>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepsza oferta na kornery w ziemniakach

madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Który z buków naziemnych ma najlepsza i najszerszą ofertę na kornery? Gram w Fortunie najczęściej, ale tam ostatnio jak grałem LM i LE, to oferta mozna powiedziec że była słaba, ktoś polecił mi Totolotek, ale sprawdziłem i tam też zbyt bogata ta oferta nie jest, kornery tylko na najciekawsze mecze LM i LE, a szukam buka ktory by miał w ofercie rzuty rożne na kazdy mecz, Ligi Mistrzów czy Ligi Europy , o ile jest taki buk naziemny wogóle..... :;/:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Forbet zobacz, nie grałem tam kilka miesięcy ale było ok, min na indywidualne pre lub live, nie wiem jak teraz.
Edit:
A to nie wiem czy ma punkty naziemne, STS ostatnio sie poprawił w rożnych, statystykach itd. ale wciąż to wszystko niskie kursy i kiepskie linie nie mówiąc o dochodzącym podatku:)
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Forbet zobacz, nie grałem tam kilka miesięcy ale było ok, min na indywidualne pre lub live, nie wiem jak teraz.

Edit:

A to nie wiem czy ma punkty naziemne, STS ostatnio sie poprawił w rożnych, statystykach itd. ale wciąż to wszystko niskie kursy i kiepskie linie nie mówiąc o dochodzącym podatku:)
Źle się wyraziłem bo nie tylko, mi chodzi o naziemne ale przede wszystkim polskie, także forbet tez, ale gram tam często to podobnie jest jak w fortunie albo totolotku, tez nie maja zbyt wiele zakladow na kornery, chyba wiec STS będzie w tej kwestii najlepszy, ale osobiscie to nie lubie tam grać, raz ze niskie kursy, dwa strona lubi nawalać, kiedys jak stawialem, dalem na gospdoarza a a na kuponie co innego wyskakiwalo, nawet wyczyszczenie ciasteczek nie pomoglo, chyba wiec pozostanie czekac na jakiegos giganta, z europy typu unibet czy bwin, ale z tego co wiem to tak szybko licencji nie dostaną, znajac polskie przepisy, a w dnsy czy vpny, nie chce się bawić bo mam sieć osiedlową więc to odpada
 
Do góry Bottom