>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jerzy Janowicz - dyskusja

jastrzebski 11

jastrzebski

Użytkownik
jurek piękny mecz naprawdę ???? myslalem ze sie nie wybroni w drugim secie a tu marejowi nerwy puscily jak zwykle zresztą
Rozumiem Wasze podekscytowanie, Janowicz był bardzo zmotywowany na ten mecz ale nie ma się co dziwić, bo nie co dzień gra się przeciwko graczom z TOP3. No ale jestem pewny, że gdyby to był inny turniej, jakiś Szlem Andy nie odpuściłby tego meczu. Z całym szacunkiem do dzisiejszej gry Janowicza i niczego mu nie ujmując, Murrayowi nie zależało aż tak bardzo żeby wygrać ten mecz. W 3 secie kompletnie sobie odpuścił, a podejrzewam, że w tym 2 nie dałby się przełamać. Niemniej czekam na kolejny mecz naszego atomowego serwisu ;) Pozdrawiam
 
dolar-90617 19

dolar-90617

Użytkownik
Rozumiem Wasze podekscytowanie, Janowicz był bardzo zmotywowany na ten mecz ale nie ma się co dziwić, bo nie co dzień gra się przeciwko graczom z TOP3. No ale jestem pewny, że gdyby to był inny turniej, jakiś Szlem Andy nie odpuściłby tego meczu. Z całym szacunkiem do dzisiejszej gry Janowicza i niczego mu nie ujmując, Murrayowi nie zależało aż tak bardzo żeby wygrać ten mecz. W 3 secie kompletnie sobie odpuścił, a podejrzewam, że w tym 2 nie dałby się przełamać. Niemniej czekam na kolejny mecz naszego atomowego serwisu ;) Pozdrawiam
Chłopak zagrał bardzo dobry mecz i wygrał bo był lepszy. A wy juz snujecie jakieś teorie spiskowe że Szkot odpuścił mecz .:;/:
Taka już mentalność Polskiego narodu ...
 
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Dolar nie chodzi tutaj o mentalnosc polskiego narodu. Andy ewidentnie odpuscil i gdyby janowicz zachowal wiecej zimnej krwi i nie popelnil df to byl by 2 tb i 2-0 dla polaka. Andy mysli by wygrac w Londynie. tak samo uczynil del potro tez sie nie przykladal do meczu. Kto jeszcze dzis ferrer a jutro Tipsa. to ostatni wielki turniej duze £££ do zgarniecia wiec wielokrotnie bylo tak ze wielcy i lepsi odpuszczali. Zgadzam sie z Jastrzebskim gdyby to byl np szlem to by z Jurka duzo nie zostalo. nie chodzi o teorie spiskowe ale o logike.
Pzdr
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Jednej piłki zabrakło Szkotowi i nikt by nie pisnął, że odpuścił. Zrozumcie, że ciężko się gra przeciwko zawodnikom dysponującym potężnym serwisem i jeszcze silniejszym forhendem. Z takim Raonicem, Isnerem dostaje się zaledwie kilka szans w secie, aby odebrać serwis (o ile trafiają, tak jak Jurek dzisiaj). Co Murray miał do powiedzenia jak sadzono mu bomby po 220 km/h ? Cierpliwie czekał na swoją okazję, która w końcu nadeszła. Nie wykorzystał, popsuł parę piłek, zrobiło się nerwowo, Jeżyk wygrał, a trzeci set to już historia. Murek zmarnowany, a Janowicz przeciwnie - podładował akumulator, dzięki czemu potrafił walnąć 3 asy w jednym gemie. Nawet najlepiej returnujący zawodnik (a Szkot jest przecież w czołówce jeżeli chodzi o odbiór) nie miałby dzisiaj za dużo do powiedzenia. Patrzcie na mecz Rosola z Nadalem na Wilmbledonie. Siedział gościowi serwis, Rafa mógł tylko pierdnąć, przegrywał do 0, 15, praktycznie żadnych szans na odłamanie, a i tak nikt nie miał prawa powiedzieć, że odpuścił, ani że mu się nie chciało. Tutaj identyczna sytuacja. Pojawiają się głosy, że w innym meczu, na innym turnieju pewnie by wygrał Murray. Pewnie tak, pewnie na 10 spotkań wygrałby z Jeżykiem 9, ale los chciał, że forma, dyspozycja dnia zadecydowała, że dzisiaj to Jurek jest prawdziwym zwycięzcą, a ci co twierdzą inaczej niech naprawdę zamilkną, albo obejrzą jeszcze raz ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qosvic25 0

qosvic25

Użytkownik
Chłopak zagrał bardzo dobry mecz i wygrał bo był lepszy. A wy juz snujecie jakieś teorie spiskowe że Szkot odpuścił mecz .:;/:
Taka już mentalność Polskiego narodu ...
Dolar masz stuprocentową rację. Tu nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu meczu. Murray miał wygrane spotkanie i chciał je wygrać, ale Janowicz zagrał swój najlepszy tenis i Szkot nie był w stanie się przeciwstawić. Nie ma co gdybać: &quot;co by było gdyby to był wielki szlem?&quot; - nie wyglądało by to inaczej niż wczoraj. Momentami Andy nie miał nic do powiedzenia przy tych petardach słanych przez Janowicza. W pełni zasłużone zwycięstwo, Murray grał najlepiej jak umiał, ale nie dał rady.
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
oglądałem właśnie reportaż w sky sports 1 hd i sam Andy przyznał , że Janowicz go zaskoczył swoją grą , swoim zaangażowaniem, swoją agresją na korcie i kończącymi uderzeniami i jak sam powiedział.. Janowicz z taką grą szybciutko znajdzie się w 10 ATP ponieważ jest obiecującym graczem , co bardzo cieszy z ust Mistrza Andy&#39;ego ;) więc odpuszczanie jak to jest nazywane przez niektórych jest nieuzasadnione.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Hehe ale jaja Panowie. Za chwilę sie okaże, że gościu wygra ten turniej ???? Mam nadzieje, że teraz się nie spali i będzie utrzymywał swoje podanie do końca meczu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zaraz onety, wp, interie zrobią z Janowicza nie wiadomo kogo. Prawda jest taka, że Del Potro, Murray, Berdych, Tipsarevic, Djokovic z 6:0 na 2;0 po prostu grają tutaj na pół gwizdka, zależy im na Londynie.
Jestem ciekawy co by Janowicz pokazał na meczach gdzie obydwu graczom by zależało na zwycięstwie.
W ogóle na Paryżu taką kasę można było natrzepać że to się w głowie nie mieści. Szkoda tylko, że to już się kończy :|.
Oczywiście wielkie brawa dla Janowicza. Gilles jest spokojnie w jego zasięgu, a tam już będzie gra toczona o wielki finał. Polak ma olbrzymie szanse na finał w 1000.
Sukces Polaka jest olbrzymi, ale ja to traktuję z DUŻYM przymrużeniem oka i czekam na następny sezon co nam Polak zaprezentuje.
Ograł:
Kohlschreibera - który myślał już o wakacjach, do tego bez formy sądząc po wynikach
Cilica - który pod koniec sezonu zaliczył mega słabe występy
Murraya - który ma w głowie Masters
Tipsarevica - jw.
Czekam na spotkanie Janowicz - Gilles. VAMOS JERZY!
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Jerzy ma już zagwarantowane 360 pkt za 1/2 w Paryżu. To daje skok w okolice 35. miejsca w rankingu ATP. Awans do finału pozwoli wejść do TOP30!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
O 27

odrzanski

Użytkownik
Jutro to ja na Simona gram, bo podejrzewam, że Jerzy już mocno zmęczony i fizycznie i psychicznie, a przebijacz Simon, może podobnie dać radę jak dzisiaj Berdychowi. No chyba, że walną kurs 1.30 na Simona to nie gram.
 
qosvic25 0

qosvic25

Użytkownik
Simon dziś zagrał jak ściana nie do przejścia, ale myślę, że dużo będzie zależało od tego czy Jerzyk będzie bombardował równie skutecznie jak dziś i wczoraj z Murrayem, bo podejrzewam, że jakiś przebłysk geniuszu w którymś z gemów się starzy i przełamie Francuza.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
bwin:
Simon 1,62
Janowicz 2,15


christopher48 // Normalnie bym usunął taki post. Jednak jesteś nowym użytkownikiem, więc Ci napiszę, iż w działach sportowych nie wklejamy suchych typów czy suchych kursów. Pozdrawiam.


OK. Ja już o tym pisałem: nie ma innego wyjścia jak poruszać się na tym forum metodą prób i błędów.
I tak dobrze, że napisałeś mi komentarz, bo inaczej musiałbym wnioskować po skasowaniu posta, że coś było nie tak.
 
talib 1

talib

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu Tipsa duzo stracił w moich oczach. Został właściwie jeden gem do rozegrania góra dwa a on kreczuje. Czyzby głupio mu się zrobiło że przegra z Janowiczem? Żal... Ogromne brawa dla Jurka jutro w takiej formie powinien dac radę Simonowi ;)
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Zacznę od tego, iż mamy wreszcie zawodnika ATP, który jest w stanie wygrać z każdym zawodnikiem w rankingu.Wielkie gratulacje dla Jurka i słowa uznania. Turniej w Paryżu napewno jest dla niego wielkim krokiem ku pierwszej dziesiątce rankingu. Każdy zawodnik, ma taki okres w karierze dzięki któremu już na stałe wchodzi do czołówki rankingu i na każdym turnieju jest postrzegany już nie jako jakiś challengerowiec, a jako gracz, który zrobił wielki postęp i będzie rywalizował z czołówką ATP. Jeszcze niedawno było tak m.in z takimi zawodnikami jak Raonic czy Nishikori. I jestem pewien, że właśnie taki okres kariery ma obecnie Jerzy i po turnieju w Paryżu na stałe zagości w czołówce ATP. Mamy naprawdę wielki talent.Wcześniej nie było wyników bo być może czegoś brakowało, może właśnie taki turniej był potrzebny Jerzykowi. Co do dziesiejszego meczu - rewelacja. Jerzyk grał momentami poziomem zawodników z TOP3. Serwis to bardzo duża zaleta, która napewno w przyszłości pomoże w wygraniu wielu meczy. Śmiem twierdzić, że mamy zawodnika, który jest w stanie w ciągu kilku lat wejść do Top10 , a kto wie może nawet do trójki. Jutro mecz o finał z Gillesem. Simon gra u siebie i ma za sobą publiczność,posiada też bardzo nieprzyjemny styl gry polegający na zmęczeniu przeciwnika przy długich wymianach, ale myślę że Jerzy Janowicz będąc w takiej dyspozycji ogra Simona i bardzo polecam pobierać kursy na Polaka puki są wysokie(2.36 daje Pinnacle), jutro kursy z pewnością spadną na Jerzego. Moim zdaniem to czysta lokata przy takiej grze Jurka.Powodzenia Jerzy !
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
To, że akurat niedzielni kibice jak to w Polsce bywa, usłyszeli o fantastycznych wygranych i są zdegustowani jego nagłą popularnością, jest zwyczajnie niedorzeczne. Niepotrzebnie dmuchany balonik i okaże się tak naprawdę jutro, jak u Naszego Rodaka z psychiką.. Jerzyk będzie od poniedziałku 37 na świecie, jak wejdzie do finału pod koniec pierwszej 30-ki, a jak go wygra to 22, albo 23 na świecie. Miliony osób na kuli ziemskiej, które grają w tenisa taka pozycja to naprawdę już naprawdę coś. A chłopak ma charakter, wie czego chce. Zapeszyć to można nastolatka, któremu coś raz wyszło zupełnie przypadkowo. Także jeśli jutro zagra z fantastycznym podaniem jakie ostatnio prezentuje to powinno być wręcz wyśmienicie dla Polaka, bo oglądając mecz Simona z Berdychem po prostu widać było, że Czech już opada z sił i prowadzenie 4:1 wymyka się z rąk, co po paru minutach było faktem.. Nastąpiło przełamanie i mecz zakończony 6:4 , 6:4 . Jutro myślę , że Jerzyk poradzi sobie z regularnym tenisem Simona.. jeśli tylko zagra taki tenis jak w drugim czy trzecim secie z Serbem.. To droga stoi przed Nim otworem.
 
W 0

wort

Użytkownik
W tenisa gram 30 lat,i twierdze,że
nie ma obecnie na ziemi zawodnika ,który by wygrał z Janowiczem w obecnej formie.
Janowicz jeśli przegra ,co jest mało prawdopodobne ,to tylko sam ze sobą,przecież jego dotychczasowi przeciwnicy zdobywali punkty prawie wyłącznie po błędach Polaka , nie mieli absolutnie nic do powiedzenia.
Finału bym nie obstawiał,za duże ryzyko w stosunku do potencjalnej wygranej,ale kto nie obstawiał meczu z Simonem ten Gapa
 
Do góry Bottom