>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Jeśli Twoim głównym argumentem jest to że go nie lubisz za zarozumiałość to życzę powodzenia ????
Jeśli chodzi o medal to typowy no bet jak dla mnie.
Pewniak Harting tu się zgodzę.
Później jest kilku zawodników, którzy mogą się włączyc do walki o medale (Alekna, Małachowski, Kanter, Hadadi). Może zadecydowac dyzpozycja dnia. Ja liczę na udany występ Polaka ale obstawiac nie mam zamiaru.
Pozdrawiam!
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Moim zdaniem ten i ten w formie pozostawiającej wiele do życzenia. Jednak przy szybkim biegu (a na taki się zapowiada bo biegnie Rudisha) większe szanse daję dla Polaka. Polski trener Kadry - Król powiedział, że biegi na 800m to jedna wielka loteria. I to jest prawda. +✅
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Fortuna ale tak było wczoraj dziś jest
Malachowski P
nie zdobedzie medalu
1.85 7.8. 20:45 karmol2 To, że go nie lubie nie było jedynym argumentem patrząc na kwalifikacje i problemy z kwalifikacjami i pokonaniem w 3 podejściach 65 metrów gdzie inni zaliczają w pierwszym podejściu jest dla mnie sygnałem, że tytułów nie przyznaje się przed konkurencjami a ON już myśli, że medal ma. Oczywiście ryzyko jest jak każdy zakład dlatego wydaje się, że Harting jest w doskonałej formie i dla mnie On wygra turniej. Małachowski jak w pierwszym podejściu nie zapewni sobie medalu co jest wątpliwe chodzi mi o kwalifikacje psychicznie nie wytrzyma. Podkreślam zakład ryzykowny
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Lekkoatletyka, Bieg na 1.500 metrów [Do medalu. Kto zdobędzie medal w tej konkurencji?] Typ: Nixon Chepseba Kurs: 3.00 @ Betsson ⛔
Nixon Kiplimo Chepseba to Kenijski biegacz specjalizujący się w dystansie 1.500 metrów. W ubiegłym sezonie wygrał Diamentową Ligę na tym dystansie oraz ustanowił swój najlepszy wynik 3:29.90. W dzisiejszym biegu żeby zdobyć złoto zapewne trzeba będzie pobiec w okolicach 3:30. Faworytem jest Asbel Kiprop, który w tym roku ma na swoim koncie kilka sukcesów w tym zwycięstwo 16 dni temu w Monaco z czasem 3:28,88. Tuż za nim przybiegł właśnie Nixon Chepseba, co tylko potwierdza jego dobrą formę. W kwalifikacjach Kenijczyk nie przemęczał się aczkolwiek awansował z niezłym czasem 3:34.89. W mojej ocenie jest on dużo szybszym biegaczem niż faworyzowani do podium przez bukmacherów Taoufik Makhloufi, czy Nicholas Willis. Dlatego też jeśli wyścig będzie rozgrywany w odpowiednio mocnym tempie o podium Chepseby jestem spokojny
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Fortuna ale tak było wczoraj dziś jest Malachowski P nie zdobedzie medalu 1.85 7.8. 20:45 karmol2 To, że go nie lubie nie było jedynym argumentem patrząc na kwalifikacje i problemy z kwalifikacjami i pokonaniem w 3 podejściach 65 metrów gdzie inni zaliczają w pierwszym podejściu jest dla mnie sygnałem, że tytułów nie przyznaje się przed konkurencjami a ON już myśli, że medal ma. Oczywiście ryzyko jest jak każdy zakład dlatego wydaje się, że Harting jest w doskonałej formie i dla mnie On wygra turniej. Małachowski jak w pierwszym podejściu nie zapewni sobie medalu co jest wątpliwe chodzi mi o kwalifikacje psychicznie nie wytrzyma. Podkreślam zakład ryzykowny
Przyklad byl ten sam w pierwszym dniu lekkiej. Cantwell ;). Rekordzista sezonu, w kwalach 3 pchniecia i 3 slabe pchniecia a potem nawet nie mial szans nawiazac walki o zloto i jedyne co to delikatnie przegral z Hoffa ale tylko 3 miejsce, zajmujac 4.
To samo pokazuja wczorajsze kwale, Malachowski i Alekna mizernie i nie wroze im nic dobrego dzisiaj...
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
400m hurdles - Women - Head-to-Head L. Demus/K. Spencer 1.30 Bwin
Wszystko przemawia za Amerykanką. PB, forma, tor, bezpośrednie biegi, osiągniecia. 95%.
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Czy Virgilijus Alekna (LTU) zdobędzie medal? (znajdzie się w top 3) TAK 2.35 Bwin
Czy Virgilijus Alekna sprawi niespodziankę? 40 latek z Litwy, złoty medalista z Aten, Sydney, brązowy z Pekinu w tym sezonie od przeszło 4lat przekroczył granicę 70m. Poprawił rekord Memoriału Janusza Kusocinskiego - generalna próba przed IO. 4 kolejne Olimpiady i 4medale to wyczyn o który powalczy Alekna i ma duże szanse, pomimo, że poranne eliminacje mu nie poszły. Niestety⛔
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Nie stawiałem na rzut oszczepem przed eliminacjami teraz jak się pojawią kursy obstawie w kombinacji moje typy to Spotakova 1albo 2 66.19 w eliminacjach Obergfoll daje jej 2 albo 3 66,14 eliminacje Viljoen 1 albo 2 w eliminacjach 65,92
jestem przekonany że Viljoen wygra ale oczywiście obstawie z rezerwom na razie czekam na kursy.
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
100 m, płotki, kobiety - Czas zwyciężczyni
Typ: Less than 12.50 seconds @ 1.55 ✅ Less than 12.50 seconds (12.35) :grin: mimo deszczu 3 zawodniczki poniżej 12.50..

(mi się udało rano pograć jeszcze @ 1.85, ale zanim wziąłem się do pisania analizy do spadło na łeb, dlatego podaje kurs taki jaki jest teraz)

W tej dyscyplinie jest jedna główna faworytka do złota, ale w tej chwili kurs na nią jest śmiesznie niski, więc trzeba poszukać innego typu. Stawiam na czas poniżej 12.50 sekund. Jak dla mnie to bardzo pewny typ. Bieżnia olimpijska wydaje się po wynikach sprinterów na szybką, nie wiem jaka prognoza pogody na dzisiejszy wieczór w Londynie, ale może ulewy nie będzie. A jeśli chodzi o czyste możliwości zawodniczek to jestem spokojny, że bariera 12.50 padnie, ba, może Australijka pokusi się o rekord świata? W kwalifikacjach Pearson na zupełnym luzie pobiegła 12.57 odpuszczając ostatnie metry. Życiówkę oczywiście ma kosmiczną (12.27), ale już w tym sezonie trzykrotnie schodziła poniżej tej granicy, z najlepszym wynikiem grubo poniżej (12.40). Co więcej, nie tylko Australijka pobiec poniżej 12.50 – dwie najlepsze Amerykanki Dawn Harper i Kellie Wells mają życiówki poniżej tej granicy, w tym sezonie również kręcą się koło 12.50. Liczę tutaj zwłaszcza na Wells, która powinna być za Pearson, a przed Harper. I właśnie wśród tego tria widzę szansę na wynik grubo poniżej założonej przez Bwin linii. Pokonanie przez nich 12.50 nie powinno stanowić problemu. Piękna Lolo Jones ze świetną życiówką (12.43) również może się pokusić o dobry wynik, ale w tym sezonie jednak biega trochę wolniej. Jak dla mnie to pewniak jakich mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Wydaję sie ze Felix powinna wygrac bez większych problemów ale to jest krótki dystans, więc odległości będą zapewne niewielkie.
Fraser czy Jeter?
No bet ????
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Dla lubiących szybkie rozstrzygnięcia przypominam że finał na 200 metrów Pań jutro, dziś półfinały.
Z dzisiejszych finałów na 100 metrów przez płotki nie powinno być niespodzianki - Pearson to wygra, ale kurs maly.
Dysk powinien na luzie paść łupem Hartinga. Jeśli się nie mylę to nie przegrał konkursu od połowy 2010 r.
@ 1,25 i @ 1,45 na te zakłady.
Biegu długiego nie typuje, bo tam może wygrać każdy.
W skoku wzwyż dla mnie wygrać może Brytyjczyk Grabarz za @ 5,0. Widziałem skok kwalifikacyjny - ogromne przewyższenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Rzut dyskiem, mężczyźni - odległość zwycięzcy
Typ: Mniej niż 70 metrów @ 1.50 Bwin ✅ Mniej niż 70 metrów (68.27) :grin: raczej bez zagrożenia przez cały konkurs..

Według mnie sprawa dość prosta. Ta dyscyplina wyjątkowo jest wrażliwa na deszcz i chłód. Dzisiaj wieczorem w Londynie ma być około 15-17 stopni, a co ważniejsze spodziewane są opady deszczu. Nie wróży to dalekich rzutów. Tym bardziej, że w tym sezonie tylko Harting i Alekna przekroczyli tę magiczną granicę 70m, a i tak o nie wiele (Niemiec 70.66, Litwin 70.27) i najpewniej przy bardzo sprzyjających &quot;okolicznościach przyrody&quot;. Dzisiaj w moim przekonaniu będzie o to bardzo, bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe. O innych miotaczach nie ma co nawet mówić w kontekście 70 metrów, bo są daleko w tyle. Kurs może nie powala, ale pewność tego typu wydaje się bardzo wysoka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
200 Metres - Men Head-to-Head C. Lemaitre/W. Spearmon 1.62 Bwin
Christophe Lemaitre 20.34 jeszcze w miarę luźno, natomiast Spearmon już nie. Długo trwało zanim złamał barierę 10s na 100m. Mój typ to zwycięstwo najlepszego Europejczyka. Lemaitre celowo wybrał 200m, gdyż wiedział i wie, że na tym dystansie ma większe szanse. Zresztą spotkają się w bezpośredniej konfrontacji w półfinale.

1500 m, mężczyźni - Head-to-Head S. Kiplagat/N. Willis 2.02 Bwin
W bezpośrednich biegach Zawsze górą był Kenijczyk. To duży argument.✅
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Bieg na 400 metrów przez płotki kobiet [Kto zdobędzie Złoty Medal?] Typ: Natalya Antyukh Kurs: 1.725 @ Pinnacle ✅
Rosjanka jest zdecydowaną faworytką do zdobycia złotego medalu. W kwalifikacjach regularnie biegała poniżej 54 sekund, zaś występ półfinałowy okrasiła swoim najlepszym wynikiem w tym roku 53,33, co podkreśla, iż Antyukh jest w formie. Jej głównymi rywalkami będą Lashinda Demus, Zuzana Hejnova oraz sensacyjna Nigeryjka Odumosu. Mimo to wątpię by któraś z nich była w stanie zagrozić Rosjance. Amerykanka choć ma lepszy rekord życiowy od Rosjanki, to na chwilę obecną nie biega tak szybko. W półfinale pobiegła na maksa, a mimo to osiągnęła czas 54,08, z którego wątpię żeby zeszła w okolice wyników Rosjanki. Czeszka jest szybka ale też nie ma przyspieszenia na ostatniej setce, które umożliwiłoby jej wyprzedzenie Rosjanki. Z kolei Odumosu pobiegła świetnie, ale 54,40 to na chwilę obecną maximum jej możliwości.
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
400 m ppł. K
Antyukh N - V 1,7 ✅w 1-2 1,3
Hejnová Z - 1-3 1,65✅ w 1-4 1,22
na dokładkę Spencer - Rosolova 1,15✅
trochę boję się o Demus w tamtym roku na MŚ 52,47 lecz w tym roku nie zachwyca. Rosjanka z rezerwą w półfinale amerykanka jakoś ciężko
Hejnowa myślę że powalczy z Demus o 2 m-sce.Jest jeszcze Spencer z bardzo dobrą życiówką ale też w tym sezonie nie błyszczy
bukmacher fortuna
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Wie ktoś może w jakim kierunku jest usytuowana prosta do mety na stadionie w Londynie? Pytam dlatego, że dużo będzie zależało od wiatru w biegu na 200m. Myślę, że gdyby Bolt miał dobry wiatr w plecy, to byłaby nawet spora szansa na poprawienie rekordu świata, jako, że rekord z Berlina jest ustanowiony z niewielkim wiatrem w twarz.

Swoją drogą gdyby poprawił rekord przy zbyt mocnym wietrze to byłby zwrot, wygrana czy przegrana?
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
400 m ppł. K
Antyukh N - V 1,7 w 1-2 1,3
Hejnová Z - 1-3 1,65 w 1-4 1,22
na dokładkę Spencer - Rosolova 1,15
trochę boję się o Demus w tamtym roku na MŚ 52,47 lecz w tym roku nie zachwyca. Rosjanka z rezerwą w półfinale amerykanka jakoś ciężko
Hejnowa myślę że powalczy z Demus o 2 m-sce.Jest jeszcze Spencer z bardzo dobrą życiówką ale też w tym sezonie nie błyszczy
bukmacher fortuna
I rzeczywiście trudno się nie zgodzić, że Rosjanka powinna to w cuglach wygrać. Tylko, że już jedna Rosjanka w biegu na jedno okrążenie też miała wygrać, a jak się skończyło wszyscy pamiętamy... W każdym razie jeśli tak się boisz o Demus w kontekście medalu, to ciekawą ofertę będzie miał dla ciebie bwin, bo oni chyba uważają, że Antyukh może przegrać tylko i wyłącznie z Amerykanką.. Na złoty medal Rosjanki jest kurs 1.50, i w parze z Demus na Antyukh też jest 1.50.. Ja wprawdzie aż tak w Hejnovą nie wierzę, ale skoro uważasz, że Demus wcale nie musi odsadzić Czeszki, to wybór jest prosty ????
400 m przez płotki, kobiety
Head-to-Head L. Demus/N. Antyukh
Typ: Natalya Antyukh (RUS) @ 1.50 bwin ✅ Natalya Antyukh
 
Do góry Bottom