>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najbardziej dochodowy film 2019

Z 123

zakucyk

Użytkownik
BAH ma w swojej ofercie bardzo ciekawy zakład na najbardziej dochodowy film 2019 (w oparciu o UK box office).

Moim zdaniem Avengersi są tutaj wielkim faworytem po tym jak zakończyła się poprzednia część, a dodać tu jeszcze można super wyniki poprzednich odsłon i znowu mega obsadę.
Gwiezdne wojny są oczywiście wielką marką, ale poza tym nie widzę u nich większych argumentów. Reszta filmów raczej się nie liczy.
Co myślicie na ten temat i czy może spotkaliście u innych buków podobne zakłady z lepszymi kursami?
 
psotnick 881K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Brzmi sensownie, z tym że trzeba by było dopytać o warunki takiego zakładu, jak to będzie liczone. Czy pierwszy weekend, czy tydzień czy całość. Premiera Avengersów w kwietniu, a Gwiezdnych wojen tradycyjnie w Boże Narodzenie, więc na logikę trudno żeby Star Wars przez tydzień pozostały od premiery 25.12 do końca roku 2019 zdołało przewyższyć dochody Avengers z kilku miesięcy wyświetlana w kinach przy ogromnej promocji, zwłaszcza że to ma być finałowy film z serii.
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Na pewno to tak nie działa. Gdyby mieli tylko tydzień a avengers tyle miesiecy to na pewno kursy by tak nie wygladaly
 
vsky 25,6K

vsky

Użytkownik
Według mnie zarówno Król Lew, jak i Toy Story mogą poważnie namieszać, więc uważałbym z tymi faworytami. Jest jeszcze Kraina lodu, Szybcy i wściekli etc. W tym roku szykuje się tak dużo potężnych, kasowych produkcji, że trudno przewidzieć, co się wydarzy. Jedno jest pewne - Disney zdominuje 2k19 i w sumie zgarnie najwięcej ????
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Dopytywałem ich kilka razy o jaki okres chodzi wskazując też, że roczny box office jest totalnym bezsensem przy tych kursach ale oni twardo powtarzają, że właśnie o taki okres chodzi.

Osobiście w to i tak nie wierzę i zakładam, że chodzi o weekend lub tydzień otwarcia (co i tak nie zmienia mojego poglądu na cały zakład) ale w razie czego mam mocne podkłady w postaci ich wiadomości i im nie odpuszczę.
Co do innych filmów (poza Gwiezdnymi Wojnami) to naprawdę w ogóle się nie liczą.
Wystarczy zobaczyć wyniki z poprzednich lat i w 2018 przykładowo Avengersi wygrali w UK box office z wynikiem 76,5 miliona funtów, kolejny film zarobił 57,9 miliona, a były głośne tytuły jak Deadpool 2, Park Jurajski, Bohemian Rhapsody, czy Iniemamocni 2.
Po tym jak zakończyło się Infinity War, kolejna część bankowo zarobi dużo więcej.
 
U 12

ukassekkk

Użytkownik


Moim zdaniem avengersi są tu zdecydowanym faworytem. Seria trzyma poziom, a jedyny film, który może mieć szansę to Gwiezdne wojny, które wychodzą pod koniec roku i wydaje mi się że nie budzą takiego zainteresowania co kiedyś. Reszta filmów ma zdecydowanie mniejsze grono odbiorców przez co nie mają szans. 
 
Do góry Bottom