>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Milenium - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
yakashi 0

yakashi

Użytkownik
20:45 Bristol Rovers Leyton Orient - : - - Przełożony

Czy bukmacher usunie mi ten mecz z kuponu czy będę musiał czekać do zakończenia spotkania?
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
2009 Algieria-Mali(neu)
Pilka Nozna - Sp. Towarz.
Spotkanie rozpoczęło się o 18;30 (źródło: bwin, livescore.pl) , w ofercie WZB Milenium pisało że rozpoczyna się ono o 20:00. Ja o godz. 18:52 wysłałem kupon ako i w tym m.in. jest to spotkanie, zostało przyjęte gdy mecz już się rozpoczął. I teraz nie wiem jak oni będą na to patrzeć... Wszystko mi siadło, prócz właśnie tego meczu bo dawałem na Mali a wygrała Algieria....
 
J 5

jawa123

Użytkownik
Ile mamy czasu nma odebranie wygranej?????

Wypłata wygranych
  1. Wygrana jest sumą, którą dostanie zawierający zakład przy odgadnięciu wyniku pojedynczego zakładu, albo wszystkich wyników typowanych w zakładach wielokrotnych lub w przypadku spełnienia warunków dotyczących wygranych w innych zakładach objętych ofertą.
  2. Wygraną można wypłacić tylko po okazaniu nieuszkodzonego i nie poprawianego kuponu do 30 dni od momentu ogłoszenia przez MILENIUM oficjalnych wyników. Kupon musi zawierać dane przedstawiane w §4, ust. 2 regulaminu.
  3. Spółka „MILENIUM” jest zobowiązana do wypłaty wygranej przewyższającej kwotę określoną w §6 pkt 5 w przeciągu 14 dni od momentu przedstawienia kuponu.
  4. Spółka ma obowiązek wystawić na żądanie wygrywającego zaświadczenie o uzyskanej wygranej. Zaświadczenie to jest drukiem ścisłego zarachowania i musi spełniać wymogi określone w przepisach ustawy z dnia 29 lipca1992 roku o grach i zakładach wzajemnych wydanych na jej podstawie przepisów wykonawczych.
  5. Kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wygranej wynosi 1000 zł (jeden tysiąc złotych)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
mam pytanie:
Kiedyś w Milenium chciałem zagrać dubla ale obsluga mnie poinformowala ze trzeba grac min. 3 mecze. Czy Wy też tak mieliście bo nie wiem czy to prawda czy mnie oszukała. Prosze o odpowiedzi zależy mi bardzo ????
 
R 0

rzesza7

Użytkownik
Według Mnie ten buk jest lepszy w porównaniu do STS czy Totolotek. Przede wszystkim kursy są dużo wyższe. Podoba mi się też ich oferta,bardzo przejrzysta i na temat. Strona internetowa jak najbardziej stworzona poprawnie. Możliwość tworzenia e-kuponów. Jak na razie korzystam z niego. Tyle na ten temat.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Według Mnie ten buk jest lepszy w porównaniu do STS czy Totolotek. Przede wszystkim kursy są dużo wyższe. Podoba mi się też ich oferta,bardzo przejrzysta i na temat. Strona internetowa jak najbardziej stworzona poprawnie. Możliwość tworzenia e-kuponów. Jak na razie korzystam z niego. Tyle na ten temat.
dokładnie. Z naziemnych - najlepszy buk ;)
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
też myślę, że jest lepszy od innych. szybka wyplata po zakonczeniu spotkania, oferta i kursy lepsze niz w toto i sts no i obsluga mila przynajmniej u mnie facet gada ze mna jak z kumplem poprostu ????
 
thewmarris 0

thewmarris

Użytkownik
Ogólnie wszystko gites, ale jest jeden mankament: czasem w ofercie na dany dzień jest mecz, który w rzeczywistości ma odbyć się dzień lub nawet dwa później. Troszkę to wkurzające. No i czasami mają też problemy z wysyłaniem kuponów, np. kiedyś chciałem obstawić formułę1, wyścig zaczynał się o 14, ja byłem pewnie z godzinkę wcześniej, a nie chciało zaakceptować...
I jeszcze jedno, jak dla mnie dość uciążliwe: przy tworzeniu e-kuponów, akceptuje łączenie zdarzeń, których w rzeczywistości nie można łączyć. Np. postawienie na drużynę &quot;x&quot; oraz postawienie, że drużyna &quot;x&quot; strzeli gola.
Ale mimo wszystko dobrze się tam obstawia, no i serio miła obsługa, nie zajmująca się wiekiem obstawiających ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
gram bardzo czesto w Milenium i niestety musze zauwazyc ze kursy w tej chwilisa nizsze niz w fortunie (porownywalem niektore kursy EURO i Kw.Mistrzost Swiata) mam nadzieje ze to tylko chwilowa tendencja
 
T 0

tygrysek

Użytkownik
a ja mam pytanie wmilenium obstawia sie tak jak w stsie?ze wybieram kilka meczy i wpisuje na kartke ide do punktu i tam mi wydaje kupon?prosze o odp bardzo szybko
 
chudy6 0

chudy6

Użytkownik
Milenium bardzo dobry buk wygrałem już w nim chyba z 500zł ???? plus w lidze mistrzów ps2 ???? wiedz ładnie tylko troche daleko mam do niego ???? wszelkie pytania kierować do mnie bo wiem wszystko o nim ???? Aktualnie mam od nich kupon w ręce ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom