>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IX runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 480,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat IX rundy PGE Ekstraligi.

17.06
Motor Lublin - Arged Malesa Ostrów, godz. 18:00
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa, godz. 20:30

19.06
Stal Gorzów - Sparta Wrocław, godz. 16:30
Apator Toruń - Unia Leszno, godz. 19:15
 
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Dzisiaj spróbujemy biegi juniorskie

Grudziądz vs Częstochowa -3.5 1. Sts 1.5zl pludra na ostatnim łuku

Pludra ostatnio rewelacja w srebrnym kasku, liczę, że na swoim torze przyjedzie przynajmniej na drugim miejscu


Lublin-3,5 vs Ostrów 1 sts 1.4 Szostak zaskoczyl

Myślę, że Krawczyk nie namiesza między cierniakiem, a lampartem



Do tego
Smektala -7.5 sts 1.84 [/ICONPLUS]
Gapinski - 5.5 sts 1.5

Madsen 11.5 + sts 1.84
 
Ostatnia edycja:
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Chris Holder poniżej 1,5 biegowych zwycięstw - @2,30 ETOTO

Typ głównie dlatego że na fortunie i sts ten sam typ jest po kursie 1,65, więc mamy tutaj value. Holder będzie miał dzisiaj problemy z wygrywaniem biegów, gdyż w każdym z 4 biegów będzie miał takich rywali jak Kubera 2x Hampel Drabik i 2x z/z. Do tego 15 bieg, zakładam że jak Motor wystawi juniorów to w 14 biegu, raz pewnie pojedzie z taktyka, ale znowu trafi na kogoś z tej czwórki, do tego Lambert i Cierniak też mogą sobie z nim poradzić, zauważyłem, że Chris ma gorsze starty i dopiero potem goni na dystansie, tutaj na torze w Lublinie jednak nie będzie miał tak z tym łatwo. 1 bieg być może uda się gdzieś wygrać? ale 2? może być ciężko. Powodzenia
 
handball87 14,7K

handball87

Użytkownik
Chris Holder poniżej 1,5 biegowych zwycięstw - @2,30 ETOTO

Typ głównie dlatego że na fortunie i sts ten sam typ jest po kursie 1,65, więc mamy tutaj value. Holder będzie miał dzisiaj problemy z wygrywaniem biegów, gdyż w każdym z 4 biegów będzie miał takich rywali jak Kubera 2x Hampel Drabik i 2x z/z. Do tego 15 bieg, zakładam że jak Motor wystawi juniorów to w 14 biegu, raz pewnie pojedzie z taktyka, ale znowu trafi na kogoś z tej czwórki, do tego Lambert i Cierniak też mogą sobie z nim poradzić, zauważyłem, że Chris ma gorsze starty i dopiero potem goni na dystansie, tutaj na torze w Lublinie jednak nie będzie miał tak z tym łatwo. 1 bieg być może uda się gdzieś wygrać? ale 2? może być ciężko. Powodzenia
W biegu 3: Kubera za Mikkelsena, wiec pojedzie Bowes. Holder spod krawężnika wiec moze to wygrać.
W pozostałych z raz strzeli i może być ciężko. Linia 2.5 byla by ok ale te dwa biegi może wygrać
 
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Ja to widzę dziś tak
Drabik over 10.5 kurs 1.57 Sts
Cierniak over 6.5 kurs 1.7 Sts
Walasek under 5.5 kurs 1.84 Sts
I myślę że zaryzykuję Bertnzon under 7.5 Sts kurs 1.84 z racji toru i tego że liczy się 5 biegów....
No nie widzę Ovii na tym torze co prawda brak Michelsena ale to niewiele zmienia...lampart i cierniak po 5 startów więc warto overów szukać tutaj ...
 
Ostatnia edycja:
karfus 102,9K

karfus

Użytkownik
Wiktor Lampart & Mateusz Cierniak - Powyzej 13.5 | betclic | 1.60 (pierwsze 5 startów)

Dziś będzie szansa nie większą liczbę startów, więc over 13.5 jest do zrobienia przez parę juniorów. Gdy miała miejsce podobna sytuacja w meczu z Grudziądzem gdy nie jeździł Kubera, to Lampart i Cierniak przywieźli 9 i 8 pkt w pierwszych 5 startach. Dzisiaj może być podobnie szczególnie że Ostrów jest nieco słabszy od Grudziądza.

edit: Niestety 4 i 7 pkt
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
J. Hampel - M. Drabik kto lepszy J. Hampel 1.85 forbet forbet ✅ 11:10 trochę na farcie... Popadało i Hampel już miał problemy...

Hampel rewelacyjnie jedzie zwłaszcza w Lublinie. Maksym coś ostatnio obniżył loty. Dwumecz z Wrocławiem mu nie wyszedł. Uważam, że dziś Jarek zakręci się koło kompletu.

N. Krakowiak - B. Smektała kto lepszy N. Krakowiak 2.02 forbet forbet ✅ 17:6 deklasacja

Liczę dziś na kolejny dobry mecz Norberta na swoim torze. Możliwe że pojedzie dziś 6 razy. Bartosz nadal nie przekonuje swoją dyspozycja w Ekstralidze. Jak wyjdzie ze startu to wiezie punkty, jak nie wyjdzie to już jest słabo. Bartosz 2 x dziś z Madsenem wg rozpiski biegowej. Typ trochę na czucie bo Norbert miewa też wpadki. Oby dziś było inaczej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +949
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Kto lepszy
Lampart-Berntzon 1 kurs 1.67 Sts ZWROT
Mały bet dnia dla mnie....Lampart obojętnie jak spojrzeć będzie miał łatwiejszy układ bieg od Oliego...mam tylko nadzieję że pierwsze 5 startów się liczą bez niespodzianki...
 
Ostatnia edycja:
maniek81 355K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Krakowiak powyżej 6.5 pkt. 1.80 forbet
3, 3, 3, szybko poszło 😁

Ja dzisiaj idę w over Krakowiaka. Nie ma Nickiego, więc trzeba będzie łatać zarówno ZZ, jak i nieobecność lidera. Spora liczba biegów przed nim, to powinien te 7 punktów ogarnąć na swoim torze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +798
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Jarek Hampel 10,5 powyzej 1,55 fortuna

Jarek na domowym torze z rywalami którzy niekoniecznie będą sie tu potrafili odnaleść spokojnie koło 12 punktów powinien uzbierać


Norbert Krakowiak powyzej 6,5 2,01

No jak w Lesznie tego nie czulem kompletnie to u siebie młody raider GKM powinien pomóc ekipie z miasta nad Wisłą w dotrzymaniu kroku Czestochowianom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +546
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Tak na szybko bo niedlugo mecz :
Wszystko bet365.

Madsen over. 11.5 @1.75
Tydzien temu u siebie z duzo lepszymi przeciwnikami ogarnal 13 pkt. Dzis nie widze zbytnio dla niego przeciwnika.

Woryna over 6 @1.66
Kacper ten sezon ma udany i powinien pokazac dobra jazde. Pokrycie takiego overa nie powinno byc ciezkie.

Pludra +2 - Miskowiak -2 : typ Pludra +2 @1.75

Junior GKM imponuje ostatnio jazda. Ostatnio w srebrnym kasku obaj sie spotkali w biegu dodatkowym o pierwsze miejsce gdzie Miskowiak po starcie objal prowadzenie i juz nie oddal. Ogolnie Pludra wygladal na szybszego i uwazam ze dzisiaj tez tak moze byc. Dodajac do tego swoj tor uwazam ze ogarnie tej handicap
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Pludra poniżej 5,5 pkt @1,85 superbet

Dla mnie typ dnia. Nie rozumiem takiej linii na Pludrę. Owszem ostatnio jest w dobrej formie i w Grudziądzu jeździ świetnie, ale dziś przyjeżdzają znakomici juniorzy z Częstochowy - Miśkowiak i Świdnicki. Pludra nawet jeśli wygra bieg juniorski, to będzie miał problem, żeby zdobyć te 3 oczka. Linia zbyt wysoka moim zdaniem.
 
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
R. Lambert powyżej 10.5 pkt. 1.57 ✅ 12 pkt.

Kto jak nie Robert dziś przekroczy linie 10 punktów przy osłabieniu leszczynian. Nie wiem, w którym biegu pojedzie jako ZZ ale tak naprawdę punkty odbierać mu mogą koledzy z pary lub ewentualnie Doyle, który i tak w Ekstralidze ostatnio pod formą.

Sz. Woźniak powyżej 9.5 pkt. 1.57 STS ✅ 12 pkt.

Szymona jak zawsze rewelacyjnie spisuje się na gorzowskim owalu. Mam nadzieję że dziś nie pojedzie 4 razy jak z Ostrowem. Wrocław spuścił z tonu i dodatkowo bez Gleba.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +457
M 75,6K

mazinho87

Użytkownik
Paluch (Stal Gorzów) under 5.5 2.01 (sts)

To będzie debiut tego utalentowanego 16-latka przed własną publicznością. Ostatnie dni były bardzo pracowite dla Palucha: Żużel. Oskar Paluch eksploatowany do granic możliwości. Czy to nie za duża dawka dla 16-latka? - Sport WP SportoweFakty

Znajac też trenera Chomskiego - on młodego nie będzie eksploatował i jeśli nie będze taśmy seniora to pojedzie 3 razy. Biegi wyglądają tak:
2) Kowalski, Hurysz, Curzytek, Paluch
6) Zmarzlik, Bewley, Paluch, Czugunow (zmiana - Kowalski)
12) Bewley, Paluch, Curzytek, Vaculik

Załóżmy, że Paluch wygra bieg młodzieżowy, to później wystarczy jak go 2 x objedzie Bewley i zrobic wtedy 3,1,1.A przeciez w 6 biegu może pójść rezerwa taktyczna, a jest też szansa, że Kowalski wyprzedzi Palucha, w któym z biegów. Tym bardziej, że tor w Gorzowie średnio służy walce, a młody Paluch ma słabe starty.

Linie 5,5 jest bardzo wysoka jak dla 16-latka i jak na 3 starty. NA pewno jest to warte gry!

Poodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +640
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom