>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lekkoatletyka 2015-2016

Status
Zamknięty.
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Diamentowa liga w Brukseli.

Kto wygra rzut oszczepem mężczyzn? Julius Yego (KEN) @1.90 ⛔ Jak się murzynie nie chciało rzucać to po co startowałeś?! Betsafe.
O Kenijczyku pisałem tutaj. Nikt na niego wtedy nie stawiał, tylko Ja i się nie myliłem. ;) Rzucił 92.72 przewaga była ogromna, moim zdaniem dzisiaj również nie da szans rywalom.

Skok wzwyż Kobiety.

Ruth Beitia - Kamila Licwinko⛔
Typ: 2 @1.85 Betsafe

Ja próbuje w stronę Polki po pierwsze w Pekinie to Polka była wyżej. Teoretycznie Polka ma jeszcze szanse na wygraną w cyklu diamentowe ligi. Więc nie odpuści. Z drugiej strony Hiszpanka ma bardzo sporo punktów bo aż 12 i może odpuścić.

Mariya Kuchina - Anna Chicherova ✅
Typ: 1 @ 1.65 Betsafe

Z wielkim bólem, ale muszę postawić na Mariya Kuchinę. Bo po pierwsze ona nadal ma szanse na wygranie cyklu diamentowej ligi. Wygrała w Pekinie, formę posiada, gdyż we wtorek w Zagrzebiu skoczyła 2.00m. I logika nakazuje zagrać także że:

Wygra: Mariya Kuchina @ 2.25 Betsafe✅

Jeszcze jak ktoś potrzebuje czegoś do tasiemki to niech dorzuci sobie Justin Gatlin (USA) wygra na 100m. @1.10 ✅Tutaj analizy chyba nie potrzeba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kilka wydarzeń z ostatnich dni czy tygodni:
...............
Sąd Najwyższy zmienił wyrok, Oscar Pistorius będzie sądzony za morderstwo

http://eurosport.onet.pl/lekkoatletyka/oscar-pistorius-bedzie-sadzony-za-morderstwo-reevy-steenkamp/2qgc50
...............
Julia Bałykina BRUTALNIE ZAMORDOWANA! Ciało lekkoatletki znalezione w lesie
http://sport.se.pl/inne-sporty/lekkoatletyka/julia-balykina-brutalnie-zamordowana-cialo-lekkoatletki-znalezione-w-lesie_730119.html
...............
IAAF bezlitosne. Rosja wykluczona z igrzysk olimpijskich!

http://www.sport.pl/lekkoatletyka/1,64989,19185747,iaaf-bezlitosne-rosja-wykluczona-z-igrzysk-olimpijskich.html
.............
Wykluczeni Rosjanie chcą wystąpić w Rio pod flagą olimpijską
http://www.przegladsportowy.pl/igrzyska-olimpijskie,rosyjscy-lekkoatleci-chca-wystapic-pod-flaga-olimpijska,artykul,621593,1,969.html
.....................
26 włoskim lekkoatletom grozi dyskwalifikacja
http://www.przegladsportowy.pl/lekkoatletyka,26-wloskim-lekkoatletom-grozi-dyskwalifikacja,artykul,626536,1,287.html
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
edi8 same smutne tematy przywołuje w tym temacie więc pozwolę sobie przedstawić co wg mnie dziś jest lub było do gry w STS na Pedros Cup:
E. Swoboda uzyska wynik 7.12s. lub lepszy (rek.Polski)
(zabrakło 0,03s)
Typ: tak 4.15
(Pedros Cup w Łodzi (dotyczy biegu finałowego))

Talay A. - pozostałe +++
Typ: Talay A. 1.08
(Pedros Cup w Łodzi (uwaga : jeżeli obie zawodniczki nie zakwalifikują się do finału, pod uwagę bierze się lepszy wynik z biegu półfinałowego))
@3,95 0,5/10 STS (@4,48 z podatkiem)
Talay nie będę opisywał, jak pobiegnie normalnie a przynajmniej na 70% to tutaj wygra i to tak to dodałem żeby łatwiej łykali.
Swoboda obok Bukowieckiego to dwie najjaśniejsze gwiazdy lekkiej młodego pokolenia. Polka nie tak dawno 30 stycznia w Luksemburgu pobiegła 7.13. Co ważne sama przyznała, że miała wolną reakcje i słaby start i gdyby to wyszło mogłaby się poprawić jeszcze o 0,05sek. Dwa dni temu Polka biegała w Niemczech uzyskała 7.19 i 7.16 - to bardzo dobre wyniki zważywszy na to,że tartan w Dusseldorfie uznawany jest za dosyć wolny. Rok temu na Pedrosie Swoboda pobiegła 7.22, wynik może dziś nie robi wrażenia, ale wtedy miała 17lat! był to jej PB i HRPJ. Jest forma, fajna powtarzalność wyników, teraz dojdzie start przed własną publiką na bieżni na której już pokazała się z dobrej strony i wg mnie jakaś odrobinę większa mobilizacja. Polka jest jeszcze bardzo młoda o zakładzie zdecyduje max 5 setnych w jedna bądź drugą stronę ale po tym kursie wg mnie warto.
– Mam nadzieję, że wszystko mi jutro będzie sprzyjać, na pewno nie zawiedzie mnie atmosfera. Liczę przynajmniej na bieg w czasie 7,15 s - powiedziała niespełna 19-letnia wschodząca gwiazda bieżni.
dodatkowo
M.E. Barshim uzyska przynajmniej 2.33m. tak 1.45 ---
Barshim M.E. - Protsenko A. - kto lepszy ? 1 1.15 +++
E. Swoboda uzyska wynik 7.20s. lub lepszy tak 1.27 +++
Sobera R. - Wojciechowski P. - kto lepszy ? 2 1.90+++
Mikos M. - Regin A. - kto lepszy ? 1 1.15 +++
Haratyk M. - Bukowiecki K. - kto lepszy ? 1 1.62 +++
 
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
del Mar Jover M. - Irozuru A.✅ 7-6 (5.84 - 5.90)
Typ: 2 @1.90 STS

Typ raczej na czuja, do tego początek sezonu także bez szaleństw. Jednak Irozuru to zawodniczka z Brytyjskiego sytemu szkoleniowego. W zeszłym roku w hali skoczyła 6.73, co prawda w Sztokholmie tylko 6,16, ale widać że ta zawodniczka jest jeszcze młoda i ma potencjał. María del Mar Jover trochę bardziej doświadczona i w tym roku już skakała 6.30, ale w hali nigdy nie skakała tak daleko jak jej rywalka. Moim zdaniem dzisiaj Brytyjka się odpali i pokona Hiszpankę. Miting w Glasgow, więc Brytyjka przed swoja publicznością.

Jungfleisch M.L. - Amata D.✅ 4-6 (1.87- 1.87 za drugim podejściem)

Typ: 1 @1.50 STS

Jungfleisch w tym roku w hali 1.94 życiówka to 1.97. Amata w tym roku w hali 1.93 co jej jej życiówką. Niemka nigdy nie zdobyła medalu na żadnej znaczącej imprezie, ale potencjał ma o wiele większy.

Barber S. - Braz T.✅ 1-5 (5.89-5.60)
Typ: 1 @1.70 STS

Kanadyjczyk w tym roku skoczył 6 metrów, tak 6 metrów w hali. Brazylijczyk skoczył 5.93 czym ustanowił swoja życiówkę, ale na moje Kanadyjczyk dziś wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
chapi 555

chapi

Użytkownik
Unibet w tej samej parze na Barbera proponuje 2.4 ;) Fajnie tam też wygląda para Joasia Jóźwik - Christina Hering z kursem 1.95 na Polkę. Niemka w hali przeważnie notuje rezultaty ok. 2 sekundy gorsze niż nasza zawodniczka.

Barber zdecydowanie wygrywa przed Brazem, Jóźwik w parze z Hering również lepsza. Siedzi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Dzisiejszy dzień na dobry plus. ;) Oby tak dalej. Gratulacja także dla Ewy Swobody za 3 miejsce! Tutaj macie wyniki:

http://www.britishathletics.org.uk/british-athletics-series/glasgow-indoor-grand-prix/event-schedule/

I na wieczór jeden typ z tyczki kobiet.

Payne D. - Morris S. ✅ Payne skoczyła 4.90!
Typ: 1 @1.70 STS

Payne w tym roku wykręciła życiówkę i skoczyła 4.88, jest młoda a taki wynik na początku roku to dobry prognostyk. Jej rywalka która również jest młoda. Zrobiła tylko 4.80. 8 cm to sporo więc Payne powinna to ogarnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Dlatego ze Majewski ma 3 rezultat z polakow na listach w tym roku, i jest w slabej formie, aczkolwiek i tak ten kurs to przesada wiec w sumie mozna probowac Majewskiego
 
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Są już HMŚ Portland 2016 więc lecimy z tematem.;)

Tyczka mężczyzn wygra Lavillenie R. (FRA) @1.40 STS.✅ 6.02 Każdy wie że to król tyczki i tyle. W tym sezonie w hali wyłapał 6.03 najwięcej na świecie coś tu trzeba dodawać?
Do tego Barber S. (CAN) miejsca 1-3 @1.35 STS⛔ 4 miejsce. Młody Kanadyjczyk robi postępy w tym roku ma już 6 metrów. Drugi wynik na świecie, startuje prawie u siebie. Podium tutaj całkowicie realne.

Tyczka pań wygra Suhr J. (USA) @1.75 STS.✅ 4.90 Jako jedyna ze startujących zawodniczek przekroczyła w tym roku 5 metrów. 5.03. Druga w kolejce ma 4.95. Rożnica spora.
Dorzucamy że Stefanidi E. (GRE) ✅3 miejsce zajmie miejsca 1-3 @1.75 STS. Osiągnęła trzeci wynik w tym roku, pobiła tym samym życiówkę. Jest jeszcze młoda, ale widać że w tym sezonie ma formę. Więc o medal powinna powalczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
400m kobiety.

Gordon Ch. - Święty J. ⛔ Rozliczone na minus, ale trochę jaja bo Jamajka była DNF. Polka 1.
Typ: 1 @1.35 STS

Polka nie ma tutaj żadnych szans. Polka w tym roku ledwo 52.30. Jej rywalka z Jamajki 51.69. Wnioski są jasne.

de Witte L. - Claxton G. ✅ 2-3
Typ: 1 @1.30 STS

Obie są młode i obie w tym roku wykręciły życiówkę. Holenderka 52.49 Portorykanka 52.89. Skoro Holenderka w tym roku jest szybsza to i dziś też powinna wygrać.

Hołub M. - Razor B.⛔ 2-3 ajć 10 setnych.
Typ: 2 @1.75 STS

Obie w tym roku wykręciły życiówkę. Która jest praktycznie taka sama. Różnica 4 dziesiętne, ale to Rumunka szybciej biegała 400m na otwartym obiekcie, więc liczę że dzisiaj pobije jeszcze swój rekord życiowy w hali.


1500m kobiety.

Seyaun D. - Martinez B. ✅ 1-3
Typ: 1 @1.50 STS

Młoda Seyaun w tym roku wykręciła 4:00.28. Jej rywalka nigdy nie zbliżyła się do tego czasu. Nie ma innej opcji młoda Etiopka z nią wygrywa.

Embaye A. - Arafi R. ✅ 2-6
Typ: 1 @1.70 STS

Embaye w tym roku co prawda tylko 4:06.11, ale jej życiówka to 4:02.92. Arafi w tym roku 4:09.27, a jej życiówka to ledwo 4:07.91.


Kula mężczyzn

Roberts K. (USA) ⛔ Ostatni jaka padaka zwalić dwie próby a potem 17....miejsca 1-3 @1.30 STS. Ziomek w tym orku najlepsze wyniki na świecie, normalnie bym typował jego wygraną, ale w stawce jest paru zawodników którzy mogą dzisiaj z nim ostro powalczyć. Także nie był bym pewny wygranej, ale o medal jestem spokojny.
 
D 0

defantasy

Użytkownik
Nie polecam grania lekkiej w stsie ;-) Nie wiem, jak jest w innych bukach, ale tutaj w przypadku H2H i gdy będzie taka kuriozalna sytuacja jak w 3. biegu na 400 metrów to zakład jest przegrany, gdy zawodnik nie ukończy biegu. Sytuacje rzadkie, ale się zdarzają i moim zdaniem powinien to być zwrot.
 
M 837

marcios

Użytkownik
U nikogo nie ma zwrotu w takiej sytuacji i nigdy nie było ???? A co do STS to na LA ma najlepsza ofertę na rynku licząc wszystkich bukmacherów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom