>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jednoreki Bandyta

leokung 0

leokung

Użytkownik
Opiszcie tu swoje opinie na temat maszyn....
Kto z was jest uzalezniony, ile przegraliscie itd ???

System na to nie ma...ale pytam z ciekawosci...

Wiekszosc z was jest pewnie chora i uzalezniona
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
sam nie gram, wole bukmacherke ale duzo kumpli przegrywa tak kase :p
oczywiscie zdarzaja sie wyjatki ze ktos wyciagnie sporo chajsu ale potem i tak go przegrywa
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
LeoKung wydaje mi się że na chama wymyślasz te tematy ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 0

marcinxxx

Użytkownik
Nie wydaję Ci się.
A co do maszyn to zarabiają na nich tylko i wyłącznie ich właściciele.
no ja tylko raz zagralem live w kasynie na &quot;jednej łapie&quot; i z 100zl w 5min zrobilo się 1400zl ???? . Od tego czasu wole nie kusić losu i gram virtual online.Przegram - trudno,to tylko funmoney :p.PozdROWwienia
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
no ja tylko raz zagralem live w kasynie na &quot;jednej łapie&quot; i z 100zl w 5min zrobilo się 1400zl ???? . Od tego czasu wole nie kusić losu i gram virtual online.Przegram - trudno,to tylko funmoney :p.PozdROWwienia
wow ładny wynik, moge sie zalozyc ze jesli nie odszedlbys od maszyny w odpowiednim momencie z tej sumki zostałyby Ci tylko wspomnienia.
Co do bandyty to moj kumpel mi kiedys mowil ze jego kumpel za postawieie piwa moze mi w tym wygrac 20zł, podobno gosc mial jakiegos mega farta choc ja byłem dosc sceptyczny bo gdyby tak wygrywal to nie bawilby sie w jakies piwa tylko sam dla siebie kase robil. Ja osobiscie wole gry hazardowe w ktorych duzo wiekszy procent szans zalezy od umiejetnosci gracza niz od szczescia(poker, zaklady bukmacherskie).
 
leokung 0

leokung

Użytkownik
LeoKung wydaje mi się że na chama wymyślasz te tematy ...
nie na sile...ostatnio zagralem pare razy i niestety wciąga to...ale postanowiłem przestać i juz nie grywam.

Normalny temat po prostu jesli ci nie pasuje to nie pisz ????
 
Do góry Bottom