>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moje typy

stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
Bramki , kartki i wapno
Post automatycznie złączony:

# 1
Liga Mistrzów / kwalifikacje

* HJK Helsinki : Molde
* suma kartek / over 4.5 / tylko 2 ( cóż trochę mnie zaskoczył Jablonski )
* kurs 2.10

* ETOTO

.... Sven Jablonski zalicza swój debiut w LM a konkretnie na razie w kwalifikacjach , nie tak dawno mieliśmy okazję oglądać go w zakończonych Under 19 - Euro , sędziował 3 mecze a jego statystyka to 21 żółtek i bezpośrednia czerwień a dziś w DERBACH Skandynawii powinno iskrzyć stąd liczę na karteczki tego pana ( czerwona oczywiście = 2 ) !
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 2
Liga Mistrzów / Kwalifikacje
* Zalgiris Wilno : Galatasaray
* suma kartek ( czerwona = 2 ) powyżej 4.5 ( 1 czerwień i 5 żółtek )
* kurs 1.75

* ETOTO

Dosyć overowy sędzia Luis Godinho z Portugalii a mecz drużyn z Litwy no i Turcy więc liczę że kopaniny nie zabraknie bo to mecz o awans do dalszej fazy LM więc stawka olbrzymia a kazda będzie chciała uzyskać dobry wynik w pierwszym meczu .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1513
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
#3

Piłka nożna / Liga Konferencji
* CSKA Sofia : FCSB
* suma kartek / powyżej 4.5 / no cóż tylko 3
* Kurs : 1.74

* Fortuna

Tu także typ na kartki stąd iż sędzią jest Luca Pairetto , Włoch z dosyć bogatym SV . sędziował jeden mecz w kwalifikacjach LM Ludogorec - Ballkani i 5 żółtek , wiem mecz meczowi nie równy ale akurat liczę na sporo fauli no i na pana Lucę .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
Liga Konferencji
* Ordabasy : Legia / 2:2 ( mogło być więcej niż 1.5 )
* Legia powyżej 1.5 gola
* kurs - 2.65
* Fortuna


.... zaszaleję , wczoraj Raków pokazał że idzie to myślę że Legioniści pójdą także tą drogą , Legia pokazuje się z dobrej strony , ostatnio pewne 3:0 z ŁKS -em daje nadzieję że i wyjazd powinien być w miarę udany .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +933
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 5


Piłka nożna/2. Bundesliga
* Hamburger SV : Schalke
* Suma kartek ( czerwona = 2 ) powyżej 4.5 / ależ się działo , miałem ochotę iść w więcej ...... 6 żółtek i czerwień
* Kurs: : 1.95 / ETOTO

Nowy sezon i zaraz hit , uważam , że pomimo jest to pierwsza kolejka to będzie się działo sporo , osobiście liczę na ostre a może i bardzo ostre starcia , no i sędzia a jest nim Dr. Matthias Jöllenbeck który sędziował do tej pory 5 meczy w 2 Bundeslidze i pokazał 30 żółtek i 2 bezpośrednie czerwone to może i dziś zaszaleje !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1232
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 6
* Fortuna 1 liga
* Górnik Łęczna : Arka Gdynia
* powyżej 4.5 żółtej kartki / Pan Łukasz się spisał na medal ( 8 żółtek i czerwień )

* 1.72 / Fortuna

- tu także idę w kartki , Górnik Ł w pierwszej kolejce z Wisłą 3 żółtka Arka w meczu z Bruk - Bet również 3 żółtka sędzią jest Łukasz Szczech który lubi sypnąć kartkami !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1638
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 7
* Fortuna 1 liga
* Zagłębie Sosnowiec : Wisła Płock
* Zagłębie Sosnowiec powyżej 2.5 żółty kartki / no cóż zabrakło jednej karteczki )

* 1.99 / Fortuna

tu także pokuszę się o karteczki a szczególnie Zagłębia , piłkarze z Sosnowca już nie raz pokazali jak ostro a czasami brutalnie mogą grać , a sędzią jest pan Wojciech Myc od którego już piłkarze Zagłębia otrzymali nawet czerwień , w pierwszym meczu Zagłębie grało wyjazd z Motorem Lublin a ich dorobek kartkowy to 3 żółtka i czerwona , stad powyżej 2.5 żółtka dla Zagłębia dzisiaj .

Post automatycznie złączony:

# 8
* Piłka nożna / Czechy 1 liga

* Zlin : Sparta Praga 0:1 ( bardzo słabo wyglądała Sparta w tym spotkaniu i trudno skończyło się tylko na jednym golu )
* Sparta Praga powyżej 2.5 gola
* Kurs : 2.22 / ETOTO


..... w TD zaszalałem i dałem powyżej 3.5 gola Sparty tutaj zagram trochę bardziej ostrożnie ale dalej liczę że to będzie parę bramek w plusie bądż co bądz aktualnego mistrza Fortuna Ligi
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 9
* Mistrzostwa Świata - Kobiety
* Kanada : Australia
* Kanada powyżej 1.5 gola
* Kurs 3.15 / Fortuna

...bardzo ważny mecz dla obu drużyn , Australijki pomimo że Mistrzostwa rozgrywane są u nich to jakoś nic ciekawego nie pokazały , Kanadyjki prowadzą w grupie a H2H pokazuje że Australijki nie mają za dobrego bilansu z Kanadą i liczę że pomimo iż buki trochę bardziej liczą na Australię to ja pójdę w drugą stronę .
 
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 10
* Liga Mistrzów / kwalifikacje
* Galatasaray : Żalgiris
* suma kartek ( czerwona =2 ) - powyżej 5.5 / no i znowu jedna karteczka zabrakła do szczęscia

* kurs 2.45 / ETOTO

...... tu znowu liczę na sędziego którym jest Francuz Willy Delajod , jest to dosyć overowy sędzia a samo spotkanie wiadomo drugi mecz czyli dla którejś z drużyn ostatni , w pierwszym meczu
20 fauli i 1 czerwień i 5 żółtek .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 11
Szwecja Superettan
* Helsingborg : Orgrtye
* obie strzelą / powyżej 2.5 gola / 2:3
* 1.97 / ETOTO


w 2 lidze Szwedzkiej zaczynają drugą połówkę sezonu , obie drużyny są blisko spadku bo na miejscach 14 i 15 , obie potrzebyją punktów jak tlenu i nie spodziewam się innej opcji jak walka o komplet punktów , zaglądając do H2H to raczej z BBTS nie powinno być problemu a gospodarze w bezpośrednich meczach przeważnie górą , liczę więc na orzynajmniej 3 bramki i że obie strzelą
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +540
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 12
Norwegia - OBOS Liga
* IK Start - Skeid
* obie strzelą / powyżej 2.5 gola ( z overem na plus jednak goście nie na darmo są ostatnim zespołem w lidze

* 1.64 / ETOTO

- zespół gospodarzy należy do najskuteczniejszy 2 2 lidze Norweskiej , w 16 meczach 33 bramki czyli średnia 2 na mecz i to jest pozytywna wiadomość natomiast sporo też stracili bo aż 25 , goście nie należą do skutecznych ale H2H pokazuje iż w tej parze przeważnie obie strzelają i dodam do tego over 2.5 gola , kurs nie powala ale tak zagram .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 13
Liga Europy
Qarabag : HJK
* suma kartek ( czerwona = 2 ) - powyżej 4.5

* 2.20 / ETOTO

... tu typ na kartki także ze względu tego kto sędziuje , jest nim pan z Izraela Roi Reinshreiber który potrafi sporo sypnąć a samo spotkanie Azerbeidzanu z Finami może dostarczyć mnóstwo fauli , zobaczymy .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 14
Liga Konferencji
* Legia Warszawa : Austria Wiedeń
* suma kartek zespołu ( czerwona =2 ) Austria Wiedeń powyżej 2.5 tylko 2
* 2.05 / ETOTO


Zaglądając do statystyk ostatnich meczy Wiedeńczyków to tych karteczek nazbierali sporo dlatego kusi typ na kartki w stronę gości , w samym spotkaniu może być kartek sporo bo i Legia ma w swoich szeregach trochę brutali ale liczę na przynajmniej 3 kartoniki Austrii .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 15
Czechy - Fortuna Liga
* Czeskie Budejowice : Viktoria Pilzno 2:5 ( widać pewne 3 pkt Viktorii )
* Viktoria Pilzno

* 1.72 / Fortuna

Myślę że przy tak słabej postawie Czeskich Budejowic którzy po 3 meczach mają zerowe konto i 3 bramki zdobyte przy aż 12 straconych to zdecydowanym faworytem są tutaj goście z Pilzna , co prawda grają oni w Lidze Konferencji i czeka ich rewanż z Gzirą ale wygrana u siebie aż 4:0 pokazuje że mogą się dziś mocno skupić na meczu ligowym a i sam kurs 1.74 wydaje mi się dosyć wysoki to to gram !

Post automatycznie złączony:

# 16
Czechy - 2 dywizja
* Varnsdorf : Sparta Praga B 2:2
* over 3.5 gola
* 2.42 / Fortuna


Obie drużyny ostatnio dosyć skuteczne jeżeli chodzi o gole , w meczach pomiędzy nimi może ostatnio dosyć skromnie ale są i mecze z wysokim overem a że skuteczność ostatnio jest na duży + to liczę na przynajmniej 4 gole
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 17
* kwalifikacje LM
* Servette Genewa : Rangers
* suma kartek ( czerwona =2 ) over 5.5 ( tylko 2 , no cóż )

* ETOTO

mecz rewanżwoy i dla którejś z drużyn koniec nadziei na fazę grupową to i liczę na mnóstwo fauli , w pierwszym meczu Rangersi wygrali 2:1 i muszą bronić tej jednej bramki więcej , w meczu w Szkocji zaledwie 12 fauli a żółtych kartek 4 no i w konsekwencji 2 czerwona , sędzią jest Włoch Maurizio Mariani czyli kartek możemy się spodziewać parę czy aż 6 ? zobaczymy .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 18
* Anglia League One
* Portsmouth : Exeter
* obie strzelą / powyżej 2.5 gola ( 1:0 i trochę jestem zawiedziony )

* 2.05 / ETOTO

... 3 kolejka League One i obie drużyny dobrze weszli w ten nowy seozn . obie po 4 punkty , Portsmount stosunek bramek 5:1 Exeter 3:1 widać że formacja offensywna dosyć skuteczna stąd liczę na BBTS i przynajmniej 3 gole w meczu .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 19
* Anglia / Professional Development League
* Hull City : Charlton 2:0
* powyżej 3.5 gola

* 1.71 / ETOTO

nowy sezon w Anglii rozpoczynają też młodziki i tak w dwóch odbywających się meczach widać że bramek pada sporo to i też pokazują inne sezony że sporo meczy kończy się dużymi overami i na przynajmniej 4 gola liczę i w tym meczu , u młodych tak chyba bywa że prą do przodu i oddają sporo strzałów .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 20
Liga Konferencji
Austria Wiedeń : Legia Warszawa
* suma kartek drużyny ( czerwona =2 ) - Legia Warsawa powyżej 3.5 / ależ był wysyp czewona i 8 żółtek z czego 5 dla Legii )
* 2.75 / ETOTO

.... chyba nie przesadzę jak powiem że Legia dziś ma bardzo ciężko aby powalczyć o fianł LK chociaż wszysstko jest możliwe i nie takie cuda świat widział , pójdę jednak w typ dyscyplinarny bo Legia nie zagra Fair-play a jednym z głównych kandydatów do kartki jak dla mnie jest Jędrzejczyk no i dołożył bym jescze Rosołka czy nawet Pekharta , sędzią jest Węgier Istvan Vad i na tego pana liczę że powyciąga dziś parę karteczek ale widę w tym meczu więcej kartoników po stronie Legii

Post automatycznie złączony:

# 21
Liga Konferencji
* Nordsjaelland : FCSB
* suma kartek ( czerwona =2 ) powyżej 5.5 / 1 czerwień i 6 żółtek /
* 2.10 / ETOTO


..... już pierwszy mecz pokazał że ta para jest dlaeka od zasady fair-play , w pierwszym meczu w Rumunii 26 fauli i 5 zółtek i czerwień , dziś w Danii nie powinno być inaczej .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 22
Fortuna 1 liga

* Wisła Kraków : Odra Opole
* suma kartek ( czerwona=2 ) powyżej 5,5 ( 9 żółtek i czerwień )

* kurs 1.95 / ETOTO

Wiślacy mocno podrażnieni bo nie tak miał wyglądać ten poczatek nowego sezonu i widać u nich sporo nerwowości do tej pory złapali 15 kartek co wydaje mi się bardzo dużo . Odra z kolei wygląda całkiem przyzwoicie bo 9 punktów 4 miejsce ale i oni nie należą do świętych bo na ich koncie kartek 16 , sędzią jest pan Marcin Szerbowicz który sędziował już 2 mecze i pokazał 8 żółtek i to chyba dobry znak aby iś w karteczki , zobaczymy .

Post automatycznie złączony:

# 23
Czechy 2 liga

* Sparta Praga B : Brno 1:2
* obie strzelą

* kurs 1.63 / ETOTO

Ostatnio Sparta dosyć skuteczna i strzela jak na zawołanie . Brno z kolei też nie wygląda żle pod tym względem , myślę że tu obie zdobędą przynjamniej po 1 bramce , kurs może nie powala ale myślę że bardzo realny .
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 896,8K

stanley-63

Typer
# 24
Dania Dywizja 1

* Kolding : Sonderjyske 1:3
* Sonderjyske over 1.5 gola

* kurs 1.94 / ETOTO

Zespół gości na którego liczę w tym spotkaniu wybiera się do beniaminka który początek tego seonu ma bardzo dobry , chłopaki nie zaznali jeszcze porażki ich bilans 3-1-0 i bramki 7:4 natomiast goście strzelili do tej pory 11 bramek co pokusiło mnie na przynajmniej 2 w tym meczu , zobaczymy .
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom