>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

mbank - konto

W 0

wojtek56

Użytkownik
mam konto w mbanku od 5 lat i wiem , bo pisałem do nich ,że nie udzielają żadnych informacji na temat klientów ,jeżeli nie wpiszesz w polu nazwiska lub nazwy osoby wpłacającej to wysłanie przelewu nie jest możliwe
 
L 147

luminat

Użytkownik
Każdy bank ma prawo cofnąć i zablokować przelew jeśli numer konta i dane osobowe się nie zgadzają - wszystko zależy od kwoty przelewu, powyżej 1000zł jest prawie normą, że taki przelew nie pójdzie, chociaż może zostać zablokowane i 100zł ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Chcialbym zalozyc konto w mbanku niestety w moim miescie nie ma zadnego oddzialu / placowki tego banku.Czy w zwiazku z tym, aby zalozyc konto przez internet musze spotykac sie osobiscie z pracownikiem tego banku, czy po prostu dostane dokumenty ktore bede musial podpisac i odeslac z powrotem??
Wujek google zawsze coś poradzi

eKONTO
Wybierz sposób podpisania umowy:


Kurier - nasz Kurier skontaktuje się z Tobą i umówi na dostarczenie dokumentów w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie.


Punkt naziemny mBanku- jeszcze tego samego dnia możesz podpisać umowę w wybranym mKiosku lub Centrum Finansowego mBanku (Aspiro). Pracownik pomoże Ci aktywować rachunek oraz opowie o jego funkcjonalnościach.


Elektronicznie – otworzysz eKONTO bez konieczności podpisywania umowy w formie papierowej. Na wniosku poprosimy Cię o podanie Twojego numeru rachunku w dotychczasowym banku. Konto aktywujemy, jeśli wykonasz przelew ze wskazanego rachunku, a zadeklarowane dane będą poprawne.

To chyba najlepsza opcja o ile masz już konto w innym banku jeżeli nie to zostają dwie pierwsze.
 
M 0

messyy

Użytkownik
No tak ok ale nadawca wpisując w polu odbiorca może wpisać cokolwiek lub jakieś wymyślone dane, a przelew jeśli jest na nie dużą sumę najczęściej dojdzie bez problemu.
Takie opinie można przeczytać w Internecie.
Bardzo bym prosiła kogoś, żeby odpowiedział na moje wcześniejsze pytania.
Czy nadawca wysyłając jakieś pieniądze na konto odbiorcy i wpisując inne dane lub np. nie poprawne może jednak zobaczyć poprawne.
Domyślam się, że sporo osób ma tu konta w Mbanku, może mieliście podobne sytuacje, proszę rzućcie okiem jak jest w waszej historii/transakcjach..
Jak komuś wysyłaliście kasę i wpisywaliście dane to czy są takiej samej formie w historii i transakcjach?
W banku takich informacji nie chcą udzielić, zostaje jedynie zapytać jak jest w praktyce.
Pewna osoba chce mi wpłacić coś i nie wiem czy się zgodzić, czy podać mój numer konta- nie chcę aby miała moje dane osobowe.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
No tak ok ale nadawca wpisując w polu odbiorca może wpisać cokolwiek lub jakieś wymyślone dane, a przelew jeśli jest na nie dużą sumę najczęściej dojdzie bez problemu.
Takie opinie można przeczytać w Internecie.
Bardzo bym prosiła kogoś, żeby odpowiedział na moje wcześniejsze pytania.
Czy nadawca wysyłając jakieś pieniądze na konto odbiorcy i wpisując inne dane lub np. nie poprawne może jednak zobaczyć poprawne.
Domyślam się, że sporo osób ma tu konta w Mbanku, może mieliście podobne sytuacje, proszę rzućcie okiem jak jest w waszej historii/transakcjach..
Jak komuś wysyłaliście kasę i wpisywaliście dane to czy są takiej samej formie w historii i transakcjach?

W banku takich informacji nie chcą udzielić, zostaje jedynie zapytać jak jest w praktyce.
Pewna osoba chce mi wpłacić coś i nie wiem czy się zgodzić, czy podać mój numer konta- nie chcę aby miała moje dane osobowe.

Na 100% dojdzie, najważniejszy jest numer konta a dane możesz wpisać obojętnie jakie. Nie ma żadnych szans żeby nadawca przelewu poznał dane osobowe odbiorcy przecież obowiązuje tajemnica bankowa. Dostęp do tych danych może udzielić bank ale to chyba jedynie na wniosek prokuratury czy coś podbnego. W każdym razie numer konta jest najważniejszy reszta może być zmyślona.
 
M 0

messyy

Użytkownik
Na 100% dojdzie, najważniejszy jest numer konta a dane możesz wpisać obojętnie jakie. Nie ma żadnych szans żeby nadawca przelewu poznał dane osobowe odbiorcy przecież obowiązuje tajemnica bankowa. Dostęp do tych danych może udzielić bank ale to chyba jedynie na wniosek prokuratury czy coś podbnego. W każdym razie numer konta jest najważniejszy reszta może być zmyślona.
Dzięki za odpowiedź.
Czyli wychodziłoby, że że niby osoba puszczając przelew nie zobaczy u siebie danych odbiorcy.
Bardzo bym prosiła osoby mające te konto w Mbanku, żeby jeszcze zobaczyły jak mają u siebie w historii transakcji.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Słuchaj osoba puszczająca przelew nie zobaczy innego imienia i nazwiska. Przeważnie jak podajesz numer konta, to podajesz też swoje imię i nazwisko. Ja niestety nie wiem czy bank przyjmujący na 100% wpuści nam przelew jeśli nr. konta się zgadza ale imię i nazwisko nie. Po prostu zawsze zlecam przelew na moje konto z moimi danymi. Być może że taki przelew będzie zaksięgowany. Ja na 100% pewny nie jestem. Ale zlecający przelew na pewno nie dowie się o prawdziwym imieniu i nazwisku posiadacza konta. W najgorszym wypadku bank przyjmujący odeśle przelew do nadawcy. Na twoim miejscu jednak bym założył konto na siebie. Po problemie, a i na przyszłość na pewno się przyda. Jedyna opłata to 2zł miesięcznie, chyba że dokonasz płatności kartą na 100zł miesięcznie. Wtedy 0zł.
 
Do góry Bottom