>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kupon widmo

slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Grał może ktoś dzisiaj w Milenium online mecz w piłkę ręczną kobiet SPR Lublin? Jeśli tak to jestem ciekawy czy wam rozliczyli (oczywiście jeśli typowaliście dobrze). Kurs był dobry 1,5, zagrałem grubiej za całą kase z konta (ponad tysiąc), kupon został przyjęty a na stronie przy moim nicku widniało 0 zł, także wszystko było ok. Przed meczem jeszcze się logowałem patrzyłem dalej było tak samo. Tymczasem wchodzę po meczu i mam na koncie kwotę, za którą zagrałem... w historii kuponów po tym singlu na SPR Lublin ani śladu?! Dziwne, rozumiem że z jakiś powodów mogli anulować zakład, ale w zagranicznych bukach informowali o tym mailem, a tutaj nic. Od niedawna gram u nich, czy orientuje się ktoś czy to przypadek czy może takie praktyki to norma u nich?
 
T 0

takisobiexxl

Użytkownik
To ciekawe co kolega pisze.... , też doszły mnie takie słuchy, że komus wycieli taki sam numer, myślę że trzeba sie sprawie przyglądnąć????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dla bezpieczenstwa polecam robic screenshoty w takim momentach gdy gracie solidna stawka aby potem nie dac sie wyrolowac.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Mialem taką samą sytuację, tylko że na mniejszej stawce. Grałem progresją i na 4 progu postawiłem Ako 3 i weszło, potem na koncie stan z przed zagrania tego kuponu więc nie przypadek
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Na pewno nie przypadek. To co prof napisał o screenshotach to wydaje się niestety przykrą koniecznością (chociaż mam wątpliwości czy to by cokolwiek dało, nie zmusze ich do rozliczenia kuponu). Przed wczoraj znów miałem taką samą sytuację i znów za dużą stawkę! Zagrałem koszykówke Besiktas + Pamesa Valencia, kurs w sumie ok. 1,9, zagrałem za 700 zł i co? Patrze potem zwrot stawki na koncie zamiast wygranej... A sprawdzałem i kupon znów był zawarty prawidłowo, kase pobrało bo miałem 0 zł. Dla mnie to totalna porażka, amatorszczyzna, zagram dzisiaj co mam zagrać i się zwijam stamtąd. Tylko nie wiem gdzie, z &#39;legalnych&#39; online zostaje Fortuna...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No ale w Fortunie takich jaj nie robią, przynajmniej ja nie słyszałem i ogólnie spośród tych dwóch polskich działających online są lepszym wyborem niż Milenium ;)
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Na pewno nie przypadek. To co prof napisał o screenshotach to wydaje się niestety przykrą koniecznością (chociaż mam wątpliwości czy to by cokolwiek dało, nie zmusze ich do rozliczenia kuponu). Przed wczoraj znów miałem taką samą sytuację i znów za dużą stawkę! Zagrałem koszykówke Besiktas + Pamesa Valencia, kurs w sumie ok. 1,9, zagrałem za 700 zł i co? Patrze potem zwrot stawki na koncie zamiast wygranej... A sprawdzałem i kupon znów był zawarty prawidłowo, kase pobrało bo miałem 0 zł. Dla mnie to totalna porażka, amatorszczyzna, zagram dzisiaj co mam zagrać i się zwijam stamtąd. Tylko nie wiem gdzie, z &#39;legalnych&#39; online zostaje Fortuna...
Dostałes dobrą radę, sam sobie jestes winny - mialeś zrobić screen&#39;a ????
 
Do góry Bottom