>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lekkoatletyka 2014

enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
400 metrów kobiet: Małgorzata Hołub nie zakwalifikuje się do finału @ 1,45 STS⛔

Polka ma w pierwszym półfinale bardzo mocne przeciwniczki. Wchodzą 3 najlepsze i 2 z czasami, w eliminacjach Polka 10 czas: 52,00, a to już prawie rekord życiowy Hołub (51,95). Polka nie ma szans z Ohuruogu i Terrero, te zawodniczki biegają grubo poniżej 52 sekund, co pokazały również w eliminacjach. Pyhyda i Cremer też zeszły poniżej 52 sekund w eliminacjach (51,95 i 51,98). Jest też mocna Rosjanka Ksenia Zadorina, która ma w tym sezonie Season Best: 51,69. Nieco słabiej w eliminacjach, bo tylko 52,57, ale 2 miejsce w biegu eliminacyjnym, co nie wymagało dobrego czasu. Trudno zatem będzie znaleźć się Polsce w trójce, a w drugim półfinale jest kolejne 6 zawodniczek, które są w stanie spokojnie zejść poniżej 52 sekund (Zemlyak, Bokesa, Razor, Veshkurova, Grenot i Gayot).

Dysk mężczyzn: Petano-Urbanek 2 @ 1,45 STS✅

Urbanek pewny w eliminacjach, rzucił przyzwoite 63,91. Trzy próby, wszystkie w okolicach 63 metrów lub dalej, w tym sezonie dosyć regularnie koło 64 metrów. Petano to doświadczony Hiszpan, który jednak trochę się meczył w eliminacjach, wszedł z 62,10 w 3 próbie, w tym sezonie dobre występy tylko na Płw. Iberyjskim, poza Hiszpanią i Portugalią rzadko wychodzi powyżej 63 metrów. Urbanek w tym sezonie rzuca bardzo przyzwoicie i powinien być tutaj w szóstce.

400 metrów ppł - 1 pólfinał: Kudryavtsev wygra @ 1,40 bwin ✅

49,05 w eliminacjach, zdecydowanie najlepszy rezultat, najlepszy SB i PB w tym pólfinale, Rosjanin zapowiada, że może w Zurychu biegać jeszcze szybciej. A w tym biegu nie ma sensownych rywali, wszyscy mocni kandydaci do medalu w 2 i 3 półfinale.

Dysk mężczyzn: Kanter TOP3 @ 1,55 bwin✅

Chyba najwyższy kurs, bo u innych widzę po 1,3. Wyraźnie wznosząca forma, na początku sierpnia 66,02 w Tallinie, w eliminacjach na dużym luzie 65,79 w pierwszej próbie. Kanter jest przekonany o medalu, wyraźnie przygotował formę na ME, poza tym warto dodać, że Estończyk przywozi krążki z każdej wielkiej imprezy (IO, ME, MŚ) na przestrzeni ostatnich 8 lat za wyjątkiem ME w 2010 roku, gdzie przegrał minimalnie ostatnim rzutem. Typowy zawodnik na wielkie imprezy.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
W naziemnych jeszcze jest w ofercie, dlatego nie poleciały kursy na innych zawodników. Może warto pograć w tej sytuacji na medal Chambersa 2,25 w Stsie ? Dość łatwy półfinał , powinien spokojnie zameldować się w finale a tam powalczyć o medal z Lemaitrem, Dasaolu , Saidy Ndure.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Wydaje mi się, że nawet poniżej 9,95 NIE za 1,7 to lokata, nikt nie jest w takiej formie, żeby się zbliżyć , do tego całą sesję przedpołudniową padało w Zurychu , nie wiem jak jest teraz.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Typ na piątek, ale gram już teraz, bo kursy mogą spaść:

400 metrów przez płotki: Rasmus Magi wygra @ 1,80 Bwin⛔???? oj Marek, Marek...

Typ by Marek Plawgo;). Zawierzam naszemu najlepszemu płotkarzowi ostatnich lat. Estończyk 48,54 w półfinale (co jest najlepszym czasem w tym roku w Europie, a szybciej w karierze biegał tylko Bekric, który w Zurychu wygląda przeciętnie), wcześniej bieg na ogromnym luzie w eliminacjach. Wyraźnie jest w gazie, świetna forma i prognozy zejścia przy dobrych warunkach poniżej 48,20. Jeżeli profesjonalista, który przez wiele lat uprawiał tą dyscyplinę i ma o niej największe pojęcie w Polsce i zna tych zawodników osobiście tak typuje (z dużym przekonaniem) to ja mu wierzę. Ewentualne pretensje, jeśli typ by nie wszedł proszę zgłaszać do Marka Plawgi.:]

A na czwartek:

Tyczka kobiet: Zwyciężczyni finału uzyska co najmniej 4,60: TAK @ 1,50 STS✅

Nie lubię typować tyczki kobiet, bo niektóre dziewczyny potrafią strasznie zawalić swoje występy, no ale bez przesady z tą linią. Poziom nie będzie za wysoki, bo obecnie w tyczce kobiet czołówka światowa to zawodniczki spoza Europy + Spiegelburg z Niemiec, której tu nie ma. W eliminacjach 13 zawodniczek skoczyło 4,45, sądzę że właśnie 4,60 będzie wysokością na której rozstrzygnie się walka o wygraną. Sześć zawodniczek osiągało w tym sezonie co najmniej 4,60 i to one powalczą o medale. Nawet na słabiutko obsadzonych mistrzostwach 2 lata temu trzy zawodniczki osiągnęły właśnie 4,60. Po prostu nie wyobrażam sobie zdobycia tytułu ME z wynikiem 4,55, bo to byłby kompromitujący rezultat. Odnośnie personaliów się wstrzymuję. Postawiłem przed ME na TOP3 Sidorovej, bo wygląda najrówniej w tym sezonie i jakiś sensowny i stabilny poziom prezentuje. Reszta loteria.

Oszczep kobiet: Zwyciężczyni finału uzyska co najmniej 64,00: TAK @ 1,40 STS✅

Też na takim poziomie rezultaty powyżej granicy 64 powinny być przekraczane bezproblemowo. Ja widzę dwie pewne kandydatki do przerzucenia tej odległości, czyli Spotakovą i Ratej. Czeszka w każdym starcie w tym sezonie co najmniej 64 metry, mało tego gdyby nie liczyć zawodów w Pradze z 9 czerwca, to najgorzej było na DME w Brunszwiku (65,57). Ratej też ostatnio regularnie powyżej 64 metrów, z ostatnich 6 mityngów tylko raz nie przekroczyła tej granicy. W eliminacjach obie panie rzucały blisko, ale też minimum na niskim poziomie i pierwszym rzutem obie zawodniczki przeszły. Spotakova złoto, Ratej srebro, trzecia pewnie Stahl.

Ja wziąłem najniższe linie, które wystawił STS, ale przy oszczepniczkach linie 65 (po 1,70) i 66 (po 2,15) też do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Linkiewicz w finale NIE 2,35 sts ⛔ zawiodl 1 polfinal.. 4 w swoim

Nie wiem czemu taki kurs.. 3 przechodza i 2 z czasami.

U siebie ma Rosolova, Child i Dauwens ktore w kwalach o sekunde szybsze i nie zanosi sie zeby je pokonala wiec zostaja 2 miejsca najszybszych a przeciez jest jeszcze Rudakova czy nawet Arrieta ktore byly szybsze w kwalach..
Teraz popatrzmy na 1 polfinal ktory wydaje sie bardziej wyrownany. Titimets, Barbosa przechodza a dalej znowu walka.
Polki 12 czas kwali i trudny polfinal nie napawa optymizmem..
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Theiner W. przynajmniej 2.26m w finale @ 1,80 STS✅

Polak bez problemu uzyskał 2,23 w kwalifikacjach, zatem jeśli w konkursie Polak pokona tą wysokość kolejną będzie 2,26, które Theiner również powinien skoczyć. Na przestrzeni ostatniego 1,5 miesiąca stosunkowo regularnie skakał co najmniej 2,28, w Zurychu forma jest i przy normalnych warunkach atmosferycznych 2,26 Polak powinien pokonać. Robił to wielokrotnie w tym sezonie, kwalifikacje bardzo pewne, powinno być dobrze.
Do tego jeszcze peffki na zwycięzców w postaci Bondarenki, Włodarczyk, Magiego i Schippers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
800 m panów:
Adam Kszczot wygra @5,00 Betsson✅ brawo!
Marcin Lewandowski wygra @6,50 Bwin⛔


Francuz Bosse bije na głowę całą stawkę tegorocznym rekordem-1:42:53.Tylko że na dużych imprezach na średnich dystansach biega się &quot;na miejsca&quot; a nie &quot;na czas&quot;.Ostatnie finały ME to czasy 1:47:70 Lewandowskiego w 2010 i 1:48:61 Borżakowskiego w 2012.Nawet wielki Wilson Kipketer wygrywał dla Danii złoto w 2002 roku z czasem 1:47:25!Polaków jest trzech w finale i to na pewno jest też argument przeciwko Francuzowi.Na wysokim tempie będzie dziś zależało wyłącznie Francuzowi-pozostałych siedmiu zrobi wszystko aby nie był to szybki bieg.Takie kursy myślę że warto spróbować delikatnie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Lekkoatlletyka - Mistrzostwa Europy - Kobiety - Maraton
Valeria Straneo wygra @ 2,75 Bet365 ⛔ 2 miejsce
Start 9:00

O zloty medal powinny zawalczyć przede wszystkim dwie zawodniczki: Włoszka Straneo i Portugalka Jessica Augusto.
Stawiam na Włoszkę,która jest obecną wicemistrzynią świata z Moskwy. Tam we wspaniałym stylu zdobyła srebrny medal przegrywając tylko z Edną Kiplagat. Była zdecydowanie najlepsza pośród Europejek.
W tym sezonie jeszcze nie startowała oficjalnie w maratonie,ale jej rekord życiowy 2.23,44 jest najlepszy w całej stawce.
Zagrozić może jej tylko Augusto,która w tym roku ustanowiła swój rekord życiowy 2.24,25.
Włoszka jest bardziej doświadczoną zawodniczką, potrafi doskonale się przygotować do najważniejszych zawodów. W Moskwie zdobywając srebro pokazała,że znakomicie biega pod względem taktycznym. Wyśmienicie rozkłada siły i jest w stanie przebiec cały dystans w mocnym,równym tempie.
Myślę,że to ona okaże się minimalnie lepsza. Można spróbować.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
800 m kobiet:
Joanna Jóźwik TOP 3@2,75 Uni.bet✅


Myślę,że tu też warto trochę zaryzykować i postawić na medal ślicznej Polki.W półfinale pobiegła perfekcyjnie taktycznie,a i tempo było na bardzo dobrym europejskim poziomie.Rok temu Jóźwik biegała ponad 2:02:00,a dziś prawdopodobnie złamie barierę 2:00:00.Gdyby patrzeć tylko na rekordy personalne to poza zasięgiem jest Poistogova.Ale już wczoraj Francuz pokazał ile znaczą super czasy,gdy walczy się o jak najlepsze miejsce w finale ME.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
400m ppł Kobiet
Eilidh Child wygra @ 1,44 Bet365 ✅ 1 miejsce

Start o 17:19


Brytyjka w tym sezonie jest zdecydowanie najszybsza. Rekord życiowy 54,22,w tym sezonie 54,39, podobny rekord życiowy ma Czeszka Rosolova,ale ona w tym roku biega już nieco wolniej,bo tylko 54,63. O te kilkadziesiąt setnych jest lepsza Child. W półfinale potwierdziła swoją dominację. Z najlepszym czasem awansowała do finału,a w swojej serii dosyć pewnie i na wielkim luzie pokonała Rosolovą.
Do walki o medale włączy się na pewno jeszcze Ukrainka. Jednak do złotego medalu jest tylko jedna kandydatka. Myślę,że Child potwierdzi swoją wysoką dyspozycję i spokojnie sięgnie po zwycięstwo.
Młot mężczyzn
Paweł Fajdek wygra @ 2,25 Bet365 ⛔ 2 miejsce
Start o 15:00

Faworytów jest dwóch. Polak i Węgier Pars. Obaj w tym sezonie są zdecydowanie najlepsi i pozostałych zostawili daleko w tyle. Jako jedyni w stawce finalistów w tym roku przekroczyli 80m. Obaj ustanowili rekordy życiowe i te rezultaty są niemal identyczne. Fajdek 82,37, Pars 82,49. Zadecyduje forma dnia i aktualna dyspozycja. Myślę,że Paweł jest w stanie zdobyć tytuł. Tym bardziej,że w eliminacjach pokazał się z bardzo dobrej strony. Wygrał je i na spokojnie uzyskał minimum. Natomiast Węgier niebywale się męczył. Uzyskał zaledwie 74,44 i rzucał bardzo nerwowo,gdyż do końca nie był pewien awansu.
Myślę,że Polak jest w stanie wygrać,posiada spokój i równe rzuty. Natomiast rywal już nie raz miał ogromne problemy w finałach ważnych imprez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 176

michal93

Użytkownik
Rzut młotem M + Skok wzwyż M
Typ: Paweł Fajdek Top 3 + Renaud Lavillenie win kurs ako (1.25+1.10 ) 1.38 ✅ ✅

Co tu się dużo rozpisywać to musi wejść . Paweł mistrz świata , wice lider światowych tabel w tym roku , jest głównym kandydatem do złota , W eliminacjach najlepszy wynik 77,45 m , który osiągnął w drugim rzucie , pierwszy spalił ale jak sam przyznał nie był do końca skoncentrowany podczas jego oddawania . W zasadzie walka powinna się rozegrać pomiędzy nim a Parsem . 3 miejsce dla Polaka będzie już niespodzianką , ale sprawi , że typ również wejdzie ???? , Ale Fajdek przyjeżdzając na te ME powiedział , że 2 miejsce go nie interesuje i ja mu wierze . Drugi typ zwycięstwo Lavillenie w skoku wzwyż ... multimedalista tej dyscypliny mistrz olimpijski , mistrz europy , w swoim dorobku brak mu tylko złota Mś , pechowe 2 miejsce rok temu . Nazwałbym ten kupon lokatą ponieważ pograłem naprawdę mocno , W innych bukach niższe kursy dlatego polecam grać w Uni
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Trójskok kobiet: Koneva E.-Gumenyuk I. 1 @ 1,30 betcity✅

Dla mnie lokatka. Koneva powinna tu spokojnie wygrać, jedyna która może jej zagrozić to Ukrainka Saladuha. Koneva regularnie w tym sezonie powyżej 14,50, Gumenyuk najdalej 14,35, jej rekord życiowy wynosi 14,58, ale nawet tą odległość Koneva powinna pokonać z dużą łatwością. Wygrana Konevej po 1,60-1,70.

+polecane już tu medal Jóźwik i wygrana Child
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Drugi typ zwycięstwo Lavillenie w skoku wzwyż ... multimedalista tej dyscypliny mistrz olimpijski , mistrz europy , w swoim dorobku brak mu tylko złota Mś , pechowe 2 miejsce rok temu . Nazwałbym ten kupon lokatą ponieważ pograłem naprawdę mocno , W innych bukach niższe kursy dlatego polecam grać w Uni
No jednak odradzałbym lokaty @ 1.10 w tyczce, gdzie warunki pogodowe mogą zepsuć konkurs tak jak wczorajszy wzwyż. Już nie raz, deszczyk, wiatr czynił cuda...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
skok wzwyż kobiet:
Ruth Beitia wygra @4,25 Betclic✅


Ja dalej w poszukiwaniu wysokich kursów.Nie rozumiem takiego wielkiego faworyzowania Rosjanki Kucziny,gdy walka o medale rozegra się między kilkoma zawodniczkami i być może zadecyduje ilość nieudanych prób a nie sama wysokość.Hiszpanka rocznik 79&#39;,Rosjanka 93&#39;.Kto bardziej doświadczony i utytułowany widać od razu.Kuczina ma jeden sukces wśród seniorów na razie-złoto MŚ na hali w Sopocie(razem z naszą Lićwinko skoczyły po 2,00).Beitia skoczyła wtedy też 2 metry,ale za drugim podejściem i dlatego zajęła 3.miejsce.Dziś może być równie zaciety konkurs.Na razie świeci słońce,ale też nie wiadomo jakie będą warunki po 15.A wtedy 1,85 na młodą Rosjankę staje się jeszcze bardziej bezsensownym betem.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Ja na dzisiaj proponuję dubelka z betcity:
Beitia TOP3 po 1,53✅, ale tu już levy42 coś napisał, więc nie będę się powtarzał
+
Ruuskanen TOP3 po 1,9 w oszczepie✅

U innych buków widzę ten kurs w granicach 1,4. Zdecydowanie najlepszy wynik Fina spośród całej stawki w eliminacjach (83,76). Zawodnicy mają problemy z dostosowaniem się do nawierzchni na stadionie w Zurychu, stąd pewnie słabsze rezultaty w eliminacjach. Ruuskanen wręcz przeciwnie opowiada o dobrym, twardym podłożu, które wybitnie mu odpowiada. Ruuskanen przyjeżdża tu z szóstym wynikiem, ale chyba jako jeden z nielicznych jest obecnie w formie pozwalającej na rzuty w okolicach 85 metrów. Oszczepnicy na dużych imprezach w ostatnich latach nie powalają poziomem, więc taka odległość spokojnie starczy na podium. Poza tym na tych ME widać tendencję: dobrze spisujesz się w eliminacjach, będziesz w czołówce w finale. Na to liczę u oszczepników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg na 3000m z przeszkodami - Kobiety
Sandra Eriksson wygra @ 2,50 Bet365 ⛔

Start biegu o 16:08. W tej rywalizacji mamy dwie zdecydowane faworytki do złotego medalu. Są nimi właśnie 29-letnia Szwedka Fougberg i 25-letnia Finka Sandra Eriksson.
Obie w tym sezonie biegają zdecydowanie najszybciej i obie w tym roku ustanowiły swój rekord życiowy. Miało to miejsce na tym samym mitingu w Glasgow. Wtedy Fougberg pobiegła 9.23,96 , natomiast Eriksson 9.24.70.
Inne zawodniczki powinny stoczyć walkę o brązowy medal,gdyż ich wyniki z tego sezonu są zdecydowanie słabsze i wszystkie w tym sezonie nie złamały bariery 9min ,30sek.
Minimalnym faworytem bukmacherów jest Fougberg,ale według mnie spore szanse na złoto ma młodsza Eriksson. Szwedka woli biegi,które od początku do końca są prowadzone w równym,mocnym tempie i po jakimś czasie może sama zacząć dyktować własne tempo,aby pozbyć się rywalek przed ostatnimi metrami. Jednak odczepić Eriksson nie będzie łatwo i ta sztuka raczej jej się nie uda. Zatem jest bardzo prawdopodobny pojedynek na finiszu między dwoma faworytkami. To właśnie w takiej końcówce upatruje szansy dla Sandry Eriksson. Ona wydaję się być szybszą zawodniczką i utrzymując się przez cały dystans za plecami rywalki może wykorzystać swoją szansę na ostatniej prostej.
Dodatkowo:

Christina Schwanitz wygra kulę Kobiet @ 1,10 Bet365 ✅

Wielka Brytania wygra bieg 4x100m Mężczyzn @ 1,25 Bet365 ✅
Francja wygra bieg 4x100m Kobiet @ 1,90 Bet365 ⛔
 
Do góry Bottom