>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

mbank - konto

M 32

mad2655

Użytkownik
Witam, chcialem sie zapytać osób ktore mają w mbank konta, czy są jakies opłaty za prowadzenie konta ? Czy trzeba spełniać jakies warunki ? np. jakies wpłaty minimalne lub zakupy kartą przynajmniej raz w miesiącu ?Czy dobre to jest konto dla osoby młodej, która się uczy i nie posiada dochódów i może nie używać go regularnie ? Proszę o wypowiedź osób które mają , używają lub na 100% są pewni. z góry dzięki
 
L 147

luminat

Użytkownik
W podstawowym ekoncie jedyną opłatą jest 2zł miesięcznie za kartę jeśli nie dokona się płatności kartą za kwotę minimum 100zł (suma z całego miesiąca za wszystkie transakcje kartą). Nie ma dodatkowych żadnych opłat jeśli nie posiada się karty debetowej (Visa Electron, Master Card) lub jeśli wydaje się miesięcznie na zakupy kartą kwotę co najmniej 100zł albo ma się wykupioną usługę darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów za 5zł miesięcznie.
Czyli generalnie albo płacisz 2 zł miesięcznie albo nic zależnie od tego czy spełnisz odpowiedni wymóg. Oczywiście jest jeszcze wiele usług płatnych, ale jeśli z nich nie korzystasz to nie płacisz.
Nie ma żadnych opłat za samo prowadzenie konta i żadnych minimalnych wpływów na konto miesięcznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 5

darnok

Użytkownik
Chcialbym zalozyc konto w mbanku niestety w moim miescie nie ma zadnego oddzialu / placowki tego banku.Czy w zwiazku z tym, aby zalozyc konto przez internet musze spotykac sie osobiscie z pracownikiem tego banku, czy po prostu dostane dokumenty ktore bede musial podpisac i odeslac z powrotem??
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Problem będziesz miał dopiero , jak będziesz chciał coś zmienić czy załatwić bo bez wizyty w punkcie raczej mało załatwisz. Miałem sytuację , że zgubiłem telefon z numerem na które było załozone konto , do najbliższego oddziału jakieś 30km więc nie było wyjścia ;)
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Problem będziesz miał dopiero , jak będziesz chciał coś zmienić czy załatwić bo bez wizyty w punkcie raczej mało załatwisz. Miałem sytuację , że zgubiłem telefon z numerem na które było załozone konto , do najbliższego oddziału jakieś 30km więc nie było wyjścia ;)
mi udało się taką sytuacje rozwiązać telefonicznie, wystarczyło podać telekod i zadadzą ci jakieś pytanie dot. twoich danych osobowych np. rodowe nazwisko matki
 
G 0

gimeno

Użytkownik
Witam. Złożyłem wniosek do mbnaku o założenie konta. Czy jutro jak pójdę do placówki do będę mógł podpisać umowę ? czy trzeba jakiś czas poczekać ?
 
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Poczekaj jak Mbank przyśle Ci na maila informacje,że dokumenty są już gotowe i dopiero potem idź do punktu który wskazałeś przy składaniu wniosku.Tak było w moim przypadku :grin:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 0

gimeno

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie, czy na miejscu otrzymam karte ? czy przyjdzie po jakimś czasie pocztą ?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Problem będziesz miał dopiero , jak będziesz chciał coś zmienić czy załatwić bo bez wizyty w punkcie raczej mało załatwisz. Miałem sytuację , że zgubiłem telefon z numerem na które było załozone konto , do najbliższego oddziału jakieś 30km więc nie było wyjścia ;)
Ja ,zmieniałem normalnie nr telefonu przez mLinie ,podajesz telekod i ona Ci się pyta jaka jest przyczyna itp i właśnie jak kolega wspomniał jakieś pytanie dotyczące Twoich danych ,trwało to mniej niż cztery minuty po czym dostałem sms z potwierdzeniem zmiany nr tel.Nie wiem dlaczego Ty musiałeś śmigać do najbliższego oddziału .
Ogólnie bez zastrzeżeń mBank u mnie ;)
 
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie, czy na miejscu otrzymam karte ? czy przyjdzie po jakimś czasie pocztą ?
Karta przyjdzie po jakimś czasie (u mnie kilka dni) pocztą.
W liście będzie też telekod i hasło do pierwszego logowania na stronę Mbank.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Karta przyjdzie po jakimś czasie (u mnie kilka dni) pocztą.
W liście będzie też telekod i hasło do pierwszego logowania na stronę Mbank.
telekod, hasło itp. Nie może przyjść w liście wraz z kartą ???? pomyśl dlaczego...
Poleconym przyjdzie najpierw PIN, a potem innym listem karta ????
 
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Rzeczywiście,przepraszam za pomyłkę :zoltakartka:.
Podczas wizyty w punkcie Mbank,dostaniesz pakiet aktywacyjny.
Tam będzie znajdować się tymczasowe hasło oraz telekod.
Sama karta zostanie przysłana za kilka dni.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Witam, chcialem sie zapytać osób ktore mają w mbank konta, czy są jakies opłaty za prowadzenie konta ? Czy trzeba spełniać jakies warunki ? np. jakies wpłaty minimalne lub zakupy kartą przynajmniej raz w miesiącu ?Czy dobre to jest konto dla osoby młodej, która się uczy i nie posiada dochódów i może nie używać go regularnie ? Proszę o wypowiedź osób które mają , używają lub na 100% są pewni. z góry dzięki
W większości banków konta do 26 roku życia są za darmo/za jakieś śmieszne 1pln które zwracają po transakcjach na xxx/miesiąc. Opłata jest zazwyczaj za kartę (w mbanku chyba też wprowadzili- nie jestem pewien bo mam tam tylko konto którego nie chce mi sie likwidować, a wszystko załatwiam w innym banku), więc mbank pod względem kosztów nie ma jakiejś niesamowicie_świetnej_oferty.

Natomiast straszna dupa jest jak chcesz coś załatwić (pewnie mając naście lat jakiś poważniejszych spraw nie będziesz miał, ale za rok, dwa może to wyglądać inaczej ...) - w punktach zatrudniają ludzi którzy się zajmują tylko kredytami, a klientów banku mają w dupie/nie potrafią nic zrobić. Już zdecydowanie lepiej założyć konto w multibanku (oba należą do bre banku) bo masz placówki detaliczne do których można iść i się człowiekiem zajmują.
 
mercik 12,5K

mercik

Użytkownik
Tak tylko trzeba uważać z wpłatomatmi...już nie jeden temat na necie jest kiedy ludziom kase zjada i na koncie nic sie nie zjawia i są trudności z tym żeby później odzyskać. Pisma,zażalenia itd. MASAKRA lepiej omijać szerokim łukiem i zrobić sobie przelew normalny w banku jakimś i po 15 lub 18 tego samego dnia jest na koncie ????
 
M 0

messyy

Użytkownik
Mam takie pytanie dotyczące konta w Mbank.
Chodzi o rodzaj przelewu na konto - &quot;PRZYCHODZĄCY&quot; - czyli jak ktoś nam kasę przesyła na konto.
To jak macie w Historii transakcji w polu &quot;Nazwa/Imię i Nazwisko odbiorcy&quot; jest Tam Wasze prawdziwe Imię i Nazwisko czy np. jeśli ktoś robił do nas przelew i wpisał sobie jakieś inne lub nic nie wpisał to wtedy tam jest właśnie to co ew. wpisał?
Druga sprawa to pytanie do osób które wpłacały do Mbanku.
Czy jak wpłaciliście na jakieś konto w Mbanku jakieś środki to czy w polu właśnie Nazwa/Imię i Nazwisko odbiorcy pokazuje się Imię i Nazwisko osoby do której wysyłaliście pieniądze i czy jak wysyłaliście jakąś kasę i w polu Imię Nazwisko nic nie wpisaliście lub jakieś wymyślone dane to co wtedy się pokazało, te wymyślone dane lub ich brak czy z automatu te prawdziwe odbiorcy?
Pytam ponieważ, chcę rozwiązać jedna kwestię. Czy osoba która zna tylko nr konta może ewentualnie poznać dane osobowe posiadacza tego konta?
Słyszałam, że tak choć moim zdaniem jest to poniekąd naruszenie danych osobowych.
 
Do góry Bottom