>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jeton Wallet - opinie

U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
o nie nie, użera, tylko ja nie umiem tego policzyć <pali buraka ze wstydu>
Pare postów wyżej koleżanka ładnie wszystko wyliczyła, więc ja już nic nie rozumiem " Miałam 639 euro, w historii pisze : debit 279,82 (1317 zł) wiec to ta moja wypłata bo wpisałam 1300 do wypłaty + prowizja 17, a zostało 358,46 euro. jeśli ktoś umie to policzyć, to enjoy :D Ja nie jestem dobra z matmy :D "

Najlepiej jakby ktoś kompetentny kto korzysta z karty jeton i wypłaca z bankomatu napisał krok po kroku co należy wybierać w bankomacie i jakie to są mniej więcej prowizje,bo przeczytałem cały temat i szczerze to jest jeden wielki śmietnik,każdy pisze co innego :) I sam już nie wiem czy zamawiać tą karte czy nie, a pomógłby taki poradnik na pewno wielu użytkownikom,nie tylko mi
 
N 1,3K

nika888

Użytkownik
Pare postów wyżej koleżanka ładnie wszystko wyliczyła, więc ja już nic nie rozumiem " Miałam 639 euro, w historii pisze : debit 279,82 (1317 zł) wiec to ta moja wypłata bo wpisałam 1300 do wypłaty + prowizja 17, a zostało 358,46 euro. jeśli ktoś umie to policzyć, to enjoy :D Ja nie jestem dobra z matmy :D "

Najlepiej jakby ktoś kompetentny kto korzysta z karty jeton i wypłaca z bankomatu napisał krok po kroku co należy wybierać w bankomacie i jakie to są mniej więcej prowizje,bo przeczytałem cały temat i szczerze to jest jeden wielki śmietnik,każdy pisze co innego :) I sam już nie wiem czy zamawiać tą karte czy nie, a pomógłby taki poradnik na pewno wielu użytkownikom,nie tylko mi
Jak wypłacasz z bankomatu, najważniejsze to wybrać bankomat , który ma dobry kurs. Wedlug mnie to np PKO Bp, a najgorszy kurs ma Euronet. I jak sbie tam przeklikujesz, to bankomat zapyta czy zaakceptować czy odrzucić przeliczenie i trzeba dać ODRZUĆ- koniecznie! Jeśli chodzi o bankomat to tyle, innych kruczków nie ma. A prowizja 17 złotych to chyba w każdym bankomacie taka sama ,poza bodajze Milennium, jak ktos wyzej napisał, natomiast nie wiem jak tam jest z kursem
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Pare postów wyżej koleżanka ładnie wszystko wyliczyła, więc ja już nic nie rozumiem " Miałam 639 euro, w historii pisze : debit 279,82 (1317 zł) wiec to ta moja wypłata bo wpisałam 1300 do wypłaty + prowizja 17, a zostało 358,46 euro. jeśli ktoś umie to policzyć, to enjoy :D Ja nie jestem dobra z matmy :D "

Najlepiej jakby ktoś kompetentny kto korzysta z karty jeton i wypłaca z bankomatu napisał krok po kroku co należy wybierać w bankomacie i jakie to są mniej więcej prowizje,bo przeczytałem cały temat i szczerze to jest jeden wielki śmietnik,każdy pisze co innego :) I sam już nie wiem czy zamawiać tą karte czy nie, a pomógłby taki poradnik na pewno wielu użytkownikom,nie tylko mi
Zależy jakie masz bankomaty do dyspozycji. Euronet 4.17, PKO SA 4.17, WBK Santander, 4,17, PLanet Cash to samo. Wszystkie z tych wymienionych mają mniej więcej taką samą prowizje (4,16-4,17). Jest to karta zagraniczna, litewska podłączona pod litewski bank, więc wszystkie transakcje ulegają choremu przewalutowaniu. Sprawdziłem w tych bankomatach, nie mam więcej dostępnych a nie opłaca mi się jechać dalej. Nieważne czy wybierzesz przewalutowanie po kursie z bankomatu czy brak przewalutowania po takim kursie to policzy w tych bankomatach. Nie wiem jak jest w PKO BP i Millenium.
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Zależy jakie masz bankomaty do dyspozycji. Euronet 4.17, PKO SA 4.17, WBK Santander, 4,17, PLanet Cash to samo. Wszystkie z tych wymienionych mają mniej więcej taką samą prowizje (4,16-4,17). Jest to karta zagraniczna, litewska podłączona pod litewski bank, więc wszystkie transakcje ulegają choremu przewalutowaniu. Sprawdziłem w tych bankomatach, nie mam więcej dostępnych a nie opłaca mi się jechać dalej. Nieważne czy wybierzesz przewalutowanie po kursie z bankomatu czy brak przewalutowania po takim kursie to policzy w tych bankomatach. Nie wiem jak jest w PKO BP i Millenium.
Jak wypłacasz z bankomatu, najważniejsze to wybrać bankomat , który ma dobry kurs. Wedlug mnie to np PKO Bp, a najgorszy kurs ma Euronet. I jak sbie tam przeklikujesz, to bankomat zapyta czy zaakceptować czy odrzucić przeliczenie i trzeba dać ODRZUĆ- koniecznie! Jeśli chodzi o bankomat to tyle, innych kruczków nie ma. A prowizja 17 złotych to chyba w każdym bankomacie taka sama ,poza bodajze Milennium, jak ktos wyzej napisał, natomiast nie wiem jak tam jest z kursem
Dziękuję za odpowiedzi, czyli podsumowując, wypłaca po kursie euro 4,17 (zamiast normalnego czyli na obecną chwilę 4,71) + 17 zł i to wszystko? :) kurde to trochę lipa,myślałem,że to coś lepszego ta karta. Czyli wypłacając przykładowo 8500 zł, płacimy prowizję 1000 zł. Tragedia :p
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedzi, czyli podsumowując, wypłaca po kursie euro 4,17 (zamiast normalnego czyli na obecną chwilę 4,71) + 17 zł i to wszystko? :) kurde to trochę lipa,myślałem,że to coś lepszego ta karta. Czyli wypłacając przykładowo 8500 zł, płacimy prowizję 1000 zł. Tragedia :p
wypłacając 1000zł pobiera:



Card Withdraw2023-03-06 13:30:59239.89 EUR

Administration2023-03-06 15:30:591.2 EUR

Description:
European ATM withdrawal charges


Dzisiaj to samo 241e wyszło, ale opłaty administracyjnej nie doliczyło. Tak jest w bankomatach, które wymieniłem. Nie wiem jak jest w bankomatach millenium (można sprawdzić mapę bankomatów w internecie) ani w bankomatach PKO BP (nie mylić z PKO SA, bo w PKO SA liczy po kursie 4.17...).
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
a właśnie,są jeszcze bankomaty,które wypłacają w euro, wtedy nie dochodziłoby do tego złodziejskiego przewalutowania, ktoś tak próbował? Chociaż znając życie pewnie się tak nie da z kartą jeton, za dobrze by było :p
 
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
a właśnie,są jeszcze bankomaty,które wypłacają w euro, wtedy nie dochodziłoby do tego złodziejskiego przewalutowania, ktoś tak próbował? Chociaż znając życie pewnie się tak nie da z kartą jeton, za dobrze by było :p
Jak ktoś ma blisko do granicy to śmiało można wypłacić na Słowacji czy Niemczech. W Polsce takich bankomatów jest jak na lekarstwo
 
N 1,3K

nika888

Użytkownik
a właśnie,są jeszcze bankomaty,które wypłacają w euro, wtedy nie dochodziłoby do tego złodziejskiego przewalutowania, ktoś tak próbował? Chociaż znając życie pewnie się tak nie da z kartą jeton, za dobrze by było :p
Coś ciekawego wyczytałam o Euronet:
Wypłata EUR realizowana jest bez opłat pobieranych przez Euronet (Euronet Polska oraz Euronet 360 Finance Limited) oraz dostępna jest dla kart, których waluta rozliczeniowa jest inną niż EUR. Wypłaty waluty dokonasz w wygodnych nominałach.


Dla których waluta rozliczeniowa jest inna niż EURO :D Czyli i tak przewalutowanie, bo jeśli dobrze rozumiem, jeśli na karcie masz euro,to nie wypłacisz w euro. Bez sensu
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a właśnie,są jeszcze bankomaty,które wypłacają w euro, wtedy nie dochodziłoby do tego złodziejskiego przewalutowania, ktoś tak próbował? Chociaż znając życie pewnie się tak nie da z kartą jeton, za dobrze by było :p
https://www.euronetpolska.pl/index.php?m=maps&m_2=front&id=254

sam euronet ma 170 takich bankomatów (myślałem, że tylko kilka maks kilkanaście jest takich w Polsce).
Post automatycznie złączony:

Coś ciekawego wyczytałam o Euronet:
Wypłata EUR realizowana jest bez opłat pobieranych przez Euronet (Euronet Polska oraz Euronet 360 Finance Limited) oraz dostępna jest dla kart, których waluta rozliczeniowa jest inną niż EUR. Wypłaty waluty dokonasz w wygodnych nominałach.


Dla których waluta rozliczeniowa jest inna niż EURO :D Czyli i tak przewalutowanie, bo jeśli dobrze rozumiem, jeśli na karcie masz euro,to nie wypłacisz w euro. Bez sensu
Te opłaty to prowizje euronet... im chodzi, że tego nie doliczają tzn. nie zapłacisz dodatkowych prowizji za wypłatę Euro kartą w innej walucie niż w Euro. Bank i wydawca karty zabiorą Ci wystarczająco dużo...
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Czyli wypłacając w pln czy w euro z bankomatu na jedno wyjdzie?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie... ponieważ wypłacając euro możesz wymienić je po kursie wyższym niż 4.17... czyli takim jakim w kantorze? Zabierze Ci mniej więcej tyle euro z karty ile sobie wypłacisz i tyle (przynajmniej w teorii). Trzeba sprawdzić tabele opłat i prowizji...


Cash withdrawal in euros in EuropePer withdrawal€0.00 plus 0.5% of the transaction value


Spróbujcie PKO BP (bez żubra) albo Millenium bank jak ktoś pisał gdzie opłaty są relatywnie niskie. Ja tego nie potwierdzę, bo nie mam w pobliżu takich bankomatów.

edit: bez Żubra, koleżanka poniżej mnie sprostowała
 
Ostatnia edycja:
N 1,3K

nika888

Użytkownik
Nie... ponieważ wypłacając euro możesz wymienić je po kursie wyższym niż 4.17... czyli takim jakim w kantorze? Zabierze Ci mniej więcej tyle euro z karty ile sobie wypłacisz i tyle (przynajmniej w teorii). Trzeba sprawdzić tabele opłat i prowizji...


Cash withdrawal in euros in EuropePer withdrawal€0.00 plus 0.5% of the transaction value


Spróbujcie PKO BP (z żubrem) albo Millenium bank jak ktoś pisał gdzie opłaty są relatywnie niskie. Ja tego nie potwierdzę, bo nie mam w pobliżu takich bankomatów.
z Żubrem to jest PKO SA, ale PKO BP to niebieskie potwierdzam, że ma spoko kurs
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
S 1,9K

syach

Użytkownik
Czy ktoś ma doświadczenie z przelewami z Jetona na ZEN i dalej wypłata kartą? Czy wogole można jak długo idzie z Jetona itp.?
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Jest tu ktoś kto miał problemy z wypłaceniem z Jeton kasy na konto bankowe i mu kazali wypisywać jakąś roczną deklarację o zarobkach i innych źródłach dochodów ? Do tej pory było wszystko okej ale teraz mam właśnie taki problem. Depozyty z wypłatami wiszą w oczekiwaniu a ja z nimi walczę właśnie ze wspomnianą deklaracją, bo jak napisali to jakaś dodatkowa weryfikacja. Ciągle chcą coś nowego żebym w niej poprawiał i wysyłał. Miał ktoś podobny problem ? Można gdzieś na nich złożyć skargę ?
 
N 1,3K

nika888

Użytkownik
Jest tu ktoś kto miał problemy z wypłaceniem z Jeton kasy na konto bankowe i mu kazali wypisywać jakąś roczną deklarację o zarobkach i innych źródłach dochodów ? Do tej pory było wszystko okej ale teraz mam właśnie taki problem. Depozyty z wypłatami wiszą w oczekiwaniu a ja z nimi walczę właśnie ze wspomnianą deklaracją, bo jak napisali to jakaś dodatkowa weryfikacja. Ciągle chcą coś nowego żebym w niej poprawiał i wysyłał. Miał ktoś podobny problem ? Można gdzieś na nich złożyć skargę ?
Ja nie miałam, ale wypłacalam dosłownie kilka razy, natomiast zauważyłam, ze wszędzie teraz dodziwiaj.ą z tymi weryfikacjami. Jak już wcześniej wspomnialam gdzies na tym forum, ING kazał mi się tłumaczyć z wpływów na koncie, które było nie aktywne od 2 lat (wplywy też były niewielkie- może 2 razy przekroczyły 1000 na miesiąc,a tak to 200-400 zł) . Teraz Betchan mi wysłał ,że musze im dostarczyc dokumenty zgodnie z ich polityką KYC (btw tez nie gram tam jakieś 2 lata w ogóle i zero depozytów). Nie wiem czy to wszystko ma związek z tą ustawą o przeciwdzialaniu brudnych pieniędzy. ale zauważyłam że od początku tego roku wszędzie z tym dodziwiają. Podejrzewam, że mają gdzieś taki zapis w regulaminie i skargi nie da rady złożyć. Może wg nich dużo depozytów masz? Niektóre instytucje do pewnej kwoty ok, a jak przekroczyz, to zaczynają dopytywać.
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Niedługo to wgl nie będzie można wypłacać, a tylko wpłacać... szmaciarze dysponują nie swoimi pieniędzmi,a jeszcze robią łaske żeby wypłacić.. chodzi mi o muchbetter, a jeton póki co nie robił mi problemów
 
T 132

Tr3y

Użytkownik
Wypłacałem 2 razy na konto bankowe w PKO. Przelewy 1000+ / 4000+
Czas oczekiwania +/- 2 dni.
Nie było problemów z wypłatą. Support działa jak należy. 0 prowizji.

Może głupie, ale czy to nie pomysł na biznes? przy wpłacie 1000zł dostajemy na Jettona cashback 10zł :D
Jeżeli można od razu to wszystko wypłacić to zarabiamy co chwile 10pln za free. Przy wpłacie 10 koła dostajemy 100zł :pP

Ktoś próbował? :unsure::ROFLMAO:
 
Do góry Bottom