłaty były bitcoiny. Wypłaty też w bitcoinach oraz paysafe, i parę innych metod (transfer bankowy też). Gdy chciał sprawdzić czy faktycznie ta metoda wpłaty bitcoinami działa, to wyświetlił się komunikat w stylu, że ta metoda pośrednictwa jest niedozwolona czy jakoś tak.
Dziwnie. Sam bym sprawdził, ale konto dawno skasowane.
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Najlepszy bukmacher na jakim dane mi było grać.
Ciekawostka - tak wygląda Panel wpłat aktualnie.
Jakieś światełko w tunelu jest - można się zalogować i wypłacić pieniądze.
Napisałem do support czy będzie opcja ponownie w PL wpłacać kasę.

I już po chwili mi odpisali:
&quot;We do not currently have any plans on starting to accept wagers from Poland again.&quot; ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
W jaki sposób tam gramy? Sami obstawiamy poprzez ich stronę wybrane zakłady? Czy typy podajemy poprzez czat i oni nam obstawiają zakłady? Jaki jest minimalny depozyt aby tam grać, bo widzę i 10 i 100/150 euro w FAQ? Ile nas kosztuje gra u nich? Co oni z tego mają skoro są tylko pośrednikiem?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Ale akurat link który podałeś nie działa. Wyskakuje &quot;Your session has timed out, or you do not have permission to access this page&quot;. Działa po przycięciu linku do https://www.ps3838.com/en/euro/
ALE od razu wszedłem w terms &amp; conditions i znalazłem: 1.Your obligations, You are not a resident of the following countries: xiii. Poland; Więc nie wiem jak to jest z grą u nich. Poza tym gdzie tam jest koszykówka? Próbowałem jeszcze znaleźć jakieś zakłady dwudrogowe, typu np. parzyste/nieparzyste np. w piłce nożnej. Coś na czym kiedyś np. transferowałem bonusy. I też tam nie mogę czegoś takiego znaleźć.
 
H 5

hnbl

Użytkownik
Nie pozwalają na granie z Polski, więc nawet jeżeli korzystasz z brokera assianconnect powinieneś rozważyć załatwienie sobie VPN. Sam broker wysyła Ci nawet maila z takim zaleceniem ???? Jednocześnie tak naprawdę nic się nie dzieje, jeżeli Ci zamkną konto z powodu tego, że grasz z Polski, broker założy Ci je od nowa. Ogólnie polecam assianconnect. Jak kolega wyżej napisał, wszystko można załatwić przez live chat
 
H 5

hnbl

Użytkownik
klikasz to i wszystko dziala
https://www.ps3838.com/en/
nie trzeba zadnych vpnow -.-
Oczywiście, że działa ale mogą Ci zamknąć konto w każdym momencie teoretycznie, jeżeli będziesz grał z polskiego adresu. Tak jak pisałem, nie jest to wielki problem bo broker od razu zakłada Ci nowe. Granie z VPN jest po prostu zalecane jako dodatkowy środek ostrożności, przez samego brokera.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Jak to gdzie jest koszykówka? stary, sezon jeszcze nie wystartował.Poczekaj jeszcze z dobre dwa tygodnie, na razie są same spary ale pinnek sie w tym roku wycwanił i nie wystawił oferty na sparingi.Pinbet czyli PS3838 to pinnacle, oferta z kosza będzie taka sama jak w pinnacle.Zakładaj konto i graj, przestań dygać
 
A 63

awax

Użytkownik
Jak to gdzie jest koszykówka? stary, sezon jeszcze nie wystartował.Poczekaj jeszcze z dobre dwa tygodnie, na razie są same spary ale pinnek sie w tym roku wycwanił i nie wystawił oferty na sparingi.Pinbet czyli PS3838 to pinnacle, oferta z kosza będzie taka sama jak w pinnacle.Zakładaj konto i graj, przestań dygać
czy kursy live są tak samo dobre, w sensie identyczne jak w oryginalnym Pinnku?
i czy wpłaty są obciążone jakąś opłatą?
a tu jak się zarejestrować? https://www.pinnacle888.com/en/sports
bo przyznam, że szata graficzna bardziej mi przypomina starego dobrego Pinnka
 
Do góry Bottom