>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[LoL] Mistrzostwa Świata - Ameryka Północna(29.09-29.10.2016)

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP


Już tej nocy czasu polskiego startują Mistrzostwa Świata w League of Legends. Tegoroczne rozgrywki zostaną rozegrane w Ameryce Północnej. Fazę Grupową rozpoczynamy w San Francisco a finał rozegrany zostanie w słynnej Staples Center w Los Angeles. Faworytami wg bukmacherów jest zespół z Korei Południowej - ROX Tigers, ale wysoko stawiany jest zespół z tej samego kraju - SK Telecom. Jak poradzą sobie Polacy? Na polski akcent podczas Worlds będziemy musieli czekać do 3:30. Wtedy na arenę wyjdą zawodnicy H2k-Gaming z Marcinem €žJankosem Jankowskim oraz Oskarem VandeRema Bogdanem w składzie. Zapraszam do merytorycznej dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
minglee 312

minglee

Użytkownik
Osobiście zagrałem LEKKO na G2 + H2k + TSM i over 3,5 drake w g2 vs clg ale generalnie ciężko oszacować siły drużyn przed rozpoczęciem dlatego myśle, że jutro będziemy mądrzejsi i będzie można pograć coś bardziej stanowczo
 
M 34

mirkejn

Użytkownik
Splyce - TSM: TSM-9,5 zabójstw 2,0⛔

TSM jako najlepszy team NA jest chyba jedynym kandydatem do przełamania dominacji azjatyckich drużyn. Pierwsze dwa mecze pokazały, że są niesamowicie zgrani i zmotywowani. Pierwszy starcie z RNG było trochę pechowy. Moim zdaniem ciążyła na nich spora presja i remake trochę pokrzyżował im plany, Mata świetnie zagrał na alistarze tłamsząc nie mobilnego jhina. W tej grze brakło także jakiegoś off-tanka w drużynie. Mimo to TSM wyglądał dobrze w early game, a pogubił się w okolicach mid game. Natomiast druga gra to była pełna dominacja zespołu z NA, gdzie skończyło się 13-1 z Samsung. Natomiast Splyce jako druga drużyna EU przegrała dwa mecze nie stawiając dużego oporu w zabójstwach wyglądało to 24-12 z Samsung i 19-3 z RNG. Myślę, że TSM będzie chciał potwierdzić swoją siłę i pewnie wygrają ze Splyce.

Inne:
RNG - Samsung: powyżej 3,5 wziętych smoków 1,72(spodziewam się długiej wyrównanej gry z wieloma smokami)✅
CLG - Albus: CLG 1st turret 1,33(CLG nie powinno mieć problemów z kontrolą gry i pierwsza wieża powinna dla nich wpaść)⛔
Splyce - TSM: TSM FB 1,61(TSM bardzo agresywna gra od samego początku)⛔
FW - C9 - 1st baron dla FW 1,57 (FW bardzo szybko chciało robić barony/smoki co przypłacili przegraną, ale chyba przeszkadzała kompozycja. Przeciwko słabszej drużynie powinni nie mieć problemów)✅
Wszystko Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Dobra, mniej więcej zorientowałem się jak to wszystko wygląda po pierwszym tygodniu i można podać typy na decydujące mecze. Dziś w nocy mamy wszystkie spotkania rewanżowe w grupie A:
G2 - ROX Tigers
Typ: ROX @1,18 Bettson ✅ ✅
Nie wiem co jest nie tak z G2 bo gdy są na własnym podwórku na LCS to grają fajnie a gdy przychodzi duży event tak jak MSI (tam niby tłumaczyli się wakacjami) czy teraz gdzie niby przygotowali się solidnie to wszystko wygląda fatalnie. Największym problemem jest Perkz, który tak imponował w swoim 1 sezonie. Teraz daje się wyłapywać w głupich pozycjach, z wygraniem lini jest problem, w team fightach też nie robi nic wielkiego. Co się podziało z Trickiem który tak zdominował Jungle w Europie??!! Nie wiem, zgubił się. Bot lane trzyma poziom i o dziwo Expect chyba sobie radzi najlepiej z całej ekipy.
Trochę o ROX, bilans 2-1 i zaskakująca porażka z CLG ( CLG naprawde dobrze się przygotowało i wyglądają solidnie). Mimo wszystko jest to jeden z głównych faworytów do zwycięstwa. Wróćmy do 1 spotkania pomiędzy 2 ekipami. Największa masakra była na bocie, Koreańczycy pickneli Ezreala i Sorake i ciężko było na to grać a ostatecznie Pray zakończył z wynikiem 10-1-5. I tutaj pojawiają się problem bo skoro duo bot i top to najsilniejsze strony G2 a naprzeciwko siebie mają moim zdaniem najlepszego ADC na Świecie a na topie uważanego za najlepszego obecnie gracza Smeba to cóż zrobić. Na każdej lini dominacja. Nie wiem co by się musiało stać żeby G2 mogło tu powalczyć. ROX musiałoby totalnie olać to spotkanie ale z racji, że nie mają jeszcze pewnego awansu to powinni szybko zniszczyć G2.
Albus Nox Luna - CLG
Typ: CLG @1.36 Betsson ⛔ ⛔
CLG moim zdaniem czarny koń tego turnieju, w Ameryce mówiło się głównie o TSM i że C9 powalczy a tu totalny szok, CLG odpaliło i wyglądają najlepiej z Amurkańskich ekip. Na dobrą sprawę powinni mieć 3-0 po 1 tygodniu ale dziwnym trafem przegrali właśnie z Albusami. Dzisiaj niepowtarzalna szansa na rewanż i zapewnienie sobie awansu do fazy drabinkowej. Albus był uznawany za najsłabszą ekipę w tej grupie i zdecydowanie odstają od CLG i ROX. Mogą powalczyć co najwyżej z G2. Nie wierze w 2 wygrane Albusów nad CLG
CLG - G2
Typ: CLG @1.8 bet365 ✅ ✅
Tutaj moim zdaniem bet dnia. G2 o 1 gra z ROX, gdzie najprawdopodobniej dostaną srogie lanie i 0-4 eliminuje ich z Worldsów, pewnie powiecie mhm nie mają szans to zagrają na luzie, ale ja już widziałem jak oni grają na luzie podczas MSI. Pewni wybiorą śmieszne postacie i se po prostu zagrają dla zabawy. CLG walczy o 1 miejsce w tej grupie i mecz z G2 po prostu muszą wygrać. Kurs na to zdarzenie naprawdę super, biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję i sytuację w tabeli.
G2 - Albus Nox Gaming
Typ: Albus @3 bet365 ⛔ ⛔
A spróbuje pograć na Albus bo dlaczego nie, mecz o nic. Rosyjska ekipa nie ma wielu możliwości pokazania się na dużych eventach i napewno będa walczyć o każde zwycięstwo, czego nie mogę powiedzieć o G2 znając ich mentalnośc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
minglee 312

minglee

Użytkownik
popieram typy wyżej aczkolwiek myśle, że G2 jednak zepnie dupe i 1 mecz dziś wygra, ich ofiarą będzie albo CLG albo Albus Nox Luna, trudno wyczuć która z tych drużyn bo Albus nox wygląda naprawdę dobrze ????
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
AHQ - H2K @2.20 Bet365 ✅

Dzisiaj gram na H2k po fajnym kursie, po pierwsze dlatego, że jest to drużyna z lepszymi indywidualnościami niż AHQ, po drugie w 1szym meczu tych drużyn H2k prowadziło grę i grało lepiej ale jak pokazali w EULCS tak i tutaj nie potrafili swojej przewagi wykorzystać i skończyć gry, dali się złapać kilka razy i AHQ wróciło do gry i ostatecznie wygrało, tym razem jednak grają o honor Europy na tych mistrzostwach jako jedyna drużyna która jeszcze ma szanse na gre w ćwierćfinałach, myśle, że będzie to decydujący czynnik motywujący dla takich graczy jak forgiven czy jankos.

Nie polecam szarżować ze stawkami bo jak pokazały te mistrzostwa są nisamowicie wyrównane, nieprzewidywalne i obfitujące w najmniej oczekiwane niespodzianki (INTZ wygrywające z EDG lub ANX ogrywające ROX Tigers...)

Jest jeszcze jeden typ który mnie zainteresował na ten konkretny mecz, mianowicie:

Suma zdobytych uśmierceń over 21,5 @1.83 - zabrakło 2 killi, spodziewałem się większego oporu od AHQ ⛔

według mnie typ warty gry, linia bardzo dobra biorąc pod uwagę w miarę wyrównany poziom obu drużyn i tendencje h2k do przeciągania gier i grania do late game, po 11 killi na drużyne według mnie jak najbardziej duże prawdopodobieństwo wejścia, pomaga również fakt, że to drugi tydzień i decydujące spotkania i drużyny pójdą na całość więc może być krwawo ????
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
H2k - AHQ
Typ: H2k @2,2 bet365 ✅ ✅
Zgadzam sie z kolegą powyżej i też gram na H2k w meczu z AHQ. Sprawa awansu cały czas otwarta. H2k grało z AHQ pierwszy mecz i wróciły demony przeszłości i niemoc w skończeniu gry. Ja zwalam to na 1 mecz na tak dużej imprezie i lekki stresik, trzeba zauważyć że z meczu na mecz Europejska ekipa wyglądała lepiej. Ja twierdzę, że są w stanie nawet ugrać grę na EDG, bo ci nie zachwycają jakąś super formą.
H2K - EDG
Typ: over 35min @1,68 unibet ✅ ✅ JANKOS!!!!! Ten smite Elder Dreake&#39;a. COS PIEKNEGO!!
Typ: H2K @4,5 unibet
✅ ✅
Fajny typ statystyczny, H2K lubi przeciągnąć sobie grę i boją się zaryzykować. Krok po kroku chcą zdobywać objectivy a to sprzyja długim grom. Mecz przeciwko AHQ 47min, na EDG 38min a na INTZ 20min no ale tam totalna deklasacja. Tutaj o czymś takim nie może być mowy i zapowiada się zacięty mecz. Osobiście gram lekko też na H2K bo oceniam ich szanse na 40% a kursy mówią co innego .
EDG - INTZ
Typ: under 36min @1,85 unibet ✅ ✅
Tutaj z kolei EDG powinno sie rozprawić z Brazolami w niecałe 30min. Pierwszy mecz przegrany, nikt nie wie jak to się stało. Wspaniała gra Revolty na lee sinie była chyba klcuzem do sukcesu dlatego spodziewam się bana na jego flagową postać. Po za tym 1 mecz dla Chińczyków więc mały stresik zapoznanie się ze sceną atmosferą ird. H2K pokazali ile są warci Brazylijczycy rozwalając ich w 20min. Tu powinno być podobnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
minglee 312

minglee

Użytkownik
Samsung Galaxy - TSM @1.66 Bet365
grupa - kwalifikacje - TSM @1.36 Bet365
bardziej ryzykowne opcje
RNG - TSM
zakłady na grupy (1 miejsce w grupie) - TSM @2.62 Bet365
SSG wiadomo jak to koreańce zawsze groźni aczkolwiek mnie nie przekonują, generalnie oprócz SKT koreańskie drużyny wyglądają bardzo przeciętnie w tym roku. TSM co prawda przegrał 1 gre z RNG ale early game miażdżyli, rozkręcając się na następne gry wygrali zarówno z SSG jak i ze Splyce, jeżeli Doublelift sie ogarnie i zacznie grać jak należy a biofrost będzie grał bezpieczniej niż tydzień temu to z taką formą jaką prezentuje duńskie duo jngl/mid i solidnym hauntzerem na topie nie widze innej opcji niż 3:0 dla TSM w tym tygodniu i 1 miejsce w grupie, ważnym czynnikiem jest też to że TSM gra u siebie w Ameryce i powinna to być dla nich dodatkowa motywacja, a przynajmniej dla tych bardziej doświadczonych graczy (bjergsen, doublelift).
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Samsung Galaxy - TSM @1.66 Bet365 ⛔ TSM dramat, zupełnie się nie spodziewałem, ale tak jak pisałem w innym poście, strasznie wyrównane worldsy i trudno sie obstawia

grupa - kwalifikacje - TSM @1.36 Bet365 ⛔

bardziej ryzykowne opcje

RNG - TSM @1.83 Bet365 ⛔

zakłady na grupy (1 miejsce w grupie) - TSM @2.62 Bet365 ⛔

SSG wiadomo jak to koreańce zawsze groźni aczkolwiek mnie nie przekonują, generalnie oprócz SKT koreańskie drużyny wyglądają bardzo przeciętnie w tym roku. TSM co prawda przegrał 1 gre z RNG ale early game miażdżyli, rozkręcając się na następne gry wygrali zarówno z SSG jak i ze Splyce, jeżeli Doublelift sie ogarnie i zacznie grać jak należy a biofrost będzie grał bezpieczniej niż tydzień temu to z taką formą jaką prezentuje duńskie duo jngl/mid i solidnym hauntzerem na topie nie widze innej opcji niż 3:0 dla TSM w tym tygodniu i 1 miejsce w grupie, ważnym czynnikiem jest też to że TSM gra u siebie w Ameryce i powinna to być dla nich dodatkowa motywacja, a przynajmniej dla tych bardziej doświadczonych graczy (bjergsen, doublelift).

e: dramat
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Samsung Galaxy - TSM
Typ: over 38min @unibet ✅ ✅
Hmm TSM na worldsach nie zachwyca już tak jak podczas LCS, coś tu nie działa. Szczerze mówiąc nie zdziwi mnie jak to RNG i SSG wyjdą z tej grupy. Ale wyniku tego meczu nie odważę się typować bo moim zdaniem jest to 50/50, więc jak coś to jest value na Koreańców. Ja tutaj idę w stronę overka minutowego. TSM ma taki styl, że czekają na duże team fighty i tam starają się brylować. Pierwszy mecz między tymi dwoma ekipami skończył się łatwym zwycięstwem TSM a gra i tak trwała 34min! Męczarnie ze Splyce trwały 45min a z RNG polegli w 37min. Linia ustawiona dość wysoko, ale ja tutaj przewiduję bardzo wyrównany mecz, gdzie jeden team fight po 40min zakończy grę w jedną czy drugą stronę.
RNG - Splyce
Typ: RNG @1,2 unibet ⛔ ⛔
Typ: under 35min @1,75 @unibet
⛔ ⛔
RNG jest moim faworytem do wygrania tej grupy, grają szybko i pewnie. Splyce rozczarowuję ale z drugiej strony i tak jest ogromnym sukcesem, że w ogóle tu się znaleźli i trochę pechowo, że trafili na tak mocną grupę. RNG pierwszy mecz wygrało w 25min i tutaj dłuższej gry się nie spodziewam. Splyce w Europie zasłynęło, że potrafią come backować i RNG powinni kończyć to jak najszybciej by nie dać Splyce nadziei na powrót

Więcej typów z tej grupy nie podaję bo nie śledziłem jej aż tak dokładnie. Moim zdaniem RNG 1 miejsce a SSG z TSM powalczy o awans do 1/4. Nie widzę opcji na chociaż 1 zwycięstwo ekipy z Europy
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
IMAY - Flash Wolves
Typ: Flash Wolves @1,47 unibet ⛔ ⛔
Dziwna sytuacja z Flash Wolves. Przegrali z C9 po istnym maratonie trwającym 1h10min, przegrali z IMAY i nagle gładko wygrali z SKT ???? Nie wiem czy zlekceważyli pierwszych rywali czy stres pierwszych meczy zrobił swoje, ale przez to nie mają już marginesu błędu i muszą wygrac na IMAY i C9, żeby liczyć się w walce o 1/4. Mimo kiepskich pierwszych meczy nadal są to dla mnie faworyci do zajęcia 2 miejsca w tej grupie.
SKT - IMAY
Typ: under 36min @1,85 unibet ⛔ ⛔
No i perełka, nie mam pojęcia skąd taka linia. Pierwszy mecz między tymi drużynami zakończony w 30min i nie sądzę, żeby tutaj było inaczej. Najsłabsza ekipa tej grupy mierzy się z najmocniejszą (być może nawet na całym turnieju). Faker nadal niszczy. Jungler przeciwny cały czas kręci się wokół środka ale Faker mimo wszystko świetnie kontroluję linię przez co otwierają się opcję na innych liniach. Różnica klas i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
SKT - Royal Never Give Up
Jak pewnie większość wie, SKT to zeszłoroczni mistrzowie. W tym roku w OGN nie szło im rewelacyjnie, ale już na mistrzostwach pokazali swoją klasę. Grają na Royal Give Up, które w mistrzostwach przegrało ze wszystkimi z grupy oprócz TSM, które podtrzymało tradycję NA aby nie kwalifikować się do ćwierćfinałów. Royal przegrali nawet ze Splyce, drużyną która nie miała żadnych perspektyw na grę w mistrzostwach.
Na dzisiaj proponuję:
SKT -1.5 kurs 1.4 to niemal pewniak, warto też spróbować -2.5 po kursie 2.25. Nie ma już innych ciekawych kursów, ani typów na ten mecz, a ten wyżej wymienione wyniki są bardzo prawdopodobne. Jak ktoś szuka lokaty, to ma SKT win za 1.14
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
SKT - Royal Never Give Up

Jak pewnie większość wie, SKT to zeszłoroczni mistrzowie. W tym roku w OGN nie szło im rewelacyjnie, ale już na mistrzostwach pokazali swoją klasę. Grają na Royal Give Up, które w mistrzostwach przegrało ze wszystkimi z grupy oprócz TSM, które podtrzymało tradycję NA aby nie kwalifikować się do ćwierćfinałów. Royal przegrali nawet ze Splyce, drużyną która nie miała żadnych perspektyw na grę w mistrzostwach.
Na dzisiaj proponuję:
SKT -1.5 kurs 1.4 to niemal pewniak, warto też spróbować -2.5 po kursie 2.25. Nie ma już innych ciekawych kursów, ani typów na ten mecz, a ten wyżej wymienione wyniki są bardzo prawdopodobne. Jak ktoś szuka lokaty, to ma SKT win za 1.14

Tak jak mówiłem, RNG bez podjazdu. Pierwsza gra to był wypadek przy pracy
SKT -1.5 kurs 1.4 ✅✅
-2.5 po kursie 2.25 ⛔⛔
SKT win za 1.14 ✅✅
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
H2k -1.5 handicap @1.66 bet365 ✅

ANX zaskoczyło wszystkich wychodząc z grupy i wygrywając z ROX ale H2k zagrało nawet lepiej w 2gim tygodniu, osobiście nie widzę tu szans ANX na zwycięstwo, co najwyżej ugranie mapy, w najgorszym, ekstremalnym wypadku 2óch map.

H2k @1.28 &#39;pewniak&#39; ✅

ja osobiście gram takie coś, H2k wygra mecz 3:0 @3.25 i H2k wygra mecz 3:1 @3.10 czyli tylko wygrana 3:2 ewentualnie wygrana ANX pozbawi mnie zysku w co mocno nie wierzę.

H2k wygra mecz 3:0 @3.25 ✅ zgodnie z planem

H2k 3:1 @3.10 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 39

luquu

Użytkownik
ALBUS NOX LUNA-WIN @3.25
Stawianie na H2k to nie jest nawet granie po H2H to jest granie po wynikach 2-3 ostatnich gier ktore na dodatek mialy miejsce tego samego dnia. H2k jest takim samym faworytem jakim bylo G2 w fazie grupowej. Fakty sa takie ze Albusy mieli duzo trudniejsza grupe i zagrali w niej znacznie rowniej. O wyniku meczu zdecyduja detale a nie &quot;roznica klas&quot; jak sie wszystkim wydaje. Edit. Mam nadzieje ze nikt tych glupot nie czytal i nie gral.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Ja chyba odpuszczam półfinały, ale jak już bym miał coś stawiać to szedł bym w strone SKT i over 3,5 mapy w H2k-SSG ale bez szaleństw, SKT-ROX jak dla mnie 50/50 a jeśli chodzi o drugi półfinał to chociaż bardzo bym chciał, żeby H2k wygrało to rozum mówi mi, że tak się nie stanie, ale mapę jak najbardziej są w stanie ugrać
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Ja chyba odpuszczam półfinały, ale jak już bym miał coś stawiać to szedł bym w strone SKT i over 3,5 mapy w H2k-SSG ale bez szaleństw, SKT-ROX jak dla mnie 50/50 a jeśli chodzi o drugi półfinał to chociaż bardzo bym chciał, żeby H2k wygrało to rozum mówi mi, że tak się nie stanie, ale mapę jak najbardziej są w stanie ugrać
To co w końcu sądzisz o meczu SKT??

Wg moich informacji warto pograć na SKT bo są zdecydowanym faworytem i kurs 1,72 jest całkiem przyjemny.

Wypowie się ktoś oblatany w temacie?
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Tak jak pisałem, sam tego nie ruszam bo jak dla mnie to jest 50/50 i prawdopodobnie o rezultacie będzie decydować piąta gra, ale jeśli ktoś by mi przystawił pistolet do głowy i kazał wybierać, to wybrałbym SKT, doświadczenie no i oczywiście faker na midzie przechylają odrobinę szale na korzyść SKT według mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom