>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - Stanley Cup Playoffs 2024

R 43,4K

Rosolski91

Użytkownik
Boston vs Toronto - over 7 @4.95

Przed nami mecz nr 7 i uważam że możemy zobaczyć fajerwerki. Poprzedni mecz grałem w stronę Toronto i dzisiaj dla mnie również jest faworytem w odwrotności do buków chociaż kursy tylko lekko faworyzują Boston. Cała seria dość underowa jak na to że mamy tutaj liście, które w defensywie potrafią nieźle sobie utrudniać oraz posiadają topową ofensywę. W zasadzie tylko pierwszy i czwarty mecz był pod kontrolą Bruins a kolejne 4 spotkania mogły w każdym momencie pójść na stronę jednych lub drugich i teraz pytanie czy tego chcą drużyny w meczu nr 7? Moim zdaniem jedni jak i drudzy będą chcieli podkreślić przewagę i z dużym zabezpieczeniem zakończyć mecz, kto to będzie? Nie mam bladego pojęcia, możemy zobaczyć równą batalie z wymianami ognia lub jakąś pełną dominację jednej ze stron a przy dużych stratach i tak będą wypuszczać bramkarza i szukać okazji bo to w końcu mecz nr 7 i nie ma nic do stracenia. Być może się mylę i znowu zobaczymy wynik pokroju 2:1 3:1 jednak wydaje mi się że możemy się mocno zaskoczyć.
Sorry ale nie zgadzam się, to bd mecz ostrożny z kolejna seria hitów, ogólnie uważam że seria Bostonu padnie w tym spotkaniu i Toronto złamie klątwę 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +345
verno 694,1K

verno

Znawca - Hokej
Dallas vs Vegas - Dallas OT @1.7

Coś w tych PO nie możemy się zgrać z tym Dallas ale myślę że dzisiaj znajdziemy wspólny język. Całkiem dziwna seria z tego wyszła gdzie po pierwszych 4 spotkaniach wygrywali goście i o dziwo dojechaliśmy do meczu nr 7 co dla większości raczej było mało prawdopodobne. Vegas trzeba oddać że wygrali Stanleya w zeszłym roku ale to nie jest ta sama drużyna i w tym nie powinni wyjść z pierwszej rundy. Obstawiałem że Dallas to zakończy 4;1 4:2 max a tu Vegas zaskakuje chociaż może bardziej Dallas rozczarowuje. Cały sezon jak i te mecze w PO są dla mnie lepsi i zdecydowanie zasługują na grę w dalszym etapie i myślę że byłoby to bardzo przykre aby po takim sezonie odpadli w pierwszej rundzie. Ta seria w zasadzie powinna już być zakończona ale mimo b. dobrych okazji nie zawsze skuteczność dowoziła a o pierwszym meczu nie ma nawet co dyskutować, liczę że wyciągnęli wnioski i dzisiaj dokończą robotę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3785
verno 694,1K

verno

Znawca - Hokej
Pantery vs Boston - Pantery @2 (superprzewaga-przy prowadzeniu 3 golami=wygrany) Ale baty, pomijam fakt świetnego meczu Swayman'a, który obronił 38 strzałów ale to co Pantery robiły przy bandzie to... praktycznie każdy gol w tym samym schemacie, albo błąd przy wybiciu albo brak zatrzymania. No cóż, mimo wszystko uznaję to za wypadek przy pracy i dalej uważam że Pantery to biorą i czekam z niecierpliwością na rewanż.

Bardziej czekałem na serię Panter z Toronto ale cóż... Dla mnie Pantery są głównym kandydatem do tegorocznego Stanleya a przynajmniej do finału i Boston w obecnej formie nie powinien im zaszkodzić. Sam fakt że ledwo przeszli Toronto i nie wiele brakowało aby już byli pozą grą gdzie ekipa z Florydy zdominowała Tampe 4:1 z Kucherovem, który zagrał sezon życia zdobywając 144pkt przy tym 100 asysty a i tak nie mógł za wiele zrobić. Pantery w tym sezonie są najgroźniejszą drużyną w całej lidze i ciężko będzie się im przeciwstawić bo mają wszystko, świetna ofensywa, aspekt PP dopracowany do perfekcji gdzie do znudzenia krążek posyłany za bramkę a później podanie przed bramkę do Reinharta gdzie w pewnym momencie on sam miał więcej goli w PP niż niektóre drużyny łącznie, defensywnie również wyglądali bardzo dobrze i w zasadniczym sezonie stracili zaledwie 200 bramek jedynie mniej mieli Jets 199 no i Bobrovsky na bramce, do tego poza hokejowymi umiejętnościami dochodzi jeszcze cały trashtalk i inne mniej lub bardziej "szczurowe" zagrania w których królują a w PO też ma to znaczenie i obstawiam że Pantery wygrają to 4:1 kurs @5.50, zobaczymy czy miałem rację :D.
 
Ostatnia edycja:
verno 694,1K

verno

Znawca - Hokej
Dallas vs Colorado - over 6.5 @2.20 Szkoda że po dogrywce.

Dallas po ciężkiej przeprawie z Vegas przywita Colorado. Ta seria będzie wyglądała zupełnie inaczej bo Colorado nie ukrywa że chcę po prostu zasypać bramkami przeciwnika i żadne kalkulacje ich nie interesują, w zasadzie nie ma w tym nic dziwnego bo ta ofensywa jest tak świetna że szkoda z niej nie korzystać, Makar jako obrońca jest lepszy w ataku niż nie jeden ofensywny zawodnik. Dallas powinno również trochę rozwinąć skrzydła bo przypomnijmy że są to drużyny, które w sezonie zasadniczym pod względem zdobytych bramek zajmowały 1 i 3 miejsce. Gospodarze nie mogli się za bardzo przebić przez Vegas i grali na tyle ile przeciwnik się odsłonił a że początek serii był bardzo dziwny to też wpłynęło to na cały flow tej serii i przypominało to bardziej przeciąganie liny. Dzisiaj w tym zestawieniu powinniśmy zobaczyć zupełnie inny przebieg i myślę że od początku będzie "wolna amerykanka" i ekipy sobie trochę postrzelają.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 735,3K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Niedawno rozgrane zostały ostatnie mecze pierwszej rundy. Na Zachodzie ten etap trochę się przedłużył i szybciej zostało rozegrane pierwsze spotkanie 2. rundy na Wschodzie, dlatego z lekkim opóźnieniem podrzucam pary ćwierćfinałowe.

FB_IMG_1715073728879.jpg

Patrząc na zestawienia 2. rundy możemy zauważyć, że już teraz brakuje broniących tytułu Vegas Golden Knights, którzy mimo wszystko mocno postawili się Dallas Stars. Znakomite wrażenie zrobili Colorado Avalanche, którzy zdominowali Winnipeg Jets. Bramkarz Avs zagrał solidne mecze, natomiast u Jets był to tragiczny punkt defensywy, a więc jest to totalnie odwrotna sytuacja do tego co widzieliśmy w sezonie zasadniczym. Boston Bruins ponownie okazali się nie do przejścia dla Toronto Maple Leafs i po raz kolejny potrzebowali do tego 7 meczów. Reszta serii 1. rundy przebiegła dość przewidywalnie i bez większej historii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1459
FNM99 735,3K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
New York Rangers vs Carolina Hurricanes (1:0 w serii): Powyżej 1.5 goli w przewadze (ML) @1.95 Fortuna // Wynik 4:3 po OT, dwa gole podczas PP

Rangers dowieźli zwycięstwo w pierwszym meczu tej serii wygrywając 4:3, choć końcówka zapowiadała się ciekawie, ale totalnie bezsenowna kara jednego z zawodników Hurricanes dość szybko ostudziła chęci przyjezdnych. Gospodarze zagrali solidne spotkanie, w którym bardzo skutecznie wykorzystali błędy Canes. Pomimo tylko dwóch szans gry w przewadze Rangers zdobyli dwa trafienia w PP, pierwsze po 9 sekundach, drugie po kilkunastu, a było to spowodowane fatalnym kryciem gości i nie pomógł tu fakt, że Carolina była statystycznie najlepszym zespołem w tym sezonie podczas zbijania kar. Ponadto gra Hurricanes w przewadze była również dużo dużo gorsza niż to co pokazywali w tym roku, ale być może potrzebują trochę czasu, aby przestawić się mocniejszego rywala jakim zdecydowanie są Rangers od Islanders. Spróbuję w tym starciu typu na co najmniej dwa gole w przewadze, ale liczę, że tym razem swoją cegiełkę dołożą również przyjezdni.


Dallas Stars vs Colorado Avalanche (0:0 w serii): Colorado Avalanche wygra mecz (ML) @2.08 Fortuna // Wynik 3:4 po OT, po comeback'u z 3:0

Moim zdaniem jest to seria na miarę finału Konferencji Zachodniej, dwie świetne ekipy, ale lepsze wrażenie po 1. rundzie zrobili Avalanche. Stars dość późno obudzili się w meczach przeciwko Knights, dwa pierwsze starcia domowe przegrali i musieli gonić rezultat na wyjazdach. Po stronie Avs w fazie pucharowej zaczęły działać wszystkie linie, od ofensywy po bramkarza i jeśli utrzymają dotychczasową dyspozycję to ciężko będzie ich zatrzymać, dlatego w tym spotkaniu poszukam końcowego zwycięstwa przyjezdnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3870
verno 694,1K

verno

Znawca - Hokej
Pantery vs Boston - Pantery reg. time @2.05 (superprzewaga-przy prowadzeniu 3 golami=wygrany) 6-1

Dzisiaj drugi mecz serii pomiędzy Panterami i Bostonem. Pierwszy mecz nieoczekiwanie wygrało Bruins wynikiem 5:1 ale bardziej uznałbym to jako błąd w sztuce. Pantery dalej są dla mnie faworytem w tej serii jak i do całego Stanleya i ta jedna wpadka niczego nie zmienia. W zasadzie każdy gol był po większym lub mniejszym błędzie i być może spowodowane to było po prostu przerwą bo ostatni mecz grali tydzień wcześniej a Boston był w rytmie meczowym. Pierwsze koty za płoty i gospodarze dzisiaj się zrewanżują i myślę że to całkiem wymownie bo nawet w tym przegranym meczu oddali 39 strzałów i nie mieli większych problemów aby tworzyć sobie sytuację, trzeba oddać że Swayman zagrał b. dobry mecz ale skuteczność też mogła być lepsza także nie wyobrażam sobie stanu 0:2 i wyprawy do Bostonu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3008
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Florida Panthers - Boston Bruins

Typy:
Boston Bruins (ML) @2,35 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Boston Bruins lub remis @1,85 Superbet
remis (z opcją Super Kursy) @4,50 Superbet
Boston Bruins powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,98 Fortuna
Boston Bruins powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @3,40 Fortuna

Będzie to drugi mecz serii. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla Boston Bruins i to oni prowadzą 1:0 w tej rywalizacji. Rzadko się zdarza, żeby drużyna przegrywająca 1:5 była lepsza od rywali, ale tak właśnie było w pierwszym meczu. Panthers mimo tego, że przeważali, to przegrali różnicą czterech bramek. Ich problemem były proste błędy w defensywie i słaba postawa Bobrovskiego w bramce. Gra Boston Bruins w tym sezonie mi się nie podoba, w playoffach również, ale w niesamowitej formie jest ich bramkarz Swayman któremu to zawdzięczają awans z Toronto Maple Leafs oraz prowadzenie 1:0 w serii z Florida Panthers. W pierwszym meczu z Panthers obronił on ponad 97% strzałów, a w decydującym meczu z Maple Leafs prawie 97%. Boston Bruins z Swaymanem w takiej formie mogą okazać się dla Panter przeszkodą nie do przejścia. Po porażce w pierwsyzm meczu może pojawić się mocne zdenerwowanie, gdyż jeśli przegrają drugi mecz u siebie, to ich szanse na awans będą niewielkie i ja właśnie taki scenariusz widzę, czyli prowadzenie Bruins 2:0 w serii. Możliwe, że wszystko rozstrzygnie się dopiero w dogrywce.

Vancouver Canucks - Edmonton Oilers

Typy:
Vancouver Canucks (ML) @2,10 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Vancouver Canucks lub remis @1,67 Superbet
Vancouver Canucks powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,63 Fortuna

Bardzo dziwne są dla mnie kursy wystawione na tą parę, zwłaszcza jeśli chodzi o to kto awansuje dalej. Canucks mają przewagę lodu w ewentualnym siódmym meczu, w sezonie regularnym wygrali z Oilers wszystkie mecze i widać, że potrafią z nimi grać, leży im ta drużyna i Connor McDavid nie jest im straszny. Ich problemem jest kontuzja pierwszego bramkarza Demko, który ma świetny sezon, ale według mnie i tak mogą sobie poradzić z Oilers zarówno w tym meczu jak i w całej serii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2192
verno 694,1K

verno

Znawca - Hokej
Dallas vs Colorado - over 6.5 ( z dogreywką) @1.86 W pierwszym meczu Dallas z 3:0 wypuściło teraz 4:0 -> 4:3, już myślałem że będzie powtórka :D

Dzisiaj znowu idę w ten sam bet z tym że dołożę już dogrywkę co ostatnio mnie pokarało bo było 3:3. Uważam że dalej możemy spodziewać się szybkiego meczu z okazjami dla obu stron szczególnie że Dallas musi gonić ten wynik i za wszelką cenę wygrać bo kolejny raz zaczynać serię od 0:2 u siebie to raczej nie tędy droga. Colorado można powiedzieć że swoją robotę już wykonało ale to nie znaczy że odpuszczą a to że Dallas się trochę bardziej otworzy to tylko powinno działać jak płachta na byka bo Avs ofensywnie jest w świetnej formie a na Makara to się patrzy z przyjemnością, dla przypomnienia powiem że jest do obrońca to i tak potrafi sporo namieszać co udowodnia w każdym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2900
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Carolina Hurricanes - New York Rangers

Typy:
Carolina Hurricanes (ML) @1,60 Superbet (z opcją SuperPrzewaga) znowu dominacja Hurricanes, ale bramkarz NYR jest nie do zdarcia
Carolina Hurricanes powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,46 Fortuna
Carolina Hurricanes powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @2,17 Fortuna

Po dwóch meczach jest 2:0 dla New York Rangers. Jest to trochę zaskakujące, gdyż Carolina Hurricanes od jakiegoś czasu są uznawani za najsilniejszą drużynę w NHL i przed rozpoczęciem serii z Rangers byli faworytem do zdobycia pucharu. Trzeba przyznać, że Hurricanes nie zasłużyli na to, żeby przegrywać 0:2. Zwłaszcza w drugim meczu Huragany dominowały. Teraz czas na dwa spotkania na lodzie Caroliny i bardzo możliwe, że oba wygrają gospodarze. Hurricanes po solidnych wzmocnieniach(przede wszystkim dodanie Guentzela) mają wspaniały skład, są mocni praktycznie w każdym elemencie. W dwóch pierwszych meczach zawiodła ich defensywa, a przecież obrona to jest mocny punkt Hurricanes. Myślę, że u siebie Carolina nie pozwoli przyjezdnym na zbyt wiele.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +351
FNM99 735,3K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Carolina Hurricanes vs New York Rangers (0:2 w serii): Powyżej 1.5 goli w przewadze (ML) @2.00 Fortuna // Wynik 2:3 po OT, żadnej bramki w PP

Powtarzam typ z meczu nr 2. Jak na razie jedynie Rangers strzelają podczas przewag i to dość sporo, ponieważ cztery gole w PP w dwóch spotkaniach, na najlepiej broniącą osłabienia drużynę w sezonie zasadniczym, mogą robić wrażenie. Hurricanes nadal czekają na przełamanie i skutecznego wykończenia którejś przewagi, a tych sytuacji nie brakowało, ale ani razu nie trafiali do siatki rywali. Seria przenosi się do Raleigh, Rangers cały czas bez porażki w tegorocznych playoffs, choć ten mecz będzie, a raczej powinien być najtrudniejszy dla ekipy z Nowego Jorku. Liczę ponownie na co najmniej dwie bramki zdobyte podczas gry z przewagą zawodnika i czas najwyższy, aby również gospodarze zaczęli punktować w tym aspekcie jeśli chcą powalczyć o awans, a ten szczegół może mieć duży wpływ na rezultat przy tak stykowych meczach jak dwa dotychczasowe starcia tej pary.


Dallas Stars vs Colorado Avalanche (0:1 w serii): Colorado Avalanche wygra mecz (RT) @2.65 Fortuna // Wynik 5:3

Avs tragicznie rozpoczęli pierwsze spotkanie w serii i po pierwszych 20 minutach przegrywali ze Stars 3:0. Pomimo tego zdołali wrócić i doprowadzić do dogrywki, w której ostatecznie udało im się zwyciężyć. Taki przebieg meczu jest nie małym zaskoczeniem, bo tak jak po Avalanche można spodziewać się takich comeback'ów, to nie sądziłem, że Stars są zdolni żeby przegrać w takim momencie praktycznie już wygrane spotkanie. Nie wróży to nic dobrego dla Dallas, może pojawić się lekka załamka, a po drugiej stronie pewność siebie graczy Colorado zapewne wzrosła. Avalanche idą w tym starciu po szóstą z rzędu wygraną i moim zdaniem istnieje duże prawdopodobieństwo, że to ponownie goście zwyciężą w Dallas, lecz tym razem mam nadzieję, iż zrobią to w regulaminowym czasie gry.


Dodatkowo:
Rangers powyżej 2.5 goli (RT) @2.05
Avalanche powyżej 0.5 goli w przewadze (ML) @1.80
AKO @3.69 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
R 43,4K

Rosolski91

Użytkownik
Carolina Hurricanes vs New York Rangers (0:2 w serii): Powyżej 1.5 goli w przewadze (ML) @2.00 Fortuna // Wynik 2:3 po OT, żadnej bramki w PP

Powtarzam typ z meczu nr 2. Jak na razie jedynie Rangers strzelają podczas przewag i to dość sporo, ponieważ cztery gole w PP w dwóch spotkaniach, na najlepiej broniącą osłabienia drużynę w sezonie zasadniczym, mogą robić wrażenie. Hurricanes nadal czekają na przełamanie i skutecznego wykończenia którejś przewagi, a tych sytuacji nie brakowało, ale ani razu nie trafiali do siatki rywali. Seria przenosi się do Raleigh, Rangers cały czas bez porażki w tegorocznych playoffs, choć ten mecz będzie, a raczej powinien być najtrudniejszy dla ekipy z Nowego Jorku. Liczę ponownie na co najmniej dwie bramki zdobyte podczas gry z przewagą zawodnika i czas najwyższy, aby również gospodarze zaczęli punktować w tym aspekcie jeśli chcą powalczyć o awans, a ten szczegół może mieć duży wpływ na rezultat przy tak stykowych meczach jak dwa dotychczasowe starcia tej pary.


Dallas Stars vs Colorado Avalanche (0:1 w serii): Colorado Avalanche wygra mecz (RT) @2.65 Fortuna // Wynik 5:3

Avs tragicznie rozpoczęli pierwsze spotkanie w serii i po pierwszych 20 minutach przegrywali ze Stars 3:0. Pomimo tego zdołali wrócić i doprowadzić do dogrywki, w której ostatecznie udało im się zwyciężyć. Taki przebieg meczu jest nie małym zaskoczeniem, bo tak jak po Avalanche można spodziewać się takich comeback'ów, to nie sądziłem, że Stars są zdolni żeby przegrać w takim momencie praktycznie już wygrane spotkanie. Nie wróży to nic dobrego dla Dallas, może pojawić się lekka załamka, a po drugiej stronie pewność siebie graczy Colorado zapewne wzrosła. Avalanche idą w tym starciu po szóstą z rzędu wygraną i moim zdaniem istnieje duże prawdopodobieństwo, że to ponownie goście zwyciężą w Dallas, lecz tym razem mam nadzieję, iż zrobią to w regulaminowym czasie gry.


Dodatkowo:
Rangers powyżej 2.5 goli (RT) @2.05
Avalanche powyżej 0.5 goli w przewadze (ML) @1.80
AKO @3.69 Fortuna
Też zagrałem powyżej 1,5 gola w przewadze nie zaglądając tu wcześniej, 13 PP zero goli i jeszcze SH 🙈😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +218
verno 694,1K

verno

Znawca - Hokej
Pantery vs Boston - obie drużyny over 28.5 strzałów @3.25
Bezpieczniejsza opcja - Pantery vs Boston - obie drużyny over 25.5 strzałów @1.74


Dzisiaj przeniesiemy się do Bostonu na mecz nr 3 a aktualny wynik serii to 1:1. Faworytem tego spotkania dalej są dla mnie Pantery i widzę że buk też się z tym lekko zgadza ale nic w tym dziwnego, mimo że mamy remis to oba spotkania zdecydowanie lepiej grali gospodarze. Pierwszy mecz na wyjeździe i myślę że możemy zobaczyć ciekawe widowisko bo liczę że Boston się jednak trochę postawi. Aktualnie z wygraną i przegraną ale dobrze wiedzą że nie grali na takim poziomie aby wygrać tamten mecz a w rewanżu zostali zdominowani także muszą wrzucić wyższy bieg. Wiem że Boston to nie jest jakoś mocno ofensywna drużyna i raczej czekają na swoje okazje oraz nie oddają "pustych" strzałów jednak liczę że podkręcą tempo bo widzą że nie jest dobrze a te złudne 1:1 nie wiele znaczy bo z taką grą będzie szybkie 4:1. Kurs na o 28.5 Bostonu to 2.20 więc fajna opcja żeby jednak pograć tu obie drużyny gdyż Pantery nie mają z tym żadnego problemu i nie sądzę aby nas zawiedli bo jest to ich bardzo silna broń, dla porównania ich over 28.5 jest po @1.43 także gramy zboostowany over Bostonu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +955
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Boston Bruins - Florida Panthers

Typy:
Boston Bruins (ML) @2,10 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Boston Bruins lub remis @1,67 Superbet
Boston Bruins powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,83 Fortuna

Po dwóch meczach jest 1:1. W obu meczach na lodzie Panthers to Pantery były lepsze, w Bostonie już tak łatwo nie będzie. Nie zgadzam się z tym, że Bruins na swoim lodzie są takim underdogiem. W sezonie regularnym Bruins wygrali wszystkie mecze z Panthers i moim zdaniem to właśnie oni awansują do finału konferencji pomimo niezbyt zachwycającej gry.

Vancouver Canucks - Edmonton Oilers

Typy:
Vancouver Canucks (ML) @2,10 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Vancouver Canucks lub remis @1,70 Superbet
Vancouver Canucks powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,62 Fortuna
Vancouver Canucks powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @2,52 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,61 Fortuna

Jak już wspomniałem przed ich pierwszym meczem, kursy wystawione na całą serię i na poszczególne mecze są dla mnie dziwne. Bukmacherzy ślepo wierzyli i nadal wierzą w Edmonton Oilers. Pomimo przegranego pierwszego spotkania Oilers nadal są faworytem bukmacherów do awansu. No cóż, ja to widzę zupełnie inaczej i spodziewam się awansu Vancouver Canucks i to po niezbyt zaciętej serii, czuję 4:2 lub nawet 4:1 dla Canucks.
W pierwszym meczu Oilers prowadzili 4:1, a mimo to Canucks wygrali i to jeszcze w regulaminowym czasie gry. W sezonie regularnym Vancouver wygrało wszystkie mecze z Edmonton, a u siebie ich gromili: 5:2, 8:1, 6:2. Według mnie jest całkiem realną opcją, że Oilers nie wygrają ani jednego spotkania w tej serii na lodzie w Vancouver i to jak wysoko przegrają tą serię będzie zależało od tego jak zagrają mecze u siebie.
Z tego co widzę, to niepewny jest występ Leona Draisaitl, a jest to jeden z kluczowych graczy Oilers, więc jeśli by nie zagrał, to szanse Canucks tylko się zwiększają. Z nim czy bez niego widzę tutaj wygraną gospodarzy i ich prowadzenie w serii 2:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1880
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Carolina Hurricanes - New York Rangers

Typy:
Carolina Hurricanes (ML) @1,70 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Carolina Hurricanes powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,53 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,58 Fortuna

Przebieg tej serii jest bardzo zaskakujący. Przed rozpoczęciem rywalizacji faworytem byli gracze Carolina Hurricanes i raczej nikt się nie spodziewał, że po trzech meczach będzie 3:0 dla New York Rangers. Trzeba przyznać, że ten wynik jest bardzo niesprawiedliwy, bo znacznie lepsze wrażenie robią Hurricanes, zwłaszcza w drugim i trzecim meczu wyraźnie przeważali. Największym atutem NY Rangers jest ich bramkarz Shesterkin, który broni jak natchniony. Nie można tego samego powiedzieć o obsadzie bramki Caroliny, gdyż w dwóch pierwszych meczach słabo bronił Andersen, a w trzecim spotkaniu Hurricanes postawili na Kochetkova, który też dość słabo się spisał.

Nie ukrywam, że ta para jest dla mnie czymś w rodzaju finału, gdyż zdobywcę pucharu widzę właśnie w tej ekipie, która wygra tą serię. Nie chce mi się wierzyć, żeby tutaj było 4:0 dla Rangersów, dla całego NHL taki wynik również nie będzie korzystny, więc według mnie sędziowie będą tutaj bardziej sprzyjać gospodarzom, żeby ta seria jeszcze choć trochę potrwała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2772
verno 694,1K

verno

Znawca - Hokej
Colorado vs Dallas - Colorado over 3 @1.71

Dzisiaj całkiem, krótko bo też nie ma co dorabiać jakiś super ideologii. Colorado wraca na swoją taflę i myślę że mamy dość prosty bet, cały sezon wyglądali dobrze w ofensywie a teraz grają świetnie co też odzwierciedlają wyniki bo zaledwie w 7 meczach strzelili aż 34 bramki co daję prawie 5 na mecz. Ofensywa to jest ich główna broń i starają się "zajeździć" przeciwnika i może się powtórzę ale Makar jako obrońca również wyprawia cuda w ataku co jest sporym atutem. Avs z wynikiem 1:1 gdzie przegrywali już 3:0 i odwrócili na 3:4 oraz 4:0 i próbowali wyratować, 4:3 ale się nie udało. W oba te mecze weszli nie najlepiej ale jak już doszli do głosu to pokazywali na co ich stać i dzisiaj chcę to zobaczyć od pierwszych minut bo Dallas mimo świetnego sezonu jednak rozczarowało trochę serią z Vegas, którzy nie grali jakoś bajecznie a i tak sporo się namęczyli, przed PO można było się ich obawiać natomiast po pierwszej rundzie uważam że Colorado weźmie to na spokojnie wynikiem max 4:2 chyba że znowu będą zaczynać mecz od stanu 0:3.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1370
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Colorado Avalanche - Dallas Stars

Typy:
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,54 Fortuna
Colorado Avalanche powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,40 Fortuna
Colorado Avalanche powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @2,00 Fortuna

Będzie to trzecie spotkanie tej serii, aktualny wynik to 1:1. Na uwagę zasługuje pierwszy mecz, gdzie Dallas Stars prowadzili już 3:0, a ostatecznie wygrali Colorado Avalanche po dogrywce. Oba mecze były overowe i każda z drużyn zdobywała po przynajmniej trzy bramki. Obie ekipy są mocne, ale trochę wyżej cenię jednak Colorado. W poprzedniej rundzie Avalanche rozegrali kapitalne mecze u siebie przeciwko Winnipeg Jets, które to wygrali 6:2 i 5:1. W sezonie regularnym Avalanche byli najlepszą drużyną w lidze jeśli chodzi o grę na swoim lodzie. Moim zdaniem zobaczymy w tym meczu przynajmniej sześć bramek, z czego cztery autorstwa gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +351
verno 694,1K

verno

Znawca - Hokej
Pantery vs Boston - Pantery over 30.5 strzałów @1.85 41. Pantery biorą to 4-1 nie ma innej opcji.

Dzisiaj zagram to co pierwotnie chciałem zagrać ostatnio niestety nabrałem się na to że Bruins coś powalczy i obie ekipy oddadzą trochę strzałów. Przed nami mecz nr 4 i dla mnie faworyt jest jeden jednak kursy trochę za niskie, nie jestem zbytnio fanem grania wygranej w regulaminowym a 1.55 z dogrywką nie zachwyca. Pantery powinny dzisiaj zabrać ten mecz bo są zdecydowanie lepsi w tej serii, Boston mimo 1 wygranej tak naprawdę przegrał 3 mecze a ten u siebie to dobre 30min był wręcz żenujący bo nic nie mogli zrobić i oddali 4 strzały w pół meczu co jest śmieszne. Tym razem nie dam się nabrać i idę prosto w strzały Panter bo dominują przeciwnika a strzały potrafią nabijać dość konkretnie co pokazywali cały sezon zasadniczy jak i teraz w PO, wynikiem się nie martwię bo nawet gdyby Boston się nagle odpalił to niekorzystny wynik dla Panter jeszcze bardziej pomoże w nabiciu strzałów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4034
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Edmonton Oilers - Vancouver Canucks

Typy:
Vancouver Canucks (ML) @2,70 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Vancouver Canucks lub remis @2,00 Superbet
Vancouver Canucks powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,83 Fortuna
Vancouver Canucks powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @3,05 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,68 Fortuna

Edmonton Oilers jednak zdołali wygrać w drugim meczu w Vancouver, ale Canucks trzy razy wychodzili na prowadzenie, jednak ostatecznie przegrali w dogrywce. W serii aktualnie jest 1:1. Ja w dalszym ciągu spodziewam się awansu Vancouver i moim zdaniem wygrają przynajmniej jedno spotkanie w Edmonton. Vancouver Canucks przez cały sezon pokazują, że potrafią grać przeciwko Edmonton i ten jeden przegrany po dogrywce mecz nie zmienia mojego zdania. Dwa pierwsze mecze były obfite w bramki i sądzę, że cała seria taka będzie.

Boston Bruins - Florida Panthers

Typy:
remis @4,40 Superbet
Boston Bruins lub remis @1,85 Superbet
Boston Bruins powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,95 Fortuna

W tej serii nie było jeszcze żadnego zaciętego spotkania, teraz właśnie na takie liczę i czuję dogrywkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3096
verno 694,1K

verno

Znawca - Hokej
Colorado vs Dallas - Colorado over 3 @1.7 Nie rozumiem... GG Dallas 4-1.

Dzisiaj idę znowu w ten sam bet bo uważam że potencjał ofensywny w ekipie Avs jest bardzo mocny. Dla mnie dość sporą niespodzianką jest to że przegrywają 2-1 w serii i dzisiejsza porażka oznacza w zasadzie koniec PO bo ciężko będzie to wybronić gdyż wynik 3-1 sprawi że Dallas będzie miało aż 3 szanse do zamknięcie tego a 2 razy na własnej tafli dlatego nie spodziewam się takiego rezultatu ale nigdy nie wiadomo. Colorado traci te bramki i coś nie mogą znaleźć sposobu jak to powstrzymać więc ich główna bronią będzie atak i skupienie się na strzelaniu więcej niż traceniu mniej. W tych PO całkiem skutecznie zdobywali bramki i w końcu musiał nadejść ten mecz "przerwy" gdzie zaledwie strzelili 1. Uważam że Avs zaczną dziś z wysokiego C i będą bombardować bramkę rywala.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom