>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

League Two 2017/18

Status
Zamknięty.
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Coventry to według mnie na dzień dzisiejszy silniejsza ekipa od Notts; uważani są za jednego z trzech (obok Luton i Mansfield) faworytów do wygrania League Two.
A jak klub wygląda organizacyjnie? Z tego co wiem, The Sky Blues są w tej chwili w L2 przez kolokwialnie pisząc &quot;bajzel w klubie&quot;.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
A jak klub wygląda organizacyjnie? Z tego co wiem, The Sky Blues są w tej chwili w L2 przez kolokwialnie pisząc &quot;bajzel w klubie&quot;.
Widzę, że kolega czyta Sky Blues Talk. ????
Generalnie po degradacji kibice zazwyczaj narzekają na bajzel, trenerów, zawodników--wznoszą okrzyki &quot;sack the board&quot; itp. itd. i pewnie mają w tym trochę racji, chociaż osobiście nie wydaje mi się, żeby Coventry organizacyjnie odstawało jakoś in minus w porównaniu do innych klubów LT; no ale wszystko zweryfikuje sezon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Luton Town - Yeovil Town
Typ: 1
Kurs: 1,59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Inauguracja sezonu w Angli. W ten weekend zaczynają wszystkie ligi prócz Premier League, która startuje za tydzień. Ja na tę inaugurację wybieram to spotkanie i typ na gospodarzy. Wprawdzie pierwsza kolejka, to zawsze jakaś tam niewiadoma w jakiej dyspozycji i formie na początek będą zespoły ale jednak idę tutaj w zwycięstwo Luton Town, które jest według mnie zdecydowanie mocniejszym kadrowo zespołem od swego rywala. Luton w tym sezonie ma walczyć o awans a Yeovil z kolei to zespół, który powinien co najwyżej bić się o utrzymanie. Kadrowo goście wyglądają na słabszych niż w tamtym sezonie, natomiast Luton się wzmocnił i drużyna ta wygląda na mocniejszą. W tamtym sezonie Luton u siebie nieoczekiwanie zremisował z tym rywalem 1-1 a na wyjeździe rozgromił 4-0. Teraz myślę, że wpadka u siebie im się nie zdarzy i dzisiaj gospodarze pewnie to spotkanie wygrają. Luton zatrzymał najlepszych graczy, w tym najlepszego strzelca z tamtego sezonu Hyltona (41 meczy rozegranych w tamtym sezonie, 22 gole na koncie) a dodatkowo do zespołu dołączyło kilku innych ciekawych graczy i w drużynie tej z pewnością jest teraz jeszcze większa rywalizacja. Inicjatywa i posiadanie piłki bez wątpienia będą tutaj po stronie Luton i myślę, że zespół wykorzysta swoje okazje i zdobędzie tutaj 3 punkty.
✅ 8-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Widzę, że kolega czyta Sky Blues Talk. ????
Nie czytałem nic, a nic przed tym sezonem :-(
Kiedyś siedziałem mocno właśnie w L1&amp;L2 (gdzieś tak w okolicach, gdy Tilson odszedł z Southend kiedy spadali z L1 i przejął Lincoln), potem wypadłem z obiegu.
Info o sytuacji w Coventry możliwe, że czytałem na tym forum. Ktoś ładnie to przedstawił, że gdyby zarząd był bardziej ogarnięty, to graliby w Championship z potencjałem na Premier League.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Kurczę, Stevenage z 3-1 na 3-3 (bramkę stracili już w 4-tej doliczonej minucie). No i po trebelku. Szkoda.
No, ale to są właśnie pierwsze kolejki - zawsze się trafi jakaś niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 14

lawrence80

Użytkownik
A 05.08.17 16:00 4. Liga Luton Town - Yeovil Town 1X2 Luton Town 8:2 (5:1) 1,60 B 05.08.17 16:00 4. Liga Coventry City - Notts County 1X2 Coventry City 3:0 (1:0) 2,10 Kombinacje
nr Kombinacje Kurs całkowity Stawka całkowita Bonusy Możliwa wygrana Wygrane 1 A
B
3,158 50,00 PLN 0,00 PLN 0,00 PLN 157,90 PLN
Dziękuje za typy, opuściłem ten jeden mecz i na plus.
Coś na jutro podeślesz?
Pozdrawiam
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Gratuluję wygranej, a wszystkie pytania o typy (dotyczące League Two) proszę wysyłać przez PW. Pozdrawiam.
Podsumowanie typów z pierwszej kolejki:
Coventry City - Notts County 1 3-0 ✅
Luton Town - Yeovil Town 1 8-2 ✅
Stevenage - Newport County 1 3-3 ⛔
Niestety zagrane w treblu. :?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 3

kaskader365

Użytkownik
Problem w tym że wiadomość PW można wysłać dopiero jak się ma napisanych 10 postów jestem nowy na forum i niestety nie spełniam tego kryterium. Chciałem Ci dodać pkt reputacji ale nie mam pojęcia jak
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Kurczę, nie wiedziałem, że jest limit na wysyłanie PW.
Żeby dodać punkt reputacji wystarczy kliknąć na button &quot;+dzięki&quot; w prawym dolnym rogu wpisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
norab 0

norab

Użytkownik
Torq - Brawka za wytypowanie wyniku.Meczyk był bardzo emocjonujący - do ostatniej chwili wisiał remisik. Pomocnik Leeds /Philips 21 latek / - świetny mecz dubel - myślę że o nim jeszcze usłyszymy.Punkty poszły. Gratulacje.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Oczywiście, że będą - dzisiaj wieczorem coś już powinno się pojawić. ;)
Nie wrzucam wcześniej, bo jeden z typów to mój jutrzejszy Typ Dnia, więc czekam aż będzie otwarty wątek TD na sobotę.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Na 2. kolejkę League Two proponuję następujący dubelek:

Yeovil - Accrington 2 @2.10 forBet
Analiza w typach dnia:
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-12-08-2017-sobota-147565.html#post6484460
Port Vale - Wycombe BTS @1.75 forBet
Tutaj nie będę się zbytnio rozpisywał. Zarówno potencjał ofensywny obydwu drużyn, jak i zaprezentowana przez nie w pierwszej kolejce skuteczność, pozwalają na w miarę spokojne spróbowanie zagrania tutaj bts-ka.
Dubel @3.67 (warto zagrać na forBecie, bo łączny kurs jest lepszy niż oferuje Fortuna, no i podatek o połowę mniejszy).
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Barnet - Luton
Goście świetnie rozpoczęli sezon od spektakularnego zwycięstwo 8:2 z Yeovil. Dziś czeka ich pojedynek z Barnet który rozpoczął sezon od remisu z Forest Green. W tygodniu oba zespoły zagrały w Pucharze Ligi Carabao. Luton uległ 2:0 Ipswich natomiast Barnet ograł Peterborough. W poprzednim sezonie obie jedenastki spotkały się ze sobą dwukrotnie, oba spotkania wygrał Luton. Nathan Jones rozpoczął pracę w Styczniu i efekty pracy widać było już w poprzednim sezonie gdzie odpadli dopiero w Play-offach gdzie pokonało ich Blackpool. W tym sezonie stawiają na awans i pokazują te aspirację od początku. Świetną formą popisał się w pierwszym spotkaniu Collins który zdobył trzy bramki, dwie bramki zdobył Vassell. Dzisiaj kolejne spotkanie przed nimi i liczę na kolejny &#39;&#39;pogrom&#39;&#39; Barnet w defensywie zawsze grał chaotycznie. Jednak należy pamiętać że to pierwsze kolejki wobec czego warto grać ostrożnie.
Win Luton @@ 2,25 Forbet
Over 2,5 gola @@ 1,85 Forbet
Strzelec gola @@ Collins @@ 2,30 Forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom